Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 662173 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6300 : 20.03.2016. 15:47:11 »
Gigi oborio rekord  srcesmajli ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Dva odlična pogotka, Pogba iz slobodnjaka s 30-ak metara fino odmjereno u kut i sad Khedira solo prodor  clapp Dybala startao nespreman baš i ozljedio se izašao par sekundi prije prvog gola...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6301 : 20.03.2016. 16:59:47 »
2:0 vodimo na teškom gostovanju. Idemooo!!!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6302 : 20.03.2016. 17:04:22 »
Izgleda da ću morati navijati za real u idućem kolu...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6303 : 20.03.2016. 17:05:38 »
Da da, el clasico iduća utakmica. Real nam dolazi i nadam se da ćemo ih dobro izbit. Volio bih da smo ih dobili u ligi prvaka, ali doći će nam već.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6304 : 20.03.2016. 17:27:34 »
Opa, izjednačio Villarreal :O

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6305 : 20.03.2016. 17:39:13 »
Izvadio Pikea, ušao Mathieu i odmah rpimili dva gola hahahah. Ajmooo to izdržat. Dobro da je Atletico jučer kiksao.

EDIT:

2:2 na kraju. Uopće mi ne smeta ovaj kiks. Još smo s ovim remijem podigli bodovnu razliku hahaha i sad imamo 9 bodova prednosti na Atleticom i 13 nad Realom. Ako Real danas dobije andalužane, imat ćemo 10 bodova. Jako dobro. Važno da smo ostali neporaženi. 39 utakmica bez poraza. Ooo!!!
« Zadnja izmjena: 20.03.2016. 17:55:00 Mulder »

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6306 : 20.03.2016. 21:52:21 »
Hm, nisam bio u mogucnosti ulazit na forum, pa sad da prokomentarisem ova desavanja...  ;D

Smijesan zrijeb, al ocekivan, posebno za Reala, ja mislim da sam i pogodio da ce im doc Volfsburg ali rekoh doce im onda Siti/Benfika iz dvomeca, e stvarno bi mnogo bilo.

Zao mi u zrijebu LS i LE sto se sastaju Spanci, zastooooo... :( Ne moze ih niko izbacit, pa se sad susrijecu jedni sa drugima...
A jedva cekam Liverpool vs. Dortmund, ako nista, barem radi atmosfere.

Svaka cast Bufonu, nekako se vazda preskace kad su u pitanju najbolji golmani danasnjice, ali ja to pripisujem tome da je on kategorija za sebe, a svi ostali su u drugu kategoriju.

E pa moram vam rec da sam predosjecao da bi Hihon mogao iznenadit Atletika, i bas mi je milo, ne radi Barse posto i bez toga kiksa mislim da bi osvojili nego radi Hihonove borbe za opstanak, zasluzuju Primeru!

Matije posle nekoliko veoma dobrih utakmica danas zasrao... vrijeme mu je bilo a...

Oko niza neporazenosti, ide Notingem, pa opet Milan cini mi se i onda Juventus. Pravo da vi recem, ne zanima me, a milo mi je sto Lucha to mnogo ne sjekira, za to se ne dobija trofej, nadam se triplet opet(!) na kraju sezone... I onda imamo het-trik tripleta.  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6307 : 20.03.2016. 21:55:10 »
Milan je pređen. Oni su imali 36 i prešli smo ih. Sad Forest sa 40 i onda Gigi sa 43  :)

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6308 : 21.03.2016. 13:44:34 »
Hahah, znam da je Milan predjen, ali mislim da su imali dva niza nepobjedivosti, mislim da im je drugi bio 42... :D


Ok, velika greska, provjerio sam i nema ih, mora da mi se ucinjelo, ili moguce da su imali dva niza od 30 i kusur meceva bez poraza? Nema veze.


Znaci gledam sledeca tri meca:
Kuci sa Realom, iako nebitan mec za ligu, derbi je derbi, ipak moguca pobjeda Reala u ovome mecu bi im mogla dat krila za Ligu Sampiona, zato se nadam da cemo ih tu opet oprat i unistit ih totalno da se ne bi ponadali oni.  ;D
Onda doma protiv Atletika u LS, ja mislim da tu sigurno dobijamo, mislim da su im svi stoperi povrijedjeni, sad se Himenez drzao za zadnju lozu, Godin isto nesto povrijedjen.
I onda ta treca utakmica za izjednacavanje Juveovog rekorda, idemo na prokletu Anoetu! Uh, jedva cekam, pih dje dodjose ove reprezentacije sad kad je najbolje.  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6309 : 21.03.2016. 19:58:20 »
Nešto se govori da bi se Godin možda mogao oporaviti. Nevažno, tu prvu utakmicu moramo dobiti. Poslije ovakvih stanki nikad ne igramo baš dobro makar misli mda je bila stanka kad smo dobili 4:0 Real i sad opet nam dolazi Real.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6310 : 24.03.2016. 14:39:37 »
RIP Cruyff... Hvala ti za sve. Legenda.

Ne sto je bio jedan od najboljih igraca u istoriju, no je i promijenio fudbal, shvatanje, sve. Revoluciju je napravio, ko zna bi li danas Barsa bila uspjesna ovoliko da nije bilo njega. Hvala ti za sve. Slobodno nek se da ime novom stadion Johan Cruyff.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6311 : 24.03.2016. 15:39:11 »
Apsolutno uz Messia, Pelea i Maradonu najveći nogometaš koji je ikad igrao ovu igru. Neki povjesničari ga stavljaju i na prvo mjesto. Zasigurno najveći nogometni revolucionar. Hvala ti za sve. RIP.

http://thelab.bleacherreport.com/the-church-of-cruyff/?utm_source=twitter.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-UK

https://wysiwyg-uploads-thelab.s3.amazonaws.com/%2F1457430517188-carcry.jpg
« Zadnja izmjena: 24.03.2016. 15:55:24 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6312 : 24.03.2016. 17:03:43 »
Citat:
Odmah nakon što je službeno objavljena tužna vijesti o smrti Johana Cruyffa, cijeli nogometni svijet naklonio se jednom od najvećih u povijesti nogometne igre. Nažalost, rak pluća pobijedio je 68-godišnjeg Nizozemca koji je preminuo u krugu obitelji u Barceloni.

Johan Cruyff bio je nogometni inovator, desna ruka svog mentora i tvorca 'totalnog nogometa' Rinusa Michelsa. Bio je arhitekt Barcelone kakvu danas znamo odnosno prepoznatljivog napadačkog načina igre koji je godinama oduševljavao svijet.

Od njegovih silnih trofeja koje je osvajao kao igrač i trener, više će u nogometnoj povijesti ostati zapisan njegov ogroman doprinos evoluciji nogometne igre. Danas ga svi zovu 'ocem modernog nogometa'. Kolika je njegova veličina najbolje govori da se putem društvenih mreža od njega opraštaju apsolutno svi veliki klubovi, nogometaši i treneri.

https://twitter.com/delpieroale/status/712999995658661889/photo/1?ref_src=twsrc^tfw

https://twitter.com/Jamesscott89Com/status/712999524680220676/photo/1?ref_src=twsrc^tfw




Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6313 : 25.03.2016. 16:36:59 »
U 14. minuti prekinuta utakmica da se zaplješće Velikom Johanu.



Baš me zanima što su mu Ajax i Barca pripremili i općenito drugi klubovi.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6314 : 25.03.2016. 17:21:52 »
I to prva Barsina utakmica protiv Reala Madrida... Ocekujem neke bannere na tribine. Ovo ce bit Barselonina #14 titula od kad ih je Krojf prvi put preuzeo!!!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6315 : 27.03.2016. 18:56:25 »
Evo i od Barcine službene stranice prekrasan video u njegovu čast.

Més que un club!!!


Citat:
Name one football figure that is at the same time : 1- one of the best players ever 2- one of the best coaches ever 3- A player and/or coach who invented a new system of (beautiful) football playing.. impossible ... therefore he IS the best the world has ever seen... a Master, a true Legend !!!

Okupljaju se ljudi kod stadiona. Jedva čekam el clasico.


Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6316 : 27.03.2016. 21:05:44 »
Chupa Chups.  srcesmajli To je uzimao da se okani cigara zbog kojih je imao problema sa zdravljem i zavrsio u bolnicu (koliko se sjecam) jednom... Posle toga je rekao da ima dva poroka u zivot: fudbal i cigari, prvo mu je dalo sve, a drugo zamalo oduzelo sve...



Odlucujuci gol dao Matuidi, #14... al Francuz.

Kane odradio Cruyff Turn protiv Njemaca i posle toga postigao gol za 2:1...





Isto obozavam anegdotu kad mu je zena bila trudna, odlucili su da ubrzaju porodjaj nedelju dana prije nego sto treba da se igra El Klasiko, taj mec su dobili 5:0! Krojf je dao ime sinu Jordi (Katalonsko ime) ali to vlasti u Spaniju nisu dozvoljavale, a on im je samo odgovorio da to njega ne interesuje i da rade sto oce, zvace se Jordi!








"Playing football is very simple, but playing simple football is the hardest thing there is."

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6317 : 27.03.2016. 21:21:09 »
Vidio sam ovo zadnje. Fantastično!!!

Ja sam Cruyff Turn kao klinac mnogo puta pokušavao, a tko nije  ;D

Al ovo najbolje opisuje njega. Iz štopanja odmah u for i iz prve udarac prema golu.
« Zadnja izmjena: 27.03.2016. 21:23:03 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6318 : 30.03.2016. 16:42:53 »
Citat:
Za predstojeći El Clásico Klub priprema mozaik od 90 tisuća papira, na kojem će pisati "Gràcies Johan" (Hvala Johane). Ista poruka će biti ispisana i na Barçinim dresovima umjesto logoa svjetskog prvaka, a djeca, koja budu ulazila na teren sa igračima, će nositi majice sa istim natpisom. Također, prije meča će biti minuta šutnje, a u 14. minutu će navijači još jednom odati počast Johanu.

Nadam se i pobjedi. Mislim da ne postoji veća motivacija za igrače od Cruyffa.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6319 : 02.04.2016. 19:22:35 »
Sve je spremno za najvažniju utakmicu na svijetu.


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6320 : 02.04.2016. 22:25:46 »
Barceloni svaka čast na nevjerojatnom nizu nepobjeđenosti, ali Juve se nije mogao prestići i ostaje usamljen na vrhu sa 44 utakmice  clapp

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6321 : 02.04.2016. 22:49:23 »
Barceloni svaka čast na nevjerojatnom nizu nepobjeđenosti, ali Juve se nije mogao prestići i ostaje usamljen na vrhu sa 44 utakmice  clapp

Ada kad igra u tu raspad ligu.  ;D




Nema se mnogo sta reci oko ovoga meca... Najgori El Clasico od ne znam kad... Potpuno sam ravnodusan prema ovome porazu, nikakvo zalaganje.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6322 : 02.04.2016. 23:15:00 »
Ja više volim Real, tako da mi je svakako drago. smileyNO1 Mada, iskren da budem, nisam previše zaluđen za Primeru i za fudbal uopšte. Ja bih pristao da svi fudbalski timovi koje volim imaju katastrofalnu sezonu, ali da Orlando osvoji titulu NBA prvaka. :mafija

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6324 : 04.04.2016. 14:38:21 »
Smecari, nista im nije sveto. A preko TVa bi covjek rekao cuje se musica... A vidjeh Ronalda da nesto negoduje glavom, pitah se zasto... Isto procitah od nekih novinara da je bilo ispada, ali se zacudih vala, kad evo sad i snimak, pih.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6325 : 04.04.2016. 14:45:36 »
Ajme, divota je ovo slušati. Momenat za pamćenje.



Sutra protiv Atletica.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6326 : 05.04.2016. 20:21:51 »
Barsa standardno, Atletiko sa Grizman, Karaskom i Toresom u napad, ofanzivno nema sto... Meni malo i neocekivano, ali sigurno se i Simeone dosta premisljao, da li da igra na Kamp Nou kao sto je u ligu igrao zadnji put (jaki presing na zadnju liniju) ili da se zabije nazad ka Real...

Nesto mi se cini da ce da ceka kontre kao Real, Tores je prespor za bilo kakav presing.  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6327 : 05.04.2016. 20:27:09 »
Ma bit će 4-4-2 tako da će vjerojatno Griezman se malo povući na krilo. Vidim Godin se vratio. Kako bih volio da ih riješimo u prvoj utakmici, ali nemam baš neki dobar osjećaj. Enrike zasad ima sve pobjede protiv Simeonea tako da prekid kad tad mora doći.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Mrzim lopatare i limune

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6329 : 06.04.2016. 00:23:36 »
Glupost Toresa spasi Barselonu...

Kao i protiv Reala, dosta tromo, sporo... Da li ih je konacno stigao umor, ne znam... Poludje me ovo igranje Mesija na sredinu jer onda nemamo krila, a Barselona je vazda igrala sa krilima, dako ispravi to Lucho, mada evo druga utakmica zaredom iste greske...

U drugo sa igracem vise smo se stabilizovali i unistili ih, Atletiko je odlicno prosao, Simeone je sigurno srecan sa ovim rezultatom... Steta za Nejmara, precka pa posle onaj sut... Mesi makazice tik pored gola, kad nece nece...

Tags: