Autor Tema: Izaberite najgledaniju/najpopularniju seriju "PO" sezone 2008/2009. - I dio  (Posjeta: 32781 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
E sad si naebo Almine ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Ma nisam bolan, voli mene Cata i ja je ljubim u oko  nedapoljubac i to je to  ;)

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Za mene je veliko razocarenje sto je 24 tek na sedmom mestu.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Pa kolega, mislim stvarno!
Pratiš li ti taj forum, ccc!
Prevodila sam i Gossip Girl,
malo da pomognem Djidji,
pa su se uhvatili toga ndma11 i madness99,
i prevodim kad stignem Ghost Whisperer.
Da te informiram  ;).
Kad budem dala otkaz, prevodit ću i više  ;D
Možda se i uhvatim onda Losta  ;)
Ma i tebe Cata ljubi u oko!  :-*

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Jaaaaaaaaviiiiiii seeeee Maaaaaaryyyyy!!!!
Pa zar vi milslite da je lako biti devojka Petera Parkera, skoro svaki dan je otimaju. Kad je Spider-Man konacno spasi, pisace i ona!  clapp

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Jaaaaaaaaviiiiiii seeeee Maaaaaaryyyyy!!!!
Pa zar vi milslite da je lako biti devojka Petera Parkera, skoro svaki dan je otimaju. Kad je Spider-Man konacno spasi, pisace i ona!  clapp

Ebi ga, ja više sličim na Hulka, onda ništa :'(

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Ebi ga, ja više sličim na Hulka, onda ništa :'(

Što bi značilo da si ti zelen?

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Da, kad mi je muka ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
He he
Spoiler for Hiden:
staff u off topicu
he he

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Da, kad mi je muka ;D

Najedi se luka  ;D :)

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Veleno, upravo sam malo pojacao NCIS! Hajde malo organizuj ekipu, svi u napad, nema zarobljenika!  >:dj

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
A šta ćeš moj Veleno kad te cili dan muče po forumu ovi jednopostaši, jednostavno pukneš,
evo vidi svi smo ka na tripu i votki drinking man

Najedi se luka  ;D :)

POZDRAV

Pa da mi još i smrdi iz usta, kako ne :-X

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Veleno, upravo sam malo pojacao NCIS! Hajde malo organizuj ekipu, svi u napad, nema zarobljenika!  >:dj


Mislio sam, ali su nam slabašni protivnici  ;D ;D

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Ma sad sam definitivno siguran da si stari torcidas... Radis sa begalkama, sto znaci da ne mozes bez njih, djanki... more.... ;D

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
@zkarlov - Ma to se samo tako kaže. Glupa dječja fora iz osnovne. Inače, neki dan sam smrdio na luk i to bijeli  :-X :(, najeo se kljukuše. Ali šta ja mogu kad virus gripe hara, a bijeli luk je odlična preventiva.

I opet sam takav gledao vampirsku seriju True Blood - ovo da ne budem skroz OT  LOL

Ako vam nije mrsko, a meni Boga mi jeste, slobodno pobrišite ove OT postove.

POZDRAV
« Zadnja izmjena: 12.03.2009. 23:06:18 Almin »
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Kaže Almin da ga je iznenadio velik broj glasova za Housea.
Pa samo HTT ekipa (prevodioci serije) da glasaju za nju, imaće toliko glasova ;D

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Ma sad sam definitivno siguran da si stari torcidas... Radis sa begalkama, sto znaci da ne mozes bez njih, djanki... more.... ;D

Je, je radim s bengalkama, one su moja stara ljubav, prije sam ih baca, a sad ih kupim po tartan stazi ruskirulet
Evo neću više u OT, majke mi, ajmo Supernatural!!!!

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Kaže Almin da ga je iznenadio velik broj glasova za Housea.
Pa samo HTT ekipa (prevodioci serije) da glasaju za nju, imaće toliko glasova ;D

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL A ja sam prevodim Izgubljene pa ipak svi glasaju za njih.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
hahahahahahahahaahhhahahahaahahahaha
e sad zamisli kako je bilo pre osoblju na atletskoj stazi... ;D

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
sine odvalili ste po OT ;D
dok vi pricate Lost tezi beskonacnosti ;D
vise ga nista ne moze zaustaviti ... ni Cak Noris ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
Nasmijo sam se do suza kad sam na youtube vidio ovaj komentar za intro od Losta

''best intro i have ever seen, infact sometimes i rewind it so i can hear it a second time ''  ;D  rofl
« Zadnja izmjena: 13.03.2009. 01:13:52 dreambett »

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
TBBT stize i Domacice ;D
doduse bez HIMYM glasanje za komedije gubi smisao, ali ajde
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline avanturistik

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Lost vs House?
Bez sumnje dva najkvalitetnije serije danasnjice.Koncepcijski dijametralno suprotne, sa jedne strane dinamicki Lost, pun preokreta, sa vremenskim preplitanjima u potpuno novoj TV-temi, i sa druge strane statican House u kalupu bolnicke sapunice, bez nekih velikih desavanja sa malim brojem likova oko kojih se siri prica.
Upravo ovo poredjenje pokazuje snagu i moc Housa! Lako je napraviti dobru seriju sa novom pricom i posle je komplikovati do maksimuma zarad razvlacenja u sto vise serijala. Magija je napraviti pricu od n sezona na jednom liku I drzati se na vrhu svih ovih godina pritom nisam procitao da je nekome House dosadio.
Zato, glasanje je besmisleno, jer su producenti i scenaristi House, odavno postavili nove standarde po pitanju TV serija.
Imate li i dalje dilemu za koga da glasate?

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
Lost vs House?
Bez sumnje dva najkvalitetnije serije danasnjice.Koncepcijski dijametralno suprotne, sa jedne strane dinamicki Lost, pun preokreta, sa vremenskim preplitanjima u potpuno novoj TV-temi, i sa druge strane statican House u kalupu bolnicke sapunice, bez nekih velikih desavanja sa malim brojem likova oko kojih se siri prica.
Upravo ovo poredjenje pokazuje snagu i moc Housa! Lako je napraviti dobru seriju sa novom pricom i posle je komplikovati do maksimuma zarad razvlacenja u sto vise serijala. Magija je napraviti pricu od n sezona na jednom liku I drzati se na vrhu svih ovih godina pritom nisam procitao da je nekome House dosadio.
Zato, glasanje je besmisleno, jer su producenti i scenaristi House, odavno postavili nove standarde po pitanju TV serija.
Imate li i dalje dilemu za koga da glasate?

Lijepo rečeno, svaka čast.  clapp

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Koliko treba glasova za 2 krug?
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Lost vs House?
Bez sumnje dva najkvalitetnije serije danasnjice.Koncepcijski dijametralno suprotne, sa jedne strane dinamicki Lost, pun preokreta, sa vremenskim preplitanjima u potpuno novoj TV-temi, i sa druge strane statican House u kalupu bolnicke sapunice, bez nekih velikih desavanja sa malim brojem likova oko kojih se siri prica.
Upravo ovo poredjenje pokazuje snagu i moc Housa! Lako je napraviti dobru seriju sa novom pricom i posle je komplikovati do maksimuma zarad razvlacenja u sto vise serijala. Magija je napraviti pricu od n sezona na jednom liku I drzati se na vrhu svih ovih godina pritom nisam procitao da je nekome House dosadio.
Zato, glasanje je besmisleno, jer su producenti i scenaristi House, odavno postavili nove standarde po pitanju TV serija.
Imate li i dalje dilemu za koga da glasate?

 smileyNO1

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
Ovo je vjerojatno jedan od najboljih posteva uopće na ovom forumu  :)
« Zadnja izmjena: 14.03.2009. 01:36:11 dreambett »

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Lako je napraviti dobru seriju sa novom pricom
naravno, nista lakse ;D
svaka nova serija ima gledanost preko 11 miliona i biva dl-ovana preko 500 miliona puta sa neta

i posle je komplikovati do maksimuma zarad razvlacenja u sto vise serijala.
scenario za Lost napisan je u jednom dahu ..  kraj serije kada i pocetak, pa prema tome i velika vecina stvari koje se desavaju izmedju pocetka i kraja, tako da se to ne odnosi na ovu seriju..
« Zadnja izmjena: 14.03.2009. 02:41:06 anniani »
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
Izgubljena... nemreš ti ko on  ;D

Tags: