Autor Tema: Prison Break  (Posjeta: 259498 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #180 : 16.09.2008. 21:45:50 »
Bux je u sjeni Majstobate, niko ga nikad ne spominje, lik fenomenalno prevodi,
pogledajte samo zadnji prijevod za PB, bravo majstore svaka ti dala, bez greske!!! :)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #181 : 16.09.2008. 21:51:01 »
Potpuno se slazem sa tobom,svaka mu cast.
Ja sam malopre odgledao epizodu.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #182 : 16.09.2008. 22:13:30 »
Bux je u sjeni Majstobate, niko ga nikad ne spominje, lik fenomenalno prevodi,
pogledajte samo zadnji prijevod za PB, bravo majstore svaka ti dala, bez greske!!! :)

potpuno se slažem,bux samo tako nastavi

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #183 : 16.09.2008. 23:17:27 »
Je l' ja grešim ili su Bux i MB radili zajedno?

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Prison Break
« Odgovor #184 : 16.09.2008. 23:40:14 »
Zar njih dvojica ne rade i dalje zajedno, pa prevode (verovatno) po pola epizode? Kontam da zbog toga epizoda i izlazi tako brzo...
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #185 : 17.09.2008. 07:18:48 »
Je je, al nekad bude samo jedan potpisan na kraju tila, znaci jedan i prevede, ja mislin 2,3 puta do sad da je Bux sam prevodija a tako i Majstorbata al za majstora nisan siguran... :D

Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #186 : 17.09.2008. 18:08:43 »
nebitno kad su titlovi odlicni i ultra brzi stvarno svaka im cast!! ja cu stelovat za hd ako ce biti potrebe... :) za sada samo prve 2 epke su bile drugacije od divx.a

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #187 : 17.09.2008. 19:51:16 »
nebitno kad su titlovi odlicni i ultra brzi stvarno svaka im cast!! ja cu stelovat za hd ako ce biti potrebe... :) za sada samo prve 2 epke su bile drugacije od divx.a

Ja imam jedan dobronamjeran savjet, al neka se prevoditelj ne uvrijedi, molio bih ga! Da malo pospaja te linije prijevoda, jer ima dosta linija koje su prekratke i prebrzo prođu. Ponavljam još jednom, nemojte me popljuvati, znam savršeno dobro kako je to kad vas popljuju, al ovime samo želim ukazati prevoditelju kako još usavršiti stvarno odlične prijevode!
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #188 : 18.09.2008. 02:40:05 »
nebitno kad su titlovi odlicni i ultra brzi stvarno svaka im cast!! ja cu stelovat za hd ako ce biti potrebe... :) za sada samo prve 2 epke su bile drugacije od divx.a

Ja imam jedan dobronamjeran savjet, al neka se prevoditelj ne uvrijedi, molio bih ga! Da malo pospaja te linije prijevoda, jer ima dosta linija koje su prekratke i prebrzo prođu. Ponavljam još jednom, nemojte me popljuvati, znam savršeno dobro kako je to kad vas popljuju, al ovime samo želim ukazati prevoditelju kako još usavršiti stvarno odlične prijevode!

imas pravo svakako da bi bilo dobro na 42min treba biti cca oko 350 linija a ne 700 cuj na tome se gubi dosta u brzini izrade... kvaliteta ili brzina neidu oboje :) (bar po tom pitanju)

Offline Vladika

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 37
Odg: Prison Break
« Odgovor #189 : 18.09.2008. 09:19:32 »
nebitno kad su titlovi odlicni i ultra brzi stvarno svaka im cast!! ja cu stelovat za hd ako ce biti potrebe... :) za sada samo prve 2 epke su bile drugacije od divx.a

Ja imam jedan dobronamjeran savjet, al neka se prevoditelj ne uvrijedi, molio bih ga! Da malo pospaja te linije prijevoda, jer ima dosta linija koje su prekratke i prebrzo prođu. Ponavljam još jednom, nemojte me popljuvati, znam savršeno dobro kako je to kad vas popljuju, al ovime samo želim ukazati prevoditelju kako još usavršiti stvarno odlične prijevode!

Potpisujem. Previse bespotrebnih linija!

Offline Fr33k

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 495
  • Spol: Muški
    • NCIS fan page
Odg: Prison Break
« Odgovor #190 : 18.09.2008. 17:21:15 »
ne kakajte prijevodi su dobri ko oce doradit nek to uradi  :)

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #191 : 18.09.2008. 17:26:17 »
ne kakajte prijevodi su dobri ko oce doradit nek to uradi  :)

Ma, znam, ali kad se već muči par sati da to prevede, zar je toliki problem još 15-ak minuta da pregleda greške i pospaja linije? Nemojte me ubiti zbog ovoga, ali nije stvar tko će prvi postaviti prijevod, nego je valjda i njemu u interesu da bude kvalitetniji prijevod.
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #192 : 18.09.2008. 17:38:56 »
Zapravo, ako se dobro secam, Bata & Co. su se upravo organizovali da bi prevod bio extra brzo na sajtu... ostale zakljucke izvucite sami.

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #193 : 18.09.2008. 20:15:06 »
ovako ako se nekome ne svidaju prijevodi kakvi su neki ih sam napravi kakve hoce tj pospaja linije i to... bata i bux tj njegov tim je odlican po pitanju brzine... btw neka neko drugi se bavi tehnickim stvarima... isto tako je kod synca neke epke mozes ju napravit za 3min a neke mozes sljakat cca 1h 30min sto se meni dogodilo sa CSI miamiem. Po pitanju prijevoda i ostalo ja sam zadovoljam super su.... nadam se da cemo i dalje gledat prijevode od njih.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Prison Break
« Odgovor #194 : 19.09.2008. 17:20:59 »
Sinoc pogledah 4.ep i konacno jedna da nešto valja! Ali jake im one policijske uniforme, licili su mi na Mahoneya, Tackleberrya, Hightowera i ekipu. Samo im fale com. Lassard i lt. Harris... 8)

Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #195 : 19.09.2008. 18:56:50 »
Sinoc pogledah 4.ep i konacno jedna da nešto valja! Ali jake im one policijske uniforme, licili su mi na Mahoneya, Tackleberrya, Hightowera i ekipu. Samo im fale com. Lassard i lt. Harris... 8)

hahha imas pravo defintivno... PB se jako popravio u zadnje vrijeme i mogu rec da je sve bolji!

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #196 : 19.09.2008. 19:41:34 »
Sve bolji al pada gledanost  :( a to je znak da je ovo zadnja sezona, mislin cak da je pala oko 5 miljuna,
a znate da fox ne priznaje nista ispod 8,5 ... :-\

Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #197 : 19.09.2008. 20:55:36 »
nakon lose 3 i 2 sezone nista cudno... mislim da ce se to na kraju popravit...

Offline Canceman

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: Prison Break
« Odgovor #198 : 19.09.2008. 23:15:53 »
Hm, zashto je meni jedino ova 4 sezona bash bash dno dna??
Sam pocetak sezone je toliko loshe uradjen - svi smo mislili da je krajem 3 sezone serija podeljena na 2 dela za 4 sezonu - trazenje Sare i nacin na koji ce Sucre da prezivi zatvor, a na kraju oni sve to strpali u jednu epizodu i sada vode neku zaveru protiv Kompanije(aka Vlade)!!

Jako me je razocarala nova sezona i razocarava shto je josh gore!! Ovakvo NEgledanje ove serije nisam imao ni za vreme 2 pa cak ni 3 sezone koja je na kraju bila super i obecavala a izgleda da je sad i sve to palo u vodu...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #199 : 20.09.2008. 09:57:32 »
da to je i meni malo glupo,previše su ubrzali radnju,i ova sada 4 sezona je stvarno fantastika :)prva je bila najjača sezona i da još snimaju sljedećih 20 godina ni jedna sezona nebi uspjela kao 1 sezona...uopće mi više nije tako napeta jer znam da će se svaki putt izvući iz nevolja.ali ću pogledati i ovu sezonu makar mi nije nešto posebno

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #200 : 20.09.2008. 10:51:58 »
Pa da nisu ubrzali, onda bi bilo ili vas ili drugih - Ajme sta razvlace, ajme sta je ovo, ajme majko kako su dosadni ponavljaju pricu...
Ma ljudi su slozili seriju, pustite ih da zive, ajde vi meni recite sta ste vi u svom zivotu ovako vridno napravili i zaradili, sta??? nista!
Ako vam se gleda gledajte, al molin vas nemojte dolazit vise ovde i govorit mi da je bezveze jer cu poludit vise aaaaaaa  ;D

Offline Canceman

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: Prison Break
« Odgovor #201 : 20.09.2008. 12:37:32 »
Pa jbga zasta postoji forum??
Ne moramo svi da imamo pozitivna misljenja o novoj sezoni, i dobro je sto nas ima vishe i mislim da svako ima pravo da iskaze svoje misljenje na ovom forumu o nekoj seriji, zar ne??
Svako ima svoj ukus i ja ne kazem da je necije misljenje loshe ili slicno, jednostavno ne slazemo se, boze moj nije propast!! :)

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #202 : 20.09.2008. 12:55:25 »
Je za mene! Ne volin da mi ko dira moju seriju ;D
Zamisli da ti obozavas Lost i ja je pratin i onda nakon svake nove epizode doden ti pizdit
u temi da nevalja, da je losa, da je to sranje, da je propalo ... eto... :'(

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #203 : 20.09.2008. 12:55:48 »
Pa da nisu ubrzali, onda bi bilo ili vas ili drugih - Ajme sta razvlace, ajme sta je ovo, ajme majko kako su dosadni ponavljaju pricu...
Ma ljudi su slozili seriju, pustite ih da zive, ajde vi meni recite sta ste vi u svom zivotu ovako vridno napravili i zaradili, sta??? nista!
Ako vam se gleda gledajte, al molin vas nemojte dolazit vise ovde i govorit mi da je bezveze jer cu poludit vise aaaaaaa  ;D

pa zašto ja nebi smio iznesti svoje mišljenje,znam da nisam moderator i da sam novi član,ali imam pravo iznesti svoje mišljenje....

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #204 : 20.09.2008. 12:57:23 »
Ma iznosite vi svoje misljenje al ono previse je sad da cilo vrime nakon svake ep. govorite sta nevalja, kazite bar sta valja nemojte bit toliki kriticari!

Ne volin da mi ko dira moju seriju ;D
Zamisli da ti obozavas Lost i ja je pratin i onda nakon svake nove epizode doden ti pizdit
u temi da nevalja, da je losa, da je to sranje, da je propalo ... eto... :'(

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Prison Break
« Odgovor #205 : 20.09.2008. 12:57:32 »
Je za mene! Ne volin da mi ko dira moju seriju ;D
Zamisli da ti obozavas Lost i ja je pratin i onda nakon svake nove epizode doden ti pizdit
u temi da nevalja, da je losa, da je to sranje, da je propalo ... eto... :'(

i ja isto volim ovu seriju,samo sam rekao da snimaju još 10 sezona,ni jedna neće biti ko prva.

Offline bane2204

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #206 : 20.09.2008. 23:01:04 »
ja sam ovdje relativno novi ali valjda smijem nesto reć
slazem se sa šimcem, meni je serija u svim sezonama super odgledo sam je u hipu sve sezone jedva sam čeko da počne ova sezona, al nedirajte mi stargate >:(  :D ;D ;D ;D

Offline Fr33k

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 495
  • Spol: Muški
    • NCIS fan page
Odg: Prison Break
« Odgovor #207 : 21.09.2008. 02:16:16 »
ma gle opet ista prica serija je ok i 1 sezonu nemogu nadmasit da ih 10 napravi tako da kod ove serije to jednostavno morete zaoravit. Jedino 4 sezone lici nesto naspram pretkodne 2 i 3. Ipak serija nije tipa ko Supernatural koja je svake sezone sve bolja i bolja. Moje misljenje je da je serija tribala stati na 2 sezoni kad su je vec zapoceli ali eto lova pokrece sve pa i seriju.

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #208 : 21.09.2008. 21:12:40 »
Za mene su sve tri sezone bile ono bas vrh  :D Prva stvarno je bila   8) a dok su mi druga i treca bile ono istog ranga onako dosta dobre ! E sad nijesam gleda 4 sezonu pa i neznam kako se odvija sitovacija......... uglavnom Prison Break je uuubedljiiivooo najaca akcijona serija koja postoji, e neka me sad fino neko ispravi i kaze da grijesim !
Dok od horor serija Supernatura koja  kako radnja odmice sve bolja i bolja................i to treba pogledati !!!
 

                                                          :'(  Prison Break 4ever :'(
« Zadnja izmjena: 21.09.2008. 21:14:25 Goya »

Offline Fr33k

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 495
  • Spol: Muški
    • NCIS fan page
Odg: Prison Break
« Odgovor #209 : 21.09.2008. 23:42:15 »
nebi bas reka da je najbolja akciona prva sezona da inace 24 je po meni bolji