Autor Tema: The X-Files  (Posjeta: 318541 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: The X-Files
« Odgovor #900 : 30.11.2015. 21:47:52 »
Ovo izasao bluray?
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #901 : 30.11.2015. 22:06:39 »
8. 12. izlazi za kupit.

Offline RockStar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 144
Odg: The X-Files
« Odgovor #902 : 01.12.2015. 00:02:45 »
Ovo izasao bluray?

Ima za download.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #903 : 01.12.2015. 00:51:35 »
Kako sam bio lud za ovom serijom kad sam bio mali, to nisu istine. Došlo vreme da se obnovi gradivo jer sam ovo gledao kao dosta mali. Prva sezona je dosta dobra, baš mi žao što roknuše
Spoiler for Hiden:
Deep Throata.

Baš sam se iznenadio kad su na početku druge sezone pričali o Voyageru. Odmah me je podsetilo na Karl Sejganov govor iz Kosmosa.  :)

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: The X-Files
« Odgovor #904 : 01.12.2015. 02:42:29 »
8. 12. izlazi za kupit.
Da mi je americka plata kupio bih  ;D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Wayward

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #905 : 07.12.2015. 17:30:08 »
Odlična serija! smileyNO1
« Zadnja izmjena: 07.12.2015. 18:28:57 Wayward »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #906 : 10.12.2015. 16:38:06 »
Gilly je kao i Mitch Pileggi (Skinner) prije par mjeseci pisala jučer sa fanovima na twiteru nekoliko sati. Evo nekoliko tiwtova i njezinog humora  srcesmajli





 rofl rofl rofl rofl rofl




Još jedna naslovnica ove godine


Evo i cijeli intervju. Malo su velike slike, ali isplati se.




Evo i novi promo sa Channela Ten  ti_si_Bog Australija je uvijek specijalno voljela X-Files.


I evo još jedna promo od Channela Ten. Nema na youtubeu, ali sam našao na njihovom faceu https://www.facebook.com/video.php?v=1101059746570707

Hahahhahaha, spiker je prejak. Svaki čas će svršit  rofl rofl rofl rofl rofl

Irci organiziraju party za 23. 1. 2016., dan prije premijere https://www.facebook.com/events/502325049948911/ - http://lighthouse.admit-one.eu/?p=details&eventCode=22467



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #908 : 22.12.2015. 18:28:57 »


Četvrta zvuči jako zanimljivo. A čuo sam jako puno dobrih stvari o četvrtoj epizodi. To je epizoda u kojoj će Mulder plesati, u kojoj
Spoiler for Hiden:
će se vratiti Lone Gunmani na način koji prije nikad nije viđen tako je rekao Carter.
i još mnogo toga.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #909 : 23.12.2015. 02:56:46 »
 ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: The X-Files
« Odgovor #910 : 24.12.2015. 18:58:52 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #911 : 26.12.2015. 00:02:25 »
Zemljani, jedna radosna vijest. Idući tjedan će biti specijal što se tiče nove sezone od pola sata, ali kako samo na tom jednom drugom forumu ima zemljana koji su uspjeli uhvatiti taj specijal tjedan dana prije i upravo završava tako da se nadam kako će netko od njih uploadati pa da vidimo. Stavili su neke slike/gifove na forum pa evo  ;D

Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:


Ovo mi samo potvrđuje da će se vratiti u alternativnom svijetu to jest Scully će vidjeti kako će izgledati njezin put da nije ptišla u FBI i što bi bilo sa Mulderom, a takva je premisa četvrte epizode. Lone Gunmani kao neki kauboji  ;D

I dio iz epizode od Darina Morgana  ti_si_Bog
https://www.tumblr.com/video/perplexistan/135933449041/500/

Jedan komentar forumašice koja gleda "i just got 700+ notes in 20 minutes and I cannot keep up so if you need me for anything you’re gonna have to message me"

Pratim i stavljam još. To je to zasad.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #912 : 26.12.2015. 01:05:15 »
Evo ga http://vodlocker.com/emwa2o3yhiyq 22 minute. Ja još nisam pogledao, idem upravo sad. Još se pripremam  ;D

EDIT:

Pogledao. Ovo me sad uništilo jer izgleda vanserijski ovo što sam vidio. Neke scene izgledaju toliko dobro kao pad letjelice u Roswellu 1947. i kako je prikazano tamo od 12:50 pogledajte. A tek Lizard Man  :neverovatno: napokon sam ga vidio cijelog. 10 sati su stavljali masku na čovjeka bez CGI-a tako a izgleda prerealno, ali pošto je to Darinova epizoda bit će dosta komedije.
Spoiler for Hiden:

Darin je rekao da je htio napraviti neko čudovište slično kao Creature from the Black Lagoon jer je fan Universal čudovišta.




 rofl rofl rofl rofl rofl

Izgleda da će nova sezona imati puno mulderizma i scullyizma.



EDIT 2:

U međuvremenu izašlo je na youtube  ;D
« Zadnja izmjena: 26.12.2015. 14:15:29 Mulder »

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #913 : 26.12.2015. 17:02:43 »
Oh my God , oh my God , oh my God , oh my God ...:!!!!!!!! notworthy notworthy notworthy notworthy notworthy notworthy notworthy

Ovo ce bit fenomenalno !! Koje emocije ljudi moji .  Par puta sam se naježio da valja ...
Iz ovog specijala predpostavljam da će me pogotovo 6. epizoda ubit ...
Spoiler for Hiden:
Iz Scullyjeve  perspektive, čovječe ,  suze same krenuše kad su ona i Mulder sjedili kraj jezera
.... ( i ostale naravno )

JEDVA ČEKAM !!!!
I want to belive

Offline NIKITA29

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
Odg: The X-Files
« Odgovor #914 : 27.12.2015. 14:59:17 »
najbolja serija svih vremena :) i sve mi se čini da će se vratiti u velikom stilu, šteta šta bar nije pola sezona tj nekih 12 epki da se više uživa. Prića mi se čini interesnatna a njih dvoje i dalje imaju ono nešta  srcesmajli

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2689
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #915 : 27.12.2015. 20:21:24 »
Odgledana prva epizoda. Svidelo mi se, tajanstveno je i zanimljivo.  :) Gledati ili ne ostalih 200 epizoda, pitanje je sad.  :ceska: :-\

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #916 : 27.12.2015. 20:41:19 »
Odgledana prva epizoda. Svidelo mi se, tajanstveno je i zanimljivo.  :) Gledati ili ne ostalih 200 epizoda, pitanje je sad.  :ceska: :-\
cekaj, nikad ranije nisi gledao? obaavezno onda sa oba filma i The Lone Gunmen-om  kokicekola

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #917 : 27.12.2015. 20:42:39 »
Oprobaj još 5-6 epizoda pa presudi. Ali znaj da su kasnije sezone bolje od prve.


cekaj, nikad ranije nisi gledao? obaavezno onda sa oba filma i The Lone Gunmen-om  kokicekola
Serija Lone Gunmen je treš, ali da se pogledati. Nema puno epizoda. I imaju onu proročansku epizodu.
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #918 : 27.12.2015. 20:45:07 »
Oprobaj još 5-6 epizoda pa presudi. Ali znaj da su kasnije sezone bolje od prve.


cekaj, nikad ranije nisi gledao? obaavezno onda sa oba filma i The Lone Gunmen-om  kokicekola
Serija Lone Gunmen je treš, ali da se pogledati. Nema puno epizoda. I imaju onu proročansku epizodu.
u x-filesu su mi uvek njih troje bili simpaticni... posle kad su dobili svoju seriju je bilo cool... serija nije na tom kvalitetu ali je bilo zabavno gledati... steta sto je otkazana zbog 9/11

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #919 : 27.12.2015. 20:56:32 »

u x-filesu su mi uvek njih troje bili simpaticni... posle kad su dobili svoju seriju je bilo cool... serija nije na tom kvalitetu ali je bilo zabavno gledati... steta sto je otkazana zbog 9/11
Mislim da je otkazana zbog niske gledanosti, vidiš da je zadnja epizoda u petom mjesecu, teško da je povezano s tim.
Spoiler for Hiden:
Čak su je prekinuli u duploj epizodi. E13 je trebala imati svršetak u 14. epizodi.
Pogledaj datume emitiranja. http://www.imdb.com/title/tt0243069/episodes?season=1.
 A 9/11 je ono što sam spominjao o proročanskoj epizodi, gdje su to imali u epizodi koja se emitirala pola godine ranije nego što se to stvarno zbilo. http://www.imdb.com/title/tt0243069/trivia
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #920 : 27.12.2015. 21:10:21 »
Odgledana prva epizoda. Svidelo mi se, tajanstveno je i zanimljivo.  :) Gledati ili ne ostalih 200 epizoda, pitanje je sad.  :ceska: :-\
Filesi su najbolja i najvažnija serija ikad snimljena pa ti odgovor ni ne treba. Reći ću ti kakav je konsenzus od strane kritičara i fanova. Konsenzus ti je da su prvih šest sezona fantastične, a da ti pad počinje u sedmoj sezoni i da se opet dožu u osmoj sezoni, a deveta za zaborav. Tako je i moje mišljenje. Prva sezona ti ima samo 5 epizoda koje se bave sa glavnom radnjom, a sve ostale su ti monster of the week. Prva sezona su ti samo Mulder i Scully te razvijanje njihovog odnosa i pripremljanje terena za drugu sezonu kad glavna radnja kreće.

Mogu ti jedino pokušat olakšat još gledanje i reći ti na što da obratiš pozornost. Atmosfera i misterija ti je očita, ali najviše gledaj razgovore između njih dvoje i Mulderove teorije te znanstvena objašnjenja od Scully. To je ono što ih posebno izdvaja jer su ti scenaristi detaljno istraživali za svaku epizodu i imali znanstvenike kraj sebe da im daju savjetnike što bi bilo u hipotetskim situacijama. Zato će ti Filesi izgledati dosta realno iako ima sva ta čudovišta, vanzemaljce, paranormalne stvari ali su shvatili ozbiljno svoj posao.
« Zadnja izmjena: 27.12.2015. 21:21:13 Mulder »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #921 : 27.12.2015. 21:37:19 »

u x-filesu su mi uvek njih troje bili simpaticni... posle kad su dobili svoju seriju je bilo cool... serija nije na tom kvalitetu ali je bilo zabavno gledati... steta sto je otkazana zbog 9/11
Mislim da je otkazana zbog niske gledanosti, vidiš da je zadnja epizoda u petom mjesecu, teško da je povezano s tim.
Spoiler for Hiden:
Čak su je prekinuli u duploj epizodi. E13 je trebala imati svršetak u 14. epizodi.
Pogledaj datume emitiranja. http://www.imdb.com/title/tt0243069/episodes?season=1.
 A 9/11 je ono što sam spominjao o proročanskoj epizodi, gdje su to imali u epizodi koja se emitirala pola godine ranije nego što se to stvarno zbilo. http://www.imdb.com/title/tt0243069/trivia
da da znam da se prvo pojavila ep pa onda 9/11

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2689
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #922 : 27.12.2015. 22:15:09 »
Hvala svima na savetima. I primetio sam da je serija baš kvalitetna, samo su ga malo razvukli...
Mulderova gluma mi na trenutke nije izgledala baš najbolje, ali verovatno je kasnije bolja. :)



Usput, nisam očekivao tako kvalitetne titlove, hvala.  drinks

Offline NIKITA29

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
Odg: The X-Files
« Odgovor #923 : 28.12.2015. 19:23:48 »
nije Scully toliki nevjernik vec za razliku od Muldera pokušava u svemu naci znanstveno objašnjenje, da je baš toliki nevjernik nebi bila sa njim u svemu tome toliko dugo. Meni je tipičan primjer njihovog razgovora ovo

tipičan primjer di on odmah vidi glavu kako šeće sama po hodniku a ona sarastično na to podje... jer joj baš i nema smisla
 rofl
[img][/img]

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #924 : 28.12.2015. 19:54:06 »
(nije spoiler , stedim na prostoru ;D )
Spoiler for Hiden:

Evo Re-Opened sa boljim zvukom u HD-u . Vrijedi još jednom pogledat  ;D

Odgledana This is not happening .. maestralna gluma GA i fenomenalna muzika . I kraj ...opet sam se naježio .
Bravo Gillian notworthy notworthy notworthy
I want to belive

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2689
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #925 : 28.12.2015. 20:02:19 »
Podseća me na Supernatural, voze se od slučaja do slučaja, ali mnogo je bolje i realnije... :D

Skali me baš nervira. Vidi NLO, kaže da nije NLO, a kad je Mulder pita šta je, odgovori da ne zna.  :facepalm  rofl

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #926 : 28.12.2015. 20:07:00 »
Podseća me na Supernatural, voze se od slučaja do slučaja, ali mnogo je bolje i realnije... :D

Skali me baš nervira. Vidi NLO, kaže da nije NLO, a kad je Mulder pita šta je, odgovori da ne zna.  :facepalm  rofl
U nekoj kasnijoj sezoni im se zamijene vjerovanja. To je početak neke sezone, možda 4. ili 5.
Spoiler for Hiden:
Muldera su oteli vanzemaljci, pa se vratio na početku sezone drži govor na nekoj konferenciji teoretičara zavjera; i izjavio je kako više ne vjeruje u vanzemaljce, nego da je to sve zavjera američke vlade kako bi im skrenuli pažnju s nekih drugih stvari. Odmah se posjetitelji počeli hvatati za glavu, svi bili u nevjerici.
 Tih par epizoda, Scully je bila ludi teoretičar zavjera, a on je bio racionalan kao što je ona inače. :)
Mrzim lopatare i limune

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: The X-Files
« Odgovor #927 : 28.12.2015. 20:14:07 »
(nije spoiler , stedim na prostoru ;D )
Spoiler for Hiden:

Evo Re-Opened sa boljim zvukom u HD-u . Vrijedi još jednom pogledat  ;D

Odgledana This is not happening .. maestralna gluma GA i fenomenalna muzika . I kraj ...opet sam se naježio .
Bravo Gillian notworthy notworthy notworthy

odlično, jedva čekam  navijacica navijacica taman mi ostalo još malo manje od 30 dana da privedem gledanje kraju i uključim se u 10. sezonu  navijacica

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #928 : 29.12.2015. 11:23:58 »
Podseća me na Supernatural, voze se od slučaja do slučaja, ali mnogo je bolje i realnije... :D

Skali me baš nervira. Vidi NLO, kaže da nije NLO, a kad je Mulder pita šta je, odgovori da ne zna.  :facepalm  rofl
Da, odgovorio je da ne zna, da samo gleda. NLO je kao što i sam znaš, neidentificirani leteći objekt i ja sam ih mnogo puta vidio pošto istražujem sve vezano za takve stvari i najveći dokaz koji je meni dokazao da baš vidim letjelicu su dva narančasta okrugla svjetla koja se se sporo micala prema gore i kako sam gledao samo u ta svjetla, kad su se ugasila vidio sam obris letjelica. I tad sam se naježio kad sam to vidio. To mi je bilo impresivnije nego ta svjetla i onda su u samo jednom trenutku nestala kao da su postala nevidljiva. Postoje dosta teorija da su ti leteći objekti uvijek na nebu i da je nama to nezamisliva tehnologija. Ja sam mnogo puta mogao snimiti/slikati, ali radi čega? Nama koji istražujemo te stvari znamo da postoje, a znanost kao takva to nikad neće istražiti iako dokaza ima dosta. Ovo govorim upravo radi znanosti da obranim Scully i da malo popljujem znanost.

Znanost ne zanima alternativa i sve te teorije. Znanost samo zanima dokaz. Oni žele najčvršći dokaz. Dakle, ako žele postojanje izvanzemaljaca, oni žele vidjeti vanzemaljca, dotaknuti ga. Njih ne zanima OVO ne zanima ih Steven Greer, jedan od najpoznatijih ufologa koji je snimio preko 100 sati svjedočanstva od razno raznih političara, vojnika, časnika, poznatih osoba. Dakle, to su isto čvrsti dokazi, ali znanost to nikada neće istražiti jer njih ne zanima alternativa niti slične teorije.

Ja volim znanost, ali današnja znanost se temelji na ograničenosti. Koliko god oni bili različiti sa vjerskim fanaticima (govorim o vjerskim fanaticima, ne normalnim vjernicima), to su dvije jako slične skupine. Ograničenost je to što ih povezuje. Većina današnjih znanstvenika su kupljena i rečeno im je što da govore. To će svatko saznati ako dovoljno dugo istražuje isto kao što će saznati koliko je znanstvenika ubijeno jer su htjeli istražiti takve stvari, ali znanstvena zajednica ne dozvoljava da se tako nešto istražuje.

Zato je Scully tako prikazana. Scully traži dokaz iako veće od dokaza je logika. Logika sama po sebi je najveći dokaz. Zato oko velikih događaja (9/11) ne smije biti nikakve sumnje i čudnih nelogičnih stvari, a upravo ih ima na bacanje i tu ti onda ne treba nikakav dokaz na papiru već sama logika. Zato se često kaže da su ljudi ovce, većina njih jer ne razmišljaju to jest razmišljaju ograničeno.

Tako da vidjet ćeš kako će Scully s vremenom početi sumnjati. Neće vjerovati kao Mulder, ali će ga počet više slušati i pratiti jer moraš gledat i iz njezine perspektive. Njezina perspektiva je ta da je ona odrastala u takvim krugovima i najlakše je nekoga izmanipulirati kada je još mlad i zato je njoj dosta teško povjerovati u sve one lude teorije o kojima Mulder govori.

Uglavnom, to ti je to. Današnja znanost je sektaška kao i svaka religija. Na prvu dvije različite stvari, a kad se malo zagrebe ispod površine dosta toga ne štima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #929 : 29.12.2015. 23:39:14 »
(nije spoiler , stedim na prostoru ;D )
Spoiler for Hiden:

Evo Re-Opened sa boljim zvukom u HD-u . Vrijedi još jednom pogledat  ;D

Odgledana This is not happening .. maestralna gluma GA i fenomenalna muzika . I kraj ...opet sam se naježio .
Bravo Gillian notworthy notworthy notworthy
Izvrsno izgleda u HD-u.

This is not happening je najbolja epizoda/scena 8. sezone. Osma sezona je stvarno podcijenjena i mnogi su to kasnije shvatili zna se zbog čega nisu voljeli na prvu. Sezona koja se vratila ranijim sezonama.

Ali muzika Marka Snowa kad Scully trči natrag prema Jeremiahu  ti_si_Bog


I još kad se zna da će Snow raditi muziku na novoj sezoni ne mogu dočekat da čujem nove klasike.

Od 1:43 kad počne  :(