Autor Tema: The X-Files  (Posjeta: 318534 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1140 : 08.02.2016. 19:39:07 »
Kakvi ste fanbojevi, neverovatno. Mislio sam da ste ozbiljniji od toga, narocito Malder.
Zavrsite sa ovom neozbiljnom diskusijom o necijem fizickom izgledu. Bespotrebno zatrpavate temu.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1141 : 08.02.2016. 20:16:47 »
Nikad mi nece biti jasno kako se neki ljudi "primaju" na negativne kritike vezane za seriju ili u ovom slucaju za kritike na racun Gillian , kao da je u pitanju njihovo privatno vlasnistvo.
Ovde ocigledno neki ljudi treba da izadju malo na vazduh i da se izduvaju, a ne da im se ceo zivot vrti oko ove serije. Jer tako deluje.
« Zadnja izmjena: 08.02.2016. 20:20:37 nebojsa66 »

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: The X-Files
« Odgovor #1142 : 08.02.2016. 20:23:55 »
Meni i dalje nije jasno što vama nije bilo jasno u ovom mom postu:


I dosta je bilo rasprave oko ljepote Andersonice i tko je trol, a tko nije. Svaki sljedeći post o ovome bit će obrisan.

Dosta više i vratite se na temu serije!

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: The X-Files
« Odgovor #1143 : 08.02.2016. 20:24:32 »
Ma sprdam se  :)
Sve 5  smileyNO1

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1144 : 08.02.2016. 20:45:55 »
nadam se da će od današnje epizode POČETI dosjei kakve smo voljeli. ovo do sada nije na nivou kultne serije.

p.s.
ispričavam se svima koji su neke moje opaske shvatili kao trolanje. to je samo moje mišljenje o onoj "čije se ime ne izgovara"

idemo dalje s nadom da X-filesi mogu biti "kao nekad"
« Zadnja izmjena: 08.02.2016. 20:53:39 nebojsa66 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1145 : 08.02.2016. 21:00:17 »
ček, zašto toliko kod njih kasni? ;D
Zato što su kupili za to vrijeme. Kao i Australija. Samo što je kod njih bilo prije par dana. Njemačka mislim isto ima danas.

Inače, FBI i CIA agenti su veliki fanovi serije i evo kaj kaže jedan  ;D

Citat:
When the original show aired, I enjoyed watching X-Files, and was entertained by it. Most FBI Agents who watched the show enjoyed it. Fox Mulder was fearless, hardworking, and dedicated. Scully was intelligent and brilliant.

Of course the show bore no reality to what we did in the FBI but it was an entertaining vehicle. I enjoyed the single episode monster theme shows over the sequential conspiracy themed episodes, but I liked the fact the FBI as an agency was not involved in the conspiracy. The conspiracy was always the "military," the CIA or unnamed super secret government entity, and some nebulous military-industrial complex folk. Though there were occasional high ranking FBI folk coopted, they were the exception and the FBI was not coopted. We were the good guys.

Još malo pa nova epizoda. Sad dolazi malo horora uz dosta emocionalne priče. Nadam se da će uspjeti zadržati ovu odličnu razinu. Baš kako je bilo prije. Red mitologije, red motw i različitih žanrova (sf, komedija, horor)  clapp

Offline pklat

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • Boljeg nemamo, goreg nećemo naći.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1146 : 08.02.2016. 23:05:36 »
Ne zeli da bude vise covek,prijatnije mu je u kozi gustera.Ql. rofl.
Ceka se cetvrta.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1147 : 09.02.2016. 01:19:06 »
Citat:
@thexfiles Number 1 trending topic in the UK!

Citat:
In L7 delivery, The X-Files S10 premiere, "My Struggle", grows to total audience of 21.5 million viewers and 8.3 A18-49 rating


Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1148 : 09.02.2016. 02:20:34 »
Malder u burn fazi:

"We can eliminate any 76ers, cause they can't find the rim..."


Inace, neverovatna gluma Gillian u ovoj epizodi. Ostao sam bez teksta.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1149 : 09.02.2016. 05:39:34 »
Pogledao live i sas još jednom pogledao za dobro jutro i lijepo me prošla jeza, ali i emocije. Ovo je horor u televizijskom primeu, ali i jaka emocionalna drama.

Glen Morgan nije zaboravio pričati odlične priče. I ovako se radi horor priča sa dosta dramskih scena jer gore scene nisu tu da šokiraju i lijepo se uklapaju kao samo okvir cijeloj priči. Mortal Kombat mode  ;D i još jedan dokaz da je ova sezona prvenstveno rađena za fanove jer nema šanse da će neki novi gledaoc doživjeti isto kao fanovi jer
Spoiler for Hiden:
je u ovoj Margaret Scully koja se pojavila u skoro 20-ak epizoda i uvijek imala važne scene tako da sam ovo jako emotivno doživio kao i Scully. Izgubili su sve, samo jedno drugo imaju uz Williama. I ajde Skinnera  ;D ali Mulder izgubio sestru zbog čega je pristupio Filesima. Izgubio oca (ubijen) i majku (samoubojstvo). Scully je izgubila sestru (ubijena), oca (prirodna smrt), sad majku (prirodna smrt). Ostali joj braća s kojima se rijetko čuje. Bill nam je svima poznat iz originalne serije, a Charlie se nikad nije pojavio ali sad smo čuli njegov glas.

To sve odlično vodi do njihovog odnosa i koliko su snažni i pravi primjer volje, posvete prema radu.

Na monstera
Spoiler for Hiden:
Band Aid Nose Man. Nezaustavljiv stvor. On je nešto kao Golem i to mi se jako svidjelo. Hodajuća smrt koja kida udove i čisti za sobom. Omiljena scena s njim je svakako ona kad ubije Nancy, a u pozadini svira Downtown hahaha.

Prejebena scena. Ta pejsma će postati ikonska za sve Philese kao što je postala wonderful wonderful iz Glenove epizode Home, a ova se isto slično zove. Samo nije prequel, ali osjeti se dašak posvete Homeu zbog ove pjesme i samog značenja.



To mi je omiljena scena u ovoj epizodi uz scenu kad Mulder i Scully dolaze do Trashmana, a naravno nema svjetla i onda uključe svjetiljke. Jeza, čista jeza kad hodaju onim hodnikom po mraku i nešto izleti. Ili kad kaže "Back in the day is now". Imao je Mulder odličnih one linera ovu epizodu, ali ovo je bila prvenstveno Scully centric epizoda sa vrhunskom glumom od Gilly. Za kraj nju ostavljam jer je ovo je razlog zašto je osvojila sve one silne nagrade za ouv ulogu. Emocionalno je iznijela na svojim leđima sve svoje scene. Suza je pala na nekim scenama jer kao i svaki fan, imaš veliku povijest i sjećanja na sve te stvari. Zadnja scena je predivna. Onaj završni kadar. Samoća.

Stvarno volim ove zadnje dvije epizode. Mnoštvo odličnih scena, dijaloga, glume i sad jezivih trenutaka. I ono što je bitno da i u ovim motw epizodama pričaju veću priču. Na kraju kad završi epizoda, ostaje i odličan socijalni komentar koji je najvažniji od svega. Prilično očit, jel.

E da, zaboravio za one stonere  ;D





Ako bude 11. sezone vjerujem da će se opet pojaviti ako naravno Darin Morgan dođe, a vjerujem da hoće. Kažem ako bude jer iako je gledanost velika, tu su bitni glumci i oni moraju reći da žele u što ne sumnjam. Duchovny stalno govori, pisci su za.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: The X-Files
« Odgovor #1150 : 09.02.2016. 09:54:01 »
Petula Clark - Downtown

Spoiler for Hiden:
Mene će ta pesma zauvek asocirati na LOST. (I dali je moguće da je prošlo već deset godina od te epizode?)

Dobra epizoda Filesa. Za sada su mi prva i treća najbolje.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1151 : 09.02.2016. 11:25:05 »
Sasvim dobra epizoda. Bilo je par scena bez kojih se moglo, ali u globalu je izgledalo odlicno.
Spoiler for Hiden:
Kako sam se samo smejao kad su pomenuli Charlie Scully-a, posto se kod nas u fandomu godinama zbijaju sale na njegov racun. Odmah sam se prisetio nekih odlicnih.

Morgan je uradio dobre stvari sa ovom epizodom. Narocito sa Skali i emotivnom primesom koju je epizoda imala. Gilliam je ovde tajno oruzuje, jer njen performans je Emmy level.

Meni licno je jako stalo do Williama. On je centralni deo mitologije i ima svoj storyline jos od sedme sezone. Nacin na koji njegov lik doziraju u ovim novim epizodama je verovatno najbolja stvar do sada. Mnogo mi se dopada kako su to uradili.

I ono sto mi se najvise dopalo u epizodi je povratak korenima na neki nacin. Sa mracnnim i creepy momentima, i lampama, pa je sama atmosfera izgledala bas old school.

I Tim Armstrong je car.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1152 : 09.02.2016. 12:56:24 »
"Downtown" neću više gledat istim očima  rofl

Spoiler for Hiden:
Jako lijepa , emocionalna epizida . Horor je po meni pao u drugi plan . Sad su i Scully i Mulder izgubili sve bitne osobe u njihovim životima , kao što kolega Mulder kaže , zadnja scena odlično prikazuje njihovu usamljenost , ali opet ... imaju jedno drugo.  G je dominirala epizodu a drago mi je da je i Fox dobio par momenata . I da , Scullyjeva ga je nazvala imenom . Meni je to jako lijepo vidjeti .

"What? I wasn't gonna shoot the kid. And I don't do stairs anymore.

Mulder, back in the day, I used to do stairs and in three-inch heels.

"Back in the day."
rofl

Ja sam veoma zadovoljan epizodom , ali i  sezonom dosad.

Promo za 5. epizodu :
Spoiler for Hiden:
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1153 : 09.02.2016. 13:36:01 »
Zanimljivo izgleda promo. U toj epizodi dolaze neki novi agenti.

Predivan kadar. Inače fotografija u epizodi je bila odlična.
Spoiler for Hiden:

Mark Snow je opet imao briljantnih trenutaka sa glazbom. Jedva čekam da izađe za nabavit. Inače, ona scena sa svjetiljkama kad prekriže mi je  srcesmajli

http://i.imgur.com/KFOl0zM.png

Evo izvrstan intervju sa Glenom http://www.ew.com/article/2016/02/08/x-files-glen-morgan-home-again-postmortem

Citat:
Jim Wong and I had written this old episode “Home,” and everyone remembers it as being weird and grisly, but a portion of that episode was about Scully thinking about being a mother. And then the last episode we ever did there was called “Never Again,” and it was very much Scully thinking about being a woman … They changed the [airing] order. We had it that she just did that because she had an existential pushback against Mulder, but then the way it played out [with “Never Again” airing after Scully’s discovery that she had cancer], she was just kind of doing it because life is short or whatever. But in any case, “Never Again,” I think, was about: What is Scully’s life as a woman going to be? And now she’s got a kid, but she’s not a mother. Her mother is passing away. It’s the third in a trilogy of exploring Scully as mother.

Wooow, znači jako osobna epizoda za njega.
Citat:
My brother Darin [Morgan, also a writer-director on the show] and I — our mom passed away in 2009, and I wanted to write about that. The phone call and the necklace that Scully has — the prop department did an exact replication of my mom’s. I have that quarter, and I have no idea why she had it. My dad says he does, but I’m like, “I don’t want to know.” Because he’s probably wrong anyway. [Laughs] I just felt that it’s all: Is there alien life? Is there life here? And all these big mysteries, but the reality is mostly these little mysteries in our lives that actually are the most important to us. So many people that we love pass away, and they take a lot of answers with them, and I just felt that that was worth exploring on a show like this.

Bravo, Glen  :majstore
Citat:
I would go on and on about how extraordinary Gillian is. … And David knew that this was really a showcase for Gillian. He backs her up, and he knows that Darin’s episode is going to feature him, and she backs him up. The two of them are great.
« Zadnja izmjena: 09.02.2016. 13:43:32 Mulder »

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1154 : 09.02.2016. 14:17:28 »
Ključna stvar kod X-Filesa na koju mora da se da odgovor jeste kako to da serija sa tako velikim budžetom toliko dugo ne može da angažuje neku dobru ribu u svojoj postavi?
Odgovor je naravno: Government denies knowledge.  rofl
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1155 : 09.02.2016. 17:11:30 »
 clapp
Citat:
X-Files does well for Channel 5 in UK, with 3.4 million viewers and a 19% share.
Citat:
That beats the last big high-profile US drama launch, which was Dallas in 2012. C5 says its best US drama launch since 2009

A četvrta epizoda 2.5 u 18-49 i 8.25 milijuna. Kroz koji dan kad se uračunaju svi oni dodaci, opet ide brojka preko 10 milijuna.

 dobar-poso
Citat:
With epic ratings, Twitter trends and brilliant Gillian Anderson tweets, The X Files hasn’t lost it one bit.

Read more: http://metro.co.uk/2016/02/09/the-x-files-return-brings-the-best-ratings-to-channel-5-in-over-a-year-5671532/#ixzz3zgXEFhTC

Spoiler for Hiden:



Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1156 : 09.02.2016. 17:38:57 »
I u Njemačkoj je sinoć emitovana nova sezona .. Promjenili su sinkronizatora za Muldera , pa sam se malo zrozio od toga . Ostali su ostali isti  i nije bilo loše i tako gledat.

Gledanost je bila 3,13 mil odnosno 9,1 % što je kod njih izvanredan broj .
I want to belive

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1157 : 09.02.2016. 18:00:45 »
Pogledana cetvrta odlicna epizoda... Podseca na dobre stare epizode :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1158 : 09.02.2016. 18:28:58 »
I u Njemačkoj je sinoć emitovana nova sezona .. Promjenili su sinkronizatora za Muldera , pa sam se malo zrozio od toga . Ostali su ostali isti  i nije bilo loše i tako gledat.

Gledanost je bila 3,13 mil odnosno 9,1 % što je kod njih izvanredan broj .

Predobro  clapp u Njemačkoj, Plemenitoj Francuskoj, Japanu, Australiji, UK, Kanadi i Južnoj Americi (Brazil, Venezuela, Argentina, Peru, Čile) su Filesi najpopularniji. Ameriku ne računam. Tamo su ogromne podružnice fandoma. Čile posebno, otvorili su i klub koji izgleda kao muzej i kino.

https://twitter.com/GrupoTheXFiles/status/690682755257081856
https://twitter.com/GrupoTheXFiles/status/690679403752325121

Inače ne volim sinkronizaciju

Avatar iz Simpsona  rofl smileyNO1

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1159 : 09.02.2016. 18:53:50 »
ne, ne i ne nikako ne.
car je gol. to nije to.
previše se čekalo.

kod većine je sada daj što daš. četvrta epizoda, a kao da gledam csi miami u kojem ženski horatio hvata poze (
podignuta obrva, tuga izražena kroz poluglas, duboki dekolte.... jeftino )

očito se puca na još jednu sezonu koja će biti najavljena u zadnjoj epizodi nekakvom "siluetom williama"

bez obzira na promašenu sezonu: "filesi su filesi ma koliko mi šutjeli o tome!!!!!!!!"

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The X-Files
« Odgovor #1160 : 10.02.2016. 03:41:31 »
Koje smece od epizode ne mogu da vjerujem. Prije premijere napisao sam post na sta ce da sve ovo lici i bio sam u pravu, a mrzim kad sam u pravu.

Ne mozes mi podvaljivati
Spoiler for Hiden:
Scully gleda mrtvu mater kako je odvoze na kolicima i ona se ladno okrenu i izrece bljuvotinu: "mulderu idem s tobom na posao" NE MOZES to raditi

da sve sve misterije svijeta razotkrili u narednih 15 minuta ne bi im pomoglo. ne mozes se sluziti jeftinim trikovima da se iscupas. ko je pisao scenarij za ovu epizodu nadam se da ce mu sljedeci posao biti za television, pa neka tamo pise meksicke sapunice.

Druga epizoda je jedina koja je licila na nesto. sad vec imam osjecaj da nam se smiju u lice dok broje pare za nista, kao disney za novi star wars.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #1161 : 10.02.2016. 04:28:58 »
^Slažem se donekle. S10e04 je daleko najslabija epizoda sezone. U globalu je dobra, ali ima te patetike, kao i loših klišeja. Recimo, meni je zasmetala ona scena kada beskućnik priča o Smetlaru, kao i još par takvih sitnica. Čudovište Smetlar mi se dopao, dobro razrađen lik. Jeziva ona shema njega s njegovim slikama.
Zasad mi je u ovom rebootu najbolja prva epizoda. Ostatak sezone je dobar, ali mogao je biti i bolji.


Druga epizoda je jedina koja je licila na nesto.
Meni druga nije jer se u njoj najviše išlo na šok s onim deformacijama. Stvarno su ga pretjerali.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1162 : 10.02.2016. 04:36:13 »
Inače, drago mi je da glavna kritika obožava zadnje dvije epizode  :jak:

Spoiler for Hiden:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Spoiler for Hiden:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Briljantna Gilly  dobar-poso
Citat:
Dana Scully cries. We all cry. Case? What case? From the moment Scully received that phone call from Bill Junior about Maggie Scully’s heart attack, it was obvious the real focus of “Home Again” was going to be on watching the inhumanly talented Gillian Anderson prove she’s still got it. Actually, let’s all agree that Anderson’s better than ever. Forget the cancer arc, forget Mulder’s abduction and subsequent near-death, forget giving up William: This is everything.

Fourteen minutes into an episode, and I’ve never been so wrecked in all my life. While the Trashman was ripping his victims apart from the outside, Dana Scully and her latest personal tragedy were destroying viewers from the inside.

Dobro je Sepinwall objasnio  :D
Citat:
This was a wonderful showcase for Gillian Anderson — particularly the ache in Scully’s voice as she asked Mulder why Margaret’s last words were about their child — and the situation also brought out the best of Duchovny. In his later years on the series, his interest level only seemed to rise for the comedy episodes, and I wondered if ‘Mulder & Scully Meet the Were-Monster’ was going to be the only hour of this run where he was fully engaged. But he rose to the occasion here, recognizing the intensity of his long-time co-star’s performance and producing the appropriate level of vulnerability to match. Mulder remembers what it was like to sit by Scully’s bed, and he cares about her family, too, and the connection between the partners was palpable in a way it hasn’t always been in the revival, even factoring in that they’re estranged when the story resumes.

Nisam dugo vidio njega da je tako oduševljen sa nekom glumicom kao sa Gilly u Home Again  :om:

Sad na televizijskog Ennia Morriconea. Mark Snow je stvarno lijepo ubo u ove prve četiri epizode. Nije nametnuto već tako odlično ide muzika sa radnjom. Stvaranje glazbe je još uvijek najveći podvig i divim se tim ljudima poput Snowa, Morriconea, Badalamentia...

Sean Wilson looks back at composer Mark Snow’s extraordinary contribution to one of the greatest TV shows of all time… obavezna lektira. Uživanje za slušanje koliko različitih melodija. Trebalo je izabrati samo 19 jer je radio za sve epizode. Naravno, moglo je upasti još dosta toga. Uvijek su mi bile najdraže one njegove melodije kad slušaš osjećaš da se igra i uživa kao u The Post Modern prometheus, ali i one dirljive kao u This is not Happening. Nevjerojatna je njegova ostavština. Ne znam drugog skladatelja koji je toliko dao divnih melodija za televiziju. Za Millennium je isto stvorio neke fantastične radove. Stvarno se nadam kako će izaći sva ta glazba iz ove sezone za kupit. Ono iz 2011. kad je izašlo, odmah sam uzeo.

Raj za uši.



« Zadnja izmjena: 10.02.2016. 04:38:18 Mulder »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #1163 : 10.02.2016. 04:53:24 »


I ono sto mi se najvise dopalo u epizodi je povratak korenima na neki nacin. Sa mracnnim i creepy momentima, i lampama, pa je sama atmosfera izgledala bas old school.
Jesi li primijetio kako su Mulder i Scully lampama napravili simbol X Filesa?

« Zadnja izmjena: 10.02.2016. 04:55:30 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1164 : 10.02.2016. 05:00:59 »
Baš se prisjećam prve dvije epizode i gledam neke scene iz prve. Lud je Carter totalno. U pozitivnom smislu  ;D što se tiče hrabrosti, nema mu ravnoga. A druga epizoda je nevjerojatno prirodna i kako to lijepo ide
Spoiler for Hiden:
cijela radnja od klinaca do samom kraja. Ona djeca koja stvarno i postoje. Takve bolesti i niti jedna druga serija ne bi uspjela prikazati tako nešto nenametljivo. Išli bi na shock value, ali ovej Mulder i Scully hodaju i polagano kamera prikazuje svu tu jadnu djecu. Ali recimo Home ima ogroman shock value, ali Filesi su to znali izvrsno raditi. I većina velikih horora ima namjerni šok kao TCM, a Home jako podsjeća u nekim stvarima na taj film.

 :majstore


Lijepo ih je vidjeti kako su se vratili najviše zbog fanova. Onda sve ostalo. Surađivali i komunicirali su uvijek s nama. Lijepa obitelj gdje su im fanovi uvijek na prvom mjestu. Ajmo, obnovite.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1165 : 10.02.2016. 10:49:50 »


I ono sto mi se najvise dopalo u epizodi je povratak korenima na neki nacin. Sa mracnnim i creepy momentima, i lampama, pa je sama atmosfera izgledala bas old school.
Jesi li primijetio kako su Mulder i Scully lampama napravili simbol X Filesa?



Jesam, jesam. Lep detalj. Citava scena u onom podzemlju je bila izvrsna. Jedino mi se nije svidjalo kad je Scully oborila onog klinca na zemlju. To je bilo bas lose i lame.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: The X-Files
« Odgovor #1166 : 10.02.2016. 15:08:23 »


meni četvrta najbolja dosad u novoj sezoni, baš mi se vratio onaj filing iz starijih sezona uh

a evo i još jedne slikice, kad mulderko dođe u bolnicu

Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 10.02.2016. 15:09:54 forzajuve »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1167 : 10.02.2016. 15:31:18 »
Da, odlična ta scena. Cijela rasprava između Margaret pa onda pozivi. Nevjerojatna gluma od Gilly, emocije je predivno pokazala. Nadam se da će još jednom biti nominirana za globusa ili emmya.

 ti_si_Bog


Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1168 : 10.02.2016. 17:02:05 »
najfake scena ove sezone ( ne samo x filesa ) je kada "plastična vrećica" slini nad umirućom majkom, podigne obrvu i u pola glasa zajeca :facepalm :facepalm :facepalm , pazeći da joj fake suze ne otope 3cm debelu šminku. rofl rofl rofl rofl . "horatio caine" je vulkan prirodnih emocija.
bit će ove godine berba malina
 

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1169 : 10.02.2016. 17:20:43 »
Ja dugo nisam vidio ovoliko šovinističkih komentara i nitko ne radi ništa po tom pitanju. A što sam vam rekao svima vama ovdje da je to njegov modus operandi i da će nastaviti trolati. I upravo to radi. Svaki post je omalovažavanje i šovinističko komentiranje zamotano u celofan.

EDIT:

Da dodam iako sam dokazao da nema govora o ovome o čemu on trola i optužuje bez ikakvih dokaza. Imate slike gillian anderson stavio sam na prošlim stranicama. S druge strane on uporno trola i ne brinite, širim cijelu istinu što se događa na ovom forumu. Zna se sve. zna dosta ljudi.
« Zadnja izmjena: 10.02.2016. 17:24:26 Mulder »