Autor Tema: The X-Files  (Posjeta: 318534 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #780 : 10.09.2015. 18:37:05 »
 Mulder  svaka cast na postovima,kralj si,hvala ti drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #781 : 10.09.2015. 20:32:33 »
Nema na čemu  drinks

Neka bude i na ovoj stranici.

Sretan 22. rođendan  drinks  welcome drinking man talasi

Ostalo je povijest kako se kaže.






I jedna radosna vijest.



Inače, danas po fanovskom gledanju je epizoda Pusher. Tu epizodu je napisao Vince Gilligan i jedna je od njegovih najboljih i jedna od najnapetijih u seriji.


Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #782 : 10.09.2015. 21:02:56 »
Ima ulepsavas svaki dozivljaj i komenari su extra... drinks drinks drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #783 : 13.09.2015. 03:30:43 »
Duchovny i Pileggi su bili na Wizard Conu pa čekam da izađe na youtube.

Bio je i vjerojatno najmlađi Philes  ;D


Evo malo zanimljivosti:

Citat:  link=topic=371.msg401048#msg401048 date=1441911776
I talked with several analysts about the business side of things. They agreed, surprisingly (to me), that ratings still matter a lot and that it’s very important for Fox to get big numbers for this to be considered a success. Financial success hinges on the advertisers getting what they paid for (the network sells ads according to predicted success; so if the ad rates are set at a 5 rating and they do a 2, the network has to essentially offer free ads to those advertisers to bridge the gap). And if they want to milk ancillary revenue, streaming exclusivity is the way to do it, as I mentioned in the piece. If the show does well, that’s where the money is.

They’re confident Fox will get good numbers on Sunday night, because after the Super Bowl, the NFC championship game is the most watched live event on TV (though I think the Oscars surpasses it). And Fox doesn’t think that showing it at NYCC will cannibalize any of those viewers. The most hardcore fans who will have seen it at NYCC will still want to watch live, other fans will be even more excited, and they’ll also draw in those people watching the game who haven’t heard a thing and will be curious.

So obviously the second night and the rest of the run really counts, which is why they want to build a good buzz among a certain type of viewer–the kind who attends Comic Cons. Those folks, even if they’re younger and don’t know about XF, will be intrigued which such a big XF event at NYCC. And these are the people who are active on social media and will serve as on-the-ground ambassadors for the show.

We talked a lot about video leaks. Several experts felt like getting a pirated copy of the show out there might be tough, because Fox doesn’t want some shitty iPhone quality version on the Internet before it’s public. But it’s definitely an issue. Security will be tight as studios are particularly concerned about this after SDCC. And Ausiello even mentioned the possibility of confiscating phones. I don’t know; I think that where there’s a will, there’s a way, but to me this is the most confounding thing about all of this.

I asked a few if they thought that maybe the network would make the episode available online after NYCC, and the consensus was no, because with only six, that would be odd–especially because its premiere has such a good slot.

My favorite chat was with Michael Ausiello, who is a superfan of the show. He said he doesn’t think the TCA clip was that damaging. Sure, a small subset of fans and press have discussed it, but he doesn’t believe Fox is screening the premiere as a way to mitigate that negativity. He thinks that Fox knows it will get a large tune-in for the premiere given its slot, and that sharing it in advance only means the network is convinced it’s good and will create positive buzz.

Ausiello added that the timing is a little odd, but there are only so many opportunities to create screenings like this one. NYCC is only second to SDCC, and you can’t really dictate the dates of it. Fox saw the opportunity and ran with it. He also doubts, like others, that there will be some huge spoiler in the first ep.

Fun side note: Ausiello said his very first TV review was of The X-Files in his college newspaper. He gave it an A-. He’s happy with that legacy.

I was surprised how many people said that if it does well financially, the possibility of Fox continuing it as an annual event is strong. (One was also confident that would only be the case if the original stars agreed to come back. He doesn’t think it would be a “next generation” type of situation.)

I asked Ausiello what he’d tell fans who are bummed they can’t be at NYCC and still have to wait until January: “Just be grateful The X-Files is coming back at all. We get to see Mulder and Scully again. We’re getting six new episodes. The glass is half full.”



Idemooo!!!

« Zadnja izmjena: 13.09.2015. 03:32:52 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #784 : 21.09.2015. 13:46:19 »
Negdje za dva i pol tjedna prvi puni trailer.


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: The X-Files
« Odgovor #785 : 21.09.2015. 13:48:23 »
Can't wait!!  navijacica navijacica

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #786 : 25.09.2015. 20:14:33 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #787 : 29.09.2015. 03:05:13 »
Vidio sam prvu polovicu trailera

Izgleda uh uh uh  ;D sad se čeka druga pa onda kad izađe na youtube, stavljam. Na olovke sam umro kad sam vidio. Ne mogu vjerovat da su stavili i ostavili hahahahaha. Evo gifova.



I Mulder trga plakat  :o ali sve ima smisla kad vidite trailer i kad nešto kaže ljutito. Zakon!!!

1993. - 2015.


E sad sam tek svjestan onoga što se događa i što će se dogoditi kad izađe.

EDIT:

Ooo da, već je na youtubeu.

Baš me zanima kakva će biti ruga polovica.





1998: “I need you on this.”

2008: “I need you on this with me.”

2016: “I can’t do this alone.”

Hehe
« Zadnja izmjena: 29.09.2015. 03:16:29 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #788 : 29.09.2015. 03:56:33 »
Evo i drugi dio. Smoking Man na kraju  ti_si_Bog pa nemoš mi to radit.


Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #789 : 29.09.2015. 09:23:03 »
Željno se iščekuje.  talasi

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21909
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The X-Files
« Odgovor #790 : 29.09.2015. 13:26:52 »
Prevodim i šaljem na PM  :P

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #791 : 29.09.2015. 14:25:53 »
Čitao sam postove i gledao slike na ove posljednje dvije stranice teme i moram priznati da ću i ja gledati kako koja epizoda bude izlazila iako sam planirao ostaviti za nekad kasnije.  ;D

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #792 : 29.09.2015. 14:29:27 »
Januaru , dolazi više ti_si_Bog
I want to belive

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #793 : 29.09.2015. 14:30:33 »
Koliko ste se naložili na ovo, zamisli da flopne :P
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #794 : 29.09.2015. 14:35:38 »
Prevodim i šaljem na PM  :P
smileyNO1

Čitao sam postove i gledao slike na ove posljednje dvije stranice teme i moram priznati da ću i ja gledati kako koja epizoda bude izlazila iako sam planirao ostaviti za nekad kasnije.  ;D
Pa naravno da ćeš gledati kad vidiš da se najvažnija serija svih vremena vraća. Najvažniji događaj iduće godine, ne samo televizijski. Da dodam. Ako bude i 11. sezone, Vince Gilligan se vraća.

Haglund ovdje govori o sedmoj epizodi  :o

« Zadnja izmjena: 29.09.2015. 14:44:09 Mulder »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: The X-Files
« Odgovor #795 : 29.09.2015. 14:48:08 »
Odlično, stigao i trailer i zoka najavio prevođenje, sad sam siguran da ću moći uživati u novoj sezoni potpuno  navijacica navijacica

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Odg: The X-Files
« Odgovor #796 : 29.09.2015. 14:54:51 »
Nema da se gleda dok ne stigne bluray svih sezona. Da li cu uspeti da odrzim obecanje, realno tesko :)
Uygred zna li se neki siguran datum izlaska blu ray verzije
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #797 : 29.09.2015. 14:58:50 »
Mislim da se još ne zna kad će to. Možeš se pretplatiti ovdje da ti stigne na mail, ako hoćeš.
http://www.blu-ray.com/movies/The-X-Files-The-Complete-Series-Blu-ray/59724/
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #798 : 29.09.2015. 15:00:09 »
Nema da se gleda dok ne stigne bluray svih sezona. Da li cu uspeti da odrzim obecanje, realno tesko :)
Uygred zna li se neki siguran datum izlaska blu ray verzije
Čitaj zadnje stranice http://forum.blu-ray.com/showthread.php?s=333e5b836b3fc35de4bbef48593af6ea&t=208637&page=296

Inače na tom podforumu Wish Lists, Filesi imaju najviše pregleda i odgovora. Tako da bi zarada bila ogromna. Zemljani godinama čekaju X-Files blu-ray.

Australia nešto izvodi http://www.classification.gov.au/Pages/View.aspx?sid=44MQ1AAAo+G4J+3Cksd71Q== vidjet ćemo što će biti.
« Zadnja izmjena: 29.09.2015. 15:03:42 Mulder »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21909
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The X-Files
« Odgovor #799 : 29.09.2015. 16:45:57 »
Predomislio sam se, moji prijevodi za ovu seriju će biti svima dostupni...  smileyNO1

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #800 : 29.09.2015. 17:10:50 »
 :naklon:
Predomislio sam se, moji prijevodi za ovu seriju će biti svima dostupni...  smileyNO1

 :naklon: :naklon: :naklon:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #801 : 29.09.2015. 22:47:15 »
Ok, ovo je potpuno novi trailer  ti_si_Bog

Nije bilo nikakve najave da će doći novi.


Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #802 : 29.09.2015. 23:31:25 »
Ok, ovo je potpuno novi trailer  ti_si_Bog

Nije bilo nikakve najave da će doći novi.


:neverovatno:
I want to belive

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #803 : 30.09.2015. 01:00:09 »
Za vas koji ste upućeni, šta je najbolje skinuti odavde?



Čekao bih blu-ray, ali hoću da stignem da pogledam sve do premijere. :)

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #805 : 30.09.2015. 12:04:05 »
Čim Zoka prevodi ne može stati na samo jednoj sezoni.  :P

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #806 : 30.09.2015. 12:42:57 »
Muderu da nijesi upucen, je li ovo rozvel u dijelu trejlera sa vojskom? ucinje mi se da onaj lik sa naocarima nosi aliena u ruke, a i mislim da su prikazali letjelicu na 1:40. bas ti djelovi su me sjebali totalno, nije mi nista trebalo da gledam...  :facepalm
den, hvala za prevod trejlera.  smileyNO1
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #807 : 30.09.2015. 13:22:10 »
Da, to je Roswell. Rekli su da će biti flashbackova. Ovaj tip s naočalama već postoji teorija
Spoiler for Hiden:
da je to onaj tip s naočalama u traileru kaj govori Mulderu da je blizu. Onaj sjedi u sadašnjosti.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #808 : 30.09.2015. 15:00:01 »
e vidis nijesam uopste razmisljao o tome da to moze bit on. ne znam sad kolko ce se vezat za kraj zadnje sezone/serije i onu pricu o super vojnicima, iskreno, ne bih volio. vise mi se svidja ovaj rozvel trip.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #809 : 30.09.2015. 15:38:30 »
Znaju i oni sami da je sa super vojnicima bilo najslabije tako da čisto sumnjam kako će se njima vraćati. Idu korijenima i ono što me veseli u traileru je scena kad vidimo ruku koja drži injekciju koja sadrži mali spremnik i u tom spremniku vidimo nešto crno što bi moglo biti black oil, a nema bolje mitologije od te niti će ikada biti. I u trailer su izgleda utrpali amo scene iz mitologije. Prvi i zadnji nastavak, a drugi, treći, četvrti i peti su monster of the week epizode. To je još jedan plus. Dobro skrivaju čudovišta.