Novi postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
O serijama / Odg: Stranger Things
« zadnji post amiS Danas u 09:25:49 »
Dovršio sinoć. Namjerno sam malo odugovlačio da ne čekam dugo finale sezone.

Vrlo sam ugodno iznenađen dosadašnjom sezonom i ovo što sam zasad vidio meni je mrvicu lošije od prve sezone, čisto jer su klinci odrasli pa mi nema više dječji šarm. Ali bome je i serija sazrela i ušla u dosta mračniji horor aspekt, što mi se jako svidjelo. Nisam čitao nikakve spojlere, jedino sam čuo da je nekima dosadna i da epizode predugo traju. Mogu se složiti jedino da je ark s Hoperom posve nepotreban i da se nije trebao vraćati (pogotovo onako da su nam već u prvom trejleru otkrili da je živ).
Radnja s Vecnom je odlična, tj. išla je u smjeru koji sam priželjkivao (iako mi to sad jako sliči jednom liku iz Fantastičnih zvijeri).
Ipak
Spoiler for Hiden:
mislim da su malo zeznuli s kastingom Vecne jer sam čim sam vidio glumca/glumicu pretpostavio sam da je to Vecna, pa je tu falilo iznenađenje na kraju

Seriju sam gledao na Netfliksu i moram pohvaliti prevoditeljicu za jedan od najboljih prijevoda koji sam tamo vidio. Sezona dobiva bod više samo zbog snalažljivog i inteligentnog prijevoda. Prve tri sezone su mogle bit dosta bolje prevedene.
2
O serijama / Odg: Rawhide
« zadnji post mladi.indiana 27.06.2022. 16:59:34 »
Još jedan klasik dolazi na HRT 3. Od sutra svaki dan u 14h!  clapp
3
O serijama / Odg: Obi-Wan Kenobi
« zadnji post Stefy 26.06.2022. 16:22:54 »
I mene nervira što su godinama poricali i izbegavali da povezuju išta sa prequel trilogijom, ali mislim da su ovom serijom prvi put povezali i zapravo dali na značaj tim filmovima i mislim da će ubuduće biti više sadržaja fokusiranog na taj period, što mene raduje, jer jesu dosadili više sa Tatuinom i sa serijama na već viđenim lokacijama.
4
O serijama / Odg: That 70's Show
« zadnji post bianconeriSRB 26.06.2022. 02:37:47 »
Pa sjajno skin'o sam celu prvu sezonu da bih na kraju video da postoji "That 70s Show - 01x01 - That '70s Pilot 720p.BluRay SR" i to jedan jedini prevod za BluRay verziju. 🤡🤡🤡
Prevodi That.70s.Show.DVDRip.XviD-RiVER odgovaraju That.70s.Show.1080p.BluRay.x264-FilmHD.mkv verziji serije. drinks
5
O serijama / Odg: Man vs Bee
« zadnji post bianconeriSRB 26.06.2022. 01:53:35 »
Zanimljiva je, dobra je da se opustite i odmorite mozak. :)
Hvala za prevod! :)
6
O serijama / Odg: That 70's Show
« zadnji post bianconeriSRB 26.06.2022. 01:52:05 »
Pa sjajno skin'o sam celu prvu sezonu da bih na kraju video da postoji "That 70s Show - 01x01 - That '70s Pilot 720p.BluRay SR" i to jedan jedini prevod za BluRay verziju. 🤡🤡🤡
7
Xena - Warrior Princess
8
O serijama / Odg: The Orville
« zadnji post otkrivenje 25.06.2022. 09:47:03 »
Treća sezona, bar ove 4 epizode, je vrh.
Ovo je daleko bolje od sve i jednog novog Star treka.

+ sviđa mi se što epizode traju otprilike po sat vremena
9
O serijama / Man vs Bee
« zadnji post zzoe 24.06.2022. 18:16:59 »

Opis:
Čovek koji čuva luksuznu vilu u odsustvu vlasnika, je zaratio sa pčelom koja se zatekla u vili. Ko će pobediti i kakva će nepopravljiva šteta pri tome nastati?

Žanr: komedija
Kanal: Netflix
Godina: 2022.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

10
O serijama / Odg: The Life and Times of Grizzly Adams
« zadnji post mladi.indiana 24.06.2022. 17:14:49 »
Sutra na HRT 1 od 7.05h svaku subotu će se emitirati ova serija napokon.  clapp Nadam se da će netko snimati i izvući titlove. 
 Str: [1] 2 3 ... 10