Autor Tema: Veronica Mars  (Posjeta: 108912 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James-Lucas-Scott

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Budi svoj sledi svoje instinkte!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #360 : 21.02.2009. 18:19:57 »
Hvala na pomoci svima! Ndma11 mi je poslao linkove za dvdr*p tako da skidam!
poz
 

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #361 : 22.02.2009. 13:08:20 »
Kao što Loki reče serija nije za svakoga. Nadam se da će film ove godine. Pozdrav Loki

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #362 : 22.02.2009. 16:01:27 »
Enrico Colantoni is more than ready for a Veronica Mars movie, just like the rest of us. ;D

The former Veronica Mars dad who currently stars on CBS' Flashpoint is definitely on board. "Unless they want Paul Giamatti to play Keith Mars," he joking tells. "Do you know what I mean?"

Earlier this month, Veronica Mars creator Rob Thomas had said he was in the process of pitching his idea to studios and that he was scrapping the FBI academy idea and was keeping his pint-sized sleuth in college.

Colantoni confirms, "He's picking up right at the end of college."

In the meantime, Colantoni is keeping his gig over at CBS as a gun-toting member of an elite tactical unit on Flashpoint and keeping in touch with the Veronica Mars alum occasionally.

"I see Jason Dohring at times," he reveals. "Kristen and I text message each other, but it's hard. She's busy. I'm in Toronto. We text message each other about hockey. She's a Red Wings fan. I'm a Leaves fan."

So there you have it, Veronica Mars fans. Keith Mars is telling you to keep the hope alive. ;D ;D


Tata Mars!! navijacica navijacica Smajlicvece Smajlicvece srcesmajli srcesmajli

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #363 : 22.02.2009. 16:22:27 »
Gledam sajt-blog Jossa Whendona.

Joss Luvs Veronica.

This is my attempt at posting my own thread. My peeps and I just finished a crazed Veronica Marsathon, and I can no longer restrain myself. Best. Show. Ever. Seriously, I've never gotten more wrapped up in a show I wasn't making, and maybe even more than those. Crazy crisp dialogue. Incredibly tight plotting. Big emotion, I mean BIG, and charsimatic actors and I was just DYING from the mystery and the relationships and PAIN, this show knows from pain and no, I don't care, laugh all you want, I had to share this. These guys know what they're doing on a level that intimidates me. It's the Harry Potter of shows. There. I said it. People should do whatever they can to check out this first season so the second won't be a spoiler fest. I'm nutty.

I'm a little calmer now. Oh God, no I'm not! Wait. Wait. Okay. Some of you may already be all up on this, and some may disagree, but I'm urging peeps to check it out, 'cause there is great TV afoot, and who doesn't want that? Thank you for your time.

Still not calm! Wait... wait...

 ;D ;D ;D

Posle je i gostovao u s02 e06. ;)


Jbg. Kad voli čovek. ;D

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #364 : 22.02.2009. 16:29:59 »
Loki najbolja si...

Offline James-Lucas-Scott

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Budi svoj sledi svoje instinkte!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #365 : 22.02.2009. 20:25:30 »
To je strava jedva cekam!
U seriji mi najjaci lik Wevil, nekako mi se svidja njegov lik!
 

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #366 : 22.02.2009. 20:53:27 »
Što mi je zbunjujuća ova druga sezona, baš bzv... A i ne razumem šta je glavni slučaj u drugoj sezoni je l'
Spoiler for Hiden:
autobus
ili
Spoiler for Hiden:
ubistvo Felixa
... A i kao Veronica neće više da se bavi detektivskim poslovima, a još se vratila D.-u, posle svega što je bilo, bolji joj je L. ... Valjda će postati zanimljivije...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #367 : 22.02.2009. 20:57:43 »
Spoiler for Hiden:
Autobus!! Bože hehehe. Felix je samo B story, plus razlog zašto nije više sa Loganom. Samo gledaj, sve će biti jasnije. Nije da neće da se bavi više detek. poslom, već tata Keith oseća da joj se sve to desilo zato što je njemu pomagala...pa onda on insistira da radi neki kao normalan posao.
« Zadnja izmjena: 22.02.2009. 20:59:25 Loki »

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #368 : 22.02.2009. 21:04:02 »
Brate u ovoj seriji valja prvo pogledati zadnju epizodu... Da ti bude sve jasno...
Meni je zanimljivo kako kad Veronica radi na slučajevima ponekad je ništa ne razumem, k'o da priča kineski, brzo priča, a još i konfuzno, nejasna su joj rešavanja slučajeva, PONEKAD!!! A ponekad umeju rešenja (kao i sami slučajevi) da budu malo glupava...
A i više sam očekivao od druge sezone, očekivao sam da Veronica sad bude najpopularnije pošto je rešila slučaj "Lily", i da će joj svi verovati sledeći put... Kad ono malo morgen...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #369 : 22.02.2009. 21:09:20 »
Spoiler for Hiden:
Pa onda nisi dobro shvatio kako Neptune funkcioniše. Prvo je tata okrivio JK, a posle je ona otkrila ko je ubio Lilly. A oni ne pripadaju bogataškom krugu, i eto. Ne kapiram šta ti nije jasno? Dokle si stigao, da vidim šta te nervira. Meni je season 1 vrh, a ponekad mi se čini da je s 2 još bolja. ;D

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #370 : 22.02.2009. 21:10:21 »
Spoiler for Hiden:
Jebiga, izgubila je to poverenje. Džabe joj što je rešila ubistvo, kad je napala najmoćnije. Napadni ti Miškovića, da vidiš ko će posle imati poverenja u tebe ;D. Elem, ndma11, videćeš kakav će biti kraj druge sezone, nećeš moći da poveruješ. :)
« Zadnja izmjena: 22.02.2009. 21:12:25 Цоа »
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #371 : 22.02.2009. 21:30:54 »
Цоа, kako smo skoro isto napisali u isto vreme. ;D ;D

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #372 : 22.02.2009. 21:32:25 »
Spoiler for Hiden:
Sad sam video da neko na plaži, koji mi se čini, leži mrtav ima na ruci napisano veronica mars...
Takve stvari su mi bezveze, ko je sad pa taj???
Je l' taj kraj druge sezone šokantniji od prve... Kraj prve mi je bio neverovatan, em još i horor... To je definitivno najbolja epizoda po meni, za sada... A kada će onaj film, valjda ću odlgledati sve epizode dok on ne izađe...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #373 : 22.02.2009. 21:40:41 »
Spoiler for Hiden:
Sad sam video da neko na plaži, koji mi se čini, leži mrtav ima na ruci napisano veronica mars...
Takve stvari su mi bezveze, ko je sad pa taj???

Spoiler for Hiden:
Čekaj, polako....gledaj pa ćeš videti. Sve što se dešava ima smisla. Ako ne odmah, na kraju će sve imati smisla.
To je znači episode 2...kraj epizode. Ako ti sad nije jasno, kako ćeš odgledati celu sezonu hehehe toliko toga te još čeka.

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #374 : 22.02.2009. 21:48:50 »
Još mi se i ne sviđa zašto je Veronica na strani zlikovaca, na primer u epizodi sa internet sajtom koji odbrojava sekunde, trebala je da stane na stranu onog jadnog klinca, i u epizodi 2.1 trebala je da stane na stranu onog direktorovog sina... Mislim, ioanko je ne plaćaju da im reši slučaj...
E, je l' se meni čini, ili se u prvoj sezoni ne spominje termin za bogataše "o-niners" (09), to mi je baš glupo, samo od jedanput svi počeli tako da ih zovu, a pre ih niko nije tako zvao...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #375 : 22.02.2009. 21:54:46 »
Jaooo, citajuci ove postove, nesto mi govori da bih trebao da pogledam ovu seriju, ipak to Loki voli, pa moram barem u njeno ime! :) I skinuo sam prvu sezonu, ali nesto sve se neckam, jer ako krenem, nema me dok ne odgledam! : )))

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #376 : 22.02.2009. 22:00:36 »
Pominju se, koliko se ja sećam.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #377 : 22.02.2009. 22:29:38 »
Ajde piši u spojleru...pošto nisu svi odgledali još season1.
 
Spoiler for Hiden:
90909 se spominje već u drugoj epizode, kada je u šiframa bilo napisano da 09-eri prave žurku na psećoj plaži. Nije mi jasno zašto je trebala da štiti klinca? Kog klince, onog što je namestio Norisu sve zato što mu je Noris uzimao pare za uđinu? Zašto? Štitila je Norisa od svinje agenta, koji je hteo lažno da ga optuži.


WALLACE: I found this on the floor in gym.
VERONICA: You want to crash an 09er party?
WALLACE: Maybe. I don’t know what an 09er is.
VERONICA: It’s someone who lives in the prestigious 90909 zip code.
« Zadnja izmjena: 22.02.2009. 22:34:32 Loki »

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #378 : 22.02.2009. 22:45:21 »
Da li je neko od vas što ste odgledali seriju....ili bar epizodu 2x11 skontao poruku koju je V dobila od D na kojoj se nalaze ...pored teksta....brojevi iz Losta? ;D ;D ;D

Sada će BHM odma da gleda ;D

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #379 : 22.02.2009. 22:47:05 »
Da, u pravu si...
Spoiler for Hiden:
E, gledao sam 2.3 epizodu, oduševila me je, pogotovu ono kada na početku dolazi onaj policajac i kaže da je šerif traži, a ona "Reci mu da neću da idem s njim na maturu", razvalio sam se od smeha (mada i nije toliko smešno), i kada je rekla ocu, moram nešto da ti priznam, volim jednoroge... LOL... Sada mi je tek serija postala zanimljiva, posle onoga na kraju, mada opet nisam baš dobro razumeo... Bila si u pravu druga Sezona je bolja od prve...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #380 : 22.02.2009. 22:52:06 »
Da, u pravu si...
Spoiler for Hiden:
E, gledao sam 2.3 epizodu, oduševila me je, pogotovu ono kada na početku dolazi onaj policajac i kaže da je šerif traži, a ona "Reci mu da neću da idem s njim na maturu", razvalio sam se od smeha (mada i nije toliko smešno), i kada je rekla ocu, moram nešto da ti priznam, volim jednoroge... LOL... Sada mi je tek serija postala zanimljiva, posle onoga na kraju, mada opet nisam baš dobro razumeo... Bila si u pravu druga Sezona je bolja od prve...

Spoiler for Hiden:
Posle čega na kraju?? Kaži šta ti nije jasno, sve ćemo da razjasnimo hehehe. Ima provala super.ja sam isto umirala od smeha dok sam prevodila, a fazon je kada sam ja gledala seriju prvi put bez prevoda, pola nisam ni skontala....nisam ni bila svesna dok nisam počela da prevodim. Dick je legenda isto.

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #381 : 22.02.2009. 22:57:03 »
Spoiler for Hiden:
Ona shvata da se Aaron i onaj kaskader znaju iz nekog filma, i odlazi kod Duncana i kaže mu da je bus bio njoj namenjen... To mi nije jasno... Ako i ne treba da mi bude jasno (odn. ako će biti kasnije razjašnjeno) nemoj mi objašnjavati, baš mi deluje dobar zaplet, ali ako bih trebao da shvatim iz toga, objasni mi...
A što ti je Dick legenda, meni je on baš bezveze...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #382 : 22.02.2009. 22:58:21 »
Posle neko nešto da kaže o seriji! Kakav omaž Lostu! ;D ;D

Rob Thomas je dobar čovek ;).


Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #383 : 22.02.2009. 23:01:11 »
Onaj Duncan mi je najveci promašaj u seriji! Ja ne znam gde li ga samo iskopaše! Pravi-pravcati naduvenko!  ;)

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #384 : 22.02.2009. 23:01:45 »
Spoiler for Hiden:
Ona shvata da se Aaron i onaj kaskader znaju iz nekog filma, i odlazi kod Duncana i kaže mu da je bus bio njoj namenjen... To mi nije jasno... Ako i ne treba da mi bude jasno (odn. ako će biti kasnije razjašnjeno) nemoj mi objašnjavati, baš mi deluje dobar zaplet, ali ako bih trebao da shvatim iz toga, objasni mi...

Spoiler for Hiden:
Pa ona je skontala da se to njoj Aron sveti iz zatvora...preko Curleya kaskadera.
Dick je super, videćeš kako će se i on menjati kao i Logan..i Logan je bio odvratan na početku...dobro Dick će ostati.Dick...ali biće pomaka na bolje i kod njega. Dick ima legendarne provale.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #385 : 22.02.2009. 23:03:46 »
Onaj Duncan mi je najveci promašaj u seriji! Ja ne znam gde li ga samo iskopaše! Pravi-pravcati naduvenko!  ;)

Da sav je tuta....a znaš da je on išao na audiciju za Logana a Logan za Duncana hehehe. Zamisli Duncana kao badass tipa. ;D ;D ;D

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #386 : 22.02.2009. 23:11:37 »
Loki, dobra ti ova nova slicica! Bildalo se bildalo ovih dana! HOT!  ;)

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #387 : 22.02.2009. 23:13:47 »
Aha, bildalo se u tišini noći. ;D ;D ;D

Nego vidiš sliku...sa porukom i brojevima iz Losta.

Možda će ti biti jasnija onda moja rečenica na kraju...što si se smejaoooooooo. :) :)

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #388 : 22.02.2009. 23:21:17 »
Onaj Duncan mi je najveci promašaj u seriji! Ja ne znam gde li ga samo iskopaše! Pravi-pravcati naduvenko!  ;)

Da sav je tuta....a znaš da je on išao na audiciju za Logana a Logan za Duncana hehehe. Zamisli Duncana kao badass tipa. ;D ;D ;D

Uzela si mi reč iz usta (odnosno tastature)...
Baš sam čitao Trivia skoro na IMDB, zanimljivo mi je što su kod Logana i Duncana potencirali da ih oblače različitim bojama da ih ne bi mešali...Duncan - plava, Logan - Zemljane boje...


What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #389 : 22.02.2009. 23:24:02 »
Aha. :) :)

Smešno....kao da bih ikada pobrkala njih dvoje. ;D

Tags: