Autor Tema: The X-Files  (Posjeta: 318554 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: The X-Files
« Odgovor #1080 : 02.02.2016. 22:26:32 »
Izvinjavam se.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline ammodytes

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: The X-Files
« Odgovor #1081 : 02.02.2016. 23:21:38 »
Vrhunska epizoda  clapp clapp clapp vraca uspomene na stari X

jel moze neko da objasni ovim nasim debilima twitterasima  u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee da je i nekad bilo ovakvih epizoda, i da su bile jedne od najboljih


Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1082 : 03.02.2016. 02:23:04 »
Zaboravio sam danas u zurbi da pomenem ovaj divan gest i kako su se setili da na jedan lep nacin posvete nesto i sete se Kima Mannersa, jednog od producenata Filesa koji je preminuo pre sedam godina.
Spoiler for Hiden:

"Let's kick it in the ass!"
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1083 : 03.02.2016. 02:24:54 »
Vrhunska epizoda  clapp clapp clapp vraca uspomene na stari X

jel moze neko da objasni ovim nasim debilima twitterasima  u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee da je i nekad bilo ovakvih epizoda, i da su bile jedne od najboljih

Ma dobro, nisu skužili i to je to. Ja sam očekivao da će biti onih koji neće skužiti jer rijetko tko uopće gledat meta filmove ili u ovom slučaju epizode. Nije dovoljno istraženo od strane gledatelja i vrlo je teško shvatiti te epizode. Da je netko došao i napisao shvatio sam epizodu bla bla, ali nije mi se svidjela to je ok, sve pet. Ali kad imaš one koji ne kuže i onda se čude, a ne shvaćaju o čemu je ustvari to je nešto drugo.

Svatko tko je gledao Filese, zna za ovakve epizode i cijela epizoda je posvećena fanovima i samoj seriji.

Inače, sutra https://www.facebook.com/events/550342998450052/ predobro  clapp

Citat:
30+ artists celebrate the legacy and lore of the classic TV series, featuring limited edition artwork and exclusive licensed products.

Nadam se da će biti slika, ovo nešto kao noć muzeja, samo noć Filesa  ;D

I evo fan postera od onog lika što radi za seriju te postere. Ovo je za treću epizodu.

Mulder & Scully Meet The Were-Monster - Episode 204. Abbott and Costello or the FBI’s spookiest duo? You can also find my poster for last night’s episode on the official X-Files FB and Twitter.

Možete ga naći ovdje http://xfilesposterproject.tumblr.com/

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1084 : 03.02.2016. 10:09:45 »
poslije ove nove, ja upalih sinoc Quagmire
http://www.imdb.com/title/tt0751184/
i ladno je tajler labin u epizodi, koji vazda igra stonera bilo film bilo serija. i ona njegova partnerka sa pocetka nove ep. je isto bila. kasnije vidim da su se pojavili i u jos jednoj ep.
http://www.imdb.com/title/tt0751259/?ref_=nm_flmg_act_5
inace je skali pomenula pred kraj ove trece svog psa Queequeg-a koji je zavrsio svoje u Quagmire. inace, monster iz ep. je Rhys Darby, legendarni Murray Hewitt iz Flight of the Conchords
http://www.imdb.com/title/tt0863046/?ref_=nm_flmg_act_36
ko je gledao zna o cemu i kome pricam. super mi je ovo kad fajlsi okupljaju tako neke likove koje znas da si vidjeo u nekoj seriji, filmu, ali ti treba malo vremena da se sjetis. kao na npr.  Wayne Federman
http://www.imdb.com/name/nm0270139/?ref_=tt_cl_t7#actor
koji je bio odlican u comedy epizodi Hollywood A.D. a jos bolji u Curb Your Enthusiasm kao nesnosljivi lerijev komsija. stvarno nijesam ocekivao da ce ovo dizanje fajlsa poslije toliko godina bit ovako uspjesno. svaka im cast pa da ih obnove makar za jos jednu sezonu.
Zoki hvala za titlove  :naklon:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1085 : 03.02.2016. 10:19:03 »
evo tek sad vidim da je mulder ispisao ove zanilmljivosti oko glimaca iz trece ep. nijesam ni citao postove sa prethodne strane, sorry za ponavljanje.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: The X-Files
« Odgovor #1086 : 03.02.2016. 11:48:26 »
Odlična epizoda. Ne sećam se kada sam "pričao sa tv-om" kao sinoć. Žena nešto radila za kompom i krsti se levom i desnom....
Ima nade...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #1087 : 03.02.2016. 13:00:08 »
The X-Files - s10e03 - Mulder and Scully Meet the Were-Monster

Nisam ljubitelj ovih njihovih humorističnih epizoda, ali ova je super. Were-Monster je zakon, opušteni lik koji je upao u nevolje. Dobra komedija zabune.

« Zadnja izmjena: 03.02.2016. 14:45:52 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1088 : 03.02.2016. 15:53:52 »
ovako sam ja nekad pisao hvalospjeve na sve što bi johnny štulić proizveo. ...jer tad sam bio mlad.
filesi su se prostituirali kao johnny s ovim zadnjim obradama "narodnih" pjesama.
prekinite molim vas ( i johnny i carter )

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1089 : 03.02.2016. 16:13:21 »
Pogledana ep i odmah jedna od omiljenih
od Fajlsa... scena na grobu je najjača..

Offline Lihto

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
Odg: The X-Files
« Odgovor #1090 : 03.02.2016. 17:31:10 »
Prvo hvala za titlove. :)
Toliko dobra treća epizoda, cura i ja umirali od smijeha od početka do kraja XD a Darby( Norm iz Yes Man) je bio odličan :D
 duboko se nadam da će obnovit za 11 sezonu :)

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1091 : 03.02.2016. 19:09:55 »
ovako sam ja nekad pisao hvalospjeve na sve što bi johnny štulić proizveo. ...jer tad sam bio mlad.
filesi su se prostituirali kao johnny s ovim zadnjim obradama "narodnih" pjesama.
prekinite molim vas ( i johnny i carter )

Slazem se da prve dve epizode nisu ispunile ocekivanja ali treca nas je bas vratila 15 godina u nazad. Nema niti jedne jedine zamerke u citavoj epizodi.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: The X-Files
« Odgovor #1092 : 03.02.2016. 22:08:26 »
Evo i sinopsisa za "poslednju".

Spoiler for Hiden:
MULDER AND SCULLY UNCOVER A SHOCKING TRUTH WITH GLOBAL RAMIFICATIONS ON THE ALL-NEW SEASON FINALE OF “THE X-FILES” MONDAY, FEBRUARY 22, ON FOX

Conclusion of Six-Episode Event Series Features Guest Stars Joel McHale, Robbie Amell, Lauren Ambrose, Annabeth Gish and William B. Davis; Episode Written and Directed by Chris Carter

The investigations that Mulder and Scully previously began with conspiracy theorist and web-TV show host Tad O’Malley (guest star Joel McHale) seem to have awakened powerful enemies. A widespread panic begins as people all over the country suddenly start falling gravely ill, and Scully must look within to try and find a cure. Meanwhile, Mulder confronts the man whom he believes to be behind it all, but another figure from Mulder and Scully’s past may prove to be the key to their salvation.

Guest Cast: William B. Davis as Cigarette Smoking Man, Annabeth Gish as Monica Reyes, Joel McHale as Tad O’Malley, Robbie Amell as Agent Miller, Lauren Ambrose as Agent Einstein, Julian Christopher as Dr. Oscar Griffiths and Aliza Vellani as Nurse Sandeep
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1093 : 03.02.2016. 22:36:03 »
ovako sam ja nekad pisao hvalospjeve na sve što bi johnny štulić proizveo. ...jer tad sam bio mlad.
filesi su se prostituirali kao johnny s ovim zadnjim obradama "narodnih" pjesama.
prekinite molim vas ( i johnny i carter )

Slazem se da prve dve epizode nisu ispunile ocekivanja ali treca nas je bas vratila 15 godina u nazad. Nema niti jedne jedine zamerke u citavoj epizodi.
nisam gledao treću, ali ako će eventualno svaka treća biti dobra...
pa nije to csi, poi, castle ili downton abbey
ružno je kad "šampion" dobija svaku treću
x-filesi podsjećaju na boba sappa...napuhana gromada koja je izgubila od svih

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1094 : 03.02.2016. 23:02:22 »
Nisam bio uopste ushicen kada su objavili da ce se Filesi ponovo snimati. Mrzim rimejkove. Ali onda kad sam pogledao prvu epizodu bilo mi je drago sto ih opet vidim i sto su opet tu. Nema veze sto ne odisu preteranim kvalitetom, ipak su mi drazi od raznih gluposti koje se danas prave.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1095 : 04.02.2016. 09:49:34 »
Nisam bio uopste ushicen kada su objavili da ce se Filesi ponovo snimati. Mrzim rimejkove. Ali onda kad sam pogledao prvu epizodu bilo mi je drago sto ih opet vidim i sto su opet tu. Nema veze sto ne odisu preteranim kvalitetom, ipak su mi drazi od raznih gluposti koje se danas prave.
Nije ovo rimejk da je rimejk sigrno bi bio promasaj.... Innace pogledana treca, i odlicna zabava nasmejali su me do suza u par scena... :D

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1096 : 04.02.2016. 10:47:08 »
Naravno, nije klasican rimejk ali u sustini i jeste neka vrsta rimejka posto je serija izvucena iz naftalina
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline kornjaca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 160
Odg: The X-Files
« Odgovor #1097 : 04.02.2016. 13:34:07 »
Nisam bio uopste ushicen kada su objavili da ce se Filesi ponovo snimati. Mrzim rimejkove. Ali onda kad sam pogledao prvu epizodu bilo mi je drago sto ih opet vidim i sto su opet tu. Nema veze sto ne odisu preteranim kvalitetom, ipak su mi drazi od raznih gluposti koje se danas prave.

Gle, očito nisi dobro upućen - rimejk je kad snime istu seriju (ili film) nakon nekoliko godina, ali sa novim glumcima...

A mislim da se svi članovi foruma mogu složiti da ovde imamo iste glumce  :P

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1098 : 04.02.2016. 14:20:49 »
Ma znam sta je rimejk, napisao sam da da nije klasican rimejk, ali se serija jeste vratila posle toliko godina, priznaces. A svet se poprilicno promenio od tada.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #1099 : 04.02.2016. 14:30:23 »
Mislim da je ovo jedini reboot uz seriju Columbo koji se vratio kao serija nakon više godina i ostao kvalitetan. Iako se i ja slažem da su bolje originalne sezone. Scully sad izgleda previše vještački jer nosi periku i ima malo botoksa, a i volio bih da nema CGI-efekata.
Mrzim lopatare i limune

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1100 : 04.02.2016. 18:11:21 »
Pogledah prve dve epizode desete seozne. Prva epizoda mi je isto bila shit kao i sezone 8 i 9. Druga epizoda je bila odlicna, s tim sto je gluma u obe epizode njesra.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1101 : 04.02.2016. 19:52:56 »
Mislim da je ovo jedini reboot uz seriju Columbo koji se vratio kao serija nakon više godina i ostao kvalitetan. Iako se i ja slažem da su bolje originalne sezone. Scully sad izgleda previše vještački jer nosi periku i ima malo botoksa, a i volio bih da nema CGI-efekata.
...MALO BOTOKSA
pa u prvim sezonama scully je bila debeljuškasta prdlica bezizražajna lica
danas je ona plastična vrećica sa zaleđenim obrazima od botoksa. unatoč njenoj izrazito iritantnoj pojavi i glumi X-filesi su BILI the serija
senzacionalno

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1102 : 04.02.2016. 19:54:50 »
Nije mi se svidelo ono potenciranje transrodnosti...
"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1103 : 04.02.2016. 20:36:28 »
Meni je ranije Skali bila neprivlacna a sad mi je privlacna... mozda sam ja tad bi mladji sad je ona starija ja st..... ma dobro je sto moja zena ne dolazi ovde na forum  rofl  rofl  rofl

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1104 : 05.02.2016. 07:44:29 »
                        groznim84s godinama kriteriji opadaju k'o lišće u jesen

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1105 : 05.02.2016. 09:32:54 »
                        groznim84s godinama kriteriji opadaju k'o lišće u jesen
e tu si u pravu :D

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21909
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The X-Files
« Odgovor #1106 : 05.02.2016. 10:01:40 »
Ako netko želi prevoditi, slobodno

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1107 : 05.02.2016. 10:03:10 »
Jedva sam izdrzao gledanje osme i devete sezone myt epizoda. Teske gluposti su sezone...

Skroz se slazem, obe sezone su teski odron. Zbrzane i odradjene preko one stvari.

Pogledah prve dve epizode desete seozne. Prva epizoda mi je isto bila shit kao i sezone 8 i 9. Druga epizoda je bila odlicna, s tim sto je gluma u obe epizode njesra.

Scena na tremu iz prve epizode je  :facepalm :facepalm a i gluma  :facepalm :facepalm
Druga epizoda mi isto nije nesto specijalno, ova treca je malo popravila prosek.

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2689
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1108 : 05.02.2016. 15:39:09 »
Jeste dobra treća epizoda, na početku sam se pokidao od smeha, ali nije baš ono što sam očekivao. :D

Offline NIKITA29

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
Odg: The X-Files
« Odgovor #1109 : 05.02.2016. 17:28:14 »
šta se tice Gillian ona je na početku bila debeljuškasta ali kad je krenula 4 sezona koja promjena od žene, meni je postala prekrasna i nekkao baš sexy  srcesmajli

sad što je starija puno mi je ljepša sa plavom kosom