Autor Tema: Prison Break  (Posjeta: 259356 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1110 : 24.07.2016. 22:02:31 »
WTF?  :o

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1111 : 25.07.2016. 10:30:50 »

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Prison Break
« Odgovor #1112 : 25.07.2016. 22:49:10 »
Ovaj opet plete origami.  :facepalm Kanda će biti neizvesno. Nego, ova žvaka me baš zaintrigirala. Šta bi mogo da uradi s njom...  :o

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1113 : 26.07.2016. 09:21:16 »
Ovaj opet plete origami.  :facepalm Kanda će biti neizvesno. Nego, ova žvaka me baš zaintrigirala. Šta bi mogo da uradi s njom...  :o
Napravi balon od zvake toliko veliki da kad pukne raznese pola zatvora  rofl  rofl  rofl

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Prison Break
« Odgovor #1114 : 26.07.2016. 20:29:43 »
E, to bi bilo neočekivano - nešto novo za promenu. ;D
Ne sviđa mi se što ovo nije prequel. Ovako više vuče na mužu. Ali nadam se da će me razuveriti, jer ipak sam ovo odgledo dvaput, a to nešto kazuje.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Prison Break
« Odgovor #1115 : 28.08.2016. 16:53:54 »
Evo otprilike radnje sezone. Prenosim sve kako sam pročitao.

Spoiler for Hiden:
Citat: Forum.hr
Znači, da riješim špekulacije ljudima. Imao sam prilike pročitati skriptu nove sezone isto kao i popričati s ljudima koji su odgovorni za scenaristički dio Prison Breaka.

Biti će 9 epizoda što je puno manje u odnosu na prošle sezone, no Prison Break ima tako dobar tim ljudi da to gledatelji ni ne mogu shvatiti. U 5. sezoni će gledatelji moći vidjeti koliko će Prison Break tim puno reći u tako malo epizoda.

5. sezona se ne bazira oko izlaska iz zatvora, nego izlaska iz zemlje, tj. ratne zone. Lincoln i C-Note saznaju da je Michael u zatvoru u Yemenu jer je skriveno radio za ISIL da bi preventirao rat, tj. uništio vladu koja tamo vlada, ali zbog spašavanja obitelji. Michael upada u problem jer su mu teroristi zaprijetili da će mu ubiti obitelj ukoliko ne pomogne ISIL-u. Glavni antagonist 5. sezone je žena. Između ostalog, Sucre, T-Bag, C-Note, svi oni se pojavljuju samo u jednoj epizodi, ali ne svi u istoj. Razočaravajuće je za mene bilo kad sam to uočio, ali nema veze. T-Bag nije ni bio potreban, a bome ni Sucre. Sucre doduše pomogne Michaelu i Lincolnu pobjeći iz Yemena dok C-Note pomogne Lincolnu izbaviti Michaela iz zatvora.

Sve se svodi na utrku s vremenom kao i u prethodnim sezonama, ali ovaj put vrijeme je upereno na cijelu zemlju, a ne samo na jedan zatvor te je cilj cijele sezone izbaviti Michaela iz te zemlje i vratiti u SAD. Međutim, ljudi će se iznenaditi kad vide Michaelovu ulogu u ovoj sezoni. Michael je drukčiji nego u prve 4 sezone. Isto tako, Michael će se susresti sa Sarom i svojim sinom, a to da li će ga Sara uzeti nazad, tj. zaslužuje li Michael da ga primi nazad ostavljam vama da vidite sami da ne kažem baš sve.

5. sezona u kompletu ima 'taman (dark) pečat'.
« Zadnja izmjena: 28.08.2016. 17:17:23 Goran88 »
Mrzim lopatare i limune

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1116 : 11.01.2017. 17:12:24 »
Nova sezona počinje 4. 4. 2017.


Najavljeno je na vrlo zanimljiv način  ;D


Spoiler for Hiden:

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1117 : 11.01.2017. 23:59:24 »

Offline alexru

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 71
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1118 : 12.01.2017. 16:46:45 »
Konacno datum za nastavak serije.  clapp Odgledao sam ponovo sve 4 sezone pre mesec dana, taman sam trempirao za termin nastavka. Ocekujem dosta od nastavka, nadam se da se necu razocarati. Ne moze nastavak bez T-baga.  ;D ;D

Offline Filip991

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1119 : 04.04.2017. 23:43:22 »
Jel zna neko koliko je kod nas sati kad bude isla epizoda na americkom FOXu?

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Prison Break
« Odgovor #1120 : 05.04.2017. 00:19:43 »
Citat: Filip991
link=topic=4.msg454764#msg454764 date=1491342202
Jel zna neko koliko je kod nas sati kad bude isla epizoda na americkom FOXu?

3:00
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline sean

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1121 : 05.04.2017. 15:49:05 »
Izasla prva epizoda na torentima..Ko bi rekao :D

Offline Filip991

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1122 : 05.04.2017. 16:29:33 »
odmah  :D
Nije proslo ni sat vremena vec je bila na mrezi  :naklon: Gledao epizodu negde oko 7 vec  :sef: kokicekola

Offline Filip991

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1123 : 05.04.2017. 16:33:19 »
A i SVAKA CAST za nase ljude, ili ti coveka ko je vec preveo epizodu  :naklon: :majstore

Offline sean

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1124 : 05.04.2017. 16:44:08 »
Ja sam zadovoljan pocetkom.:D

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Prison Break
« Odgovor #1125 : 05.04.2017. 20:22:09 »
 :facepalm
WTF? I ovo nanovo?
Ae, i Rod Stewart je prošle godine snimio novi album  :-\ :P .

I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline nickpop

  • Novi član
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1126 : 05.04.2017. 21:59:48 »

@ mirelovac Prevod ne odgovara za Prison.Break.S05E01.HDTV.x264-SVA
Btw, sezona 5 je prilično loše ocenjena 48/100 na osnovu 18 recenzija
iz američkih novina, televizija i internet portala. Gledaoci korisnici Metacritica
su bili još i nemilosrdniji 4.1/10 na osnovu 118 recenzija.

Offline bagzi94

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 392
  • Spol: Muški
  • Preobratitelj
Odg: Prison Break
« Odgovor #1127 : 05.04.2017. 22:45:28 »
Odgledao sam prvu novu epizodu. Nije loša (za seriju koju su već ujebali  ;D ).

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Prison Break
« Odgovor #1128 : 05.04.2017. 23:19:55 »
Prva njesra, videcemo dalje

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Prison Break
« Odgovor #1129 : 05.04.2017. 23:49:29 »
Uzasno je. Ali, ono sto me zanima je kako ce dodjavola objasniti Majklovu smrt? I lepo je videti ih opet. No, bas je lose.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Prison Break
« Odgovor #1130 : 06.04.2017. 01:57:32 »
"greatings from american prisoners bitches!" jooj im too old for this shit.. ne znam koliko moram biti smoren da nastavim gledati..

Offline kingmax

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 203
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1131 : 06.04.2017. 03:32:12 »
"Miss Dorothy... emailing her undying love from Aurora, Illinois. Aishhhh!" T Bag kralj. Ja sam zadovoljan, naročito poslije Walking Dead uspavanke.
R.I.P.  morfoos  (1987 - 2011)

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Prison Break
« Odgovor #1132 : 06.04.2017. 07:08:09 »
Uzasno je. Ali, ono sto me zanima je kako ce dodjavola objasniti Majklovu smrt? I lepo je videti ih opet. No, bas je lose.
Nije valjda živ? A joj...  :facepalm  A bit će da se sklonio pod stol ili već negdje kad je cijela soba eksplodirala, izašao na stražnja vrata i poslije izliječio (alternativnom medicinom u Peruu) rak na mozgu. Štajaznam, serem.
Ne kanim ovo gledati, da mi ne zgadi seriju koju manje-više imam u lijepom sjećanju.

Više me zabavlja fenomen vađenja davno završenih serija iz naftalina na ovaj ili onaj način. Koja je sljedeća?

I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Prison Break
« Odgovor #1133 : 06.04.2017. 08:26:12 »
Koja je sljedeća?

LOST: The Lost Crusade
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline CracK

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • League Of Legends
Odg: Prison Break
« Odgovor #1134 : 06.04.2017. 17:09:08 »
Biće i 5e sezone.. ;)

Predvidio momak jos 2008 godine :P

Sta ja znam meni je bilo lijepo vidjeti ih opet i bas me zanima sta ce se sve desavati u petoj sezoni :/

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1135 : 07.04.2017. 15:23:35 »
Užas. Dođe mi više kao komedija. Braća katastrofa, njihovi pajtosi iz prdekane solidni, i nekako su mi bili mnogo draži u novoj epizodi.

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1136 : 09.04.2017. 13:10:09 »
Jebem li ga, totalno neubedljivo sve...Ne znam....Probacu da gledam, mada tesko da ce ici.

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1137 : 09.04.2017. 13:12:03 »
Ne mogu da izmenim post, pa da dodam.


Previse rupa u celoj prici...
Spoiler for Hiden:
U jednom trenu lik nema da vrati pare sto duguje, u sledecem leti do Chikaga, pa do Jemena, a o hotelu da ne pricam.

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1138 : 09.04.2017. 16:33:36 »
Previse rupa u celoj prici...
Spoiler for Hiden:
U jednom trenu lik nema da vrati pare sto duguje, u sledecem leti do Chikaga, pa do Jemena, a o hotelu da ne pricam.

Spoiler for Hiden:
Pogledao sam trailere koji su postavljeni ovdje na forumu i u jednome ima scena gdje Linc trpa lovu u torbu. Sad, lovu je posudio prije nego je saznao da je Michael živ. Morali su malo promijeniti redosljed scena da bi ispalo kao da ima lovu da im vrati ali će je radije iskoristiti za brata.
Kako, zašto, tko tu koga, i dalje je upitno  ;D
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline sean

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1139 : 09.04.2017. 21:48:09 »
Tek je prva epizoda,objasnice se sve,polako.Cepidlacite mng.:) Svako ima svoje misljenje,ali vi ga preteraste :)