Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539361 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Lihto

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2700 : 15.11.2016. 01:30:48 »
Ovo je dosad najbolja sezona, svaka čast Guverneru ali Negan je vrh :D Morgan odličan, maltene tjera čovjeka da ga zavoli koliko dobro glumi(čak se nekako nadam da će prikazat kako je Negan počeo i okupio tu svoju "vojsku" s obzirom da je walking dead u pitanju zbog radnje, 99% sam siguran da će biti prikazano i to vjerovatno duže nego kod sličnih serija.) Normalno Rick mi je najjači i ovo gledanje kak se komeša da nešto napravi a zna da nemože je ajme!! Nadam se da će osveta pasti do 8 epizode, nema šanse da će dugo izdržati..

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2701 : 15.11.2016. 16:01:57 »
Ako misliš na s07e04 - Service, nije duža 25 min. Verzija Fleet ima 57 minuta.
"samo" 15-estak minuta duža ( 59min )

nadam se da će ga rick ( negana ) držati kao "ljubimca" ( ubiti ga, a ne prosvirati mu glavu )!!!!

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2702 : 16.11.2016. 08:21:39 »
Citajuci vasa nadanja vidim da niste citali strip. Negan ce tu biti jos jaaaaaaaaaaako dugo :)

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2703 : 16.11.2016. 10:00:42 »
Koliko to, deset sezona?  :o

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2704 : 16.11.2016. 10:37:56 »
Ovo je dosad najbolja sezona, svaka čast Guverneru ali Negan je vrh :D Morgan odličan, maltene tjera čovjeka da ga zavoli koliko dobro glumi(čak se nekako nadam da će prikazat kako je Negan počeo i okupio tu svoju "vojsku" s obzirom da je walking dead u pitanju zbog radnje, 99% sam siguran da će biti prikazano i to vjerovatno duže nego kod sličnih serija.) Normalno Rick mi je najjači i ovo gledanje kak se komeša da nešto napravi a zna da nemože je ajme!! Nadam se da će osveta pasti do 8 epizode, nema šanse da će dugo izdržati..

Guvernera su u seriji u odnosu na strip posve sj..., u stripu je bio mean crazy motherfucker a u seriji mi je bacao na psycho klauna.

Negana su bolje predstavili makar je JDM posve miscast za tu ulogu.

Samo za usporedbu.

Ovo je Negan.



A ovo eventualno wannabe Negan.


Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2705 : 16.11.2016. 12:02:31 »

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2706 : 16.11.2016. 14:23:40 »
Citajuci vasa nadanja vidim da niste citali strip. Negan ce tu biti jos jaaaaaaaaaaako dugo :)
ne čitam strip
jel negan još živ u stripu????

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2707 : 16.11.2016. 14:26:00 »
Ovo je dosad najbolja sezona, svaka čast Guverneru ali Negan je vrh :D Morgan odličan, maltene tjera čovjeka da ga zavoli koliko dobro glumi(čak se nekako nadam da će prikazat kako je Negan počeo i okupio tu svoju "vojsku" s obzirom da je walking dead u pitanju zbog radnje, 99% sam siguran da će biti prikazano i to vjerovatno duže nego kod sličnih serija.) Normalno Rick mi je najjači i ovo gledanje kak se komeša da nešto napravi a zna da nemože je ajme!! Nadam se da će osveta pasti do 8 epizode, nema šanse da će dugo izdržati..

Guvernera su u seriji u odnosu na strip posve sj..., u stripu je bio mean crazy motherfucker a u seriji mi je bacao na psycho klauna.

Negana su bolje predstavili makar je JDM posve miscast za tu ulogu.

Samo za usporedbu.

Ovo je Negan.



A ovo eventualno wannabe Negan.




ovaj filmski negan baca, po performansu, na jockera!!!!

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2708 : 16.11.2016. 17:38:04 »
Занимљив видео , претпоставка , а мени се чини тачна....

https://www.youtube.com/watch?v=LTRliyB_r5I

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2709 : 18.11.2016. 16:24:02 »
Kod mene verzija fleet ne samo da nije tih 25 minuta duža već je i kratka , kraj su presekli , ima još koji minut slučajno sam primeti , jer su kraj presekli a imao sam i verziju proper kilers etv , i stvarno je glupo ne videti ono malo što je ostalo...
Eto da znate ima još malo , fleet zajebo
ovo je ta verzija koja nije potpuna
The.Walking.Dead.S07E04.HDTV.x264-FLEET[PRiME]
Što bude na kraju
Spoiler for Hiden:
kad Michone sjedne na auto?
I ja sam gledao taj Fleet.

Puna verzija traje 59 minuta.


Spoiler for Hiden:
Konačno prikazali Rika i ekipu, ali nije mi se svidela epizoda. Sad će Negan svako malo da ponižava Rika i kenja dok mu neko ne skine glavu u ovoj ili idućoj sezoni.
Nisam ni ja ljubitelj onog Neganovog izdrkavanja nasilja.
Mrzim lopatare i limune

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2710 : 18.11.2016. 16:29:19 »
Skuzi da su im zapalili madrace
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2711 : 18.11.2016. 20:28:10 »
Kod mene verzija fleet ne samo da nije tih 25 minuta duža već je i kratka , kraj su presekli , ima još koji minut slučajno sam primeti , jer su kraj presekli a imao sam i verziju proper kilers etv , i stvarno je glupo ne videti ono malo što je ostalo...
Eto da znate ima još malo , fleet zajebo
ovo je ta verzija koja nije potpuna
The.Walking.Dead.S07E04.HDTV.x264-FLEET[PRiME]
Što bude na kraju
Spoiler for Hiden:
kad Michone sjedne na auto?
I ja sam gledao taj Fleet.

Puna verzija traje 59 minuta.


Spoiler for Hiden:
Konačno prikazali Rika i ekipu, ali nije mi se svidela epizoda. Sad će Negan svako malo da ponižava Rika i kenja dok mu neko ne skine glavu u ovoj ili idućoj sezoni.
Nisam ni ja ljubitelj onog Neganovog izdrkavanja nasilja.
ima još
Spoiler for Hiden:
pored napisanog za dušeke , Rosita ode kod Eugena i kaže mu da napravi metak

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2712 : 21.11.2016. 18:42:15 »
Solidna epizoda, slicna prethodnim, samo smo ovaj put gledali Hilltop. Nadam se da ce od naredne malo ubrzati..

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2713 : 21.11.2016. 23:16:07 »
U ovoj epizodi mi je bio dobar samo kraj  :zzz

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2714 : 22.11.2016. 10:03:51 »
Кога видиш у овој епизоди , чекаћеш неколико епизода да га поново видиш   rofl
једно 90 % је тако , по оном промо делу , тај добар крај неће бити у следећој , као и сваки крај пре тога....

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2715 : 22.11.2016. 15:18:49 »
Ko nije krenuo da gleda 7 sezonu da ne otvara spojler.

Istraga zbog brutalnih scena u seriji "Walking dead"

Spoiler for Hiden:
Previše vizuelno ubistvo Glena i Abrahama od strane Nigana u okviru serije "The Walking Dead" potreslo je fanove do srži, a sada se postavlja pitanje - da li su preterali?
"Ofcom", britanski regulator komunikacija, trenutno istražuje kontroverznu prvu epizodu sedme sezone pod nazivom "The day will come when you won't be" nakon što su se gledaoci žalili na scene nasilja.
 
"Istražujemo scene izuzetno snažno prikazanog nasilja i da li su ove scene bile neophodne za kontekst priče", rekli su iz "Ofcoma" za "Digital Spy".
 
S druge strane, od milionskog auditorijuma koji je pogledao ovu epizodu, samo deset njih je podnelo žalbu, ali je dužnost regulatora da pokrenu istraživanje bez obzira na to koliko su žalbi dobili.
 
Majkl Kadlic, koji je tumačio lik Abrahama, rekao je da smatra da je nasilje u pomenutoj epizodi bilo neophodno.
 
"Oduvek smo znali da se nalazimo u opasnom svetu, što zbog 'Hodača', što zbog nesigurnosti svega što se događa. Ali, smatram da je ta nesigurnost sada podignuta na još veći nivo. Bukvalno imate nekoga ko će vas ubiti ako ga pogledate na pogrešan način. Postali smo nadmeni jer nikad nismo izgubili bitku. Gubitak te brutalnost zbog nekoga ko je spreman na sve samo da bi dokazao svoju poentu, mislim da je to prekretnica celog šoua", istakao je Kadlic.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2716 : 22.11.2016. 19:21:54 »
Ko nije krenuo da gleda 7 sezonu da ne otvara spojler.

Istraga zbog brutalnih scena u seriji "Walking dead"

Spoiler for Hiden:
Previše vizuelno ubistvo Glena i Abrahama od strane Nigana u okviru serije "The Walking Dead" potreslo je fanove do srži, a sada se postavlja pitanje - da li su preterali?
"Ofcom", britanski regulator komunikacija, trenutno istražuje kontroverznu prvu epizodu sedme sezone pod nazivom "The day will come when you won't be" nakon što su se gledaoci žalili na scene nasilja.
 
"Istražujemo scene izuzetno snažno prikazanog nasilja i da li su ove scene bile neophodne za kontekst priče", rekli su iz "Ofcoma" za "Digital Spy".
 
S druge strane, od milionskog auditorijuma koji je pogledao ovu epizodu, samo deset njih je podnelo žalbu, ali je dužnost regulatora da pokrenu istraživanje bez obzira na to koliko su žalbi dobili.
 
Majkl Kadlic, koji je tumačio lik Abrahama, rekao je da smatra da je nasilje u pomenutoj epizodi bilo neophodno.
 
"Oduvek smo znali da se nalazimo u opasnom svetu, što zbog 'Hodača', što zbog nesigurnosti svega što se događa. Ali, smatram da je ta nesigurnost sada podignuta na još veći nivo. Bukvalno imate nekoga ko će vas ubiti ako ga pogledate na pogrešan način. Postali smo nadmeni jer nikad nismo izgubili bitku. Gubitak te brutalnost zbog nekoga ko je spreman na sve samo da bi dokazao svoju poentu, mislim da je to prekretnica celog šoua", istakao je Kadlic.


jedino što me "potreslo do srži" je činjenica da postoji Ofcome!!!!

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2717 : 23.11.2016. 03:28:58 »
Кога видиш у овој епизоди , чекаћеш неколико епизода да га поново видиш   rofl
једно 90 % је тако , по оном промо делу , тај добар крај неће бити у следећој , као и сваки крај пре тога....

i to me najvise smeta u twd.. a uopste nema potrebe da razvlace radnju jednog lika ili grupe ljudi na 45 minuta. takve stvari idu u serijama od 24-25 epizoda po sezoni.


Offline milanperky

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2718 : 23.11.2016. 23:01:07 »
Da li će srediti Negana do kraja sezone ili će i u osmoj da ih teroriše.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2719 : 24.11.2016. 13:29:56 »
Nije mi toliko loša epizoda, Maggie je zanimljiv lik. Iako je još jedan u nizu fillera. Onaj Isus-hipster mi je najkomičniji lik, trebaju mu dati da bude hašišar i govori totally cool.
Šteta što u idućoj epizodi neće biti Carla i Enid.


Da li će srediti Negana do kraja sezone ili će i u osmoj da ih teroriše.
U stripovima je živ i nakon 100 brojeva otkad se pojavio. A s obzirom da se ovdje zasad pojavljuje na kapaljku...
Mrzim lopatare i limune

Offline markonegative

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2720 : 24.11.2016. 13:34:56 »
Mislim da će Negan biti glavni i u sledećoj sezoni, ima tu još par stvari da se izdešava, videćemo kako će to odraditi a i Negan tj. Jeffrey D. Morgan zaslužuje i sledeću sezonu  clapp
Spoiler for Hiden:
Do kraja polusezone će verovatno Karl biti kod Negana a do kraja ove sezone Rik će verovatno početi da se udružuje sa ostalim grupama protiv Negana, tako da "All out war" očekujem sledeće sezone. Možda čak Negan završi svoju vladavinu na polovini 8. sezone (sledeći spojler otvarate na sopstvenu odgovornost)
Spoiler for Hiden:
ali svejedno, Negan je i dalje živ, i baš je gotivan lik xD Nadam se da će ostati živ i u seriji.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2721 : 24.11.2016. 18:29:45 »
Ne znam koliko ce drzati Negana, ali bi bilo dobro da se u skorije malo okrene situacija..Ovo njihovo izivljavanje na drugima mene vec malo smara.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2722 : 25.11.2016. 03:56:50 »
Ne znam koliko ce drzati Negana, ali bi bilo dobro da se u skorije malo okrene situacija..Ovo njihovo izivljavanje na drugima mene vec malo smara.

zar navijas protiv brata?

u seriji su trebali zamijeniti imena Negana sa Jesusom. steta samo sto ih nece vise ucmekati, glena sam imao zelju opaliti palicom jos nakon 2. sezone.. sad bih se zadovoljio sa morganom poslije do kraja sezone carol naravno  :bokser

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2723 : 28.11.2016. 09:31:24 »
Nisam pogledo poslednju epizodu , samo premotavo , ocekujem da će ovo biti najgora epizoda ustvari ne znam sto ovo pustaju koga briga ...
Moj utisak posle 6 epizoda
Spoiler for Hiden:
ubiše onu dvojicu a onda je vreme stalo , sad kad gledam imam utisak da nema sanse da se normalno sve zavrsi do poslednje 16 epizode , toliko stvari nas zanima toliko pitanja kako ce se gde odvijati situacija , jako sam razocaran a ova epizoda koju treba da pogledam nemam neku volju , malo razocaran jer je ova serija pada u top 3 koje se trenutno prikazuju a da ja gledam

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2724 : 28.11.2016. 13:52:36 »
Ja pokusao da odgledam drugu epizodu i nisam uspeo, koliko vidim nisam mnogo pogresio. Izgleda da sam zavrsio sa ovom serijom...

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2725 : 28.11.2016. 17:08:29 »
Od sad preskačem sve epizode bez Negana. Koji boredom je bila ova zadnja, geeez. :dash
Bezobraznici jedni, samo razvlače bez potrebe.

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2726 : 28.11.2016. 17:08:30 »
Šesta epizoda je odlična i uzbudljiva. Najmanje takve bi trebalo sve da budu. Podsetila me na Lost zbog šume i plaže.  :)

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2727 : 29.11.2016. 17:13:05 »
svidja mi se kako prosiruju svijet i razlika je nebo i zemlja naspram proslih sezona, ali na trenutke je jako dosadno

Offline milanperky

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2728 : 29.11.2016. 22:26:21 »
Priča je opet manje više ok, ali ipak mislim da preteruju sa ovim posjećivanjem epizode jednom liku (glumcu) iz serije.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2729 : 29.11.2016. 22:28:35 »
Isplativije im je ovako jer glumce plaćaju prema pojavljivanju. Moraju se puno iskeširati kad su svi na okupu.
Mrzim lopatare i limune