Novi postovi

 Str: [1] 2 3 ... 10
1
La verdad
2
Prijedlozi serija i dokumentaraca / Dark Matter (2024)
« zadnji post slaks Jučer u 19:06:28 »

Opis:
Dok se jedne kišne noći vraćao kući, Džejsona Desenu je drogirao i kidnapovao nepoznati muškarac. Nakon što se probudi, shvata da je nekako stigao u drugi univerzum, gde živi potpuno drugačijim životom. Da bi se vratio svojoj pravoj porodici, on kreće na mučno putovanje kako bi ih spasio od najstrašnijeg neprijatelja koji se može zamisliti, samog sebe.



Žanr: drama, naučna fantastika, triler
Kanal: Apple TV+
Premijera: 08.05.2024.
Glumci: Jennifer Connelly, Joel Edgerton, Oakes Fegley, Alice Braga, Jimmi Simpson, Dayo Okeniyi, Amanda Brugel...



IMDb
TVDb
Wiki






3
O serijama / Odg: Outer Range
« zadnji post slaks Jučer u 18:43:53 »
4
Prijedlozi i kritike / Odg: Komentari na sajt
« zadnji post Osgiliath 14.04.2024. 16:46:45 »
Hvala, vidjet ćemo kako će ići.
5
Prijedlozi i kritike / Odg: Komentari na sajt
« zadnji post zzoe 14.04.2024. 16:30:30 »
Budući da sam frišak, pa upadam kao padobranac, jedno pitanje. Za upload titlova epizoda serija mi je jasno, ali kako uploadati titlove za serije i filmove koji nisu na popisu?

Dobrodošao na forum.  :)
Za serije na forumu u temi Popuna spiska epizoda, ili na sajtu 'Kontaktiraj administraciju' zatražiš otvaranje teme i/ili spiska epizoda.
Za filmove u 'Kontaktiraj administraciju' navedeš koji je film i koja verzija i priložiš titl.
6
Prijedlozi i kritike / Odg: Komentari na sajt
« zadnji post Osgiliath 14.04.2024. 15:16:11 »
Budući da sam frišak, pa upadam kao padobranac, jedno pitanje. Za upload titlova epizoda serija mi je jasno, ali kako uploadati titlove za serije i filmove koji nisu na popisu?
7
Općenito / Odg: Plex
« zadnji post Osgiliath 14.04.2024. 15:07:54 »
Koristio sam ga jedno vrijeme, ali sam prešao na Serviio zbog boljeg baratanja s titlovima, a i mogućnosti streamanja.
8
Općenito / Odg: Koji plejer koristite
« zadnji post Osgiliath 14.04.2024. 15:05:34 »
POT Player, najbolji.
9
Prijedlozi i kritike / Odg: Komentari na sajt
« zadnji post igrgic 12.04.2024. 20:55:34 »
nekako mi se čini da u zadnje vrijeme sve manje hrvatskih tilova. Možemo li nekome financijski pomoći da imamo više hrvatskih titlova?
10
Prijedlozi i najave filmova i dokumentaraca / Speak No Evil (2024)
« zadnji post zkarlov 12.04.2024. 13:29:39 »

Opis:
Horor triler dolazi od Blumhousea, koji je producirao također napete naslove kao što su The Black Phone, Get Out i The Invisible Man, a u glavnoj ulozi nalazi se odličan James McAvoy koji nas je već ranije oduševio sličnim ulogama. On je Paddy koji sa suprugom Ciarom (Aisling Franciosi) i sinom Antom (Daniel Hough) poziva spomenutu američku obitelj koju glume Mackenzie Davis, Scoot McNairy i Alix West Lefler (Louise i Ben Dalton te njihova kćer Agnes) na odmor kakav niste zamišljali ni u najgorim noćnim morama.

Žanr: drama, horor, triler
Zemlja: Ujedinjeno Kraljevstvo, SAD
Jezik: engleski
Trajanje:  min
Režija: James Watkins
Scenario: Christian Tafdrup, Mads Tafdrup, James Watkins
Uloge: Mackenzie Davis, James McAvoy, Scoot McNairy, Aisling Franciosi, Alix West Lefler, Kris Hitchen, Motaz Malhees, Dan Hough

IMDb

 Str: [1] 2 3 ... 10