Autor Tema: Nestali mi codeci za videa???  (Posjeta: 2777 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Nestali mi codeci za videa???
« : 22.06.2010. 21:21:20 »
Nešto čudno mi se desilo. Pokrenuo sam .srt file u Sw i automatski mi je pokrenuo i  video, ali je za video napisao da mi nedostaju neki codeci i išao je samo ton serije (isti taj avi fajl sam normalno gledao preko bs playera). Nakon što sam sredio jedno 20ak redova titla, spremio sam u .sub obliku i pokušao seriju pokrenuti u bs playeru opet, ali mi javlja grešku i uopće više ne mogu pokrenuti taj avi fajl, a sve druge divxe mi sada samo ton pušta, a slike nigdje. Što se to dogodilo? Ako netko zna... Očito ima veze s SW jer ništa drugo u međuvremenu nisam radio. Pokušao sam i restartirati računalo, ali ista stvar. Inače prije nisam koristio SW. Pozdrav i hvala unaprijed..

Offline james

  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • Nekad sam bio neodlučan…. A možda i nisam?
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #1 : 22.06.2010. 21:26:08 »
Meni se događalo nešto slično u SW-u jer su mi i .srt i .avi file imali isto ime (pazi gluposti),a nakon što bih promijenio ime bilo kojeg od njih više ne bi bilo frke.Isto tako,u BS-u je sve bilo normalno.Znam da zvuči prejednostavno ali probaj,možda pomogne.
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka.....

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #2 : 22.06.2010. 21:35:38 »
Meni se događalo nešto slično u SW-u jer su mi i .srt i .avi file imali isto ime (pazi gluposti),a nakon što bih promijenio ime bilo kojeg od njih više ne bi bilo frke.Isto tako,u BS-u je sve bilo normalno.Znam da zvuči prejednostavno ali probaj,možda pomogne.
Nevjerovatno, ali uspjelo je ovo što si rekao. U bs playeru sada radi normalno, ali u WMP i dalje samo zvuk. Ne kužim.

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #3 : 22.06.2010. 21:47:14 »
Meni se događalo nešto slično u SW-u jer su mi i .srt i .avi file imali isto ime (pazi gluposti),a nakon što bih promijenio ime bilo kojeg od njih više ne bi bilo frke.Isto tako,u BS-u je sve bilo normalno.Znam da zvuči prejednostavno ali probaj,možda pomogne.
Nevjerovatno, ali uspjelo je ovo što si rekao. U bs playeru sada radi normalno, ali u WMP i dalje samo zvuk. Ne kužim.


Probaj da vratiš sistem par sati unazad, meni je to uvek pomoglo kad su mi se sjebali kodeci

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #4 : 22.06.2010. 22:13:34 »
Mislim da ne mogu vratit  sistem, ako prije nisam napravio točku na koju bih mogao vratiti. Ili Griješim?

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #5 : 22.06.2010. 22:20:06 »
Po defaultu sistem sam pravi tačke vraćanja, jedino ako nisi nešto podešavao oko toga, idi u system restore pa vidi zadnju tačku vraćanja u kalendaru

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #6 : 22.06.2010. 22:53:59 »
Ako ima sreće da postoji takva tačka. Često oni koji instaliraju operativni sistem onemoguće pamćenja restore tačaka, jer na kraju "Sistem volume information" pojede skoro sav prostor na sistemskom disku.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #7 : 22.06.2010. 23:14:36 »
Ako ima sreće da postoji takva tačka. Često oni koji instaliraju operativni sistem onemoguće pamćenja restore tačaka, jer na kraju "Sistem volume information" pojede skoro sav prostor na sistemskom disku.
Zato se nakon uspješnog vraćanja gasi System Restore, pa ponovno pali, da pobriše one stare i nepotribne točke.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #8 : 22.06.2010. 23:20:31 »
Dobro, vidjet ću. Pošto Bs sada radi, a to mi je najbitnije, možda za sada neću ništa dirati. Iako ne kužim koji k... se desio. Hvala svima.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #9 : 23.06.2010. 03:47:23 »
Ako nekome pomogne, skinuo sam si K lite (valjda ga smijem spomenuti kada je besplatan) i sve živo proradilo.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #10 : 23.06.2010. 12:58:42 »
Ako nekome pomogne, skinuo sam si K lite (valjda ga smijem spomenuti kada je besplatan) i sve živo proradilo.
pa to je jasno da ce sve zivo raditi kad instaliras klite codec pack, valjda uopste nisi imao ;D

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #11 : 23.06.2010. 13:38:46 »
Ja nemam K-lite pa mi isto sve radi  ;D
Imam FF DShow  ;D ;D

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #12 : 23.06.2010. 13:45:53 »
CCCP vrši posao. :)

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Nestali mi codeci za videa???
« Odgovor #13 : 23.06.2010. 13:49:44 »
Ako nekome pomogne, skinuo sam si K lite (valjda ga smijem spomenuti kada je besplatan) i sve živo proradilo.
pa to je jasno da ce sve zivo raditi kad instaliras klite codec pack, valjda uopste nisi imao ;D
Ne znam što sam imao, ali sve je bilo radilo. Pa odjednom nije radilo ništa i kada sam ovo stavio, opet sve radi.

Tags: