Autor Tema: The X-Files  (Posjeta: 318539 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #330 : 13.05.2012. 00:18:27 »
 :o Jbt Mulder svaki ti cast!!!

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #331 : 14.05.2012. 00:48:50 »
svaka cast Mulder  smileyNO1
sad znam koga cu pitati da mi objasnjava zaplete kad mi zapne negde.
def. treba da poskidam i krenem sve ispocetka sa gledanjem...samo sam na tvu gledao odavno,a strasno me interesuje cela ova prica sa vanzemaljcima...
"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #332 : 14.05.2012. 05:18:39 »
Samo pitaj što god ti treba  smileyNO1

Prva sezona je zagrijavanje i misterija na vrhuncu, ali od druge sezone počinje prava ludnica  ;D

Evo dva odlična trailera za prvu i drugu sezonu.




Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #333 : 09.06.2012. 16:38:03 »
Prvi put vidim ovaj odličan tribute za motw epizode  clapp



I jedan zaboravljeni negativac  ;D


Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #334 : 09.06.2012. 20:37:12 »
Ne znam  :( a već je izašlo no nigdje ne mogu naći.

Al kak su slatki  ;D nevjerojatna kemija i sad nakon svih ovih godina. Nije tajna da su imali više od prijateljstva kad su snimali. Dobri prijatelji  ;D

Znaš da je u jednom blooperu Scully rekla Mulderu "i'm gonna suck your cock"  8)

Ili ovaj video koji je još do dan danas misterija. Duchovny joj je šapnuo na uho (1:17) i otad je samo mucala 20-25 minuta  ;D



Ne znam jesi li vidjela jedan video koji su napravili fanovi i pjesma o Duchovnyu   rofl rofl



Pogledaj u tom videu koliko samo ima fanova koji se bave glumom, popularne ličnosti od Brada Pitta, Buffy, onaj debeli iz njujorških plavaca, Whoopi  ;D

Znaš da je u jednom blooperu Scully rekla Mulderu "i'm gonna suck your cock"  8)

Di je taj video ? 8)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #335 : 09.06.2012. 21:47:33 »
Na 7:30  8)



I ovdje pogledaj scenu na 5:34  ;D



Al kakva ekipa. Od samoga početka je bilo kao da su se znali duži niz godina, a to rijetke serija imaju takvu pozitivu.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: The X-Files
« Odgovor #336 : 09.06.2012. 22:19:54 »
Kad će na blu-ray scream
 ajde glupi zmaju
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #337 : 18.06.2012. 03:33:43 »
Pokušavam si složiti top 10 najvećih šok momenata u filesima, ali jednostavno ne mogu. Mislim, znam koju scenu stavljam na broj 1, ali za ostalih 9 teško. Baš ću pokušati složiti  :)

Isto vrijedi i za najbolje epizode, ali je teško. Pih...

Ovo je nešto prepregenijalno. Kakav užitak  ;D



Hvala ti na svemu, legendo. Kako mi je žao što je tako rano otišao.


Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #338 : 18.06.2012. 09:22:13 »
Jao, svaki put kad posetim ovu temu dobijem jaku želju da ponovo počnem gledati seriju. ;D
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #339 : 18.06.2012. 13:58:24 »
Drugi dio je snimljen 2008. godine, a računaju da će se treći dio snimati ove godine. Dakle, 4 godine  :)
reci mi je li to zvanicno?ja prvi put cujem.  ???
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #340 : 18.06.2012. 15:03:16 »
Pregovori već odavno traju i Carter ima par napisanih scenarija. Bilo je i dosta intervjua od Gillian pa je govorila da će se ove godine početi snimati. A vjerojatno će doći tek iduće godine  :)

Ovdje je prvo počelo pa se nastavilo svako malo spominjati i govoriti da će biti.  http://www.popcornmonster.com/2011/07/31/chris-carter-confirms-the-x-files-3-is-in-discussion/

A ako slučajno ne bude, fanovi će se naljutiti, a to neće biti dobro  ;D ali bit će  :)


« Zadnja izmjena: 18.06.2012. 15:08:42 Mulder »

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #341 : 18.06.2012. 15:40:50 »
nemoj me nesto pogrijesno shavatit,ali ja mislim da su sve to nagadjanja fanova...masu toga mora da se poklopi da bi se krenulo sa tim,nije to jednostavan projekat.ja sam 2x odgleda komplet seriju,myth-arc eps.ni sam ne znam koliko puta,ali me drugi dio filma toliko razocarao,da mi je sad svejedno oce li se snimat part 3.kad se samo sjetim koliko sam iscekivao drugi dio...te godine je i dark knight izasao,desetak dana prije x-filesa...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #342 : 18.06.2012. 18:37:05 »
Ja prosto ne mogu da verujem da je taj Dark Knight tako dobro prosao.Pre neki dan sam ga odgledao,i to na preporuku kolege,i plus vidim da je u IMDB Top 250,i to na osmom mestu...bas bzvz film,onako bas americki fazon,padanje sa zgrade,losa gluma,policija na mestu uvidjaja,jurnjava kolima,bla bla...

A sto se tice X Files,bilo bi dobro videti nastavak,ali samo da ne bude jos jedan film u nizu koji ce da upropaste sa milion nastavaka...
"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: The X-Files
« Odgovor #343 : 18.06.2012. 20:35:37 »
Ako je neko gledao Ancient Aliens, epizodu 2x10, ono sa likom koji je video NLO u šumi, i sa binarnim brojevima. To bi bila najbolja ideja za nastavak smileyNO1
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #344 : 19.06.2012. 10:44:03 »
nemoj me nesto pogrijesno shavatit,ali ja mislim da su sve to nagadjanja fanova...masu toga mora da se poklopi da bi se krenulo sa tim,nije to jednostavan projekat.ja sam 2x odgleda komplet seriju,myth-arc eps.ni sam ne znam koliko puta,ali me drugi dio filma toliko razocarao,da mi je sad svejedno oce li se snimat part 3.kad se samo sjetim koliko sam iscekivao drugi dio...te godine je i dark knight izasao,desetak dana prije x-filesa...
Stvar je u tome da su fanovi uvijek pomagali Carteru i dogovarali se s njim. Filma će bit sigurno samo je pitanje kada. Ma neka bude i za 5 godina, dočekat ću  ;D

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #345 : 19.06.2012. 11:28:15 »
kolekcija ti je boli glava!sokirao sam se kad sam vidjeo!mislio sam da si postavio neke skrinove sto si nasha po  netu :) svaka ti cast!koliko si vremena skupljao sve to?
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #346 : 19.06.2012. 12:03:35 »
Hvala  smileyNO1

Prije 9 godina sam počeo skupljati sve i svašta (filmovi, serije, knjige) pa se toga dosta nakupilo. Među prvim kolekcionarskim stvarima su mi bile files sličice  ;D

Prije koji tjedan sam si opet puno toga naručio, a nešto dobijem iz inozemstva od drugih fanova pa razmjenjujemo. Nedavno sam dobio velik broj filmova i serija iz češke i rumunjske koji se teško nalaze na netu. Puno su bolje takve razmjene nego privatni trackeri.

Evo nešto zanimljivo. BrBa i filesi  :)





Tu je Cranston odlično odglumio  clapp

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #347 : 19.06.2012. 13:27:53 »
pogledacu kuci kad dodjem,nemam mogucnost da vidim yutjub linkove na forumima sa posla :( nevjerovatna kolekcija ,zlata vrijedna!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #348 : 20.06.2012. 22:06:22 »
U opisu serije pise da je osvojila 3 zlatna globusa , dok na IMDB pise da je osvojila 5 , ispravite opis  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #349 : 20.06.2012. 23:34:21 »
Osvojila je 5 globusa, ali ta dva su osvojili Gillian i Duchovny za najbolje uloge, to jest glumci godine. A ova 3 globusa su za najbolju dramsku seriju, to jest serija godine  ;D

Mad Men je jedina serija u povijesti uz filese da ima 3 zlatna globusa za seriju godine  :)

Meni najbolji tribute za filese.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #350 : 26.06.2012. 02:58:44 »
Malo da Skinnera oživimo  ;D

"My job is to direct the agents under me, to question their motives when they're lying about investigations."



"Love has to be fierce, it has to be strong, it has to be worthy of being tested, and endure in battle and its going to stand up to all the forces that are arrayed against it. It takes a lot of strength and courage... And I think thats what Mulder and Scully had. "
Frank Spotnitz


Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #351 : 15.07.2012. 19:18:37 »
Malo da Skinnera oživimo  ;D

Skinner mi je uvijek bio drag,na neki nacin i sumnjiv,ali opet nekako mocan
Uzivao sam gledajuci  clapp
« Zadnja izmjena: 15.07.2012. 20:11:29 MilanRS »
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #352 : 16.07.2012. 00:12:57 »
Skinner je odličan i uvijek mi je bilo drago vidjeti kako im pomaže iako uvijek na početku kaže da ne može  ;D

A tek se pojavio na kraju prve sezone i to u drugoj epizodi o Toomsu. Zanimljivo da se Mr.X pojavio
Spoiler for Hiden:
u drugoj sezoni, epizoda The Host. Isto monster of the week epizoda.

Dva odlična videa  :neverovatno: i opet se ježim kad gledam. Drhtim  ;D





Inače, pogledao neki dan Colony/End Game iz druge sezone. Odlična dva mitološka nastavka. Prvi put se pojavljuje još jedan legendarni villain, Bounty Hunter. Odlično ga je odglumio Brian Thompson.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #353 : 16.07.2012. 23:55:26 »
Uvijek se i pretvarao da ne moze,ali nekako u tajnosti je  ipak i radio...jezim se i danas epizodi
Spoiler for Hiden:
kada je Scully dobila rak,i gdje sam ja citavu epizodu mislio da je Skinner izdajica,2., 3. epizoda 5. sezone ako se ne varam ?

Takodjer ,ostao mi je jako u sjecanju u epizodi
Spoiler for Hiden:
kada se Scully i Mulder vrateu proslost pa Skinner glumi nazija,kako prica njemacki sa CSM Spenderom  u_jeeeeeeeeee
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #354 : 17.07.2012. 00:25:51 »
Daaaa. Iz prvog spoilera je epizoda Redux II iz trilogije Redux. Ta mi je epizoda u top 10 files epizoda i jedna od najboljih općenito. A onaj kraj je jedan od najvećih preokreta ikada.

To je ova scena  :o



A drugi spoiler je ona legendarna humoristična epizoda, Triangle o bermudskom trokutu i nacistima  rofl rofl

Vjerujemo Skinneru  ;D 8)

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #355 : 17.07.2012. 23:26:00 »
Daaaa. Iz prvog spoilera je epizoda Redux II iz trilogije Redux. Ta mi je epizoda u top 10 files epizoda i jedna od najboljih općenito. A onaj kraj je jedan od najvećih preokreta ikada.

To je ova scena  :o




Jos se jezim  :neverovatno:
« Zadnja izmjena: 17.07.2012. 23:30:28 Ammar__ »
I want to belive

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The X-Files
« Odgovor #356 : 18.07.2012. 00:11:56 »
Ko o čemu, Mulder o The X-Files-u.  ;D

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #357 : 19.07.2012. 01:40:33 »
Davno sam pogledao par epizoda i 1. film pa se slabo neso sjecam serije, pa sam skoro krenuo gledati od pocetka. Pogledao sam prvih 6 epizoda i nesto sporo se radnja odvija, i nije nesto napeto. Hoce li se to vremenom popraviti ili je kvalitet serije priblizno isti?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #358 : 19.07.2012. 01:54:55 »
Prvih 8 nastavaka ti je zagrijavanje pa onda dolazi epizoda Fallen Angels i tu se zakuhava. Recimo da je prva sezona zagrijavanje koje vodi do odličnog kraja i velikog preokreta. A od druge sezone počinje prava mitologija i puno stvari se otvori  :)

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #359 : 19.07.2012. 01:59:23 »
To, To.... super ako je tako. Ove prve epizode su na isti kalup sa malim izmjenama. Zato sam i pitao hoce li biti nekog cirkusa ili da batalim.