Općenito > Općenito

Tko o čemu mi o lopatarenju

<< < (18/19) > >>

Trg ban:
Kakav je to tip kad je izbačen s dvije stranice zbog krađe titlova.
Sad je i moderator!?? na nekad renomiranom forum.hr
https://www.forum.hr/showthread.php?t=1320973
Međutim to njemu a niti forum.hr ne služi na čast jer je u društvu masu opskurnih tipova poput: Nica(P.čka), aryna, Zoran Oštrić, Modesty B(Jeb.te), Altairfan, AndrejX, zoom-zoom, malac-zalac, twistdrum i masu drugih dobro “profiliranih” moderatora i korisnika.
Nekad kvalitetan i popularan forum.hr srozao se na “elitističku” ekipu koja je posebno pošandrcala nakon uvođenja reklama. Vjerojatno je velika bitka za lovu od reklama ili to sve gazda mažnjava.
Hvala bogu da vi nemate reklame.

zkarlov:
Bolest je odavno prepoznata, ali radi doprinosa stranici neke stvari smo mu progledali kroz prste. Mislim da je presudilo to što je skužio da nikad neće biti u administraciji ove stranice (zbog te iste bolesti, naravno).

zkarlov:
Mogu samo zamisliti koliko je ovom gujdi limunu suhoparan i isprazan život...   smileyNO1


A onome što mu šalje titlove mogu samo skinuti kapu, bravo majstore, partner ti je top...  :ccc:

zkarlov:
Baš mi ga je nekako žao...  od najjačeg lopatara ostale samo mrvice cry1

marko_delali:
Ti si čovjek koji je zaluđen jednom osobom, mislim da on nestane s neta da bi ti dobio živčani slom kad ne bi mogao pisat o njemu kao i naši novinari o nekom influenceru koji ima xy posjetitelja, a samo ga znaju oni koji ga prate jer on kuha dobro, a oni kuhaču nisu nikad vidjeli, pa sad imamo na netu manistru na xyxy načina!

Dok je onih koji pišu o lopataru, lopatar će uvijek živjeti na ovom forumu!!!!!

ps. a to jel on koristi pseudonime, niskome, razne mejl adrese da se rega i lopatari to je drugi problem, ali ne moramo mi kao posjetitelji biti svaki put kad dođemo na forum informirani zbog frudtracija jednog člana od administracije prema lopataru!

Mislim da sam sve rekao i nadam se da češ razumit bit!

LP

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju