Autor Tema: The Amazing Race  (Posjeta: 96526 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #330 : 01.10.2013. 17:39:08 »
Otkačeni su i zaigrani. Iako ima onih koji to pokušavaju glumit, ali to je posebno teško. Odglumit otkačenost, a da bude prirodna. Pogotovo kad te gleda milijuni ljudi. To je prirodno. Ovi ostali su umjetnjaci kao onaj frajer i njegova sparing partnerica. Ili onaj Jason i Amy https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRrUcTos8Z-2PyqH1TNQgQ2kG2_GlpcRfXA5Fc05vmSmJ5A5TOqcA

Sve im se vidi po pokretima, govoru. Ti ljudi su umjetni i pokušaju biti nešto drugo. Oni Bradati Outcasti su najprirodniji.

Spoiler for Hiden:

Ovi kaj su ispali su bili sasvim normalni. 
« Zadnja izmjena: 01.10.2013. 17:41:11 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #331 : 09.10.2013. 00:08:45 »
Pogledana druga  :)

Dosta dobra i bolja od prve.

Drago mi je da su
Spoiler for Hiden:
moja prva tri tima prva tri  ;D

Outcasti su zasad iznenađenje i imaju dobre bradice. Hulkovi (ona dva ogromna crnca, hokejaši mislim) pa kad su Outcasti rekli "Hulk Smash" za njih  ;D

Afganistanci isto dobri i nadam se da će onda stvarno surađivati sa Ally i Ashley kad ih tako žele.

A najzanimljivije mi je bilo oko onog bejzbolaša i njegove žene
Spoiler for Hiden:
oni su imali dvije karte i dali su jednu onim ženskama od kojih je jedna isto žene bejzbolaša, a u promou za treću sezonu ih vidimo kak ose svađaju s ovima od kojih su dobile kartu.

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #332 : 09.10.2013. 08:49:08 »
Spoiler for Hiden:
Malo si se zeznija, nisu im dali, iako su one tražile kartu :P

Btw, onaj epic fail Bingo tipa je zaista bio za smijanje i plakanje. Pogotovo što je jadnog čistača cipela doslovno oteo rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #333 : 22.10.2013. 03:01:34 »
Pogledana treća  :)

Hulkovi  :(

Hahahaha
Spoiler for Hiden:
kako su ih oni sjebali. Uzeli im avion i to nakon što su im dali onu ekspres kartu. Jebeno.

A Bradati Outcasti me stvarno iznenađuju. Ko bi rekao da im ovako dobro ide. Vidjet ćemo hoće li izdržati.

Zasad najbolji izazovi ove sezone.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #334 : 26.10.2013. 23:38:06 »
Ja sam počeo gledati sezonu 1 i odustao nakon pola pilota. Nije mi nešto bilo napeto. Slabo isproducirano, s obzirom da se radi o putovanju po svijetu.
Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #335 : 27.10.2013. 11:14:38 »
 :o

aj da si odusto poslije pola sezone, ali već u pilotu... nije ti ni moglo bit napeto  :)
križam se sad

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #336 : 27.10.2013. 12:43:12 »
Mozda bih i nastavio, ali me ceka dosta serija za gledanje, pa su mi malo visi kriteriji. :)
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #337 : 29.10.2013. 13:12:45 »
3, 5, 7, 9, 12, 18, 19...

Pogledaj neku od tih sezona.

Pogledana četvrta i peta  :)

Dobro je da sam pričekao da izađe peta epizoda jer je odličan twist na kraju četvrte to jest na početku pete.

Bradati Outcasti  ti_si_Bog
Spoiler for Hiden:
kako mi ih je žao  :( bili odlični u četvrtoj i imali sve u svojim rukama kad ono sad zadnji. A jebiga. Ajd, barem mi je drago da su osvojili 5000 dolara svako.

Detoru i Road Block su bili dobri. Pogotovo Polka  ;D

I ne mogu vjerovat
Spoiler for Hiden:
da su dva najodvratnija tima završila na prva dva mjesta u petoj epizpdi. Tim i Marrie koji su dali expres card onim doktorima koji su dobar tim i imaju potencijala na prvo mjesto na kraju. Sad ću i za njih navijati jer niko nije ostao ko mi je drag. Afganistanci ustvari. Doktori i Afganistanci.

Bit će sad dobro do kraja.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #338 : 29.10.2013. 13:37:49 »
bilo bi super kad bi snimili jednu sezonu s 10-11 prijašnjih pobjednika, ali milijun da ode u dobrotvorne svrhe, npr.

i da snime makar jednu epizodu o produkciji i cijeloj ekipi koja ih prati. baš me zanima kako se kamermani snalaze i tim situacijama.

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #339 : 29.10.2013. 15:37:25 »
bilo bi super kad bi snimili jednu sezonu s 10-11 prijašnjih pobjednika, ali milijun da ode u dobrotvorne svrhe, npr.

i da snime makar jednu epizodu o produkciji i cijeloj ekipi koja ih prati. baš me zanima kako se kamermani snalaze i tim situacijama.

+1 za oba predloga :)

Spoiler for Hiden:
Citat: Mulder
Sad ću i za njih navijati jer niko nije ostao ko mi je drag. Afganistanci ustvari. Doktori i Afganistanci.

+1

Spoiler for Hiden:
Doktorka je pobedila, kako im je samo izmamila Express Pass. :D

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #340 : 29.10.2013. 21:55:50 »
jel' nisu trebali ovi što su završili prvi dobiti nekakvu kaznu pošto
nisu pokupili onaj "clue" na kojoj piše da moraju ići u Long House?

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #341 : 30.10.2013. 08:43:09 »
Ne vjerujem da se za to kažnjava, IVANE. Dovoljna im je kazna što nisu imali blage di će dalje bleh

Btw, žao mi je tima koji je ispao, ali za Doktore definitivno ne navijam, jer igraju prljavo, pogotovo nakon onog s liftom  thumb-down

Ja navijam za  :nindza iliti supruge nekakvih pro-igrača, jer nemaju apsolutno nikakve šanse da pobjede cry1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #342 : 06.11.2013. 04:01:38 »
Pogledana šesta  :)

Ok, Tim i Marie mi postaju sve bolji. Ustvari, ko jebe Tima, Marie je sve bolja. Jebiga, volim villaine, volim ih jako ono što je učinila je prljav potez, ali uživanje za gledati pa onda reakcije Jasona i Amy. Ne želim da Marie pobijedi, ali želim je vidjeti u finalu. Potrebna je da bude što zanimljivije.

Pjevanje je bilo odlično  ;D

Inače, doktori su stvarno jak tim. Imaju veliku prednost naspram drugima i ne bi me čudilo da dosta lako dođu do finala.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #343 : 06.11.2013. 11:45:07 »
pogledao sam kanadsku verziju. jet i dave su mi jedan od najboljih parova uopće. prve 2-3 epizode sam ih mrzio, a poslije su mi postali genijalni sa svojim zajebancijama. a one seke...  :aha:

bit će i druga sezona

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #344 : 06.11.2013. 13:34:59 »
Jel zna neko sta je sa Australijom?

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #345 : 06.11.2013. 16:37:13 »
u tijeku su prijave za novu sezonu. vidim da je voditelj glumac iz terra nove.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #346 : 15.11.2013. 00:05:38 »
Pogledana sedma  :)

Spoiler for Hiden:
Drago mi je zbog Afganistanaca, pogotovo radi grada. Doktori se još uvijek drže. Malo pali, ali vidim ih u finalu. Nadam se da će i Marie tamo biti. Kako je luda ženska  rofl rofl

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #347 : 15.11.2013. 02:41:38 »
Zavrsih 22.sezonu, nisam prosle godine iz nekog razloga gledao, pobedili mi jedni od tri favorita, valjda ce otac i sin biti nekad opet jer su na glup nacin ispali, svakako imaju potencijal...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #348 : 20.11.2013. 23:53:41 »
Pogledana osma  :)

Slab početak ove sezone, ali sad je postalo odlično. Kakva će ovo biti borba. Dominacija
Spoiler for Hiden:
doktora i malo su bili prljavi ali su imali razloga za to. Afganistanci im za petama i zasad su imali par epizoda kao da su doma što i jesu. Vidjet ćemo kakvi će idući izazovi biti. Od ostalih parova Marie se jako dobro drži i nadam se da ću je vidjeti u finalu.

Doktori, Afganistanci, Marie... Njih troje želim u finalu. Ali Doktori vs Afganistanci  ti_si_Bog bit će žestoko.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #349 : 21.11.2013. 01:08:46 »
Gledao sam prvih 15-16 sezona, onda su mi pojedini ispoilovali par sezona unapred pa sam preskocio valjda 17,18,19 nebitno, neki dan sam pogledao 22-u

Sto se nje tice zao mi je zbog

Spoiler for Hiden:
Oca i sina, nadam se da ce dobiti jos jednu sansu da igraju

Navijao sam za pobednike mada sam zgotivio i Katie na kraju...

Sto se 23-e tice

Spoiler for Hiden:
Na prvi pogled sam navijao za Chestera&Ephraima s obzirom da pratim NFL aktivno pa sam znao i za jednog i za drugog pre trke. Steta i za momke iz Oklahome, izgleda da su njima pare najvise trebale. Navijam od preostalih za Marie, kraljica je  :rose:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #350 : 21.11.2013. 01:19:36 »
I tebi je draga Marie  :om:

Definitivno broj 1 villain ove sezone

Šteta što ih nema tako puno kao u Survivoru.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #351 : 21.11.2013. 01:31:08 »
Em je villain em je atraktivna  ;D ;D Ne znam na koju prevaru je Tim zavrsio sa njom

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #352 : 21.11.2013. 01:37:45 »
Da, on kraj nje izgleda kao pudlica  rofl rofl

Ženska je otkačena i svoja, a to volim kod žena pa neka bude bahata i igra prljavo koliko god želi ako će je dogurati do finala. Iako, sad bi trebala pustiti da se Doktori i Afganistanci potuku  ;D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #353 : 21.11.2013. 01:47:03 »
Meni ni jedni ni drugi nisu nesto, doktori su previse mlaki, sve bi da bude fer, nisu dosli u sve za ljubav pobogu...

Amy je isto prelepa  srcesmajli Steta zbog FF-a, bzvz je kad odes na FF i zbog vremenskih uslova ne uspes da ga odradis. Bukvalno ako je izjednacena borba mozes da izduvas.

Mislim da bi bilo dobro da sledeca bude neeliminaciona runda jer ako bude eliminaciona bice jasno da one tamo sedmice niko nece ispasti :D Mislim da je veca fora da stave jednu neeliminacionu trecoj ili cetvrtoj epizodi i jednu onda ovako kad ih ostane 5-6, ovako je dosta predvidljivo

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #354 : 21.11.2013. 01:55:39 »
Doktori iako žele sve fer, imaju zajednički duh. Oni po meni trenutno imaju najveće šanse za osvajanje. Stvarno rade timski dok Marie sve sama. Afganistanci isto su dobar tim. Sad ćemo ih vidjeti kad neće biti doma i kad su u nezahvalnoj poziciji.  8)

Da, to ih uvijek malo jebe. Jer kako se bliži kraj, mi znamo da će još biti jedan NEL (non-elimination leg) pa ispada dosta predvidljivo. Isto tako se nadam još jednom U-Turnu:)

Inače, jesi gledao 20. sezonu? Ako kojim slučajem nisi, pogledaj. Sjajna sezona koja je imala pregršt kvalitetnih timova i nikad viđena dominacija što se tiče prvih mjesta. Rekordi padali. Taj tim koji je to rušio se stalno svađao, ali su na kraju uvijek nekako uspjevali.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #355 : 21.11.2013. 02:04:53 »
Nisam 20-u gledao mada ja sam TAR pogledao 15,16 sezona u roku od 6,7 meseci pa sam dosta stvari pozaboravljao, ne znam uopste sezone napamet, moram uvek pogledati slike pa da prepoznam sezonu :D Uglavnom Rob & Amber i Justin & Zev su mi najjaci ikada, mada Rob mi je i u Survu kralj bez konkurencije. Mada mislim da smo diskutovali oko toga dok je trajala 21-a sezona koju sam pratio normalno  ;D Secam se da sam za Rokere navijao

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #356 : 21.11.2013. 02:19:50 »
3, 5, 7, 9, 12, 18, 19, 20...

To su mi nekako najbolje sezone. Onda 20. pogledaj. Luda Rachel  rofl rofl pa Rachel i Dave. Mark i Booper, Art i J.J.

Moji omiljeni timovi iz TAR-a su Colin & Christie kao jedni od najkompletnijih timova. Justin & Zev, Kris & Jon, BJ & Tyler.

I naravno, Robfather kao broj 1 Survivor igrač. "Considered by many to be one of the best reality television competitors, "Boston" Rob changed the way the Race was played forever, adding a level of manipulation never seen on the game."

I poslije njega je počela puno prljavija igra i manipulacije.

Ne zaboravi 20. sezonu  :P

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #357 : 25.11.2013. 16:58:57 »
Zanimljiva epizoda

Spoiler for Hiden:
Ocekivah borbu zaostalih timova medjutim plavuse same sebe izbacile. Mada mislim da bi Nicole&Travis ispali da im Amy nije pomogla

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #358 : 26.11.2013. 17:22:01 »
Spoiler for Hiden:
Malo mi žao što je Amy pomogla Travis & Nicole, jer dosadni su doktori. Kao u-turnovali smo ove jer su nas lagali da nisu u-turnovali drugi tim  :facepalm Daj igra je u pitanju i naravno da ćeš ju igrati, ali nemoj izmišljati glupaste izgovore. Pa sa tim da igraju fer da pošalju primjer djeci bla bla.

Marie  rofl Ženska je preluda. Uživam gledajući ju. Igra super igru i ništa ne glumi.

A Amy  srcesmajli Em što je Nicole pomogla, em dva puta prolazeći kraj Tim & Marie poželi im sreću (a sve nakon onog sa taksijem). Dobrica prava.

Plavuše su dosta i dogurale.

Nadam se finalu Afganistanci, Tim & Marie i Jason & Amy. I ko god od zadnjih dvoje pobijedi super (mrvicu više bi se radovao da to bude Amy).

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #359 : 26.11.2013. 23:18:29 »
Kad je planiran sledeci All-Stars zna li se?