Autor Tema: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes  (Posjeta: 29955 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline chadjo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #120 : 17.04.2012. 23:44:04 »
Evo je i ja prevedoh. ;D
3.epizoda prevedena.  ;)

Offline Benetton1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #121 : 17.04.2012. 23:46:41 »
Super izgleda ovaj crtac, pa ako bi neko bio ljubazan da mi posalje pp odakle da skinem sezonu 1 i 2? Hvala momci unapred ;)

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #122 : 18.04.2012. 16:51:35 »
Evo uradio sam i ja prijevod.. Trebalo mi je točno 2 sata za ovu epizodu.. Nadam da je dobar.. :D uživajte!  :nnc:
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Benetton1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #123 : 18.04.2012. 17:26:30 »
Hvala momci na linkovima i prevodima clapp

Offline tazmaniac

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Izgubljen u vremenu i prostoru
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #124 : 18.04.2012. 17:55:46 »
Može i meni linkovi za 2. i 3. epizodu 2 sezone na p.p.
po kojoj su shunja i chadjo radili prijevod.

P.S. Nema potrebe za linkovima na P.P.,
našao sam, samo što su epizode imale dugačiji dodatak.
« Zadnja izmjena: 18.04.2012. 18:01:30 tazmaniac »

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #125 : 18.04.2012. 20:28:34 »
Stizu lose vesti ljudi sto se tice ovog crtaca  :'(
Naime, Loeb je otkazao ovu crtanu seriju, iako mu je to jedna od najboljih u poslednjih par godina.
Isto tako su i Wolverine and the X-Men otkazali posle 1 sezone od 26 epizoda.
Ovaj crtac ce imati 2x26, s tim sto ce prvih 13 epizoda biti vezano za 2 sezonu, a ostalih 13 standalone epizode,  thumb-down

Ne mogu da verujem sta Marvel radi, umesto da odmah krenu na radu trece sezone i da se posvete ovom crtacu, oni ga otkazuj kako bi krenuli u Jesen 2013 da izbacuju neku novu crtanu seriju uz Ultimate Spiderman, sto direktno znaci da ce Spiderman imati 2 sezonu, sto je super, jer je crtac dobar, ali nerazumem koja je to nova serija zbog koje se otkazuje ova.

Takodje Loeb je izjavio i to da ima velike planove sa Avengersima, ali da to nece biti EMH, vec nesto novo  :dash

Samo ne znam zasto kada sve ovako dobro postave i odrade u 1 sezoni, zasto sada to ruse da bi pravili nesto novo sto ko zna da li ce uspeti :dash

Neki naslucuju da se mozda radi o novoj seriji Wolverine, sto bi bilo fenomenalno, ali za sad niko nista ne moze da potvrdi.

Offline chadjo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #126 : 18.04.2012. 21:21:53 »
E pa što čine ti ljudi, taman se uživiš u nešto, i taman sam se ponadao da ću gledati Civil War na crtanom ali evo,  >:(
bratski nisi ovo treba da javljaš, jer ću sada plakat nekoliko nedelja... :'(

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #127 : 18.04.2012. 21:32:52 »
Koje sranje ...

A sta se smatra pod ovim standalone?

Crtani nije mogao da ima bolju prvu sezonu, zaista je smesno sto uskacu u nesto neprovereno... Nadam se samo da je ovo neka glasina, i da cemo videti trecu sezonu kao i pregrst novih likova u seriji...

Offline chadjo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #128 : 18.04.2012. 21:41:51 »
Hvala ti Maddox na lijepim željama,  ;D
ali sada me je teško oraspoložiti.  :(

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #129 : 18.04.2012. 21:49:08 »
Ma ja vjerujem da je to loša glasina, da to nije istina. Ne želim da mislim ništa drugo, to je to. :D
Ovaj crtić će imati 4 sezone, to je nova informacija. :D
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #130 : 18.04.2012. 22:16:08 »
Daj neku peticiju da potpisemo nas petorica, kad to vide sigurno ce razmisliti ponovo da li ce ukinuti ili ne  ;D Stvarno, ako naletite na neku peticiju vezanu za ovo, dajte da je ispotpisujemo, zaista je gre'ota da ga ukinu...

A chadjo sta nas moze ocekivati ako dodje do Civil war-a? Mozes i na pp, ili ovde u spojler
« Zadnja izmjena: 18.04.2012. 22:18:00 Maddox »

Offline chadjo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #131 : 18.04.2012. 22:20:36 »
Misliš ako serija dođe do Civil Wara? :D

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #132 : 18.04.2012. 22:25:01 »
Da, sta je bilo u stripovima?Sta ce se desavati?

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #133 : 18.04.2012. 22:28:34 »
Da, chadjo daj to u pp ili u spoiler, i mene zanima.. :D
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline chadjo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #134 : 18.04.2012. 22:38:51 »
 U Civil Waru će zahvaljujući nesposobnosti nekih superheroja početnika, Nitro (lik iz X-Mena) da eksplodira i sa sobom ubije te superheroje i još nekoliko hiljada ljudi, od čega će biti 600 djece, onda će vlada da donese akt o registraciji superheroja. Marvelovi superheroji će da se podijele na dva tabora, jedan koji se slaže sa registracijom, taj Tabor će da predvodi Iron Man, a drugi će da bude protiv toga, i oni će postati kriminalci, njega će da predvodi Captain America. Tu će da bude malo više idejnih stvari, nego akcije. ali priča je vrhunska, postojat' će i treći tabor, to je tabor neutralnih tu će biti X-Meni, Atlantiđani, Superhumans, Sorcerers i Wolverine, samo što će Wolverine da ima baš moćnu ulogu tu, jer u svoj toj zbrci svi zaborabljaju na Nitroa... svi osim Wolverina. Tako da pretpostavljate šta će Wolverine da mu radi... Wolverine i Captain America su highlight u ovom serijalu, tj. po crnogorski rečeno, najveća mudočudovišta u ovom sreijalu.  ;D
   Dakle, puno akcije, avanture, napetosti, iščekivanja itd on Avengers: Civil War. :D

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #135 : 18.04.2012. 22:42:28 »
Damn! Iskreno se nadam da ce do toga doci, to ne moze da bude lose... A ima li Spajdija gde? :D Ko ce jos biti sa Ironman-om a ko sa Capom?

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #136 : 19.04.2012. 02:27:51 »
Upravo sam skinuo ceo paket Civil war, i procitao sam prvi... Negde sam se mucio sa nekim recima, ali u sustini sam dosta dobro razumeo... Kad bi nekad napravili ovakav crtani, bilo bi gledanije od Kasandre  ;D

Offline Benetton1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #137 : 19.04.2012. 02:33:25 »
Upravo sam skinuo ceo paket Civil war, i procitao sam prvi... Negde sam se mucio sa nekim recima, ali u sustini sam dosta dobro razumeo... Kad bi nekad napravili ovakav crtani, bilo bi gledanije od Kasandre  ;D

Eh kad bi, nismo mi te srece nego ce da izbace super-nodija i pepa prase ultimate! Kakvi crtaci danasnja deca gledaju strasno.....

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #138 : 19.04.2012. 14:05:06 »
 ;D  ;D

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #139 : 19.04.2012. 15:32:31 »
Mislim da ce da naprave Civil War, jer i sam Loeb kaze da imaju velike planove za Avengers, ali ne za EMH, izjava je 100% tacna, nazalost  cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #140 : 19.04.2012. 16:20:56 »
Pa ako bude Civil war, to ce biti odlicno Dante... Kad je juce chadjo ono postovao, ja skidoh Civil war, i znas da je odlican. Prvi sam procitao, a neke sam na brzinu prelistavao, i tu se od Spajdja, Wolverina, sadasnjih Avengera, pojavljuje i Blade, She Hulk, Punisher, Fantastic 4, Deadpool, Doctor Strange  i jos mnogo heroja i antiheroja... Samo sto se ja plasim da nece to snimiti, nego ce biti neki teen shit, koji ce biti sa odvratnim crtezom i retardiranom radnjom...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #141 : 19.04.2012. 16:59:33 »
U Civil Waru će zahvaljujući nesposobnosti nekih superheroja početnika, Nitro (lik iz X-Mena) da eksplodira i sa sobom ubije te superheroje i još nekoliko hiljada ljudi, od čega će biti 600 djece, onda će vlada da donese akt o registraciji superheroja. Marvelovi superheroji će da se podijele na dva tabora, jedan koji se slaže sa registracijom, taj Tabor će da predvodi Iron Man, a drugi će da bude protiv toga, i oni će postati kriminalci, njega će da predvodi Captain America. Tu će da bude malo više idejnih stvari, nego akcije. ali priča je vrhunska, postojat' će i treći tabor, to je tabor neutralnih tu će biti X-Meni, Atlantiđani, Superhumans, Sorcerers i Wolverine, samo što će Wolverine da ima baš moćnu ulogu tu, jer u svoj toj zbrci svi zaborabljaju na Nitroa... svi osim Wolverina. Tako da pretpostavljate šta će Wolverine da mu radi... Wolverine i Captain America su highlight u ovom serijalu, tj. po crnogorski rečeno, najveća mudočudovišta u ovom sreijalu.  ;D
   Dakle, puno akcije, avanture, napetosti, iščekivanja itd on Avengers: Civil War. :D
Civil War je najbolji Marvelov strip odavno. Tu sam počeo cijeniti Captain Americu i shvatio kakav je to badass od superjunaka. predobra mi je prva borba između njega i
Spoiler for Hiden:
Spidermana
pa on kaže za Americu "kao klinac sam odrastao slušajući o Captainu i njegovim borbama. Učio sam svaki njegov pokret, udarac, stil i opet ga nekako ne uspijevam pobijediti sa svim svojim sposobnostima"

Mislim da je tako nešto rekao
Spoiler for Hiden:
Spiderman

America je preiskusan za sve borce i možda nije najjači, nema nikakve pretjerane supermoći, ali iskustvo kod njega igra bitnu ulogu. Meni je najviše žao što su jadnog Hulka ostavili u svemiru  ;D

Odličan strip i stvarno bi bilo šteta da ne osvane kao crtani ili kao možda neki film  :)

EDIT: Maddox, samo nastavi čitati. Deadpool je zakon. Njegovi dijalozi u tijeku borbe su EPIC  rofl rofl

I kao što kaže chadjo, Wolverine je isto odličan u stripu. Iron Mana nakon Civil Wara ne volim više, a u filmu mi je recimo super. U stripu je puno ozbiljniji i dosta licemjeran. Tako sam ga ja doživio.
« Zadnja izmjena: 19.04.2012. 17:03:43 Mulder »

Offline chadjo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #142 : 19.04.2012. 17:05:10 »
Nja;e dvije scene Civil Wara su: Bjekstvo Kapetana Amerike sa Shieldovog Helicariera i Wolverinovo bjekstvo sa Shieldovog Helicariera. :D Dvije scene koje bih volio vidjeti ekranizovane. :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #143 : 19.04.2012. 17:11:33 »
Da da, to je odlično  :)

Čitam nešto za film, Avengerse. Svi govore da im je Hulk ukrao svaku scenu i da je napokon dostojan stripa.

Captain America "Hulk, smash"  ;D


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #144 : 20.04.2012. 17:39:37 »
chadjo, sigurno si čitao World War Hulk?

Koliko samo odličnih borbi, tužnih trenutaka. Hulk nezaustavljiv za sve. Skroz sam zaboravio kog je sve dobio. I onda najbolja i najtužnija borba, Hulk vs Sentry  :(


Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #145 : 20.04.2012. 18:05:02 »
Nisam skontao ovaj kraj, svi se oni bore protiv njega i Sentry umre na kraju a Hulk?
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #146 : 20.04.2012. 18:22:08 »
Hulk je u tijeku borbe rekao svima njima da nešto naprave, da ga zaustave jer njegov bijes je prevelik i samo raste. Njegova moć je neograničena. I onda na kraju ga je Iron Man uspio zatvoriti pomoću satelita. Pomoću eksplozije i na kraju je Hulk završio duboko ispod zemlje u pustinji. Al trebaš to pročitat. Nešto predobro. Likovi su toliko životopisni.

A Hulk ih je sam sve dobio. X-mene, Iron Mana, New Avengerse, Doca Samsona, Herculesa, Doctora Strangea. Sve koji su mu se suprostavili. I onda su već u početku zvali Sentrya koji je jedan od jačih heroja. Samo on nikad nije koristio svu svoju moć. Sentry i Hulk su bili jako dobri prijatelji i kako traju borbe, svako malo vidiš Sentry dal da krene na njega ili ne. I onda je na kraju krenuo i počela je epska borba između njih. Hulk ga je dobio kao Hulk i kao Bruce. To se vidi na kraju kad se vrate u normalu i onda Sentry kaže Bruceu "Hvala" misleći na njegovo prijateljstvo i što ga je upoznao.

Čak se pojavila teorija da se Hulka bojao i Galactus, a Galactus ti je COSMOS. Bog i batina u pravom smislu te riječi. Ima još jačih Bogova od njega.

Ako si misliš skinut, prvo skini Civil War pa onda World War Hulk. Nije da t nagovaram, ali ovo se mora pročitat  ;D

House of M i Secret Invasion je isto odlično  :)

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #147 : 20.04.2012. 18:54:53 »
Evo našao sam torrent od 1,47 GB za Civil War.. Možeš li mi na p.m. poslati torrent odakle da skinem to i kako čitaš na kompu, jel ima neki program za čitanje stripova?
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #148 : 20.04.2012. 18:59:16 »
Svi ti fajlovi su ti u cbr formatu. Tako da samo skineš CDisplay i to je to. Kad to otvoriš, stisneš F10 i izabereš koji želiš strip čitati. Odlična stvar i prelagano. Uopće nije teško  :)

Poslano i za Civli War i za Hulka  smileyNO1

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
« Odgovor #149 : 21.04.2012. 13:19:21 »
Aj prosledi i meni to ;)

Tags: