Autor Tema: Caprica  (Posjeta: 64686 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sardax

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Odg: Caprica
« Odgovor #300 : 07.12.2010. 14:16:35 »
A nemam pojma. Mozda su snimili prije nego se ukinulo xD A mozda nas i iznenade?

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Caprica
« Odgovor #301 : 08.12.2010. 23:23:08 »
Are you alive?
"Da li si živ?", bile su prve reči izgovorene u BSG. (Ne računam BSG 1978.) 



Dobro je što su uspeli da završe seriju bez nepovezanih krajeva. Zadnjih pet minuta, Shape of Things That Come, je bilo veličanstveno. Od dvoličnog Danijelovog govora kod Sarnoa, preko Klarisine propovedi koja počinje pitanjem s početka. A tek muzika... I na samom kraju ono, "Sledeće sezone u..."

Šta će biti s najavljenom serijom, mislim da niko ne zna. Gledaću je sigurno i želim joj sreću, ali ovakva biti neće. Svemirske bitke i roboti koji ubijaju donose nešto seriji, ali mnogo toga od nje i odnose.

Što se tiče mojeg prevođenja serija, pomoći ću kolegi Dakyorlandu prevodeći nekoliko epizoda Dilberta i tu će biti kraj. Dollhouse (uh!) i Kaprika bile su mi sasvim dosta, da i ne spominjem šokove i traume koje su pratile obe serije. (Nervirao sam se kao Džos Vedon.) Vraćam se mojoj prvotnoj aktivnosti, prevođenju filmova. Prvenstveno evropskih.

Uživajte!  :) 8)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Caprica
« Odgovor #302 : 11.12.2010. 15:47:52 »
Hvala Khevenhiler i šteta što je otkazana.
SF je na tržištu USA-a u velikoj krizi.
iShare, noProfit


Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Caprica
« Odgovor #303 : 11.12.2010. 22:01:01 »

sve pohvale i zahvale Khevenhileru za izvrsne prijevode  smileyNO1

May the Plasma be with you!

Offline morpheus86

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 272
  • Spol: Muški
  • free your mind
    • Rulet srca i druge misterije
Odg: Caprica
« Odgovor #304 : 12.12.2010. 15:35:37 »
Hvala na odlicnim prevodima,a ameri su standardno uprskali sve sto nije sapunica u trista epizoda to niko ne gleda cry1 kraj serije je bio fantastican! nadam se da ce ta nova serija ako ugleda svjetlost dana imati bolju sudbinu od caprice
KK Partizan sampion evrolige za sezonu 09/10

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Caprica
« Odgovor #305 : 16.12.2010. 11:16:32 »
sve pohvale i zahvale Khevenhileru za izvrsne prijevode  smileyNO1
Pridružujem se i čestitkama i zahvalama!  smileyNO1
Khevenhileru, pošto reče da se povlačiš iz prevođenja serija, zanima me hoćeš li sinhronizovati svoje prevode za devederiip? Pretpostavljam da znaš da devedeovi prve sezone izlaze sada, 21. decembra? (dakle, prije emitovanja na SyFy-ju.) Ako nemaš živaca, hoćeš da ih ja sinhronizujem? Rado bih to uradio, kao tribute tvom trudu.  ;D
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Caprica
« Odgovor #306 : 16.12.2010. 11:22:50 »
Hvala svima koji su se javili.  :)

Annoraxe, biće mi drago da to uradiš, ja za to stvarno nemam više vremena. A ako te neko zeza, sredi ih onom vremenskom mašinom!

Još jedan pozdrav svima gledaocima Kaprike!  8)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Caprica
« Odgovor #307 : 16.12.2010. 11:39:26 »
Hvala svima koji su se javili.  :)

Annoraxe, biće mi drago da to uradiš, ja za to stvarno nemam više vremena. A ako te neko zeza, sredi ih onom vremenskom mašinom!

Još jedan pozdrav svima gledaocima Kaprike!  8)
Vrlo rado ću to uraditi.
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Caprica
« Odgovor #308 : 09.02.2011. 09:12:36 »
Jutros sam na iso-hantu vidio da je izašao devederiip kompletne prve sezone. (riip je u verziji dvdrip.xvid.reward). Do sada nisam htio sinhronizovati, jer mi je bilo glupo da to uradim samo za ep. 14-18. Ovako sam pristavio da se skida cijeli season-pack i sinhronizovaću cijelu seriju. Biće uskoro, nisam zaboravio. :)
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Caprica
« Odgovor #309 : 11.02.2011. 12:45:39 »
Zna li neko možda u čemu je tačno razlika između pilot-epizode izbačene na DVD-u 2009. i one emitovane na SyFy-u 2010. godine? Čini mi se da traju isto i da sam jednom pročitao da je par scena zamijenjeno drugima ili da su neke scene ispreturane, ili tako nešto. Ako neko zna tačno o čemu se radi, bio bih mu jako zahvalan da napiše ovdje, da ne gubim sada dva puta po sat i po vremena gledajući i poredeći scene  ;D (davno sam gledao, pa se tačne razlike više i ne sjećam).
Hvala unaprijed.
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Caprica
« Odgovor #310 : 11.02.2011. 14:15:32 »
Zna li neko možda u čemu je tačno razlika između pilot-epizode izbačene na DVD-u 2009. i one emitovane na SyFy-u 2010. godine? Čini mi se da traju isto i da sam jednom pročitao da je par scena zamijenjeno drugima ili da su neke scene ispreturane, ili tako nešto. Ako neko zna tačno o čemu se radi, bio bih mu jako zahvalan da napiše ovdje, da ne gubim sada dva puta po sat i po vremena gledajući i poredeći scene  ;D (davno sam gledao, pa se tačne razlike više i ne sjećam).
Hvala unaprijed.
Eh, annoraxe, razlika je u sisama. Nek' mi izvine ženski svet koji ovo čita. :)

U DVD verziji ih ima u prvim scenama (obilato), a ona emitovana na SyFy je štedila američku mladež nepotrebnih trauma izazvanih pogledom na gole devojke, u inače nimalo traumatičnoj, bezazlenoj, razigranoj, porodičnoj seriji.

Diskutovalo se o tome na prvim stranicama ovog podforuma. Proveri ko je bio najviše ogorčen.
 8)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Caprica
« Odgovor #311 : 17.02.2011. 12:39:10 »
Obavještenje onima koji imaju/skidaju seriju u verziji DVDRip.XviD-REWARD: uploader je permutovao epizode 16 - The Heavens Will Rise i 17 - Here Be Dragons, tj. ona koja je stvarno 16. označena je kao 17. i obrnuto.
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline mr_freez

  • Novi član
  • *
  • Postova: 38
Odg: Caprica
« Odgovor #312 : 15.08.2011. 12:50:25 »
Jedno pitanje.
Koja razlika izmedju prve sezone na SyFy te 1.5 sezone na DVD-u.
Da li postoje kakve bonus epizode ili?
Da li to ima gdje za skinuti?
Hvala.
Ja sam tek sad pogledao Capricu i mogu reci da je predobra i da su ameri po 'ko zna koji put ispali kreteni kad ukinu dobru seriju.

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Caprica
« Odgovor #313 : 15.08.2011. 17:55:33 »
Jedno pitanje.
Koja razlika izmedju prve sezone na SyFy te 1.5 sezone na DVD-u.
Da li postoje kakve bonus epizode ili?
Da li to ima gdje za skinuti?
Hvala.
Ja sam tek sad pogledao Capricu i mogu reci da je predobra i da su ameri po 'ko zna koji put ispali kreteni kad ukinu dobru seriju.
Ukupno je emitovano 18 epizoda, završno s Apoteozom. To je to.

Ti podaci i "polovine sezona" su rezultat otužnih i sumornih događaja u toku emitovanja i pripreme za otkazivanje. Ako te baš zanima šta se dešavalo, možeš i da ležerno prelistaš ovaj forum na kojem smo pratili sva ta zbivanja.

Prošlonedeljni NIN je objavio intervju sa Kristoferom Lijem (Saruman i grof Duku, za mlađe), obavljen ove godine na Festivalu vina i filma Grosman u Ljutomeru u Sloveniji. Evo šta ovaj devedesetogodišnjak kaže.

"Mislim da je Entoni Hopkins upotrebio frazu 'Filmskom industrijom danas rukovode odela.' Imate mlade ljude u odelima koji ne znaju ništa o scenariju, ne znaju mnogo o glumcima sem ako su baš velike zvezde. Sve se vrti oko toga koliko će nešto koštati a koliko će zaraditi. I to je sve!"

Isto tako je, naravno i na TV, a bogami i drugde.  8)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline mr_freez

  • Novi član
  • *
  • Postova: 38
Odg: Caprica
« Odgovor #314 : 15.08.2011. 18:10:36 »
Jedno pitanje.
Koja razlika izmedju prve sezone na SyFy te 1.5 sezone na DVD-u.
Da li postoje kakve bonus epizode ili?
Da li to ima gdje za skinuti?
Hvala.
Ja sam tek sad pogledao Capricu i mogu reci da je predobra i da su ameri po 'ko zna koji put ispali kreteni kad ukinu dobru seriju.
Ukupno je emitovano 18 epizoda, završno s Apoteozom. To je to.

Ti podaci i "polovine sezona" su rezultat otužnih i sumornih događaja u toku emitovanja i pripreme za otkazivanje. Ako te baš zanima šta se dešavalo, možeš i da ležerno prelistaš ovaj forum na kojem smo pratili sva ta zbivanja.

Prošlonedeljni NIN je objavio intervju sa Kristoferom Lijem (Saruman i grof Duku, za mlađe), obavljen ove godine na Festivalu vina i filma Grosman u Ljutomeru u Sloveniji. Evo šta ovaj devedesetogodišnjak kaže.

"Mislim da je Entoni Hopkins upotrebio frazu 'Filmskom industrijom danas rukovode odela.' Imate mlade ljude u odelima koji ne znaju ništa o scenariju, ne znaju mnogo o glumcima sem ako su baš velike zvezde. Sve se vrti oko toga koliko će nešto koštati a koliko će zaraditi. I to je sve!"

Isto tako je, naravno i na TV, a bogami i drugde.  8)
Slazem se sa tim citatom. :)
Hvala.
Citao sam na forumu Caprica SyFy pa zato pitam, jer je jedan lik rekao da je gledao prvu sezonu Caprica-e na televiziji te sezonu 1.5 na DVD-u.
Izgleda da misli na ovih zadnjih 5 epizoda koje su tek emitirane kraje prosle godine a trebale su biti emitirane ove godine.
Uglavnom napravili su glupost sa oduzivanjem 1 sezone, tj. kroz 1 i pol godinu su prikazivali ovu seriju.
Nisam procitao cijelu temu, ali sam procitao zadnjih 10 postova da vidim da li je negdje nesto spomenuto u vezi toga.
Inace bi sezona 2 bila super jer sam procitao jedan intervju sa scenaristom (ili redateljem) Caprica-e sto bi se sve dogadjalo u 2 sezoni.
Stranica je ''Caprica times'' ili tako nesto.

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Caprica
« Odgovor #315 : 15.08.2011. 19:40:02 »
Uglavnom napravili su glupost sa oduzivanjem 1 sezone, tj. kroz 1 i pol godinu su prikazivali ovu seriju.
Ma... To im je i bila taktika da je što bezbolnije ukinu. Sjećam se da je krbo svojevremeno pisao da je gledanost u prvom dijelu sezone rasla, ali oni su već tada bili zajunili da je otkažu, pa su počeli sa glupostima: prvo su rekli za 6 mjeseci (dakle septembar), onda januar, pa opet iznenada vrate na septembar, kad preko pola gledalaca nije ni znalo da će nastaviti (sjećam se kako sam se ja iznenadio prošle godine).
Možda pretjerujem i griješim, ali od Krvi i hroma ne očekujem previše, najviše zbog tradicije upropaštavanja SF-a koja traje zadnjih par godina. Možda iz mene samo govori cinizam (daj bože!), ali...  :)
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline mr_freez

  • Novi član
  • *
  • Postova: 38
Odg: Caprica
« Odgovor #316 : 15.08.2011. 20:14:39 »
S ovim gorkim osjecajem za Caprica-u cisto sumnjam da ce biti nesto posebno.
Ja ne volim samo pucacinu i borbu te mi je Caprica zbog toga bila dobra.
Bilo je svega u njoj tako da mi je super.
Inace nisam bas prevelik fan SF-a, ali pogledam kad kad nesto tog zanra.
Vidjet cemo sto ce likovi napraviti s ovim novim B&C.
Izgleda da ce tek sljedece godine ugledati svjetlo dana.
Neki kazu da takodjer oduzuju da bi lakse kasnije imali izgovor za ukidanje.
Meni nije jasno koji vrag tv kuce misle da ce svi imati gledanost 300 miljuna.  :facepalm
Taj glupi Nilsen (postoci gledanost) unisti sve sto je dobro.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Caprica
« Odgovor #317 : 02.11.2011. 13:55:34 »
Odgledao sam seriju i bila mi je iznenađujuće dobra. Baš u rangu s BSG. Bilo je i dosadnijih dijelova, ali to su sve fino spakovali da ne bude previše zamorno. Čak mi i nije žao što je nisu nastavili jer je ovako bilo kratko, ali slatko. A uvijek mogu novu seriju napraviti, samo kad bi htjeli. Ameri valjda ne vole kad ima puno dijaloga, teško im za pratit.

hvala na prijevodima, kheven smileyNO1

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Caprica
« Odgovor #318 : 02.11.2011. 19:03:13 »
Odgledao sam seriju i bila mi je iznenađujuće dobra. Baš u rangu s BSG. Bilo je i dosadnijih dijelova, ali to su sve fino spakovali da ne bude previše zamorno. Čak mi i nije žao što je nisu nastavili jer je ovako bilo kratko, ali slatko. A uvijek mogu novu seriju napraviti, samo kad bi htjeli. Ameri valjda ne vole kad ima puno dijaloga, teško im za pratit.

hvala na prijevodima, kheven smileyNO1
Još jednom hvala svima.  :)

Pitanje svih pitanja - ne samo ljubitelja naučne fantastike - je šta će se dešavati s veštačkom inteligencijom kada je, jednom, čovek konstruiše. Da li će biti samo konstruktor ili i Tvorac, Stvoritelj?
Ron Mur je u BSG i Kaprici jasno pokazao šta misli. Tvorac neće biti zadovoljan svojom decom, a deca će misliti da ih je Tvorac napustio.



Moje mišljenje je da VI sigurno neće biti nalik na Dejtu (Data) i da je još sigurnije da sebi neće da postavi cilj da postane ljudsko biće. To je najgrozniji antropocentrizam.

Biće još dobrog, zanimljivog i misaonog SF-a. Ima misaonih i kreativnih ljudi zaokupljenih tim pitanjima koja pritiskaju čovečanstvo, a da ono - njegov najveći deo - o njima ni ne razmišlja.
 8)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Re: Caprica
« Odgovor #319 : 07.11.2011. 20:43:05 »
Tako mi i treba kad nisam čitao topic pa odledao epizode 16 i 17 obrnutim redom :-D
Hvala puno Telkontaru na prevodima.
Meni je serija bila super i šteta što nema nastavka. Sad se čeka Blood and chrome :-D

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Caprica
« Odgovor #320 : 08.11.2011. 01:39:37 »
Khevi, ajd' prestani postati u ovoj temi.

Čim vidim novi post i tebe kao autora odmah mi zatitra pumpica jer je ponadam kako objavljuješ nastavak serije...


 ;D
May the Plasma be with you!

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Caprica
« Odgovor #321 : 08.11.2011. 06:41:42 »
Sad se čeka Blood and chrome :-D
Pitanje je hoće li uopšte i biti toga. Sjećam se prije nekog vremena da sam čitao da se nešto opasno nećkaju; hoće-neće, ovo-ono, a onda je (bar mi se tako čini) odnekud procurila vijest da spremaju seriju webisoda. Ja bih ipak volio da bude "prava", klasična serija. I, ukoliko bi izašla, raspoložen sam da prevodim.

Khevi, pošto si se vratio u prevodilačke vode, ne znam jesi li zainteresovan za ovo? Ako ti treba pomoć, viči. Hoćeš da idemo 1:1? Znam da bi išlo brže da idemo pola-pola, ali ja i govorim i pišem isključivo ijekavicu, a glupo mi je da pola prevoda bude na ekavici, a pola na ijekavici.
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Caprica
« Odgovor #322 : 08.11.2011. 13:33:16 »
Čim vidim novi post i tebe kao autora odmah mi zatitra pumpica jer je ponadam kako objavljuješ nastavak serije...
E, moj, Krbo... Bojim se da se nećeš nagledati Kaprike tim tvojim okom.
Mrka kapa, rekli bi ovde.

Sad se čeka Blood and chrome :-D
Khevi, pošto si se vratio u prevodilačke vode, ne znam jesi li zainteresovan za ovo? Ako ti treba pomoć, viči. Hoćeš da idemo 1:1? Znam da bi išlo brže da idemo pola-pola, ali ja i govorim i pišem isključivo ijekavicu, a glupo mi je da pola prevoda bude na ekavici, a pola na ijekavici.
Kako ćemo da prevodimo vebizode? Ti minut - ja minut? Ili ti reč - ja reč.
Što se tiče problema koji navodiš, predlažem hitno ukidanje vukove reforme i vraćanje na jat pa nek svako čita kako mu se... ćefne!

Kažu da je danas godina dana od donošenja odluke za ukidanjem Kaprike i prelaska na produkciju hitova poput Megaajkula protiv oktoposaurusa.

Samo...  8)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Caprica
« Odgovor #323 : 10.11.2011. 00:37:07 »
Kako ćemo da prevodimo vebizode? Ti minut - ja minut? Ili ti reč - ja reč.
Ko govori o webisodama? Mislio sam ako krene prava serija.

Ja bih ipak volio da bude "prava", klasična serija. I, ukoliko bi izašla, raspoložen sam da prevodim.

Webisode su ti meni onako kako fino reče Džon Travolta u "Sabljarki": masturbation without pay-off.   ;D

Ako ne krene prava serija, sumnjam da će biti i web-umotvorina. Već dvije godine nas pale pričama o nastavcima Farskejpa u tom stilu, pa ništa...  :(
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Caprica
« Odgovor #324 : 10.02.2012. 01:45:51 »
Ovo http://svtplay.se/v/2635623/smygtitta_pa_serien_akta_manniskor bi trebalo da bude kao Caprica. Šveđani napravili Cylonca  ;D ne znam kakva će biti "šestica"  ;D
Šalu na stranu, ovo je krenulo sa emitovanjem, http://www.imdb.com/title/tt2180271/, video sam da imaju 2 epizode sa sve Engleskim srt titlovima. Šta još neću videti, da šveđani snime SF.. rekao sam ja, polako budemo prelazili mi svi na skandinavce, kod amera ne možeš više ni dobrog smeća probrati. :facepalm
iShare, noProfit


Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Caprica
« Odgovor #325 : 10.02.2012. 11:56:46 »
Ovo mi deluje kao nešto što se mora gledati. Samo, ko zna hoće li biti engleskih titlova... ili bilo čijih drugih
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Caprica
« Odgovor #326 : 10.02.2012. 12:19:39 »
Imaju Engleski titlovi, srt, snimci su hdtv ili web-rip, okačiću ih na titlove, pa posle probaj.
iShare, noProfit


Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Caprica
« Odgovor #327 : 10.02.2012. 14:53:38 »
i magnetiće molim na PM :)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Caprica
« Odgovor #328 : 10.02.2012. 15:27:57 »
Nema p2p, samo RS.
iShare, noProfit


Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Caprica
« Odgovor #329 : 06.04.2012. 01:16:44 »
Upravo sam zavrsio sa ponovnim gledanjem ove serije...sta reci nego SyFy-u pozeleti bolnu smrt.  :)

On to Battlestar Galactica!  ;D

Tags: