Autor Tema: UEFA Euro 2016. – Francuska  (Posjeta: 29941 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #180 : 20.06.2016. 23:53:15 »
Mađari su normalan narod, ove naše ovce ne treba ni komentirat. Btw. šteta što se utakmica nije igrala u 21, onih 12 baklji il kolko već je bilo bi bolje izgledale i veći bi šou bio, al dobro...ima šanse još sutra  ;D
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #181 : 20.06.2016. 23:59:10 »
Ma Mađarska je daleko ispred nas po mnogo stvari. A inače prema njima i gajim simpatije na ovom Euru, i susjedi su i ovako su mi simpatični pa ne bih imao ništa protiv da daleko doguraju. I naravno nekad velika nogometna nacija, volim takve kako u klupskom tako i u reprezentativnom nogometu pa sam uvijek privrženiji takvim ekipama nego onima s nedavnim uspjesima.

Ma mislim da samo treba ignorirat i cijeli ovaj odvratni Euro i tu odvratnu privatnu prćiju, a nažalost se s tri i pol baklje ako su stvarno bile bačene od strane pravih navijača, a ne plaćenika, ne može učiniti ništa. Radije bih da se nikakva sitnica ne napravi jer nije dobro ispalo ili da se potpuno sranje napravi i u potpunosti prekine utakmica da nema više nastavljanja.

Inače evo jedne zanimljive informacije:



Pa se vi svi kojima vam ne smeta mafija i igrači bez morala kako bi bodrili takvu ekipu zapitajte je li bilo sve ovo vrijedno takvog linčovanja proteklih dana. Da ne spominjem kako su prije 15 godina komentatori uredno hvalili i nazivali lijepim dekorom i slično puno veće bakljade kad je bilo na domaćim utakmicama i po par stotina baklji od kojih je sigurno mnogo više bilo ubačeno na teren i ovakve izjave propagandske Ćosića i ostale ekipe sa HRT-a kad sam se osjećao kao da slušam one najgore i najodvratnije Tuđmanove i od sličnih njemu izjave. Fuj.
« Zadnja izmjena: 21.06.2016. 00:01:12 forzajuve »

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #182 : 21.06.2016. 00:04:34 »
Najjači su oni likovi što su se po fejsu sprdali pa dobivali prijetnje smrću, razbijali im prozore, objavljivali imena i sad će sve tužit. Baš mi je drago, treba stoku udarit po džepu.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #183 : 21.06.2016. 00:19:42 »
Razbijali im prozore?

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #184 : 21.06.2016. 02:25:31 »
Da  :murija:
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #185 : 21.06.2016. 02:44:50 »
Citat:
No, zanimljivo je pogledati sva ostala događanja oko hrvatskog nogometa koja su mediji i javnost stavili u ladicu stadionskog huliganizma, i objektivno su ona sadržavale gotovo sve elemente klasičnog divljaštva, osim jedne stvari. A to je priča koja je iza njih stajala. Tu su priču dvadeset godina pisali ljudi iz vrhuške Hrvatskog nogometnog saveza.
To je bila priča puna glamura, banketa, orgija, Ciganskih svirača, Bentleya i Rolexa. A onda su zadnji tom te priče počeli pisati navijači... Pisali su ga prosvjedima ispred Udruge prvoligaša, ispred maksimirskog stadiona, ispred Ministarstva obrazovanja i sporta. Pisali su ga peticijama za smjenu Zdravka Mamića, pisali su ga udrugama Naš Hajduk i Zajedno za Dinamo. Pisali su ga zajedničkim navijanjem na istočnoj tribini Maksimira. Pisali su ga prosvjedom na splitskoj rivi, pisali su ga Kodeksom, pisali su ga bojkotom. Pisali su ga press konferencijama, prosvjedima u Vukovaru i Škabrnji, raskrinkavanjem financijskih malverzacija na koje su se oglušile nadležne institucije. Pisali su ga uedjinjavanjem kada su uvedeni vaučeri.
Pisali su ga i verbalnim i tjelesnim napadima na ljude iz vrha HNS-a, od Temišvara, preko Osijeka i Zagreba do Splita. Sve je bilo popraćeno kritikom javnosti. A danas svjedočimo kako javnost osuđuje bakljaše iz Francuske te im predbacuje zašto nisu isprobali druge metode, metode koje smo gore nabrojali. Metode koje su popljuvali isti oni koji ih pljuju i danas.

Pročitati http://sib.rtl.hr/vijesti/ostalo-vijesti/18434-komentar-hrvatska-medu-bakljama.html
Pročitati http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/tabid/98/ArtMID/508/ArticleID/15967/Default.aspx

Inače, strani mediji praktički svi znaju uzrok i više pljuju mafiju dok je ovdje zona sumraka.

http://dubrovackidnevnik.rtl.hr/kolumne/ispovijest-navijaca-iz-dubrovnika-kako-sam-reprezentaciju-hrvatske-nabio-na-svoj-ponos  ;D
« Zadnja izmjena: 21.06.2016. 02:46:30 Mulder »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #186 : 21.06.2016. 21:52:08 »
Dobar povratak Hrvata. Odličan i španjolski gol. Dobro se igra.
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #187 : 21.06.2016. 22:55:54 »
Svaka čast Perišiću, opet isti gol kao nedavno.  clapp
Nisma se ispočetka nadao da će pobijediti, kako je bilo krenulo.
Mrzim lopatare i limune

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #188 : 21.06.2016. 23:57:26 »
Aha, aha, aha, aha....  talasi

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline kanda

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 409
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #189 : 22.06.2016. 00:02:20 »
Bravo dečki. Tako se bori!!! Za inat bagri.  navijacica navijacica navijacica

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #190 : 22.06.2016. 00:14:53 »
Hajdukovci spašavaju HR nogomet na terenu, a i vanka  kokicekola
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #191 : 22.06.2016. 02:41:25 »
Vala svaka im cast. Spanci neozbiljni - Italija, Njemacka, Francuksa put do finala... Hrvatski se sve otvara na drugoj strani, sad ili nikad!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #192 : 22.06.2016. 03:46:29 »
Citat:
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160621/05f9c2364b7152bc6e2fb7b12cca559d.jpg

Eto vam ova Hrvatska...Mamič, Šuker, Sanader, Kulušić, Horvatinčić, Vrbanović....hrvatska svjetina s ovim mentalitetom zavrijeđuje ove ljude na čelu društva i države.

Dakle, dokazani ubojica na slici, dokazani perači love, kriminalci i sva ostala bagra. I te spodobe predstavljaju reprezentaciju uključujući perače love zvane igrači. Rigoleto.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #193 : 22.06.2016. 03:54:07 »
I Horvatinčić im se pridružio  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Uh, kako se ponosno osjećam kad vidim sve te divne ljude. Divno li je biti Hrvat.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #194 : 22.06.2016. 04:09:10 »
Taman strani mediji se nakon one bakljade raspisali o uzroku pa su Torcidu zamolili da napiše nešto o stanju u HR nogometu...eto ova slika di korumpirana guba i ubojica provociraju će dobro doći za popunit članak.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #195 : 22.06.2016. 04:45:18 »
Inače, čak i da nisu takve ljige kakve jesu, samo njihovo druženje sa jednim Horvatinčićem bi se moglo žestoko iskritizirati.

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/sve-zrtve-tomislava-horvatincica-pa-koliko-je-ljudi-on-ubio---417797.html

Ma čovjek je bog, on može što hoće. Takav bi gledao kako neko dijete crkava od gladi i umire u najgorim mukama bez da trepne. Psihopat. No to je ta ekipa koja drži cijelu Hrvatsku u svojim rukama i radi što i kako žele.

Ajmo svi navijati za našu svetinju od reprezentacije. Pravimo se da ne znamo za ništa drugo, da ne znamo za hrpu uništenih života, bitno je da nas Lukica i ekipa čine ponosnima, ma što bismo mi bez njih jadni i bijedni.

Ide mi lagano na povraćanje od pomisli koliko ljudi zapravo baš boli briga za masu stvari...

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #196 : 22.06.2016. 09:42:24 »
ponavlja nam se priča s ostalih prvenstava: pobjeda, neriješeno, pa poraz od španjolske 1:0.

pojest ću sad ova svoja slova. kakva utakmica i kakva borbenost! nisam mogao vjerovati. svaka čast  clapp

jesmo mi ikad od '98. povezali tri ovako dobre utakmice? mislim da ne.

radije bih, doduše, da smo išli težim putem, protiv Italije itd., ali i ovo je dobro.

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #197 : 22.06.2016. 11:15:29 »
Meni osobno bolja momčad od one iz '98. Šteta dva boda zbog huligana, zaslužili su stopostotni učinak. Ali i ovako im se svima tresu gaće od njih... Bravo naši!

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #198 : 22.06.2016. 14:40:02 »
Slobodna Dalmacija

Citat:
Davor Šuker, Zdravko Mamić, Ivica Lovrić, Ante Kulušić, Tomislav Horvatinčić i još nekolicina prisutnih, doista se jesu fotografirali sa Hajdukovim obilježjem no, kontekst kojeg je u pojedinim medijima poprimio taj čin, po riječima Ante Kulušića, zlonamjerno je iskrivljen. Potvrdio je tako kako fotografija čelnih ljudi hrvatskog nogometa sa Hajdukovovim šalom nije ni fotomontaža, ni licemjerni čin, i nije nastala prije utakmice Hrvatska- Španjolska kako se, nakon medijskih interpretacija, počelo spekulirati u javnosti.

- Nije u pitanju fotomontaža, nego klasični primjer zloćudne obmane hrvatske javnosti od strane pojedinih hrvatskih medija. Fotografija jest vjerodostojna, ali nije nastala prije, nego poslije utakmice i pobjede Hrvatske nad Španjolskom u općem slavlju, euforiji i fešti - izričit je Ante Kulušić.

Jedna se skupina navijača Hajduka koja je ostala na gornjoj etaži stadiona željela, pojašnjava, fotografirati sa Zdravkom Mamićem.
- Mamić je, naravno, pristao. Onda nam je netko doviknuo želimo li se slikati sa Hajdukovim šalom. Istog trenutka smo pristali. Hajdukovi navijači, oni koji su se nekoliko minuta prije fotografirali sa Mamićem, dobacili su šal sa gornje etaže i tako je nastala ta fotografija. Da su u pitanju bili navijači Dinama, Vinkovaca, Osijeka, Rijeke ili bilo kojeg drugog kluba i da su zamolili fotografiju sa svojom zastavom ili drugim klupskim obilježjem, postupili bi potpuno isto jer volimo sve hrvatske klubove - kaže Kulušić.

Šokiran je, dodaje, iskrivljavanjem istine i razinom zloće onih kojima smeta pobjeda hrvatske reprezentacije.
- Očito je to u pitanju. Naprosto je nevjerojatno što se sve može izkonstruirati od jedne sasvim normalne situacije u svečarskom ozračju i fešti, kako je se, u zloj namjeri, može izokrenuti, a sve kako bi se senzacionalizmima bez povoda i pokrića obmanula javnost. Kakav god da im je povod, neće uspjeti. Istina je samo jedna - odlučan je Kulušić.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Lepi Dzoni

  • Nevaljala Mačketina Matora
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2582
  • Spol: Muški
  • stručnjak za špansko selo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #199 : 22.06.2016. 17:23:32 »
Ne bih da ulazim u raspravu oko svega što se dešava na tribinama i iza njih, ali ovi novi vatreni klinci su odigrali juče vrhunski. Svaka čast, sve čestitke.  clapp clapp clapp
"Pre nego što zaključite da imate depresiju i nizak nivo samopouzdanja,
 obavezno proverite da niste okruženi idiotima."

                                                                     Sigmund Frojd

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #200 : 22.06.2016. 18:53:19 »
Kako igraju madzarice svaka cast... :D

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #201 : 22.06.2016. 20:03:36 »
Bolje zavrsiti treci nego drugi. Kako se UEFA kvalitetno posrala u EURO.  clapp

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #202 : 22.06.2016. 20:29:32 »
Ipak nije moglo lagano, ali dobit ćemo i Portugal  smileyNO1

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #203 : 22.06.2016. 20:33:46 »
Pa ovi bogalji su jedva prošli grupu sa Mađarskom, Islandom i Austrijom...zatvoriš Ronalda i možeš ih dobit sa U17
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #204 : 22.06.2016. 20:42:16 »
Znam, ali s njima uvijek oprezno, nisu oni toliko loši

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #205 : 22.06.2016. 21:23:53 »
Taj Portugal je otkad ja znam za sebe najprecijenjenija reprezentacija i to uvjerljivo. Pa uvijek ih se trpa u koš sa Italijom, Njemačkom, Engleskom, Francuskom, na SP-u dodajte tu i Argentinu i Brazil, a nikad ništa. Svake kvalifikacije na jedvite jade prolaze i krumpaju se. Sad im Mađari sa B ekipom uvalili tri komada. Šteta samo da nisu ispali već u skupini, a Island prošao hahahaha. Zbog Penalda, naravno, i one izjave nakon prve utakmice.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #206 : 22.06.2016. 22:36:47 »
Inače, čak i da nisu takve ljige kakve jesu, samo njihovo druženje sa jednim Horvatinčićem bi se moglo žestoko iskritizirati.

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/sve-zrtve-tomislava-horvatincica-pa-koliko-je-ljudi-on-ubio---417797.html

Ma čovjek je bog, on može što hoće. Takav bi gledao kako neko dijete crkava od gladi i umire u najgorim mukama bez da trepne. Psihopat. No to je ta ekipa koja drži cijelu Hrvatsku u svojim rukama i radi što i kako žele.

Ajmo svi navijati za našu svetinju od reprezentacije. Pravimo se da ne znamo za ništa drugo, da ne znamo za hrpu uništenih života, bitno je da nas Lukica i ekipa čine ponosnima, ma što bismo mi bez njih jadni i bijedni.

Ide mi lagano na povraćanje od pomisli koliko ljudi zapravo baš boli briga za masu stvari...
+Baš to, strašno kakva se ekipa skupila na slici. Još imaš onog Bujanca koji je dokazani nacist, dobije zahvalnice od predsjednice, a ta predsjednica ruča sa Mamićem koji joj je glavni donator + glavni sudac ruča isto sa Mamićem kao našli su se hahahahah. Dokazani ubojice, kriminalci drže repkicu koja savršeno predstavlja korumpiranu i bolesnu hrvatsku. To je ono što predstavlja.

Bravo za Island!!!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #207 : 22.06.2016. 22:44:10 »
Da, zaboravio sam na to. Čestitke i Islandu i Mađarima koji su pak osvojili tu skupinu iako se za te dvije ekipe očekivalo da budu na posljednjem i pretposljednjem mjestu u skupini.

Idu doma izgleda Albanci i ako se varam Sjeverni Irci, guraju ih baš Irci haha. Mislim da je i Slovačka pod upitnikom.

Da, to si dobro rekao što predstavlja ta prćija od reprezentacije. Neki se vjerojatno ponose i takvom korumiranom i bolesnom državom pa im nije problem ponositi se ni ovakvom nogometnom reprezentacijom.

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21899
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #208 : 22.06.2016. 22:57:48 »

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #209 : 22.06.2016. 23:39:59 »
Da, zaboravio sam na to. Čestitke i Islandu i Mađarima koji su pak osvojili tu skupinu iako se za te dvije ekipe očekivalo da budu na posljednjem i pretposljednjem mjestu u skupini.

Idu doma izgleda Albanci i ako se varam Sjeverni Irci, guraju ih baš Irci haha. Mislim da je i Slovačka pod upitnikom.

Da, to si dobro rekao što predstavlja ta prćija od reprezentacije. Neki se vjerojatno ponose i takvom korumiranom i bolesnom državom pa im nije problem ponositi se ni ovakvom nogometnom reprezentacijom.
A inače http://www.index.hr/vijesti/clanak/francuzi-razumiju-sto-se-dogadja-bolje-od-hrvata-hrvatski-navijaci-se-bore-protiv-mafijasa/901440.aspx nevjerojatno je koliko stranci razumiju a ovi naši ništa. To ti je to, svi se pitaju što je uzrok i drago mi je da ima pravde kada vidim da stranci znaju što se događa.

Evo ih opet zajedno sjede u loži dokazani kriminalac i ubojica http://www.index.hr/images2/mamic_horvatincic_hina.jpg

Hehe, ajme naroda. Igrači nojevi.

Da, Mađarska me ugodno iznenadila na ovom prvenstvu. Još malo pa laka konjica hahahahha.