Autor Tema: The X-Files  (Posjeta: 318545 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #210 : 22.08.2011. 14:39:09 »
Dobro kažu ne očekuj nikad previše...
Finale nije loše,ali nije ni ono WOW...

Spoiler for Hiden:
Barem je Pušač napokon krepo
Dosta i njega xD

Nadam se da će nekad nastavit sa serijom,ili barem taj 3 film ali da ima veze s serijom....2. film sam skinuo veceras cu ga odgledat....
Ali opet mi je najdraza serija ever  navijacica navijacica
I want to belive

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #211 : 22.08.2011. 18:04:38 »

Spoiler for Hiden:
Stvarno mi je žao ekipe The Lone Gunmen...
Zar oni nisu imali spinof od jedne sezone? Malo li je?  ???

Sinoć sam na SciFi gledao epizodu Paper Hearts. Meni jedna od najboljih zbog Toma Nunana kao serijskog ubice, haosa koji je napravio u Molderovoj glavi, haosa koji je Molder napravio s istragom i onog kraja u groblju trolejbusa.

Kakav tip taj Nunan! Sada igra u četvrtoj sezoni Damages i drži se odlično! Ne popušta ni pred Glen Klous.  ;D
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #212 : 22.08.2011. 18:16:23 »

Spoiler for Hiden:
Stvarno mi je žao ekipe The Lone Gunmen...
Zar oni nisu imali spinof od jedne sezone? Malo li je?  ???

Sinoć sam na SciFi gledao epizodu Paper Hearts. Meni jedna od najboljih zbog Toma Nunana kao serijskog ubice, haosa koji je napravio u Molderovoj glavi, haosa koji je Molder napravio s istragom i onog kraja u groblju trolejbusa.

Kakav tip taj Nunan! Sada igra u četvrtoj sezoni Damages i drži se odlično! Ne popušta ni pred Glen Klous.  ;D

Spoiler for Hiden:
aha, jaka epizoda, pgotovo zadnja scena u autobusu, jako realna


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #213 : 22.08.2011. 20:49:10 »
Spoiler for Hiden:
Barem je Pušač napokon krepo
Dosta i njega xD


ne boj se ti uskrsnut će on kao zombi u novom filmu rofl
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #214 : 23.08.2011. 01:07:44 »
Spoiler for Hiden:
Barem je Pušač napokon krepo
Dosta i njega xD


ne boj se ti uskrsnut će on kao zombi u novom filmu rofl
Volio bi da kroz flasbackove ga se sjeti, a vjerujem da će tako i biti jer 3. film je na pomolu  :)

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #215 : 23.08.2011. 10:00:27 »
Spoiler for Hiden:
Barem je Pušač napokon krepo
Dosta i njega xD


ne boj se ti uskrsnut će on kao zombi u novom filmu rofl
Volio bi da kroz flasbackove ga se sjeti, a vjerujem da će tako i biti jer 3. film je na pomolu  :)

Amin :andjelak

Spoiler for Hiden:
Mozda bi mogli pokazat bas taj datum 22.12.2012
u to vrijeme da film počne....kada treba invazija počet....Scully i Mulder će kao i uvijek spasiti na kraju vasionu čitavu xD
I want to belive

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #216 : 23.08.2011. 21:18:56 »
Bolje 20.12.2012 god. Pa da ispadne da su samo dan ranije pre smaka sveta spasili planetu Molder i Skuli  ;D

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #217 : 26.08.2011. 18:35:05 »
Polako se bližim kraju. Završila sam 8. sezonu, i odmah se bacila na gledanje devete. Znala sam da će u ovoj sezoni Molder odlazi i da se ne vraća do kraja, ali sam se užasno razočarala objašnjenjem njegovog odlaska, tj. nedostatkom tog objašnjenja. Jeste da sam još uvek na početku sezone, ali mi je stvarno bilo glupo što nisu potrošili barem jednu ili dve epizode da se to razjasni kako treba. Ovako sam samo stekla osećaj kao da sam počela gledati neku drugu seriju. Skali mi se čini kao da je iznenada postala sporedan lik, iako je trenutno glavna tema fukusirana na njenog sina Vilijema. Jednostavno, promena je prevelika, i oseća se neverovatan jaz između ove sezone i ostalih. Već mi je bilo mučno gledati i osmu sezonu u početku, jer mi je nedostajala Molderova pojava. Ovaj Doget koji ga je zamenio nikako mi se nije uklopio u seriju. Njegov lik mi nije ni po čemu specijalan. Tipični staromodni policajac poštenjačina. Međutim, bez obzira na to, svidela mi se sezona, jer me je jako zanimalo šta se dešava sa Molderom, i kako će se vratiti. Naravno, kada se konačno vratio, krenule su i sjajne epizode... Kraj sezone je takođe odličan, ali ga je nažalost pokvario početak devete. No, još je rano da prognoziram, videćemo kako će se radnja dalje razvijati. No teško da će mi se dopasti. Jednostavno mi nikako ne paše što su na samom kraju serije ubacili nove junake...

Ali, prethodne sezone - fantazija. Naravno, bilo je i loših epizoda, ali kad se sve ukupno gleda, Dosije X od sada spada u najbolje serije koje sam do sada imala priliku da gledam. Nisam očekivala da će mi se ovako dopasti kada sam počela da pratim. Plus, da užitak bude još veći, postoje sjajni titlovi za dvdrip svih sezona.
Hvala kugiju i ostalima koji su zaslužni za to.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #218 : 26.08.2011. 19:10:01 »
8. i 9. sezone su dobre, i opet su stvorili poseban ugođaj, posebnu atmosferu u pojedinim epizodama. Tipa onaj
Spoiler for Hiden:
parazit ili ono čudovište nalik šišmišu

Doggett je dobar lik. I meni se u početku nije svidio, ali na kraju je dobar posao napravio. U 9. sezoni ima jebenih preokreta, pogotovo epizode sa
Spoiler for Hiden:
super vojnicima

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #219 : 26.08.2011. 19:31:07 »
Da, u 8. sezoni je bilo stvarno dobrih i jezivih epizoda. Ali nije ista atmosfera bez Moldera, i to mi fali.
OK je meni Doget, nije mi iritantan, ali mi nije neka zamena za Moldera. Isto to mislim i za ovu Moniku Rejes (ili kako već). Čini mi se kao da se previše trudi da zauzme Molderovu ulogu u seriji. Sad je Doget kao Skali, a Monika kao Molder. To mi je malo previše.

Možda je problem i u meni, jer sam već u startu odlučila da mi se ne sviđaju. Jednostavno mi je previše teško da progutam toliku promenu likova. Pogotovo kad je u pitanju poslenja sezona serije.
Žao mi je što je tako moralo da bude. Sigurna sam da bi bilo mnogo bolje da je Duhovni ostao do samog kraja. Ipak je Molder bio glavni pokretač i nosilac cele te ideje o istraživanju paranormalnog, od njega je sve krenulo. Bez njega serija nije ono što je bila.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #220 : 26.08.2011. 19:54:34 »
Istina no zato imamo 7 sezona sa Mulderom  ;D

Znaš da su prvih 5 sezona snimali u Vancouveru? Zato je i takva posebna atmosfera, a poslije 5. su se preselili u Los Angeles

A zanimljivo je kako serija ima preko 200 nastavaka i to su nastavci po 45 minuta. Malo je serija sa toliko nastavka, a da toliko traju.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #221 : 26.08.2011. 20:06:57 »
Da, znam za to, i osetila sam promenu. Serija je postala nekako vedrija posle 5. sezone. Uneli su više humora, što mi nije nimalo smetalo, iako je bilo drugačije. Ali u ovom slučaju, pozitivno drugačije.

Da bi mi se serija stvarno dopala, uvek mi je potrebno da se vežem za nekog lika, da me fascinira na neki način. U slučaju Dosije X je to bio Molder. Zbog toga mi je toliko teško da gledam seriju bez njega, jer je on i bio glavna stvar koja me je privukla da je pratim. No, činjenica da mi je još uvek zanimljiva, čak i bez njega, dokazuje koliko je kvalitetna.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #222 : 26.08.2011. 20:09:41 »
Ma važno da si rekla da ti je jedna od najboljih  ;D smileyNO1


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #223 : 26.08.2011. 21:10:11 »
spico, stavljaj u Spoiler stvari koje otkrivaju radnju u seriji.

A zanimljivo je kako serija ima preko 200 nastavaka i to su nastavci po 45 minuta. Malo je serija sa toliko nastavka, a da toliko traju.
pogledaj Perry Mason-271 epizoda, 26 filmova + 4 filma nakon što je umro glavni glumac ;D
« Zadnja izmjena: 26.08.2011. 21:15:04 MilanRS »
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #224 : 26.08.2011. 23:01:39 »
spico, stavljaj u Spoiler stvari koje otkrivaju radnju u seriji.

A zanimljivo je kako serija ima preko 200 nastavaka i to su nastavci po 45 minuta. Malo je serija sa toliko nastavka, a da toliko traju.
pogledaj Perry Mason-271 epizoda, 26 filmova + 4 filma nakon što je umro glavni glumac ;D
:o  ;D

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: The X-Files
« Odgovor #225 : 27.08.2011. 00:14:41 »
Da bi mi se serija stvarno dopala, uvek mi je potrebno da se vežem za nekog lika, da me fascinira na neki način. U slučaju Dosije X je to bio Molder. Zbog toga mi je toliko teško da gledam seriju bez njega, jer je on i bio glavna stvar koja me je privukla da je pratim. No, činjenica da mi je još uvek zanimljiva, čak i bez njega, dokazuje koliko je kvalitetna.
Slažem se, mada je meni uvijek bilo pomalo smiješna dinamika između njega i Skali: on prvo zajuni da istjera nešto svoje, a mišljenje mu je bajka na kvadrat. Onda ga Skali 'spušta na zemlju' naučnim argumentima, i taman kad je Molder na korak od odustajanja i kad kaže 'Skali, u pravu si', e onda ona počne: 'znaš, Molderu, ovo je tvoje životno djelo, ne smiješ tek tako odustajati, itd'.  ;D Fakat mi je bilo pomalo vickasto, a često se dešavalo, i u seriji i u oba filma.
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #226 : 27.08.2011. 00:44:39 »
Baš je u tome čar i jako realno je to napravljeno. Jer ljudi koji vjeruju u takve stvari, nikada ne gube nadu što je jedanput i Mulder rekao Scully kada je ležao u bolnici "ostaje mi nada da nastavim dalje". Obožavam te njihove različite teorije  ;D pa prepirke  smileyNO1

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #227 : 27.08.2011. 01:10:46 »
Da, funkcionisali su najbolje kao tim. Verovatno bih isto ovako reagovala i da je umesto Moldera Skali otišla.
Njihov međusobni odnos je bila srž serije.

Nego, ne znam da li ste primetili ovo:
Spoiler for Hiden:
Nešto mi je malo nelogično. Da li se radnja u epizodi "Per Manum" dešava pre ili posle "Emili"?
Zanima me jer sam primetila nešto što se ne slaže. U epizodi "Emili", Skali izgleda iznenađeno na onom
razgovoru za usvajanje, kada Molder prvi put spominje da su joj izvađena sva jajašca, da su korištena u
eksperimentima, i da je zbog toga ostala sterilna. Kasnije kad razgovaraju on joj kaže da joj to nije ranije
rekao jer je mislio da je štiti. E sad, u "Per Manum" dolazi do slične rasprave kod lifta. Ponovo joj Molder
govori razlog zbog kojeg je sterilna, samo joj ovaj put otkriva da je uzeo ta jajašca iz laboratorije.
Ona je ponovo iznenađena tom novošću. Kako to? Bilo da je ovo pre ili posle Emili, nikako mi se ne slaže.
« Zadnja izmjena: 27.08.2011. 01:17:58 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #228 : 29.08.2011. 01:05:32 »
Uh. Konačno pogledah do kraja. Da slučajno ne bih nekom pokvarila užitak, staviću ovo u spojler u slučaju da previše otkrivam.

Spoiler for Hiden:
Ova deveta sezona mi je stvarno bila teška, čak i više nego što sam mislila da će biti. Možda ima tri-četri epizode koje vredi pogledati, i volela bih da sam ostale preskočila. Jako mi je smetalo što je Skali skoro u drugom planu, iako se mitologija u ovoj sezoni svodila na Vilijamovo poreklo, samo da bi ga se na kraju Skali odrekla. :-\

Epizode koje su se ticale Dogeta i Rejesove me uopšte nisu zanimale i dotakle jer nisam uspela da se vežem za njih. Jedna ili dve sezone nije dovoljno da gledalac stvarno zavoli likove. Doget nije bilo toliko težak za gledanje, ali ova Rejesova mi je išla na živce... Kad idući put budem gledala, sigurno ću ih preskočiti.

Nego, da pređem na zaključne dve epizode. Moram priznati da sam se razočarala. Očekivala sam nešto uzbudljivije za sam kraj, a više od pola epizode se svelo na suđenje. Znam da je ovo kraj serije, i da su morali da otkriju i razjasne do kraja šta je ta "istina" za kojom je Molder tako dugo tragao, ali ovo me nikako nije zadovoljilo. Većinom su ponavljali ono što smo i sami shvatili kroz gledanje 9. dugih sezona (barem oni koji su pokušavali da shvate i pohvataju sve niti). Takođe, cela ta priča sa supervojnicima mi nije baš dobro sela, niti mi je bila previše zanimljiva, no prihvatila sam je takvu kakva je. Od početka sam znala da se neće dobro završiti, jer je i sam početak bio faličan. Sve u svemu, šteta, mislim da je ovakva serija završila bolji svršetak  od ovoga. Verovatno bi bilo bolje da su stali kod osme sezone, i snimili još jedan redovan film za kraj. No, bilo je lepo dok je trajalo - do devete sezone, koju bih volela da izbrišem iz pamćenja.

Ostalo mi je samo da još pogledam "I Want to Believe", no već sam pročitala na par mesta da ništa ne valja, i da čak nema ni veze sa mitologijom serije.
« Zadnja izmjena: 29.08.2011. 10:08:54 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #229 : 29.08.2011. 15:10:22 »
Ma meni deveta dobra. I meni u početku nisu sjeli njih dvoje no morao sam to prihvatiti i kada sam ih ponovno gledao, shvatio sam koliko je to dobro napravljeno. Sve epke su mi najmanje dobre :)

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #230 : 29.08.2011. 15:55:57 »
Verovatno se navikneš na to kad gledaš seriju više puta. :)
No, ostajem pri tome da je bila greška uvesti to dvoje na samom kraju serije.
Smatram da bi bilo mnogo efektivnije da su završili sa osmom sezonom, plus film.
Ovako su samo razblažili priču, ali to je skoro neizbežno kad serija doživi 9 sezona.
Bez obzira na sve, Dosije X je serija koju svako treba da pogleda. Obavezna lektira.

Koji dan sam pričala jednoj prijateljici o seriji, i nisam mogla da verujem kada me je
pitala "Šta je to Dosije X?". Neverovatno mi je da neko nije nikad ni čuo za seriju.

P.S. Ovaj film, "I want to believe" mi nije nešto. Kao da sam gledala dvosatnu epizodu, a ne film. :-\
       

“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #231 : 29.08.2011. 16:34:25 »
Verovatno se navikneš na to kad gledaš seriju više puta. :)
No, ostajem pri tome da je bila greška uvesti to dvoje na samom kraju serije.
Smatram da bi bilo mnogo efektivnije da su završili sa osmom sezonom, plus film.
Ovako su samo razblažili priču, ali to je skoro neizbežno kad serija doživi 9 sezona.
Bez obzira na sve, Dosije X je serija koju svako treba da pogleda. Obavezna lektira.

Koji dan sam pričala jednoj prijateljici o seriji, i nisam mogla da verujem kada me je
pitala "Šta je to Dosije X?". Neverovatno mi je da neko nije nikad ni čuo za seriju.

P.S. Ovaj film, "I want to believe" mi nije nešto. Kao da sam gledala dvosatnu epizodu, a ne film. :-\
     
Vjerojatno je baš zbog toga jer kad sam i ja gledao prvi puta tu 9. sezonu, nije mi bila nešto no kada sam reprizirao više puta i svaki idući put je sve bolje i bolje. Otkriješ nešto novo, puno simbolike ima.

Što se tiče tvoje frendice  ;D da, malo je čudno to no možda nema puno godina pa ne zna jer inače to je uz još neke serije najobaveznija lektira.

A film je jedva prosjek. Sad kad bude 3. film (govorim KAD jer vjerujem da će biti) onda će se vratiti na mitologiju serije...

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #232 : 29.08.2011. 16:40:36 »
Gledaću je ponovo, to je sigurno, samo kad prođe malo više vremena i zaboravim šta se sve dešavalo.
A što se tiče moje drugarice, moje je godište, što to čini još neverovatnijim. Najgore je što nije jedina.
Znam dosta ljudi koji nikad nisu gledali nijednu jedinu epizodu.

I da, bilo bi super da naprave i treći film, a takođe verujem da hoće (ipak je 2012. na pomolu).
Šteta je samo što su Duchovny i Andersonova već dosta omatorili... Bilo mi je čudno kad sam ih tako
gledala u filmu.
« Zadnja izmjena: 29.08.2011. 23:09:56 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #233 : 29.08.2011. 17:06:36 »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #234 : 29.08.2011. 18:42:48 »
okanimo se malo serije, je li neko gledao onu XXX parodiju ;D
Mrzim lopatare i limune

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #235 : 29.08.2011. 18:48:35 »
okanimo se malo serije, je li neko gledao onu XXX parodiju ;D

hahahahaha rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

I want to belive

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5752
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The X-Files
« Odgovor #236 : 29.08.2011. 18:59:35 »
okanimo se malo serije, je li neko gledao onu XXX parodiju ;D
I još kažu da čekaju 3. film... ;D

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #237 : 29.08.2011. 19:30:08 »
okanimo se malo serije, je li neko gledao onu XXX parodiju ;D
;D

A jesi vidio ovo... Jako dobro napravljen fan film. Neću puno spojlati, ali ima aliena (doduše, nije da ih vidimo, ipak je to low budgea), Muldera i Scully, dašak Elvisa i svačeg nečeg...  Meni je film skroz štosan jer su se dosta potrudili oko njega, a vidi se i da su ekipa koja ga je radila pravi fanovi Dosjea (ima dosta nekih internih fora, a i način komunikacije likova, manerizmi, izrazi lica i sl. su totalno mulderovski, odnosno scully-ski )

http://video.google.com/videoplay?docid=-1132427655498042883#

Isplati se pogledat  :)
« Zadnja izmjena: 29.08.2011. 19:35:02 Mulder »

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #238 : 01.09.2011. 21:59:38 »
Uzas su mi ovi filmici od fanova. Pogledao sam 1sec 45ms

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #239 : 01.09.2011. 22:35:01 »
to se ne uzima zaozbiljno, nego kao zezancija.

Mrzim lopatare i limune