Autor Tema: Veronica Mars  (Posjeta: 109038 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #150 : 02.01.2009. 02:43:11 »
Ja nemam hehe...mislim jesam ja guru i to sve...ali ne pravim covere LOL

Offline thedman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Io Sono Interista!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #151 : 02.01.2009. 12:35:19 »
o odličnog li covera  clapp

treba mi onaj veliki cover za kutiju od dvd-a
ovakav, ima netko?


ništa lakše :)


Offline Noah

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 652
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #152 : 02.01.2009. 12:47:24 »
puno ti hvala  :'(

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #153 : 02.01.2009. 22:52:56 »
Eto mene opet ovde, za jubilarnu poruku!

Ala sam brzo sa 100 stigla na 200!

Kada se družim sa vama! LOL

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #154 : 04.01.2009. 10:12:09 »
Bok! Moram jednostavno reći da sam bio više nego iznenađen kad sam počeo gledati Veronicu Mars. Nakon odgledanih serija kao što su Dexter i Chuck u zadnje vrijeme, nisam imao baš neki izbor pa sam malo počeo tražiti na netu što bi se moglo naći zanimljivog. Čuo sam ja i prije za Veronicu ali nisam obraćao previše pažnje. I znate li što se dogodilo? U zadnja 2 tjedna pogledao sam sve 3 sezone DVAPUT!!! Da, 2x. 64 epizode ukupno x2 = 128. Zašto 2x pitate? Pa nakon maratona koje sam imao prošli vikend kad sam odgledao za 1 dan cijelu 3 sezonu, pogledao sam film Forgetting Sarah Marshall i poslije toga mi ništa nije padalo na pamet pa sam odlučio opet gledat Veronicu i kao da je nisam ni gledao opet je bila zanimljiva i duhovita. Nadam se da će biti možda još koja sezona i film, ali je film izgledniji koliko sam uspio pročitati. Želio bih odmah i zahvaliti na prijevodima, svi su bili odlično posloženi. Naravno da netrebam ni govoriti da sam nekolicinu prijatelja odmah navukao na seriju. Pozdrav iz Varaždina, Mislav

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #155 : 04.01.2009. 11:53:40 »
Mislave, postat ćeš najdraži član foruma naše Loki, zbog ovoga što si napisao!  ;D ;)
Mada te i ja u potpunosti razumijem, serija je fantastična, kada odrastem želi biti kao Veronica!  :)

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #156 : 04.01.2009. 12:05:08 »
Bio sam lud kad sam pogledao prvi put sve 3 sezone, tražio sam sve filmove i serije u kojima glumi Kristen Bell, mala je preslatka i još je k tome moje godište. Stariji sam par mjeseci od nje, idealno. Sad samo moram postati slavan i pun love da je mogu ići posjetiti malo, lol. Šalim se u vezi  toga, ali se ne šalim kad kažem da ću je ići potražiti za par godina, vjerujte mi, stvarno je želim upoznati.

Offline Noah

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 652
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #157 : 04.01.2009. 13:14:44 »
Bio sam lud kad sam pogledao prvi put sve 3 sezone, tražio sam sve filmove i serije u kojima glumi Kristen Bell, mala je preslatka i još je k tome moje godište. Stariji sam par mjeseci od nje, idealno. Sad samo moram postati slavan i pun love da je mogu ići posjetiti malo, lol. Šalim se u vezi  toga, ali se ne šalim kad kažem da ću je ići potražiti za par godina, vjerujte mi, stvarno je želim upoznati.

and i thought that vincent is stalker
jesus

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #158 : 04.01.2009. 13:43:36 »
Kakav stalker, pa samo sam rekao da bih je želio upoznati, šta ima loše u tome?

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #159 : 04.01.2009. 16:00:38 »
Bio sam lud kad sam pogledao prvi put sve 3 sezone, tražio sam sve filmove i serije u kojima glumi Kristen Bell, mala je preslatka i još je k tome moje godište. Stariji sam par mjeseci od nje, idealno. Sad samo moram postati slavan i pun love da je mogu ići posjetiti malo, lol. Šalim se u vezi  toga, ali se ne šalim kad kažem da ću je ići potražiti za par godina, vjerujte mi, stvarno je želim upoznati.
idi na havaje, mozda je tamo nadjes tj mozda Sarah marshall nadjes!!!

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #160 : 04.01.2009. 16:45:45 »
Ma dobro, pustite sad to, koja zbrka oko toga što sam rekao da želim upoznati nekog.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #161 : 04.01.2009. 19:04:19 »
Ne sekiraj se ništa. Hoće da te prepadnu malo, u ime dobrodošlice. :'(

Ja sam, sa druge strane i više nego happy, kada shvatim da nisam jedini hardcore fan. LOL LOL

Mi smo mala, ali odabrana ekipa ljuditelja Veronice Mars! :-* :-*



Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #162 : 04.01.2009. 19:50:22 »
Ok Loki, sve 5. Ugodnu večer želim svima!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #163 : 04.01.2009. 20:03:51 »
Noah, evo ti ovdje covera koliko hoćeš pa biraj.

h**p://www.cdcovers.cc/search/dvd/veronica-mars

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline ek

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #164 : 04.01.2009. 20:51:16 »
Evo nakon tolike hvale morao sam i ja da pogledam seriju. Iskreno očekivao sam više. Pregledao sam samo prvu sezonu i krenuo sa drugom i najviše me nervira 
Spoiler for Hiden:
to što rade sistem kao iz starih serija po romanima Agate Kristi tj. da najpoznatiji glumac sa sporednom ulogom mora biti negativac. Tako sam odmah čim se pojavio Harry Hamlin posumnjao na njega i razvio teoriju koja se malo razlikovala od završne scene. A isto mi se dešava u drugoj sezoni sa onim glumcem iz policijske akademije Stiv Gutenberg mislim da se zove. Mislim da je to velika greška pri snimanju uopće.
Takođe jedna zanimljivost pošto mi se nije downlodovalo sa Neta seriju sam uzeo na praznično sniženje iz videoteke i nevjerojatnoa ali istinito na kraju se pojavljuje potpis prevodioca sa nazivom sajta http://www.prijevodi-online.org/. Barem niko nije izbrisao iako na prijevodima sigurno zarađuju.

Offline thedman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Io Sono Interista!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #165 : 04.01.2009. 21:43:05 »
iz kakve videoteke si ti to uzeo???

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #166 : 04.01.2009. 22:04:09 »
iz kakve videoteke si ti to uzeo???
verovatno je uzeo iz piratske videoteke.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #167 : 04.01.2009. 22:36:36 »
Pa sve videoteke u BiH su vam piratske. Kod nas sve i jedna videoteka u BiH ima onoliko original DVD-ova koliko je potrebno da pokaže pred inspekcijom kada im dođe u provjeru. Recimo da je to limit od 200 DVD-ova. Dakle 200 je original, a on u videoteci ima 2.000 DVD-ova. Pročitajte ovu moju temu http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php?topic=2147.0 i sve će vam biti jasno.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #168 : 05.01.2009. 17:03:44 »
Dobar članak, stvarno sramota!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #169 : 05.01.2009. 21:26:16 »
Izvinjavam se svima što sam malo skrenuo s teme.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #170 : 05.01.2009. 23:00:02 »
Veeeeeeeeeronicaaaaaaaaaaaa !! :'( :'( :-* :-*

Sređene su sve epizode 3 sezne...sada će biti lakše za gledanje, Peja se neće žaliti da mu lete titlovi kao F16, ili neki nešto. :) :)


Kako sam se smejala na 17. epizodi...sa Desmondom iz grupe My Pretty Pony...a i Dick je bio super u toj epizodi! Što je repovao pored kola. LOL navijacica navijacica

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #171 : 05.01.2009. 23:34:16 »
Uh, što bi dao za 4 sezonu, ha Loki?

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #172 : 05.01.2009. 23:55:25 »
Svašta hehehe, ali ne za FBI sezonu.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #173 : 06.01.2009. 08:54:17 »
Zaboravih da napomenem....videćete da postoje prevodi za season 3 koji su prilagođeni nekoj dvd verziji, međutim, prilagođeni su na starim prevodima, koji su sada obrisani. Znači u hdtv verziji imate 600 linija, a u dvd verziji 800+. navijacica  navijacica navijacica navijacica

Pa sad, ja bih vam preporučila da skidate hdtv, dok se ne budu sredili dvd, za ovu sadašnju verziju.

Mislim, al sam napisala, ni ja ne kapiram. LOL


Uglavnom, poenta je da ja nemam dvd verziju, niti imam nameru više da prepravljam. Ha! Vala dosta je bilo od mene...i previše, Milan će se utepati kao siroče ako mu pošaljem još koju prerađenu verziju. rofl

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #174 : 06.01.2009. 10:01:51 »
Svašta hehehe, ali ne za FBI sezonu.

Da, svakako ne odmah, recimo idealno bi bilo da 4. sezona bude na faksu a 5 kao fbi agentica, ali da su svi likovi povezani.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #175 : 06.01.2009. 12:41:42 »
Mislim, al sam napisala, ni ja ne kapiram. LOL

Baš sam ovo i ja htio reći  ;)

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline madness99

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 486
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #176 : 06.01.2009. 13:02:52 »
Logan rulz  >:dj
Cata 13.11.2009. 15:31:03

Šta sve žene rade zbog tipa...

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #177 : 06.01.2009. 19:37:48 »
Logan rulz  >:dj

Aha! :-*  Priznaj da ti je Logan idol! navijacica navijacica navijacica

Dokle si stigao sa gledanjem.......niko neće da komentariše cry1....kaži makar koja je epizoda, znaću ja. :)

Baš sam očajnik. LOL LOL

Offline Mislav29

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #178 : 06.01.2009. 19:55:35 »
Baš gledam opet onu epizodu di su kurvu onu tražili, Wendy, kako sam se nasmijal, super, 3x sam već to gledal. Loki, dal je i tebi stalno u glavi Veronica, makar gledaš neke druge serije?

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Veronica Mars
« Odgovor #179 : 06.01.2009. 20:34:05 »
Baš gledam opet onu epizodu di su kurvu onu tražili, Wendy, kako sam se nasmijal, super, 3x sam već to gledal. Loki, dal je i tebi stalno u glavi Veronica, makar gledaš neke druge serije?

Mmmmmmm, ne baš. Logan - maybe LOL LOL

Ali poredim druge serije sa Veronicom. :)

Tags: