Autor Tema: The Tribe  (Posjeta: 37606 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forgotten

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 35
Odg: The Tribe
« Odgovor #30 : 23.05.2008. 12:24:56 »
super!
ja sad prevodim drugu sezonu, ono za sta imam tajming, tako da kada zavrsim reci cu ti da ubacis i drugu sezonu u prevode.. moze?
(\_/)
(O.o) This is Bunny. Copy Bunny into your signature
(> <) to help him on his way to world domination.

simac

  • Gost
Odg: The Tribe
« Odgovor #31 : 23.05.2008. 16:13:42 »
super!
ja sad prevodim drugu sezonu, ono za sta imam tajming, tako da kada zavrsim reci cu ti da ubacis i drugu sezonu u prevode.. moze?

Kad uploadujes ja ubacujen! ;)

Offline Dragan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: The Tribe
« Odgovor #32 : 23.05.2008. 18:19:51 »
forgotten jedino reci hvala za ovo sto radis... ovu seriju sam davnih dana kompletirao ali jos nisam gledao ni jednu epizodu zbog prevoda ali sam svojevremeno gledao na 3k kada sam uhvatio da ide ali nazalost nikada nisam odgledao do kraja ali cini mi se da cu zahvaljujuci tebi ipak pogledati... nazalost zaomije sto nemogu da pomognem iz razloga sto je moj engleski toliko katastrofalan da i bolje neprevodim jel bi bilo vise gresaka i vise bi trebalo vremena da se poravi sve to nego sto bi trebalo da se prevede ispocetka... ali pokusacu da nadjem prevode ako nista drugo bar tako da pomognem... ako na nesto natrcim javljam ovde odmah... poz i nadam se da ce ti se jos neko pridruziti u prevodjenju?

evo sada sam pretrazivao ali nista, ali sam nasao na drugom mestu to jest na emule i sada cekam da ih skine a svi znamo kako funkcijonise p2p zajednica... a evo i spisak epizoda sto sam nasao 2x04,2x05,2x06,2x08,2x11,2x12,2x13,2x14,2x15,2x18,2x19,2x21,2x22,2x26,3x01... toliko za sada ali potrudicu se da nadjem jos ali da se skida sa brzih linkova... i da na kom su jeziku neznam i dali su to uopste titlovi od pomenute serije mada pise da jeste ali videcu kada ih skine...
« Zadnja izmjena: 23.05.2008. 18:39:00 Dragan »

Offline filip

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: The Tribe
« Odgovor #33 : 24.05.2008. 00:43:35 »
ove serije uopshte nema na net-u za download, a ne bih da rizikujem da skidam neke glupe Tv-Ripove.
Zar je moguce da nema DVD-Ripa??  ??? :o

Offline Dragan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: The Tribe
« Odgovor #34 : 24.05.2008. 01:16:04 »
ove serije uopshte nema na net-u za download, a ne bih da rizikujem da skidam neke glupe Tv-Ripove.
Zar je moguce da nema DVD-Ripa??  ??? :o

ima dvdripova samo treba potraziti na netu, ja sam svojevremeno skinuo sa bitme tv a koliko znam cinimi se da ima i na demonoidu i da je velik paket oko 50 gb...

Offline forgotten

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 35
Odg: The Tribe
« Odgovor #35 : 24.05.2008. 01:35:10 »
forgotten jedino reci hvala za ovo sto radis... ovu seriju sam davnih dana kompletirao ali jos nisam gledao ni jednu epizodu zbog prevoda ali sam svojevremeno gledao na 3k kada sam uhvatio da ide ali nazalost nikada nisam odgledao do kraja ali cini mi se da cu zahvaljujuci tebi ipak pogledati... nazalost zaomije sto nemogu da pomognem iz razloga sto je moj engleski toliko katastrofalan da i bolje neprevodim jel bi bilo vise gresaka i vise bi trebalo vremena da se poravi sve to nego sto bi trebalo da se prevede ispocetka... ali pokusacu da nadjem prevode ako nista drugo bar tako da pomognem... ako na nesto natrcim javljam ovde odmah... poz i nadam se da ce ti se jos neko pridruziti u prevodjenju?

evo sada sam pretrazivao ali nista, ali sam nasao na drugom mestu to jest na emule i sada cekam da ih skine a svi znamo kako funkcijonise p2p zajednica... a evo i spisak epizoda sto sam nasao 2x04,2x05,2x06,2x08,2x11,2x12,2x13,2x14,2x15,2x18,2x19,2x21,2x22,2x26,3x01... toliko za sada ali potrudicu se da nadjem jos ali da se skida sa brzih linkova... i da na kom su jeziku neznam i dali su to uopste titlovi od pomenute serije mada pise da jeste ali videcu kada ih skine...

drago mi je sto ima fanova ove serije :) stvarno mi je lakse da prevodim kada znam da ce nekome ovo stvarno zatrebati!!!
sto se tice tih prevoda sto si nasao, da li bi mogao da mi posaljes na its_magic7@hotmail.com jer mnooogo brze prevodim kada imam tajming! uopste mi nije vazno na kom je jeziku, znaci samo mi je tajming bitan!
eto posto ne znas engleski, mogao bi da mi dosta da mi pomognes ako bi nasao prevode, ja imam dial-up pa ne mogu toliko da surfujem :(
upravo prevodim sa spanskog i finskog i super mi ide, samo sto Jacka nikako ne mogu da razumem hehe
e da, ja inace imam celu seriju ali su 4 i 5 sezona sa malo losijom slikom, pa me zanima da li negde ima bolje?

pozdrav svim fanovima Plemena :)))
(\_/)
(O.o) This is Bunny. Copy Bunny into your signature
(> <) to help him on his way to world domination.

simac

  • Gost
Odg: The Tribe
« Odgovor #36 : 24.05.2008. 05:25:18 »
ja inace imam celu seriju ali su 4 i 5 sezona sa malo losijom slikom, pa me zanima da li negde ima bolje?


Meni su svih 5 sezona dvdrip, samo sta su 4. i 5. sezona mkv format.

Offline Dragan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: The Tribe
« Odgovor #37 : 24.05.2008. 08:44:47 »
sto se tice prevoda nije nikakav problem posto sam ja na adsl-u non stop pa cu se potruditi da ih sto vise nadjem i skinem ali nazalost glupi p2p emule treba mu citava vecnost dok nesto nezapocne da skida ali cim ih skine ja ti saljem u sto manjem zapakovanom fajlu da lakse prevuces prevode zbog dial up konekcije a sto se tice serije meni su isto svih 5 sezona dvdrip ali su sve u avi formatu..@..

@forgotten a odakle si ti? ako si iz novog sada narezacu ti ja 4 i 5 sezonu, bar toliko si zasluzio!!! :D

evo i slika prevoda kojih sam do sada nasao ali prokletinja nece da krene da skida, pa ima neki vremenski period koji moram da cekam da krene skidanje ali cim skine saljem... uostalom potrudicu se da nadjem jos ali ce to biti potraga igle u okeanu...

ZABRANJEN ILEGALNI SADRZAJ
« Zadnja izmjena: 28.05.2008. 00:45:47 Šimac »

Offline forgotten

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 35
Odg: The Tribe
« Odgovor #38 : 24.05.2008. 11:36:28 »
bar toliko si zasluzio!!! :D

ovaaaj.... ja sam zensko  ;D

upravo ti saljem privatnu poruku da se dogovorimo!!
(\_/)
(O.o) This is Bunny. Copy Bunny into your signature
(> <) to help him on his way to world domination.

Offline Nenek

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
Odg: The Tribe
« Odgovor #39 : 24.05.2008. 15:24:50 »
te prijevode sam i ja vidio na torrentima!!

Kad sam ih skinio oni su na nekom arapskom ili tko zna kojem jeziku. A za tajming neznam jer nemam tu seriju!!!
Mogu ti poslati link pa si skini!!

Za sve inf mi se javi na pvt!!!


Offline Dragan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: The Tribe
« Odgovor #40 : 24.05.2008. 22:09:52 »
@Nenek posalji mi na pm linkove gdesi naso torente pa cu ih skinuti i proslediti dalje di treba... 

@forgotten ja se izvinjavam na uvredi ali nick mi je nekako delovao muski pa je iz toga doslo i do greske... ali ti ces mi oprostiti, :\) zar ne?
a sto se tice onih prevoda nikako da krenu pojedini a jedan je cak i gotov... i to 02x14...

Offline forgotten

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 35
Odg: The Tribe
« Odgovor #41 : 25.05.2008. 12:20:40 »
hehe oprosteno ti je  ;D ;)
(\_/)
(O.o) This is Bunny. Copy Bunny into your signature
(> <) to help him on his way to world domination.

Offline forgotten

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 35
Odg: The Tribe
« Odgovor #42 : 26.05.2008. 12:41:19 »
jos nesto... naredne 3 nedelje necu moci toliko da prevodim jer imam ispite.... ali zato posle toga  ;D
(\_/)
(O.o) This is Bunny. Copy Bunny into your signature
(> <) to help him on his way to world domination.

Offline Dragan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: The Tribe
« Odgovor #43 : 26.05.2008. 13:08:17 »
jos nesto... naredne 3 nedelje necu moci toliko da prevodim jer imam ispite.... ali zato posle toga  ;D

nista zato samo ti polako, prvo resavaj sta imas a onda kada imas vremena polako prevodi a dotle ce se i ovo skinuti prevoda sto sam nasao pa cuti posaljem na email... poz i sa srecom na ispitima da ih sve polozis iz prve...

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: The Tribe
« Odgovor #44 : 26.05.2008. 13:25:52 »
Prvo, svaka cast koleginici Forgotten sto zeli da pomogne.
Takodje moje saucesce koleginici Forgotten sto se upustila u ovako nesto.  ;D :)

A bilo bi lepo kad bi se neko jos prikljuci u prevodjenju ove serije... za koju vidim da ima interesovanja.

Ukoliko neko zeli da pomogne koleginici forgotten , neka ostavi ovde poruku.
Organizovacemo online prevodjenje.
Ja cu vam za pocetak pomoci.
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline forgotten

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 35
Odg: The Tribe
« Odgovor #45 : 26.05.2008. 13:34:03 »
AKO se jos neko prikljuci molila bih ga da lepo prevodi jer bih htela kvalitetne prevode za ovu seriju, znaci bez gramatickih gresaka... i tako to... bas sam stroga  :)

pejafor3! uploadovala sam jos jedan titl. ovaj put prepravljan (jedno 3 dana dok nisam ukapirala kako se to radi hehe) proveri da li je u redu... ako te ne mrzi...  :P
(\_/)
(O.o) This is Bunny. Copy Bunny into your signature
(> <) to help him on his way to world domination.

Offline Dragan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: The Tribe
« Odgovor #46 : 26.05.2008. 13:38:54 »
ja bi pomogao ali bi od mene bilo vise stete nego koristi tako da je moj doprinos zajednici da pretrazujem net i nalazim prevode za istu seriju... ali i to ide traljavo zato sto su prava retkost...

Offline forgotten

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 35
Odg: The Tribe
« Odgovor #47 : 26.05.2008. 14:05:52 »
ja bi pomogao ali bi od mene bilo vise stete nego koristi

ma samo ti uzivaj, nasli smo ti mi drugi posao  ;D
(\_/)
(O.o) This is Bunny. Copy Bunny into your signature
(> <) to help him on his way to world domination.

Offline stefan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: The Tribe
« Odgovor #48 : 27.05.2008. 22:39:47 »
ove serije uopshte nema na net-u za download, a ne bih da rizikujem da skidam neke glupe Tv-Ripove.
Zar je moguce da nema DVD-Ripa??  ??? :o

ima na LINKOVI ZABRANJENI dvd-rip dobar je snimak ja sam skinuo celu prvu i pola druge odlicna serija!!rapidshare linkovi svaka epizoda po 180mb znaci dva rapidshare linka!1pozdrav,nastavite da prevodite i ja bih samo sto to nikada nisam radio!!!
« Zadnja izmjena: 27.05.2008. 23:03:30 Šimac »

Offline filip

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: The Tribe
« Odgovor #49 : 28.05.2008. 11:23:51 »
ove serije uopshte nema na net-u za download, a ne bih da rizikujem da skidam neke glupe Tv-Ripove.
Zar je moguce da nema DVD-Ripa??  ??? :o

ima na LINKOVI ZABRANJENI dvd-rip dobar je snimak ja sam skinuo celu prvu i pola druge odlicna serija!!rapidshare linkovi svaka epizoda po 180mb znaci dva rapidshare linka!1pozdrav,nastavite da prevodite i ja bih samo sto to nikada nisam radio!!!

ajde, molim te, mi putem PM-a pošalji link!! pleaseeee!  :) :)

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: The Tribe
« Odgovor #50 : 21.06.2008. 08:04:43 »
ove serije uopshte nema na net-u za download, a ne bih da rizikujem da skidam neke glupe Tv-Ripove.
Zar je moguce da nema DVD-Ripa??  ??? :o

ima na LINKOVI ZABRANJENI dvd-rip dobar je snimak ja sam skinuo celu prvu i pola druge odlicna serija!!rapidshare linkovi svaka epizoda po 180mb znaci dva rapidshare linka!1pozdrav,nastavite da prevodite i ja bih samo sto to nikada nisam radio!!!

ajde, molim te, mi putem PM-a pošalji link!! pleaseeee!  :) :)
e Filipe mosi ti mene da posaljes link gde kupuju ovaj the tribe na PM ako su tebe izasli u susret... :\)
Probao sam svudje nijesam mogao naci :(

Offline ares

  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
Odg: The Tribe
« Odgovor #51 : 08.07.2008. 17:21:09 »
Ej ljudi onaj ko prevodi drugu sezonu The Tribea se zbilja potrudi jer je već puno epizoda prevedeno..
Problem je taj što npr. ako si neko skida seriju sa interneta i želi lipo sve pogledat ne može doć do te druge sezone koja je za sada uspješno prevođena jer prva nije ni približno dobro prevedena kao ova druga što  hoće reći da bi bilo dobro da se lipo organiziramo po epizodama,a ne po sezonama jer nastaju propusti........... Isto tako je i sa serijom Buffy u kojoj titlova za drugu sezonu uopće nema jer su se ti koji  su to prevodili podjelili na sezone, a ovaj što je treba prevesti drugu sezonu ih je ništa drugo nego zajeba..... I sad bi nekako trebalo i tu drugu sezonu u Buffy prevest jer je ovako glupo.............
pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

simac

  • Gost
Odg: The Tribe
« Odgovor #52 : 08.07.2008. 21:43:42 »
Ej ljudi onaj ko prevodi drugu sezonu The Tribea se zbilja potrudi jer je već puno epizoda prevedeno..
Problem je taj što npr. ako si neko skida seriju sa interneta i želi lipo sve pogledat ne može doć do te druge sezone koja je za sada uspješno prevođena jer prva nije ni približno dobro prevedena kao ova druga što  hoće reći da bi bilo dobro da se lipo organiziramo po epizodama,a ne po sezonama jer nastaju propusti........... Isto tako je i sa serijom Buffy u kojoj titlova za drugu sezonu uopće nema jer su se ti koji  su to prevodili podjelili na sezone, a ovaj što je treba prevesti drugu sezonu ih je ništa drugo nego zajeba..... I sad bi nekako trebalo i tu drugu sezonu u Buffy prevest jer je ovako glupo.............
pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Bravo, vec si mene jedan put trazija da ti preveden buffy na pm, oces ban?

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: The Tribe
« Odgovor #53 : 08.07.2008. 23:38:29 »
Pa ljudi jos ne kapiraju da se ovde ne rade porudjbe prevoda, vec da ljudi prevode sta im se svidja e sad kad bismo svi trazili prevedi mi ovo prevedi ono! Na sta bi to licilo mislim da bi svma tako D . . izdilo da nebi niko ni posjcivao ovaj sajt od napasnika slicnim ares-u :\)
Treba biti zadovoljan sto ljudi izdvoje toliko vremena da prevode epizode(vjeruj za kvalitetan prevod treba itekako dosta vremena) i jos nesebicno podele sa nama !

Offline cedomirovic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Volim šlag.
Odg: The Tribe
« Odgovor #54 : 26.07.2008. 16:18:15 »
Evo da se i ja ukljucim malo ako moze. Dobar je onaj predlog da se podelimo po epizodama ja sam skinuo sve ali nigde prevoda pa evo ja se prijavljujem da krenemo od prve sezone za pocetak ja mogu da prevedem zadnju epizodu da idemo od nazad da ne bi doslo do zabune. Jel može ???

simac

  • Gost
Odg: The Tribe
« Odgovor #55 : 26.07.2008. 21:05:39 »
Evo da se i ja ukljucim malo ako moze. Dobar je onaj predlog da se podelimo po epizodama ja sam skinuo sve ali nigde prevoda pa evo ja se prijavljujem da krenemo od prve sezone za pocetak ja mogu da prevedem zadnju epizodu da idemo od nazad da ne bi doslo do zabune. Jel može ???

Kao prvo Dobrodosao TI nama na sajt! ;)
Mozes krenit prevodit odakle se stalo(s01e03), samo bit ce ti tesko bez tajminga.

Offline cedomirovic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Volim šlag.
Odg: The Tribe
« Odgovor #56 : 26.07.2008. 22:38:22 »
Hvala na dobrodoslici ali ja sam se nadao da vec ima na engleskom ili nekom drugom jeziku pa da samo prepravim...

simac

  • Gost
Odg: The Tribe
« Odgovor #57 : 27.07.2008. 00:44:59 »
Hvala na dobrodoslici ali ja sam se nadao da vec ima na engleskom ili nekom drugom jeziku pa da samo prepravim...

E nema ti, osim ako oces tajminge ima ti jos za 3 epizode ostalo pa prevodi?

Offline jake

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: The Tribe
« Odgovor #58 : 16.08.2008. 16:19:51 »
ej
ljudi neznam jeli ima ikoga jos ovdje jer je zadnji odgovor bio davno

uglavnom ako netko moze poslati ovu seriju nevazno za prijevod samo da je dobijem neka se javi ili ovdje ili na jake7@net.hr

molim vas jer serija je stvarno odlicna

simac

  • Gost
Odg: The Tribe
« Odgovor #59 : 16.08.2008. 16:25:06 »
ČITAJ PRAVILA!

Zabranjena je bilo kakva prodaja/kupovina/razmjena ili reklamiranje
divx materijala na ovom site-u ili forumu.

Tags: