Serije > O serijama

Rock and Chips

(1/9) > >>

Zeusplus:

Opis:
Iz pera Džona Salivana, kreatora Mućki (Only Fools an Horses), izašla je nova serija Rock and Chips, tačnije film koji bi trebao prerasti u seriju. Prvi film u trajanju od 89' je prikazan u januaru 2010., a 29.12.2010. prikazana je 60-minutna epizoda pod nazivom Rock and Chips Prequel – Five Gold Rings. Sljedeća 60-minutna epizoda će biti prikazana za katolički Uskrs pod nazivom The Frog And The Pussycat : episode 3
Rock and Chips  je vremenski smještena prije Mućki, odnosno 1960-tih godina u Pekamu i prati mladog Del Boya i njegovo odrastanje kao i ostale likove iz Mućki. Od glumačke ekipe iz serije Mućke jedino se pojavljuje Nicholas Lyndhurst (Rodney) koji ovoga puta glumi Rodnijevog oca Fredyja Žapca.
Ljubiteljima i poznavaocima serije Mućke, sve one priče iz mladosti koje su Del, Bojsi, Triger, Denzel, Slejter i ostali samo prepričavali u Mućkama, moći će pogledati u Rock and Chips.
U seriji Rock and Chips izostavljen je prepoznatljivi pozadinski smijeh koji je pratio Mućke, pa mi možda zbog toga više djeluje kao drama, ali sigurno nećete biti uskraćeni da se dobro nasmijete dok je gledate.

Žanr: drama, komedija

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

Pripremio: Black Crowes

vrd:
Nadam se da će to dobro napraiti.
Ta serija to zaslužuje.

dakyorlando:
Jedva čekam.  clapp

Mada sam ja čuo da će se zvati Sex, Drugs & Rock 'n' Chips i da će to biti tek pilot epizoda, znači čeka nas ceo serijal.  ;D

Doki:
Jel' ima netko informaciju kada bi mogla početi?

mijau:
U nedjelju 30.01.2010. u 21 h po britanskom vremenu na BBC-1. Trajanje: 90 min.
Potpuni naslov je Sex, Drugs & Rock 'n' Chips.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju