Autor Tema: Veronica Mars  (Posjeta: 109042 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #270 : 21.01.2009. 19:57:34 »
Riješi ispite i baci se na gledanje.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #271 : 24.01.2009. 12:05:03 »
Mislim da sam postavio rekord u gledanju serija. Bar što se mene tiče. :) Juče, posle kolokvijuma, počeo sam da gledam oko 15h Veronicu, drugu sezonu, od 11 epizode i završio sam sa drugom sezonom do 23h. :/ Ceo dan sam gledao, pa sam išao da se napijem. Odlična serija, potpuno nepredvidljiva. Hvala svima na preporuci za ovu seriju. :)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #272 : 24.01.2009. 12:19:55 »
E Coa kako se navuce  ;D Nego videces kakvaje 20 ep. 3 sez.  podup bejzbol1 ruskirulet ajde glupi zmaju u_jeeeeeeeeee  Nego dako izadje taj film  :)

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #273 : 24.01.2009. 18:05:51 »
Nadam se da će film već ove godine.

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #274 : 24.01.2009. 18:06:54 »
Mislim da sam postavio rekord u gledanju serija. Bar što se mene tiče. :) Juče, posle kolokvijuma, počeo sam da gledam oko 15h Veronicu, drugu sezonu, od 11 epizode i završio sam sa drugom sezonom do 23h. :/ Ceo dan sam gledao, pa sam išao da se napijem. Odlična serija, potpuno nepredvidljiva. Hvala svima na preporuci za ovu seriju. :)

Ne zavaravaj se što se rekorda tiče, u 2 dana sam bio pogledao 2 i 3 sezonu!!  :) :) ;) ;)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #275 : 26.01.2009. 10:34:14 »
Pa naglasio sam što se mene tiče.. Nikad mi se ovo nije desilo.. Mada, možda sa PB-om, ali nisam siguran.. :)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #276 : 27.01.2009. 21:52:10 »
Sve ok.

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #277 : 27.01.2009. 23:54:15 »
Konačno sam skinuo prvu epizodu, i baš me je zainteresovala (za razliku od ostalih pilot epizoda koje sam odmah nakon gledanja brisao)... Serija je baš zanimljiva, a Veronica kao lik mi je baš extra... Sviđa mi se što je jako pametna... Definitivno ću nastaviti da gleda...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #278 : 28.01.2009. 10:00:39 »
Konačno sam skinuo prvu epizodu, i baš me je zainteresovala (za razliku od ostalih pilot epizoda koje sam odmah nakon gledanja brisao)... Serija je baš zanimljiva, a Veronica kao lik mi je baš extra... Sviđa mi se što je jako pametna... Definitivno ću nastaviti da gleda...

To je baš preokret.....sudeći po tvojim ranijim komentarima....Da si mene slušao, sada bi već gledao treću sezonu....ali ne, tebi su rekli da "nije nešto serija" ;) ;)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #279 : 28.01.2009. 11:08:35 »
Spoiler for Hiden:
A ček, otkud ona na Hearstu? Zar nije dobila stipendiju za Stanford? Odgledao sam 4 epizode 3 sezone i ne kontam zašto je ostala..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #280 : 28.01.2009. 11:15:22 »
Spoiler for Hiden:
A ček, otkud ona na Hearstu? Zar nije dobila stipendiju za Stanford? Odgledao sam 4 epizode 3 sezone i ne kontam zašto je ostala..

Spoiler for Hiden:
Pa odustala je od onog ispita, kada je stigla presuda...znaš da je sela, počela da piše i onda je dobila poruku...i znala je da to znači kraj u trci za Kane stipendiju, koja bi joj platila Stanford.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #281 : 28.01.2009. 11:27:03 »
Da, da, na to sam zaboravio.. A video sam da je četvrti serijal trebalo da bude VM kao FBI.. A šta mislite o muškim ulogama? Ko vam je bolji lik? Meni je Logan xtra lik, ali mi je nekako Dankan bolji kao Veronikin momak..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #282 : 28.01.2009. 12:10:24 »
Ma daj Coa, Duncan je sav neki metiljav,
zamoran, dosadan ponekad.
Logan je zakon!

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #283 : 28.01.2009. 12:11:40 »
Logan je vrh ovako, zajebant i sve to, ali nekako mi je previše neozbiljan za Veronicu..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #284 : 28.01.2009. 12:12:52 »
Ma koga briga za Veronicu, meni je dobar!  ;D ;)

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #285 : 28.01.2009. 12:16:06 »
I meni je Veronica..  :-*
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #286 : 28.01.2009. 14:49:53 »
A video sam da je četvrti serijal trebalo da bude VM kao FBI.. A šta mislite o muškim ulogama? Ko vam je bolji lik? Meni je Logan xtra lik, ali mi je nekako Dankan bolji kao Veronikin momak..

Spoiler for Hiden:
Ma FBI je bio samo mamac za CW.

Kopiram deo Robovog intervjua, sa druge strane ove teme.

You know, the notion of going... taking Veronica to the FBI and jumping forward in time was a desperation move on part. Because I knew we were dead in the water as is. So I was trying to pitch the network a show they already wanted me to do with other characters. And, they love Kristen and really wanted to keep her on the network. And, so, my first preference would’ve been to come back and have Veronica season four be her sophomore year at Hearst. And we felt like we had set up some really interesting story telling for season four. She was going to go and take that FBI internship then have a big case follow her home from the East coast. Logan was going to get entangled in that Russian mob kid’s family in a pretty big way. And we were really, the whole writing staff was pretty psyched for where we were taking it for next year. So it was... we were all, I mean we were bummed on a whole lot of levels but one of them was that we were really excited about where season four was going.

LoVe Rocks!! :-* :-* :-*

Duncan je kao neki tutumrak....nit smrdi, nit miriše...a tek onaj drugi... grrrr grrrr

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #287 : 28.01.2009. 14:55:42 »
A bedak što nisu dozvolili četvrti serijal.. Odlična je zamisao, ali jbg..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #288 : 28.01.2009. 20:55:06 »
Ne znam da li je neko gledao VM na Pink Family, ali imam utisak da koriste prevode sa PO..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #289 : 28.01.2009. 20:59:00 »
Ne znam da li je neko gledao VM na Pink Family, ali imam utisak da koriste prevode sa PO..

Loki, istraži to. Pa ćemo da ih bijemo. Ili da im kažeš: "Hoću svoj deo, nećete da me prevarite!".
;D

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #290 : 28.01.2009. 21:54:51 »
Ja sam čuo da puštaju, ali neznam da li korist ove prevode... Baš ću pogledati... Ali prevodi su ćirilicom na pinku, i ne znam da li je takav ničin pravljenja titla za tv da se mogu ovi titlovi iskoristiti...
E, aj neka mi neko kaže, od onih koji su pogledali sve epizode, hoćeli se onaj slučaj sa ubistvom Lily rešiti u prvoj sezoni ili će ga razvlačiti do kraja...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21909
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #291 : 28.01.2009. 21:56:26 »
Kad već pričamo o Loki ona je bila vrijedna i ispravila titlove prve sezone od epizode 09-22,
a boki će prema njima napraviti za dvdriip. Ja sam za sad ubacio i zamijenio ove za hdtv.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #292 : 28.01.2009. 22:03:16 »
Ja sam čuo da puštaju, ali neznam da li korist ove prevode... Baš ću pogledati... Ali prevodi su ćirilicom na pinku, i ne znam da li je takav ničin pravljenja titla za tv da se mogu ovi titlovi iskoristiti...
E, aj neka mi neko kaže, od onih koji su pogledali sve epizode, hoćeli se onaj slučaj sa ubistvom Lily rešiti u prvoj sezoni ili će ga razvlačiti do kraja...

1. Na Pink Family su prevodi na latinici, čak ti mogu reći da su imena ostavljena u engleskom obliku.

2. Rešiće se ubistvo u prvoj sezoni. Svaka sezona ima priču koja se provlači do kraja.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #293 : 28.01.2009. 22:04:04 »
E, aj neka mi neko kaže, od onih koji su pogledali sve epizode, hoćeli se onaj slučaj sa ubistvom Lily rešiti u prvoj sezoni ili će ga razvlačiti do kraja...
Riješit će u prvoj sezoni, na samome kraju.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #294 : 28.01.2009. 22:04:41 »
Cato, spora si.. Tj, spor ti net.. :P
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #295 : 28.01.2009. 22:45:55 »
Ja ono što sam uhvatio (Tho and a half man, Gilmore girls, Smalvile, The O.C.) video sam da je ćirilicom, možda je samo ovo latinicom... Kada se daje???

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #296 : 28.01.2009. 22:51:41 »
Cato, spora si.. Tj, spor ti net.. :P
A jbg nisam ni skužila da si odgovorio.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #297 : 28.01.2009. 23:01:16 »
Ja ono što sam uhvatio (Tho and a half man, Gilmore girls, Smalvile, The O.C.) video sam da je ćirilicom, možda je samo ovo latinicom... Kada se daje???

Pa bilo je oko 19h, ali danas nisu emitovali. Možda su prekinuli, a možda su samo promenili termin. Ne mogu pronaći nigde najavu programa..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #298 : 28.01.2009. 23:08:07 »
Ajde da napravimo ekipu za fajt!

Pih, sram ih bilo.


Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #299 : 28.01.2009. 23:11:47 »
Ako je na ruke, radrad i ja se prijavljujemo! :)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Tags: