Autor Tema: Pomoć, sinhronizacija 3d filmova  (Posjeta: 1645 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline klinac

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 56
Pomoć, sinhronizacija 3d filmova
« : 15.12.2012. 08:24:00 »
Pozz, imam problem oko sinhronizacije filmova koji su u 3d tehnici jer mi Subtitle Workshop ne prepoznaje video i ne mogu uskladiti pa me zanima da li netko zna s kojim programom bi to mogao. Hvala

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: Pomoć, sinhronizacija 3d filmova
« Odgovor #1 : 15.12.2012. 11:28:16 »
Nikako, to nisu tekstualni fajlovi. Moraš da uradiš OCR, podesiš u SW-u i onda preko nekog programa ih konvertuješ u 3D.  :)

Offline klinac

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 56
Odg: Pomoć, sinhronizacija 3d filmova
« Odgovor #2 : 16.12.2012. 09:00:50 »
Tnx ali se ja nisam dobro izrazio, mislio sam na ripove jer titlove obične u srt formatu nađem ali mi malo ili žure ili kasne. Kako npr vi ako je serija ili film 1080 ili 720 uskladite ili baš mora biti neki prijevod engleski za to pa vi samo prevedete. Nisam mislio da i njih zalijepim za film neka se oni vrte normalno. Poklonio sam sam sebi za blagdane novi tv 3D koji sve živo čita  :) , do sad sam odgledao par filmova i za koje je postoji titl u srt.formatu je da nije 3D ali se da prožvakati jer su mi efekti i slika bitni. Nadam se da si me razumio šta hoću ili ako mi možeš reći kako da natjeram SW da mi učita video koji je 3d samo toliko da mogu uskladiti titlove koje nađem sa filmom ili ako možeš možda neki prijedlog za za soft koji to može pa ću se probat malo igrati s njim. Hvala

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: Pomoć, sinhronizacija 3d filmova
« Odgovor #3 : 16.12.2012. 11:42:15 »
"Tv koji sve živo čita"? Da li su ti podešeni kodeci na kompjuteru? U kom formatu su ti filmovi?

Offline klinac

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 56
Odg: Pomoć, sinhronizacija 3d filmova
« Odgovor #4 : 16.12.2012. 14:25:25 »
Npr. film je Wrath of the Titans 2012 BluRay3D Full SBS 1080p AC3 x264 INFERNO i u mkv formatu a titl je sa ove stranice ***** vidio sam da pišu da paše i za BR ali za 720 pa sam mislio ako vremenski ne odgovaraju da ih probam nekako podesiti a od kodeka koristim shark007 na defu. TV je lg42lm660s i do sad mogu reći da nisam naišao da nije čitao neku datoteku jer sam probao da vidim šta sve mogu gledati preko njega čisto da znam

uspio sam tako da zaboraviš na pitanje hvala još jednom
« Zadnja izmjena: 16.12.2012. 17:24:17 faks86 »

Tags: