Autor Tema: Misteriozni film  (Posjeta: 78845 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Misteriozni film
« Odgovor #150 : 18.10.2009. 20:26:51 »
To je taj.
Samo ne znam sta ce oni reperi na sliku.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline slaven7

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
Re: Odg: Misteriozni film
« Odgovor #151 : 25.10.2009. 23:25:58 »
Ovo mi jedino zvuči na Just Looking. :)

jel možda ima netko tko zna gdje ima ovaj film za skinit, ili da bi imao volje da ga uploada... pretražio sam cijeli internet ;D al ništa...

edit: jedino još nisam na demonoidu provjerio, al i to ću čim proradi...
« Zadnja izmjena: 27.10.2009. 12:52:47 slaven7 »

Offline NikolaS

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 71
  • Spol: Muški
Re: Misteriozni film
« Odgovor #152 : 03.01.2010. 15:17:55 »
Treba mi pomoc, ne mogu da se setim naziva filma, ni da li je dobar ili los, ali znate kad ste mali, pa kad vam neki film ostane u secanju, rado bih ga opet pogledao.

U svakom slucaju, znam da je negde pri kraju filma bila scena devojcice koja pravi kulu od karata, i sada mi je to izmesano sa nekim likom koji se negde penje (na planinu?) i naravno, pada. Isto mislim da se u filmu pojavljivala neka zgrada koja je u potpunosti bila od stakla...

Znam da mi je request pomalo ridiculous, ali ko zna, mozda neki filmofil skonta o cemu je rec.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Misteriozni film
« Odgovor #153 : 03.01.2010. 15:21:02 »
Znam koji je film ali ne mogu da se setim kako se zove. Ta devojcica je valjda autisticna.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Misteriozni film
« Odgovor #154 : 03.01.2010. 15:25:51 »
Da, sjećam se, majka počne gradnju te "kule" u dvorištu.
Ime - nemam pojma. :)

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Re: Misteriozni film
« Odgovor #155 : 03.01.2010. 15:30:09 »

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Re: Misteriozni film
« Odgovor #156 : 03.05.2010. 11:18:05 »
Ajmo Zile...  :)

Treba mi ime filma (možda je i mini-serija) iz dva dela, rađen je na foru dokumentarca. U pitanju je hipotetičko putovanje astronauta do Plutona i nazad, sleće se na Veneru, Mars, Pluton... Sećam se da je na kraju prvog dela bio neki problem u atmosferi Jupitera.  U drugom delu astronauti lebde oko Saturnovih prstenova itd, itd. Mislim da je i jedan član posade otegao papke zbog radijacije ali nisam siguran :) Hoću to da skinem negde, pa ako neko zna koji je film/mini-serija u pitanju...

Offline filmofil81

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Re: Misteriozni film
« Odgovor #157 : 31.07.2010. 17:18:07 »
Jedno pitanje, pokusavam da saznam ime jednog filma, Spanski je film, horor, radi se o tome da se porodica (roditelji i dvoje dece), preselila u novu kucu negde iz Madrida, a u toj kuci vlada neka tama, ne mogu svega da se setim, znam da na kraju filma ostaju deca, sin i kcerka zivi, valjda su pobedeili tamu i odlaze u taxiju, koji ulazi u tunel i opet se sve smrknjava, tako nesto, nadam se da je neko gledao pa da ce ga asocirati ovo, inace mislim da je kod nas i prevedeno kao Tama, a film je noviji, znaci od 2000 pa na ovamo.

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Re: Misteriozni film
« Odgovor #158 : 31.07.2010. 18:50:51 »
Jedno pitanje, pokusavam da saznam ime jednog filma, Spanski je film, horor, radi se o tome da se porodica (roditelji i dvoje dece), preselila u novu kucu negde iz Madrida, a u toj kuci vlada neka tama, ne mogu svega da se setim, znam da na kraju filma ostaju deca, sin i kcerka zivi, valjda su pobedeili tamu i odlaze u taxiju, koji ulazi u tunel i opet se sve smrknjava, tako nesto, nadam se da je neko gledao pa da ce ga asocirati ovo, inace mislim da je kod nas i prevedeno kao Tama, a film je noviji, znaci od 2000 pa na ovamo.

Darkness :)

Offline filmofil81

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Re: Misteriozni film
« Odgovor #159 : 01.08.2010. 18:08:41 »
Hvala ti drugar to je taj  :) i pored mog ovako sturog objasnjenja  smileyNO1

Offline NikolaS

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 71
  • Spol: Muški
Re: Misteriozni film
« Odgovor #160 : 17.08.2010. 18:22:30 »
Jedno pitanje, pokusavam da saznam ime jednog filma, Spanski je film, horor, radi se o tome da se porodica (roditelji i dvoje dece), preselila u novu kucu negde iz Madrida, a u toj kuci vlada neka tama, ne mogu svega da se setim, znam da na kraju filma ostaju deca, sin i kcerka zivi, valjda su pobedeili tamu i odlaze u taxiju, koji ulazi u tunel i opet se sve smrknjava, tako nesto, nadam se da je neko gledao pa da ce ga asocirati ovo, inace mislim da je kod nas i prevedeno kao Tama, a film je noviji, znaci od 2000 pa na ovamo.

Darkness :)

Anna Paquin i Lena Olin <3

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: Misteriozni film
« Odgovor #161 : 30.08.2010. 01:14:07 »
bio neku noc na novoj..neki revolverasi, jbg nisam bas upratio film samo malo inserte..cini mi se glumi ovaj lik Rusell Crowe

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Re: Misteriozni film
« Odgovor #162 : 30.08.2010. 01:19:06 »
Možda Yuma? :)

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: Misteriozni film
« Odgovor #163 : 30.08.2010. 01:41:03 »
Hvala ti Zile kralju filma i dobra Bureka  rofl rofl..Hvala jos jednom,svaka cast na brzom odg..odoh sad da ga trazim na markaetu... ;D samo mi nije jasno kako nisam prije cuo za njega a jako visoku ocijenu ima...

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Re: Misteriozni film
« Odgovor #164 : 19.09.2010. 22:52:48 »
Nije baš misteriozan, ali me interesuje kako je film "The Crush" sa Ališom Silveston preveden kod nas, ako je uopšte preveden?

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Re: Misteriozni film
« Odgovor #165 : 19.09.2010. 23:02:02 »
Ima jedan film iz 2001. koji se tako zove i kod nas je preveden kao "Slom", ali ne znam da li je to isti taj... verovatno nije.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Re: Misteriozni film
« Odgovor #166 : 19.09.2010. 23:58:03 »

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Re: Misteriozni film
« Odgovor #167 : 20.09.2010. 00:34:43 »
Nije baš misteriozan, ali me interesuje kako je film "The Crush" sa Ališom Silveston preveden kod nas, ako je uopšte preveden?

"Zabranjena i opasna"... Znam da idiotski zvuči, a i nema veze s vezom. ;D

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Misteriozni film
« Odgovor #168 : 10.03.2011. 17:27:33 »
Interesuje me ako neko zna kako se zove jedan film. Koliko se sjecam trebalo bi da je snimljen negdje karajem 80-tih, pocetkom 90-tih. Par puta je bio na regionalnim televizijama. Radnja se desava na brodu, na nekom krstarenju i koliko se sjecam neki stariji lik (ja mislim da je u kolicima/invalid) ima neku dobru ribu, a ona se na tom krstarenju smuva sa nekim mladjim likom. Objasnjenje je malo konfuzno, ali to je sve cega se sjecam.

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Misteriozni film
« Odgovor #169 : 10.03.2011. 18:15:44 »
Bitter Moon




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Misteriozni film
« Odgovor #170 : 10.03.2011. 23:53:28 »
Svaka cast. Hvala puno.

Offline Mikos

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
Odg: Misteriozni film
« Odgovor #171 : 16.03.2011. 12:56:04 »
Dugo već pokušavam da saznam kako se zove jedan film, pa možda neko zna.  :)
Film je devedesetih prikazan na TV. Triler. Glavni lik pokušava da pobegne,
u folsfagenu - bubi, od kamiondžija koji ga jure. Karakteristična scena je kad ga
stižu na jednom platou, i on u bubi biva smrskan između dva ogromna kamiona.

Offline lonewolf21

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Re: Misteriozni film
« Odgovor #172 : 23.04.2011. 00:49:46 »
Ajmo Zile...  :)

Treba mi ime filma (možda je i mini-serija) iz dva dela, rađen je na foru dokumentarca. U pitanju je hipotetičko putovanje astronauta do Plutona i nazad, sleće se na Veneru, Mars, Pluton... Sećam se da je na kraju prvog dela bio neki problem u atmosferi Jupitera.  U drugom delu astronauti lebde oko Saturnovih prstenova itd, itd. Mislim da je i jedan član posade otegao papke zbog radijacije ali nisam siguran :) Hoću to da skinem negde, pa ako neko zna koji je film/mini-serija u pitanju...

Evo da i ja malo pomognem . .

BBC Documentary - Space Odyssey Voyage to the Planets - Part 1 i 2

 ;)

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Misteriozni film
« Odgovor #173 : 27.04.2011. 20:19:44 »
Pozdrav svima. Vidim da fantasticno pogadjate filmove pa reko da vam se i ja obratim. Film sam pogledao davno jos na BK televiziji (nisam ga gledao od pocetka).
Radnja filma:Desava se nesreca i novinar(ka) dobija zadatak da napise izvestaj o nesreci. Na slici se pojavljuje lik coveka. To ne bi bilo nista cudno da ne istrazuje i druge nesrece i da se taj isti lik pojavljuje u svim nesrecama na slikama (Titanik) i druge velike nesrece. Lik je kao putnik kroz vreme i pojavljuje se kada treba da se desi neka nesreca.
Treba mi naziv filma ako ko zna.
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Misteriozni film
« Odgovor #174 : 27.04.2011. 21:58:57 »
Ziledine, ne znam da li je japanski, kineski ili korejski film, ne znam ni ko glumi, niti imena likova (uzeću neka proizvoljna), kroz maglu se sećam i gde se dešava, ali evo radnja: Ming ubije Vongovog ćaleta. Dong nauči karаte Vonga. Vong ubije Minga posle duge borbe.

POMOĆ!!
« Zadnja izmjena: 27.04.2011. 22:01:14 bajone.rs »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Odg: Misteriozni film
« Odgovor #175 : 29.04.2011. 18:38:07 »
Pozdrav svima. Vidim da fantasticno pogadjate filmove pa reko da vam se i ja obratim. Film sam pogledao davno jos na BK televiziji (nisam ga gledao od pocetka).
Radnja filma:Desava se nesreca i novinar(ka) dobija zadatak da napise izvestaj o nesreci. Na slici se pojavljuje lik coveka. To ne bi bilo nista cudno da ne istrazuje i druge nesrece i da se taj isti lik pojavljuje u svim nesrecama na slikama (Titanik) i druge velike nesrece. Lik je kao putnik kroz vreme i pojavljuje se kada treba da se desi neka nesreca.
Treba mi naziv filma ako ko zna.

Time Shifters. :)

Ziledine, ne znam da li je japanski, kineski ili korejski film, ne znam ni ko glumi, niti imena likova (uzeću neka proizvoljna), kroz maglu se sećam i gde se dešava, ali evo radnja: Ming ubije Vongovog ćaleta. Dong nauči karаte Vonga. Vong ubije Minga posle duge borbe.

POMOĆ!!

Uf, imaš kamaru filmova na tu foru... ;D

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Misteriozni film
« Odgovor #176 : 29.04.2011. 22:12:42 »
Ma, zafrkavam se malo jer vidim da pogađaš ove filmove kao od šale, da sam prosto oduševljen. Svaka čast! smileyNO1
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Misteriozni film
« Odgovor #177 : 30.04.2011. 11:49:16 »
Hvala puno za Time Shifters to je taj film. Da samo znas kako si me obradovao. Jesi ga pronasao svaka ti cast. smileyNO1
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline Sarabi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 363
  • Spol: Ženski
  • The Bunk is strictly a suit-and-tie motherfucker.
Odg: Misteriozni film
« Odgovor #178 : 09.05.2011. 00:20:46 »
I meni bi pomoć dobro došla. :)
U pitanju je film koji se '90-tih prikazivao na televiziji, radi se o nekoj bolnici/ludnici, jedan od glavnih likova je u invalidskim kolicima, i čini mi se da su svi likovi kao i sam film totalno opičeni. ;D Sećam se i nekih đakuzija, i valjda na kraju to mesto eksplodira, ili bi to moja podsvest samo želela. :P
P.S. Mislim da je period u kome se radnja odigrava kraj XIX ili početak XX veka, ali nisam sigurna.
« Zadnja izmjena: 09.05.2011. 00:38:43 Sarabi »

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Misteriozni film
« Odgovor #179 : 09.05.2011. 16:55:49 »
I meni bi pomoć dobro došla. :)
U pitanju je film koji se '90-tih prikazivao na televiziji, radi se o nekoj bolnici/ludnici, jedan od glavnih likova je u invalidskim kolicima, i čini mi se da su svi likovi kao i sam film totalno opičeni. ;D Sećam se i nekih đakuzija, i valjda na kraju to mesto eksplodira, ili bi to moja podsvest samo želela. :P
P.S. Mislim da je period u kome se radnja odigrava kraj XIX ili početak XX veka, ali nisam sigurna.

Da nije možda The Road to Wellville

Tags: