Autor Tema: Prison Break  (Posjeta: 259506 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bookmarks

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 29
  • Spol: Ženski
  • fr3ak of a fr3ak!
Odg: Prison Break
« Odgovor #750 : 20.05.2009. 23:53:47 »
Sranje.

Eto mog coveka koji je u jednoj recenici opisao moja osecanja prema kraju. Boga mi, bolje da smo onom liku preveli Mujeres Asesinas, nego poslednju epizodu PB-a :) hehhe

Offline homicide

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
Odg: Prison Break
« Odgovor #751 : 23.05.2009. 11:10:55 »
 
Spoiler for Hiden:
Cela IV sezona je cista budalastina, od ulazenja u CIA/BIA/DB zgradu i kradje podataka, do toga kad intelektualac Linkoln uzima pusku kojom je ubijen Indijac, cisto da vidi da li je mnogo teska, a onda je baca da je panduri nadju. Ima tih bisera koliko hocete. Onaj kreten Self je jedan od njih, kako progovori tako mi se prevrne zeludac.
Steta za prve 2 sezone koje su bile fenomenalne, treca je losija, a cetvrta je na nivou Rose Salvahi, ili kako se vec zove. Od skidanja tetovaze do podizanja iz mrtvih obezglavljenih devojaka... Ali nema veze, ocena sezone je 8 maximum, da su zavrsili posle druge, dobili bi 9.5, ovako su drasticno pali.

Sto se kraja tice, prilicna patetika.
« Zadnja izmjena: 23.05.2009. 11:12:30 homicide »

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #752 : 23.05.2009. 11:37:52 »
Previse si ocenio. Zasluzuje najvise 7. Tesko sranje moram priznati...

Offline Valhalla

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 192
  • Whose Side Will You Be On?
Odg: Prison Break
« Odgovor #753 : 23.05.2009. 12:25:17 »
Da kako si iskritikovao,to je velika ocena...Ja bi dao seriji ocenu 9!

Offline Cipa

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: Prison Break
« Odgovor #754 : 23.05.2009. 15:21:03 »
Imam jedno pitanje.

Onaj prevod sto stoji na sajtu za Prison Break special  The Road To Freedom zasto nije potpun?
Uradjen je samo do 22 min i 25 sec? jel ima mozda negde ceo prevod? Hvala

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Prison Break
« Odgovor #755 : 23.05.2009. 18:31:45 »
To je, koliko ja znam, specijal, koji toliko traje.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Cipa

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: Prison Break
« Odgovor #756 : 23.05.2009. 19:46:20 »
To je, koliko ja znam, specijal, koji toliko traje.
Snimak koji sam skinuo traje oko 50 min.  :o :\)

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #757 : 23.05.2009. 23:05:04 »
dobro je serija završila,,samo su malo previše ubrzali,,1 i 2 sezona su fenomenalne,pogotovo 1,,3 sezona je najslabija,a ova 4 je tak tak,,sve u svemu dobra serija,sa dobrom glumačkom postavom,,a što se tiče filma mislim da nije potreban,,al opet ću ga pogledat :)

Offline Zmija

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #758 : 25.05.2009. 01:45:51 »
Izgleda da ce se film ipak emitovati 27.5. na skay1. Nema nista od Izraelaca.

Offline SDF1

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #759 : 25.05.2009. 08:37:29 »
Izgleda da je vec izasla jedna verzija filma. Evo na jednom t sajtu: Prison.Break.The.Final.Break.WS.PDTV.XviD-iLM

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #760 : 25.05.2009. 08:59:49 »
Izgleda da je vec izasla jedna verzija filma. Evo na jednom t sajtu: Prison.Break.The.Final.Break.WS.PDTV.XviD-iLM

ma to ti je fake,,nemoj to skidat

Offline djole

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Prison Break
« Odgovor #761 : 25.05.2009. 09:16:15 »
samo skidaj, nije fake. traje 1.sat i 23. min sa izraelske televizije je i nije hdtv r*p ali je slika ok (mada na logu kanala stoji hd?), za dva dana ce  biti hdtv r*p sa sky1 kanala

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #762 : 25.05.2009. 10:59:51 »
izašao je na scenskim trackerima, znači 100% nije fake  :\)

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #763 : 25.05.2009. 11:44:00 »
da sad sam i ja vidio da je izašao i na zamundi i rapidshare,,pa kak je tak brzo došao film

Offline Condor

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #764 : 25.05.2009. 12:07:07 »
Da, evo i ja cu potvrditi da nije fake, 100%... ;)
Ali nazalost, jos uvijek nema engleskih prevoda, samo jevrejski... Pokusao sam napraviti engleski, pomocu Google Translate-a, pa kasnije rucno obraditi iz zvucnog zapisa, ali to je isuvise mukotrpan posao, tako da cu sacekati malo, mislim da bi se ubrzo trebao pojaviti engleski transkipt...

@outside Dosao je brzo zato sto je prakticno bio pripremljen (snimljen) kao dvije "zavrsne" epizode, ali su naknadno odlucili da ga emituju kao film...
Rebel with a reason!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Prison Break
« Odgovor #765 : 25.05.2009. 13:28:39 »
sa dobrom glumačkom postavom

Molim te reci mi da si se šalio sa ovom izjavom. Jedino je u 1. sezoni gluma bila fenomenalna, ali u sezonama kasnije se iz aviona vidjelo da glume čisto zbog novca.

Mene je ova serija razočarala i zbog toga što su dijalozi predosadni. Previše često je prije svakog koraka ili akcije u samoj pripremi puno ponavljanja plana posla koji trebaju obaviti. Kao da su gledaoci glupi i u osnovnoj školi pa ne mogu sami skužiti radnju. Za razliku od 1. sezone u kojoj je bilo puno više akcije, manje priče, a i događaji su bili logičniji i realniji.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #766 : 25.05.2009. 13:51:52 »
sa dobrom glumačkom postavom

Molim te reci mi da si se šalio sa ovom izjavom. Jedino je u 1. sezoni gluma bila fenomenalna, ali u sezonama kasnije se iz aviona vidjelo da glume čisto zbog novca.

Mene je ova serija razočarala i zbog toga što su dijalozi predosadni. Previše često je prije svakog koraka ili akcije u samoj pripremi puno ponavljanja plana posla koji trebaju obaviti. Kao da su gledaoci glupi i u osnovnoj školi pa ne mogu sami skužiti radnju. Za razliku od 1. sezone u kojoj je bilo puno više akcije, manje priče, a i događaji su bili logičniji i realniji.

POZDRAV

pa to sam i mislio,,da je glumačka postava odlična,,al to što oni od 3 sezone glume zbog novca,to je njihova stvar,,nisam ja pohvalio glumu nego postavu glumačku,,a gluma je dobra samo u 1 sezona,možd i u drugoj...

pozdrav

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #767 : 25.05.2009. 15:24:27 »
Ajme sto ocrnjujete Prison Break.
Nevjerojatno.

Jedna od najboljih serija (doduse, meni najbolja), a vi tako o njoj.
A sto je najgore dosta vas govori kao da nije ni gledalo posteno Prison Break.
Steta samo sto nemam vremena da vam ja napisem neke stvari.

Pozdrav.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Prison Break
« Odgovor #768 : 25.05.2009. 15:52:00 »
Prva sezona je super, nije toliko akcija da se jurcaju po gradu, voze brza kola i pucaju jedni na druge, ali je akcija, i super napeto, osmisljeno, i zanimljivo! Naravno sa nekom logikom i realnoscu! Druga vec pocinju da smaraju, dok treca necu ni da kazem...Onda se malo vrate sa cetvrtom i umesto da to izguraju do jaja, barem kao pola prve, oni useru ove poslednje epizode da ih ni Amazon ne bi mogao oprati! Pa ovo je gore nego da gledas Dragon Ball i Gokua, koji se 5h fajta sa nekim...;) rofl

Koliko puta su se samo zajebali na foru da se podele, i da neko bude otet i iskoriscen za ucenu i pretnju da ce biti ubijen!? ;)

Pa to bi i dete od 5 godina izvalilo i reklo, EJ NE DELITE SE VISE, SVUDA ZAJEDNO!

Pa da su u doba paleolita imaju neke biljke, cija su vlakna cvrsta pa bi bolje vezali npr Kristinu, za lisice to vec nisu culi ! A debilka Sara naseda na njenu foru, i umesto da samo odgurne vrata, i odalji se, ima utoku, pa ajde sestro iskoci ako smes, da ti prosviram mozak! Ne, ona ulece kao muva bez glave, a ova vezana lepljivom trakom! Mislimmmmmmmmm Pa u jednom LOSTu koji je vise drama nego akcija, cak skoro i da nema neke zestoke akcije, Kate vezana lisicama, napadne Juliet kada joj donisi hranu, i plavusa je polomi k'o 3,14***! ;D

Kao sto sam i ranije rekao kada su prvi put sjebali Generala i uzeli Scyllu, najbolje da su tu zavrsili seriju !!! Jedina dobra stvar, prevara u poslednjim epizodama koja mi se svidela je ono, kada Michael ispali Generala za sastanak, da bi ih izvukao iz zgrade i ode tamo da spase Saru!
Sve ono ostalo je klasichan shit !
« Zadnja izmjena: 25.05.2009. 15:53:39 Jacob Linus »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #769 : 25.05.2009. 16:08:44 »
mislim da nema smisla stalno se ponavljat,,nekima je ovo najbolja serija,,nekima nije i gotovo.. :)..pozdrav

Offline homicide

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
Odg: Prison Break
« Odgovor #770 : 25.05.2009. 19:36:58 »
Ma serija je do jaja, osim pola trece i cele cetvrte sezone koji su shit zivi. Inace je super    ;D ;D ;D >:dj >:dj >:dj


Kakav je taj "film" ima li smisla ? Da li nas ceka i V sezona vadjenja Sare iz zatvora ili tako nesto?

Inace kad nekog ubijete sa ledja to NIJE samoodbrana, a jos manje "ja spasavam dragog, jer je glup sto nije proverio pistolj pre nego sto ce ga upotrebiti"... cisto objasnjenja radi :)

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #771 : 25.05.2009. 19:43:50 »
neće bit 5 sezone,,gotova je serija,,

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #772 : 25.05.2009. 20:19:14 »
Inace kad nekog ubijete sa ledja to NIJE samoodbrana, a jos manje "ja spasavam dragog, jer je glup sto nije proverio pistolj pre nego sto ce ga upotrebiti"... cisto objasnjenja radi :)

Ne, ne, ne radi se tu o odbrani i samoodbrani.
Zapravo to je iskonska netrpeljivost izmedju snajki i svekrva, e Sara je samo unapredila resavanje problema :)

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Prison Break
« Odgovor #773 : 25.05.2009. 20:20:50 »
Prve 2 sezone su odradile posao i tu se trebalo završiti..sve ostalo je postalo daj da otmemo narodu pare..pogledao sam ja SVE ali ne sa nekom strašću i željom kao što sam gledao prve 2 sezone..Priča se razvodnjavala u nedogled..i tu gubi već pravi smisao..neko će reći pa koliko LOST ima pa ima LOST nema takvih "rupa" serija/priča je tako uređena da te vozi polako ali sa nekim smislom i J.J. Abrams je mogao X-pravaca izvući sa LOST i da bude kao "ER"-15 godina da se emituje..tako su mislili i sa Prison Break da urade..piši,razvodnjavaj,otmi narodu pare..FOX kao da nema granice za nešto..24h sad dobija još jednu sezonu,pa koliko toga ljudi,il ima kraja..ako se počne nešto daj nek i ima kraj,ali pravi kraj..ne veštački kraj da kad vidimo da gubimo da pada gledanost da sklepaj nešto i da imamo kraj..
Za ljude koji vole tako nešto da gledaju nek probaju "Damages"(i ovim putem Ivane hvala na prevodima)po meni je u rangu Prisona prve sezone..nije ništa trči i pucaj,oslobađaj..moja ogromna preporuka ali da već ne idem u  offtopic
iShare, noProfit


Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Prison Break
« Odgovor #774 : 25.05.2009. 21:22:23 »
sta je sad ovo
http://www.imdb.com/title/tt1131748/

zar se nije zavrsio PB ???
nista mi vise nije jasno ...
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Prison Break
« Odgovor #775 : 25.05.2009. 21:54:16 »
pa to je onaj film o one 4 godine sto su u zadnjoj epizodi preskocili

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Prison Break
« Odgovor #776 : 25.05.2009. 22:07:39 »
e pa nisam ja gledala poslednje dve sezone .. namerno sam ostavila da skidam kad se serija zavrsi sve lepo redom..
znaci sad ima i film na kraju serije koji nesto objasnjava, da znam da skinem i njega
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Prison Break
« Odgovor #777 : 25.05.2009. 22:14:58 »
e pa nisam ja gledala poslednje dve sezone .. namerno sam ostavila da skidam kad se serija zavrsi sve lepo redom..
znaci sad ima i film na kraju serije koji nesto objasnjava, da znam da skinem i njega
Nisi ništa propustila.
Čak si i viška pogledala jednu sezonu.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Prison Break
« Odgovor #778 : 25.05.2009. 22:52:08 »
haha pa i ja se nesto plasim da je tako ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #779 : 25.05.2009. 22:53:55 »
Nemoj nikako da gledas prvo film pa 21. i 22. epizodu.
Radnja u tim epizodama se nastavlja na one prethodne, s tim sto je na kraju 22. prikazano kako je svaki lik zavrsio nakon 4 godine.
U filmu je prikazano sta se dogadjalo za te 4 godine.
Mozda si ovo vec i znala, ali eto, da se ne zeznes.  ;)