Autor Tema: The X-Files  (Posjeta: 318533 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #720 : 14.07.2015. 10:21:38 »
Nemam vremena da pogledam sve epizode, ali sam skinuo samo conspiracy epizode. Jbt. ja sam pogledao samo 2 sezone...

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #721 : 15.07.2015. 01:39:01 »
Ja sam odlučio ići za Amerikancima , te svaki dan odgledat jednu epizdou .  :) (jest da sam odjednom odgledao 4 epizode da ih stignem , ali nema veze . Bilo je prelijepo  ;D )
Upravo krećem epizodu 8 , Ice , pa od sutra normalni tempo . Ako stignem , ubacim i ja komenta za svaku odgledanu epizodu. kokicekola

I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #722 : 15.07.2015. 01:45:26 »
Nemam vremena da pogledam sve epizode, ali sam skinuo samo conspiracy epizode. Jbt. ja sam pogledao samo 2 sezone...
Nažalost, MORA se gledati po redu. To je obavezno. Samo gledajući mitologiju (conspiracy epizode) neće dobiti dosta toga. Ovo je valjda jedina serija gdje su motw (standalone epizode) jednako važne za cijelu conspiracy priču kao sama mitologija. Osim što imaš dosta motw epizoda koje su direktno povezane sa glavnom pričom, u većini njih se Mulder i Scully najviše mijenjaju od odnosa do njihove karakterizacije jer najviše Mulder/Scully - centric epizoda dobiješ u motw epizodama. A tu su još i likovi poput Skinnera, The Lone Gunmana koji dobiju svoju priču u takvim epizodama.

Ima naravno motw gdje nema toliko povezanosti, niti su se likovi tako jako razvili, alistvarno je velik broj motw gdje se upravo to događa. Shvaćam da nemaš vremena, ali tko je rekao da moraš pogledati do premijere?  ;D evo, počni sad gledat pa kad stigneš, stigneš. I onda pogledaš novu sezonu kad cijela izađe.

Ili kao ammar pogledaš četiri epizode u jednom danu pa par dana odmor. To je isto uvijek dobro. Ako se ne stigne svaki dan, uzmeš subotu ili nedjelju te pogledaš zaostale epizode.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #723 : 15.07.2015. 03:31:02 »
Ili kao ammar pogledaš četiri epizode u jednom danu pa par dana odmor. To je isto uvijek dobro. Ako se ne stigne svaki dan, uzmeš subotu ili nedjelju te pogledaš zaostale epizode.

Računajući ovu , 5 epizoda.

Odgledana 8. epizoda . Odlična , baš mi se dopala atmosfera kao i tenzije izmedju likova.



Ali , bio je i Mulderov humor koji volim :

"Before anyone passes judgment, may I remind you, we are in the Arctic." rofl rofl
I want to belive

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #724 : 15.07.2015. 21:59:28 »
Odgledana i 9. epizoda , Space .



Dosta dosta slabija od prethodne po meni , i koliko vidim po komentarima nisam jedini koji tako misli.

Sutra idemo na "Fallen Angel"  ( koje se iskreno i ne sjecam )
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #725 : 15.07.2015. 22:05:02 »
Space je jedna od slabijih iz prve sezone. Sad ide Fallen Angel i prvo pojavljivanje Maxa. Jako važna mitološka epizoda. Onda ide Eve, vrhunska motw epka.

Po fandomskom globalnom gledanju, Eve je bila jučer. Evo i twiter komentara.

http://storify.com/public/templates/slideshow/index.html?src=%2F%2Fstorify.com%2FXFilesNews%2Fbest-x-philes-tweets-from-xfrewatcheve&theme=white#1

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #726 : 15.07.2015. 22:28:56 »
Space je jedna od slabijih iz prve sezone. Sad ide Fallen Angel i prvo pojavljivanje Maxa. Jako važna mitološka epizoda. Onda ide Eve, vrhunska motw epka.

Po fandomskom globalnom gledanju, Eve je bila jučer. Evo i twiter komentara.

http://storify.com/public/templates/slideshow/index.html?src=%2F%2Fstorify.com%2FXFilesNews%2Fbest-x-philes-tweets-from-xfrewatcheve&theme=white#1

Aaaa prvo pojavljivanje Feniga ? On mi je bas drag bio. Ali stvarno se ne sjećam te epizode. Još veći užitak sutra.

I want to belive

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #727 : 15.07.2015. 22:33:31 »
Ammar__ je dupli nalog ovog Muldera.  ;D

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21909
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The X-Files
« Odgovor #728 : 15.07.2015. 23:29:01 »
Ammar__ je dupli nalog ovog Muldera.  ;D

Naravno, čovjek se teleportira u Bosnu u tren oka...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #729 : 15.07.2015. 23:36:24 »
NLO-ovi su jako brzi , začas stigneš  ;D
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #730 : 15.07.2015. 23:38:16 »
Pa od Saturna do Bosne bi trebalo neko vrijeme, ali pošto su izvanzemaljske letjelice zbilja brze, došao bih brzo  ;D

Da, Max. Ono što mi je dobro kod Maxa je to što bi takav Mulder postao da nema Scully. Zato je on ubačen. Jako drag lik.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #731 : 15.07.2015. 23:52:21 »
Jao jao , ovaj re-watch zahtjeva stvarno jaku volju da ne odgledam pola sezone za noc   ;D
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #732 : 17.07.2015. 03:16:39 »
Upravo završilo globalno gledanje epizode Beyond the Sea. Jedna od najboljih epizoda prve sezone. Carter je rekao da mu je među pet najboljih. I ovo je pravi primjer motw epizode zbog koje se Filesi moraju gledati po redu. Prva epizoda koja je uključivala Scully - centric priču.



Vidjet ćemo što će biti.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #733 : 17.07.2015. 04:02:47 »
Gotov sam!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, urlik Gokua!!! Ooo

Mini teaser.

Na početku vidimo svemirski brod pa neka vojska (čini mi se kao neki flashback iz 40-ih) - vjerojatno Roswell. Onda neki uređaj pa skladište i dva mrtva tijela koja netko vuče. Highlight je poster I WANT TO BELIEVE na podu i netko ga gazi te na kraju Mulder i Scully.


Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #734 : 17.07.2015. 18:11:35 »
OMFG!!!!!!!!!!!!!

TRNCI PO ČITAVOM TIJELU !!!!!! :o
I want to belive

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The X-Files
« Odgovor #735 : 19.07.2015. 00:45:47 »
Au. kako je dobra epizoda Beyond the Sea  :o

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #736 : 19.07.2015. 00:51:39 »
Brad Dourif je potrgao ulogu  smileyNO1


Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #737 : 19.07.2015. 15:21:51 »
Ahh , odgledana 12. , Fire.
To je prva epizoda X Filesa koju sam odgledao prije jedno 6-7 godina , ne znam kad tačno .
I dalje mi se jako dopala  :)
"It’s a private joke...How private?”
Hahaha , kako mi je simpatično koliko je Scully ljubomorna  ;D

Au. kako je dobra epizoda Beyond the Sea  :o

Ja je večeras gledam , jedva čekam  :)
I want to belive

Offline Marco18

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: The X-Files
« Odgovor #738 : 19.07.2015. 15:48:14 »
"DVD" i "HDTV". Desno - "ProSieben Maxx HD". Blu-ray, uskoro... :)






Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #739 : 19.07.2015. 23:47:26 »
Kakva epizoda  notworthy Moglo bi se sigurno jos par puta odgledat  ti_si_Bog

Dana. After all you've seen, after all the evidence, why can't you believe?
 I'm afraid. I'm afraid to believe.
ti_si_Bog


I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #740 : 20.07.2015. 00:03:36 »
Jedan poznati fan je dobio ulogu u trećoj epizodi od Darina Morgana. Komičar Kumail.



On je i pokrenuo podcast http://www.feralaudio.com/show/x-files-files/ gdje je ugostio poznate pisce Filesa, ostale javne fanove. Tako je ugostio i Darina koji je uvijek u svojim epizodama ugostio fanove serije pa tako sad i njega.







Rekao je da je snimao Davida i Gilly na setu cijelo vrijeme pa će postavit. Hihihihi.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #741 : 20.07.2015. 19:27:19 »
Kumail je danas bio na jednom podcastu na kojem je čest gost pa je pričao o Filesima. Evo što je rekao. Ne mogu si ni zamisliti kako je njemu kao fanu tamo na setu. Odrastao na seriji, obožavao likove, priče i sve vezano za seriju i sad je dobio ulogu.

They started talking about the old show. And it was clear they hadn’t talked to each other about the old show in a while, specific episodes. And then [Gillian] was like, why don’t you record this. So I did. I recorded 20 minutes of David Duchovny and Gillian Anderson…talking about specific episodes, laughing…it was so fun, honestly. Dream come true. Truly, not even a dream…it’s hard for me to talk too much about it because I start crying.

 :(

Not only did I talk to Gillian and David, I talked to Mulder and Scully.

I was literally tearing up watching this episode, being like, I’m part of this now. I’m part of this thing forever.

My episode, that Darin Morgan wrote, is SO good. I don’t know how the other episodes are. I might have worked to try and get the other scripts; I think I could have if I tried. And I honestly thought about it. I decided not to, especially because I was working so hard on set not to think of it as The X-Files…I will say that I’ve read Darin Morgan’s script five or six times, and it’s been exciting to read over and over.

It’s surprising, it’s scary, it’s very, very funny. And it’s really sweet and really moving. And really, really smart. It’s a really good Darin Morgan episode…This episode is close to his best.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #742 : 21.07.2015. 01:29:37 »
NOVOSTI!!!

XF Revival Secret Set Photos: 10x1-10x3
I dug these out of the internet but specifically did not include the poster’s name, since it’s obvious said poster prefers to remain anonymous.




Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: The X-Files
« Odgovor #743 : 21.07.2015. 21:21:56 »
Robbie Amell (The Flash) i Lauren Ambrose (Six Feet Under [koju bas sad gledam... xD ]) će gostovati kao agenti.

Izvor

Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #744 : 21.07.2015. 21:50:19 »
Kaže mu buraz na twiteru  ;D





Znači, dvoje novih agenata. Drago mi je i zbog Lauren. Odlična je u SFU i ovo me dovodi da možda budu kasnije regularni u seriji ako dobije novu sezonu, a dobit će jer uvijek vjerujem. Jak marketinški potez jer će zbog Robbiea privući i klince koji će tek krenuti gledati Filese. Malo mu čitam facebook i to se dobro vidi. Polovica su sretni i govore kako vole Filese, a polovica su sretni i govore da će tek krenuti gledati zbog njega.
« Zadnja izmjena: 22.07.2015. 04:40:36 Mulder »

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The X-Files
« Odgovor #745 : 22.07.2015. 02:34:07 »

haha

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: The X-Files
« Odgovor #746 : 22.07.2015. 21:13:29 »
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The X-Files
« Odgovor #747 : 22.07.2015. 22:42:48 »
^ E vala jesu biseri. Čist primer kako su im pare najbitnije. Bolje da su nastavili Gunmene.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #748 : 23.07.2015. 01:27:30 »
The Lone Gunmen!
http://tvline.com/2015/07/22/lone-gunmen-x-files-revival-spoilers/
CC je rekao nedavno na jednom festivalu da se vraćaju.


Spoiler for Hiden:
Inače, Carter je danas posjetio Švicarsku i bio na tom jednom panelu (NIFFF). Jedan festival koji se tamo svake godine održava. Dosta se ljudi okupilo i rekao je neke zanimljive stvari.




1. "We live in a CitizenFour world, big brother is there and the new season will have to take that in consideration."
2. "I'm a condensation of the two characters. I'm a sceptic but... I want to believe! I'm looking for a miracle."
3.
Spoiler for Hiden:
"The cigarette smoking guy will be back."
4. "We try to be completely new and original. All new material."
5. "20th Century Fox approached me with the idea to do a series of six."
6. "I would prefer that next time we do a movie I be given a big budget. The audience prefers that & I prefer that."
7. "I can promise u something of a cliffhanger, but we are far from considering Mulder &Scully in an kind of final way."
8. "I would be signing my own death warrant by ending"
9. "The difficulty of making an hour of television is the same as it was before"
10. "The budget for the revival is commiserate to the budget for S9"
11. "I love @GillianA's new series the @TheFallTV. I love to see her play another character so beautifully."
12. "I resisted the science fiction label for #TheXFiles originally." Prefers Spielberg's "speculative science."
13. - Do you wish that the lone gunman or millennium would have come back? - Yes.
14. "I'm not working on anything else. And believe me, it's enough."
15. "I can promise you that you will see The Long Gunmen in a way that you have never seen them before."
Spoiler for Hiden:
16. Mark Snow's score will "be much in keeping with what it was before."
17. "[The X-Philes] Want something new and deserve somethign new, and we're going to give it to them"
18. "It was an honor to be in the Simpsons!"
19. Q: Would it be possible to do a season of 22 or 23 eps? #ChrisCarter: You would have to ask @davidduchovny & @GillGillianAt.
20. Q: Will we ever see #TheXFiles on blu-ray? #ChrisCarter: I imagine you will.
21. It will be no problem converting #TheXFiles from 16:9 to blu-ray. We protected for HD at the time of shooting.
22. More episodes? "You're asking the wrong person, you should ask David Duchovny and Gillian Anderson"
23. "We will be honest to the passage of time and to the character's lives."
24. "I could watch Twin Peaks every night."
25. "Why would M/S go back to work? Why would #TheXFiles be reopened? Watch the first ep & you will find out."
 
I za kraj


Drago mi je da je toliko siguran u sebe. Pogotovo za ovo prvo.

Zaboravih dodati.

26. Q: Favorite monster of the week? #ChrisCarter: Peacock family, Flukeman, Tooms, Leonard Betts, Bad Blood

Sjajna vijest!!!
Spoiler for Hiden:
Baš me zanima kako će ih vratiti pošto su mrtvi. Možda su lažirali smrt makar bi to bilo najlakše objasniti njihov povratak. Ili flashbackovi, vizije, snovi.

Saznalo se ime i za četvrtu epizodu. Zvat će se Babylon i bit će religijske tematike. Scully-centric epizoda.

Znači, trenutno imamo ovo:

My Struggle 10.01 - mitološka epizoda.
Home Again 10.02 - horor epizoda.
Mulder and Scully meet the Were-monster 10.03 - horor komedija.
Babylon 10.04 - religijska epizoda.

Za petu i šestu se još ne znaju nazivi.
« Zadnja izmjena: 23.07.2015. 01:36:12 Mulder »

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: The X-Files
« Odgovor #749 : 24.07.2015. 00:46:23 »
Upravo zavrsio E.B.E i mogu reci da je bila jedna od boljih u ovoj sezoni (bar do sad). I konacno su se pojavili

Spoiler for Hiden:
Usamljeni revolverasi
clapp clapp
« Zadnja izmjena: 24.07.2015. 00:48:07 Maddox »