Autor Tema: The Shield  (Posjeta: 87750 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: The Shield
« Odgovor #240 : 29.11.2011. 15:38:25 »
Najveci je problem krenuti...ja sam tri puta pocinjao 1. epizodu.  :-[
Ali kad se krene, ne moze da se stane.  smileyNO1
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: The Shield
« Odgovor #241 : 29.11.2011. 15:45:03 »
Ja tih problema nisam imao, znao sam šta me očekuje, brutalnost, nasilje, pravo lice policije, itd. To ne može da bude loše nikako :D

Tj. bila je jedno mjesec dana na čekanju ali čim sam upalio prvu epz. bilo je ludački. Čak se može reći i da je jedan od najboljih pilota smileyNO1
« Zadnja izmjena: 29.11.2011. 15:49:21 Red Dragon »

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: The Shield
« Odgovor #242 : 03.12.2011. 03:23:39 »
Ja sam na trećini druge sezone, a nakon odgledane prve, kupio sam svih sedam. Vrlo zanimljiva serija, brza, puno preokreta.

Naravno, hvala na prevodima. smileyNO1
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: The Shield
« Odgovor #243 : 17.01.2012. 23:52:22 »
Odgledah seriju. Odličnih 8,5/10 joj dajem.

Spoiler for Hiden:
Šta reći na kraju? Vik mi je jedan od najomraženijih glavnih likova... Tačno sam znao da će ispasti govedo smrdljivo na kraju. Serija je dobra, ali ne mogu se oteti i osećaju nekog razočaranja... pomešana su mi osećanja. Zanimljivo, navijao sam da ga u petoj sezoni sjebe onaj iz unutrašnje kontrole, iako je bio vrlo iritantan lik, ali ispao je neviđeno glup pokušavši da pomoću narkomanke i neveštog podmetanja dokaza izigra Vika.

Šejn je takva neotesana i neopevana seljačina, pravi rednek: stalno je pokušavao da ispadne pametniji, a uvek se zaglibi do guše i pojede govno, pa drugi moraju da ga čupaju iz tih golemih sranja. Još ubi bombom Lemanskog... Poželeo sam da naiđe Vik ili Gardoki i zavrne mu šiju na licu mesta.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: The Shield
« Odgovor #244 : 21.01.2012. 01:34:32 »
Vidim da si uživao u seriji   smileyNO1
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: The Shield
« Odgovor #245 : 19.02.2012. 21:28:05 »
Pošto sam lepo do 5-og januara očistio sve ispite iz ovog semestra, ostalo mi je 15 dana slobodno da gledam serije i da se zezam dok moje kolege uče za ispite  :) . Prvo što sam gledao su bili Sons of Anarchy gde se među ostalima pojavljuju Kenny Johnson i Benito Martinez, što je u meni probudilo želju da još jednom, onako ljudski, natenane, pregledam The Shield. Iako gledam seriju drugi put, opet sam je gledao u jednom dahu, tako je dobra, držala mi je pažnju i sada sa sigurnošću mogu reći da nema ništa kao Shield. Glumci su odlično odabrani, a serija ima nekoliko vrhunaca koji se mogu posebno izdvojiti kao fenomenalni:

Spoiler for Hiden:
Kao prvo pljačka jermenske mafije,pojava Tavona, blow-job Acevede, Antwon Mitchell, ubistvo Lema itd. Možda nije sve u hronološkom redu ali ovo sam zapamtio

Ono što mi je bilo urnebesno smešno je pojava onog det.Billingsa i njegov odnos sa Dačom, umirao sam od smeha kad god vidim njih dvojicu  rofl rofl rofl
I šta na kraju da kažem, 10/10 za seriju, ko je nije gledao, ne zna šta je propustio.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Shield
« Odgovor #246 : 19.02.2012. 23:55:15 »
Potpis  smileyNO1  clapp

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: The Shield
« Odgovor #247 : 20.02.2012. 01:16:15 »
Vidim dosta ste je nahvalili pa sam stavio da se skida da i ja vidim to cudo  :mafija

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The Shield
« Odgovor #248 : 20.02.2012. 01:38:18 »
Spremi se za nekoliko dana bez hrane, spavanja i tako dalje :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Shield
« Odgovor #249 : 20.02.2012. 02:02:06 »
Baš to, seriju koju bi trebao pogledati neviđenom brzinom  ;D

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Shield
« Odgovor #250 : 20.02.2012. 02:42:16 »
Stavljam i ja ponovo da se skida, treba obnoviti gradivo!  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Shield
« Odgovor #251 : 29.03.2012. 05:04:37 »
Našao sam jedan odličan tribute video za jednog genijalnog lika. Tužni trenuci Shanea  :(




Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: The Shield
« Odgovor #252 : 29.03.2012. 11:01:57 »
Uopšte mi nije bilo žao Šejna, a ni Mare.

Spoiler for Hiden:
Lik je kreten: ni posle svega nije naučio da ne radi na svoju ruku, jer se uvek zahebe; tačno sam znao da će mu doći glave ono kad se upetljao s Jermencima poslednji put.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #253 : 29.03.2012. 12:07:33 »
Mulder, stavi pod spojler. Ima par scena koje puno razotrkrivaju a pogotovo kraj 5 sezone sto se vidi.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: The Shield
« Odgovor #254 : 29.03.2012. 12:14:48 »
kakav spojler pa serija je zavrsila prije 100 godina  ;D
a kao drugo, tko nije gledao nek ne pokrece video

ni meni nije zao Shanea
Spoiler for Hiden:
zbog toga sto je, kao sto bajone kaze, kreten, sve ujebe, a i zbog onog sto je Lemanskom napravio

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: The Shield
« Odgovor #255 : 29.03.2012. 12:33:00 »
Nije meni žao njega ni Mare, ali
Spoiler for Hiden:
kad sam vidio dijete na krevetu, skoro mi je srce puklo. Nije trebao ubiti malog, on nije ništa kriv.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Shield
« Odgovor #256 : 29.03.2012. 12:34:55 »
Meni ga je žao  ;D ma žao mi je njih svih
Spoiler for Hiden:
iako su bili korumpirani, radili užasne stvari. Lem ne toliko. To ti je ono kad se spojiš uz likove i bitni su ti

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: The Shield
« Odgovor #257 : 29.03.2012. 12:39:53 »
Od njih mi je žao Ronniea jer je bio odan Vicu kao pas, a ipak ga je ovaj ostavio na cjedilu. Ipak svatko najviše voli sebe. Prije par mjeseci sam imao maraton ponovnog gledanja ove serije i uživao u svakoj sekundi.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: The Shield
« Odgovor #258 : 29.03.2012. 13:00:35 »
Jesu bile tužne te scene, ali ne mogu reći da mi je nekog posebno žao.

Spoiler for Hiden:
Iako su bili na strani zakona, nisu imali baš najsuptilnije metode i skidali su kajmak sa svega — to ne može tako. Ubistva, pljačke, preprodaja droge… Nema razlike u odnosu na one koje jure i smeštaju iza rešetaka. To jest, bolje rečeno, sklapaju dogovore i primirja da ovi ne bi međusobno prolivali krv i tako su stvarali prividan mir na ulicama, ali su se opet dešavali krvavi pirovi među bandama.

Mislim da bi Šejn možda poštedeo sina, ali posle onako napetog i emotivnog razgovora s Vikom odlučio je da ga ubije.

A kako je Vik ispezio na kraju Ronija, ono je bilo… Kroz celu seriju im je srao tim, tim, tim je najvažniji i onda uradi ono. Pičketina. >:(

Zanimljivo je izgleda da postoji nekoliko verzija kraja. Ja imam Topazove necenzurisane riрove s DVD-a, i kod mene u poslednjoj sceni Vik uzima pištolj i gleda ga kao da razmišlja o samoubistvu, a onda ide rez i odjavna špica. Na internetu sam video kraj gde on uzima pištolj, zadene ga za pantalone i kreće napolje u borbu protiv kriminala, kao da je rešio da poništi dogovor koji je sklopio s federalcima, jer ne može sedeti za stolom.

Svejedno, ni u jednom slučaju ne verujem da je rešio da skrati sebi muke, jer je zajebao Ronija i izgubio porodicu, te da je odlučio da se pridruži Roniju u zatvoru u drugoj verziji.
« Zadnja izmjena: 29.03.2012. 13:03:02 bajone.rs »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: The Shield
« Odgovor #259 : 29.03.2012. 13:59:54 »
Meni je bilo žao svih sem Shanea...

Spoiler for Hiden:
Lem je bio najbolji lik, nekako je jedini koliko toliko imao dobro srce, Ronniea mi je žao jer je bio odan Vicu do kraja, a on ga zajebao, a Vica mi je bilo žao jer je izgubio jedinu stvar do čega mu je iskreno bilo stalo, svoje porodice.

Mara mi je jedan od najodvratnijih likova u seriji.
A kad sam video klinca kako leži, slomio sam se.  :(

Najbolji tribute, muzika je predobra  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Shield
« Odgovor #260 : 29.03.2012. 14:24:20 »
Jesu bile tužne te scene, ali ne mogu reći da mi je nekog posebno žao.

Spoiler for Hiden:
Iako su bili na strani zakona, nisu imali baš najsuptilnije metode i skidali su kajmak sa svega — to ne može tako. Ubistva, pljačke, preprodaja droge… Nema razlike u odnosu na one koje jure i smeštaju iza rešetaka. To jest, bolje rečeno, sklapaju dogovore i primirja da ovi ne bi međusobno prolivali krv i tako su stvarali prividan mir na ulicama, ali su se opet dešavali krvavi pirovi među bandama.

Mislim da bi Šejn možda poštedeo sina, ali posle onako napetog i emotivnog razgovora s Vikom odlučio je da ga ubije.

A kako je Vik ispezio na kraju Ronija, ono je bilo… Kroz celu seriju im je srao tim, tim, tim je najvažniji i onda uradi ono. Pičketina. >:(

Zanimljivo je izgleda da postoji nekoliko verzija kraja. Ja imam Topazove necenzurisane riрove s DVD-a, i kod mene u poslednjoj sceni Vik uzima pištolj i gleda ga kao da razmišlja o samoubistvu, a onda ide rez i odjavna špica. Na internetu sam video kraj gde on uzima pištolj, zadene ga za pantalone i kreće napolje u borbu protiv kriminala, kao da je rešio da poništi dogovor koji je sklopio s federalcima, jer ne može sedeti za stolom.

Svejedno, ni u jednom slučaju ne verujem da je rešio da skrati sebi muke, jer je zajebao Ronija i izgubio porodicu, te da je odlučio da se pridruži Roniju u zatvoru u drugoj verziji.
Spoiler for Hiden:
Da, shvaćam zašto ti nisu dragi. Meni je Mara najodvratniji lik bila. Ronnie mi je prve 4 sezone bio prezatajan tako da se nisam baš vezao za njega. Vic je naravno, bio glavni i obožavao sam ga, sve njegove postupke i nakon onakvog kraja mi je ostao uz Shanea najbolji lik i cjenim ga ma kolika sranja napravio. Isto vrijedi i za Shanea. Naravno, sve što su napravili je za svaku osudu, ali ne mogu reći kako ih ne volim jer ih doslovno štujem  8)

Ne volim baš ovakav gore tribute gdje su same slike. Volim one gdje su scene i jebena muzika i onda kad se svega prisjećaš  :)

Ovaj mi je brutalan




Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Shield
« Odgovor #261 : 29.03.2012. 14:46:55 »
Shane je šupak. Pljuvali ga ili ne, ali takav je lik trebao biti. On prosto nije bio uranvotežen, labilna ličnost, koji je imao oslonac kod Vica i ekipe, posle mu ulazi žena u život, tu se ne snalazi, žena uzima konce, ona sad povlači poteze, a Shane je sad u takvoj situaciji da kad ova ostaje trudna, ne može izabrati jedno, hoće jedno i drugo, ali mora biti kompromis, dal ostaješ pod picinim krovom ili ideš kod Vica da radiš. To smo imali i u Žici, sa Sobotkinim malim, Ziggy budala neopevana, pored starog može radit i čekat priliku, ili da ode od Frenkija i da krene sam da gradi svoj život. Sobotka je držao ekipu na oku i svi su imali, samo svog blesavog sina nije mogao, tako je ovde Vic isto imao problem. I Shane i Ziggya je jebalo to što su im uvek govorili i tapšali po ramenu i govorili, pozdravi Vica/Frenka. Po meni je pravi lik, jer treba takav, jer uvek u društvu postoji takva osoba, koja nije još spremna za život. Shane je video u Vicu idola, oca, prijatelja.. ma SVE. Ali, žena ga je "ubila", to ga je koštalo svega, tu nije moglo natrag, nije mogao preseći, jer nije znao, uradio bi on to, ali nije znao kako. Kao što je meni moja hanuma rekla, kad smo se počeli zabavljati, ja ti neću nikad reći nemoj da izlaziš sa prijateljima, da se družiš sa njima ili nešto slično.. to su tvoji prijatelji, već 20 godina, ja sam ušla u tvoj život a sad dal ću izaći nekad ili nikad, to ne može niko znati, to zavisi samo od nas i vremena koje budemo imali u životu, ali ako ti njih izbaciš iz života, a mene ne bude, kuda bi onda, šta ćeš..
iShare, noProfit


Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: The Shield
« Odgovor #262 : 29.03.2012. 15:05:20 »
Naravno da je potreban neko poput Šejna u nekom zatvorenom društvu. Vik, mislim, ne bi mogao nikog drugog tako da obrlati i potčini, ni Ronija, ni Lema. Pa plan da smaknu doušnika federalaca Terija Kraulija bio je između Šejna i Vika, ova dvojica su doznali mnogo kasnije: Lemu je rekao tek onaj istražitelj iz Unutrašnje kontrole, a Roniju mislim da je Šejn rekao u afektu ili da ga isprovocira, tako nešto, takođe nekoliko godina kasnije.

Kad kažem da mi ni za koga nije posebno žao, to ne znači da likovi nisu jaki i dobro prikazani i razrađeni, već naprotiv: odglumljeni su odlično, jedino se ne mogu vezati ni za koga, niti ikog simpatisati, jer osuđujem njihove postupke. Jedino mi je za Lema pomalo žao zbog načina na koji je izgubio život, a i bilo je neke dobrote u njemu, mada ju je prodao zarad Udarnog tima, čime im je Vik punio glavu godinama. Ostala trojica zaista su bili iskvareni do srži i koliko god da su hapšenja izvršili, droge sa ulica sklonili, ubistava rešili i drugo, činili su i sami sve to — a takve ipak ne želiš na slobodi, bez obzira.

Da ne tupim više, serija je zaista odlična, vredi je pogledati. smileyNO1
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #263 : 14.04.2012. 21:57:42 »
Upravo zavrsio prvu sezonu.Odlicna je serija!Koliko sam cuo,sve ja bolja kako epizode odmicu.Nisam joj ranije dao sansu jer ne volim cop serije i mislio sam da je samo jos jedan procedural.Ubijedio me drug da bacim pogled.Dodjem ja ovdje da prelistam temu i zateknem samo pozitivne utiske :)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: The Shield
« Odgovor #264 : 14.04.2012. 23:42:36 »
Upravo zavrsio prvu sezonu.Odlicna je serija!Koliko sam cuo,sve ja bolja kako epizode odmicu.Nisam joj ranije dao sansu jer ne volim cop serije i mislio sam da je samo jos jedan procedural.Ubijedio me drug da bacim pogled.Dodjem ja ovdje da prelistam temu i zateknem samo pozitivne utiske :)

Blago tebi   >:(
Samo piči dalje, sve je bolje... 5. i 6. sezona su brutalne
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Shield
« Odgovor #265 : 15.04.2012. 01:30:10 »
Aha, svaka epizoda i sezona su posebne. Koliko te samo čeka twistova  ;D

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #266 : 17.04.2012. 10:39:51 »
prvo,hvala savi gavrilovocu,coi i ostalima koji su preveli seriju.
dalje...ne znam sta da kazem.sinoc sam zavrsio sa serijom,i ne pamtim da sam se tako 'stopio' sa likovima kao sa vikom i ekipom.cak sam,ahahahahahha,o Boze,sanjao vika sinoc,haahahhahaha!!!strasno!ne bih da pisem kilometarske postove,ali sta reci za ovakvo remek-djelo?ne znam jesam li ikad ista bolje gledao,a odgledao sam gomilu svakakvih serija.i dobrih i losih.ali ovo...jebeno savrsenstvo!do sad sam to govorio samo za breaking bad,ali poslije the shield-a...za manje od mjesec dana sam sve odgledao,takav tempo gledanja neke serije nijesam imao ni dok sam gledao prvih par sezona Lost-a.nijesam mogao da stanem,nidje nijesam izlazio,i nista drugo nijesam gledao.ah da,procitao bih dnevnu stampu ;) .cim dodjem sa posla,zabodem i prijatno.serija nije imala slabe tacke,nije imala padova,lose karakterizacije nekog lika,glupih obrta,zapleta...ovako nesto tesko da ce se ikad vise snimit.a tek kraj...  :o
Spoiler for Hiden:
mozda nekom nista spektakularno,ali zavrsnica,vik za stolom,u odijelu,gleda slike,razmislja...strasno!pa josh ono njegovo saslusanje kad je dobio imunitet...  :o
moga bih knjigu utisaka ispisat,jer osjecam koliko god da kazem opet cu nesto zaboravit.da napomenem josh,da je i humor fenomenalan,bilo je takvih izvala kroz citavu seriju,da su kuci pomislili da gledam kakvu komediju.eto tako.ko nije gledao...
« Zadnja izmjena: 17.04.2012. 10:43:52 coadj »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: The Shield
« Odgovor #267 : 17.04.2012. 11:18:20 »
 smileyNO1

remek djelo nego sta! a kraj serije nikad bolji nisam vidio

dobrodosao u klub coadj  clapp

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #268 : 17.04.2012. 12:11:15 »
bolje ve nasha! :) sad se kanim da zavrsim the wire,(izgleda sam upao u taj pandur trip  rofl )prije 3god.sam stao na 4-5 ep. trece sezone i u nedostatku vremena batalio :( ,kapiram da cu lakse preboljet vika & crew,ako nastavim dje sam stao sa zicom!  rofl nadam se da nedje po netu imaju vikovi citati,kakve odgovore na sve je imao covjek...bruka!nego:
Spoiler for Hiden:
sta mislite,jeli on ispalio ronija zato sto su njega navukli na onu prichu sa fake pritvaranjem korin?da nije toga bilo mozda ne bi ni pristao da uzme imunitet samo za sebe?ovako,znamo svi da je njemu porodica ispred svega,pa ono,nije me toliko ni cudilo kad je nesrecnog ronija bacio u tvorza.i pored svega sto je uradio za 7sezona,ja mislim da opet ima nesto dobro u njemu,ali jebi ga,familija je vazda na prvo mjesto.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: The Shield
« Odgovor #269 : 17.04.2012. 12:34:58 »
Ova serija je strasno brutalna, i fizicki i priholoski i u svakom pogledu!
Shejnov lik je strasno dobro odigran, poceo sam sljediti Justified samo zato sto se pojavlja kao negativac i ovde, extra dobar glumac za tu ulogu.
Spoiler for Hiden:

Meni se na kraju definitivno cinilo da Vik ide da se samoubije, ako je izasao iz uredu to je samo zato sto nije hteo to uraditi pred drugima.
Wire ima odlicnu prvu sezonu ali nadalje se razvodnila sve do kraja kad se u zgradi prakticno zatvora krug price. Nema sanse sa Shieldom koja tokom vremena postaje sve dublja i dublja prica.
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD