Autor Tema: Living with Fran  (Posjeta: 2461 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Living with Fran
« : 15.03.2010. 16:40:47 »

Opis:
Superzvezda komedije Fren Drešer igra glavnu ulogu Fren Rivs u urnebesnoj TV seriji "Život s Fren".
Fren, dizajner enterijera i razvedena majka sa dvoje dece (Elison i Džoš), ludo se zaljubljuje u Rajlija Daglasa Martina, prijatnog, zgodnog najamnog radnika upola mlađeg od nje. Rajli se useljuje kod Fren i njeno dvoje dece i tu počinje i zabava. Svi se muče da pronađu svoje mesto u ovom novom, nezvaničnom porodičnom domu. Fren se suočava sa posetama svog lenjeg, bivšeg supruga, Teda, i njene razvedene rođake, Meril. Fren takođe treba da navikne na činjenicu da svi ostali, uključujući njenog sina, ne prihvataju njenu vezu sa toliko mladim momkom. Savezi i sukobi se menjaju, ali na kraju prava ljubav pobeđuje i stvari se sređuju.

Žanr: komedija

IMDb
TVDb
Wikipedia
TV.com
« Zadnja izmjena: 11.08.2014. 19:38:57 maksi »

Offline Kanca

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 87
  • Spol: Muški
Re: Living with Fran
« Odgovor #1 : 04.09.2010. 16:24:14 »
Ovo je odlična serija.Jel postoje engleski prijevodi za nju?

Offline djanib

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Living with Fran
« Odgovor #2 : 12.05.2011. 21:32:47 »
Ja koji sam 99,7%  ;) ljubitelj SF zanra, definitivno, drzim do toga da bi trebali i ovu seriju uvrstiti u Kolekciju "Prijevodi-Online".

Ako se pitate sta je u ovih 0,3%  ;D onda je to HOUSE. Lik mi je idol !  smileyNO1 I jos pokoja humoristicka serija od kojih
mi je "Living with Fran" medju najboljim. Stvarno je Kraljica. Puko sam na nju jos od kad sam je prvi put vidio u seriji "Nanny".

I jedno pitanje za raju:
Ko je majka djece u "How I meet your Mother" ???  rofl

Edit:
Ukupno je 2 sezone po 13 epizoda. Prevest cemo mi to preko noci, a u bazi jos jedna serija 100%. :)
« Zadnja izmjena: 12.05.2011. 21:59:15 djanib »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Living with Fran
« Odgovor #3 : 12.05.2011. 22:30:22 »
ide serija na fox lifeu... :)

Tags: