Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539368 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2310 : 23.11.2015. 17:15:36 »
Genijalno, nema šta.
Spoiler for Hiden:
Kontejner to the rescue u_jeeeeeeeeee

Offline Dax

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2311 : 23.11.2015. 22:15:07 »
pogledah sedmu ep. od FLEET ali ga nesto isekose na kraju... sad vidoh da se pojavila PROPER 2HD... verovatno je popravljen kraj koji te ostavlja u soku naglo :D

Daj link na pm gde moze da se skine taj proper 2HD. Hvala

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2312 : 23.11.2015. 22:36:34 »
Skini DOESNTSUCK ili FUM verziju. Ili, još bolje, WEB-DL, za njega već imaš podešen prevod. 2HD nije izbacio 7. epizodu, kolko ja vidim.

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2313 : 23.11.2015. 22:54:31 »
pogledah sedmu ep. od FLEET ali ga nesto isekose na kraju... sad vidoh da se pojavila PROPER 2HD... verovatno je popravljen kraj koji te ostavlja u soku naglo :D

Ako skines i vidis razliku neku, napisi :)

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2314 : 23.11.2015. 22:56:43 »
skinuo nisam gledao celu ep, samo kraj... mozda pola sekunde duze i onda ide odjavna spica i najava za novu ep...

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2315 : 23.11.2015. 23:42:14 »
Odgledana i 7. epizoda, dobra epizoda a malo i mene kao istinskog fana TWD-a počelo malkice nervirati previče čavrljanaj u stilu moralisanja... rastegnuli su brate.. no ostaje nada da će sa polusezonom i narednih 8 epizoda biti bolje...

Spoiler for Hiden:
Ovako za početak, Morgan mi opasno počeo ići na nerve, da ne kažem na k. protumačit će se pogrešno    :P
Znači znao sam da ove fore sa glumom nekog ''Gandija'' će da se pokaže toliko pogrešno i glupo. Čak bih volio da ga Carol 'oće fino skratiti za glavu pa neka scenaristima ide a dušu.
Kao što rekoh volio bih da je manje moralisanja u seriji, 'al šta'š, situacija sa Glennom preočito ispala i pomalo glupa, volio bih da nisu to napravili, ali ostaje nada da su ga sačuvali samo zato da bi ga...
Spoiler for Hiden:
... Negan fino odalamio palicom po glavi i na taj način da spase Daryla od te sudbine.
Mislim da, bez obzira na rušenje ograde i priliv walkera, neće se tražiti novo mjesto nego će se šta više Alexandrija proširiti po planu Deanne.
U jednom trenutku sam pomislio kako će Glenna da Anid fino metkom u čelo spuca, e to bi tek bilo glupo ..
Mi znamo da je Glenn živ a sad opet ovi unutra nisu načisto sa tim jer toranj im fino napravi posla.. opet kresanje nepotrebnih likova, sad će ih opet jedan dio da izgine.


Solidna epizoda, čeka se polusezonsko finale pa 'ajd da zavirimo u iduću epizodu

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.ba/2015/11/zavirimo-u-epizodu-epizoda-608-start-to.html

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2316 : 24.11.2015. 17:50:40 »
Odgledane šesta i sedma epizoda.

Šesta je mogla da bude mnogo bolja i uzbudljivija.

Spoiler for Hiden:
Konačno Glen u sedmoj! Bio bih mnogo oduševljeniji da su sve to oko njega odradili kako treba...

Imam visoka očekivanja za sledeću epizodu.  :)

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2317 : 26.11.2015. 10:02:31 »
Zajeban kraj epizode, imam osjećaj da nas čeka veliki cliffhanger u osmoj...
Spoiler for Hiden:
Baš me zanima hoće li se uspjeti obraniti od šetača.

Što se tiče onog kako je Glenn preživio, konačno su iskoristili logiku kada neki šetač umre, da on zauzme mjesto na tlu. Dakle, poubijao ih je nekoliko i tako začepio prolaz drugim šetačima do njega. Samo se morao strpjeti da odu. Ta im je logika falila u prošlim sezonama kada su isto imali probleme s gomilama. Recimo, ono u zatvoru kada su se svi okupljali na isto mjesto na ogradi i ovi bi ih pomalo tamanili. Logično bi bilo da bi leševi zombija smetali ovim novim da budu blizu ograde, ali nisam primijetio da bi ih uopće prikazali.
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2318 : 26.11.2015. 19:01:20 »
Ajde malo test memorije... ali bez pomoci Googla :D
Ko se seca cime se bavio Glen pre najezde zombija?  rofl

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2319 : 26.11.2015. 19:16:10 »
Ajde malo test memorije... ali bez pomoci Googla :D
Ko se seca cime se bavio Glen pre najezde zombija?  rofl

Raznosio pice? :D

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2320 : 26.11.2015. 19:29:04 »
Ajde malo test memorije... ali bez pomoci Googla :D
Ko se seca cime se bavio Glen pre najezde zombija?  rofl

Raznosio pice? :D
pizzapizza

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2321 : 28.11.2015. 17:22:48 »
evo jedna dobra fotka :D


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2322 : 28.11.2015. 21:59:13 »
Pogledana nova  :)

Trtrtrtrt
Spoiler for Hiden:
Glenn je živ  rofl rofl rofl rofl rofl
jedna od najglupljih i najlošijih epizoda otkad je ove serije. Čestitamo. Svaka čast scenaristima. Za ovako nešto smisliti treba stvarno imati pileći mozak.
« Zadnja izmjena: 28.11.2015. 22:44:23 Mulder »

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2323 : 30.11.2015. 14:41:50 »
Zasto TWD mora u svaku epizodu da nabaci barem dvije glupe scene? Ili oni samo vole da mi mrzimo neke likove... bas ne znam.
Rik i Diana se ispucase iz njihovih revolvera, al Megi vec posle petog ispaljenog metka je u skripcu, a ima automatsku... To me podsjeti na Hersela kad je sacmarkom pobio milion walkera na farmu.  rofl
Spoiler for Hiden:
Eto, samo su produzili zivot Semu, Ronu(?) i Dzesi(?) za jos jednu epizodu, kakav balavac obicni, kako me nervira, a brat Ron tek da ne pricam, kada nisu braca. A tek Eugene... uf
Prosto ne mogu da vjerujem da nisu iskoristili ovo probijanje walkera da maknu neke nevjerovatno iritante likove. A tek standoff izmedju Morgana i Kerol, vidimo se!
I Vuk ih na kraj postedi, ono dvoje spustise pistolj radi one "doktorke", pa samo sam poceo da navijam da ih kokne sve onamo.

Vala mi ne smeta njihovo filozofiranje, pa da ce samo to i radit, al ove glupe (debilne!) scene me izludjese.
« Zadnja izmjena: 30.11.2015. 14:44:52 wwin »

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2324 : 30.11.2015. 23:37:25 »
Odgledano polufinale... dobra epizoda, izvukli su se na kartu napetosti...

Spoiler for Hiden:
...Cijelo vrijeme je nekako napeto bilo i svaki od likova je bio u opasnosti, koliko god to na prvu ne vidjeli, mnogo toga je moglo krenuti drugim pravcem. Imali su više sreće nego pameti, ok za sreću ćemo vidjeti, jer ono malo ''govance'' Sam će skinuti sa trona iritantnog klinca Carla od prije par sezona...
Morgan, hmm šta reći, još prošlu epizodu sam navijao da ga neko smakne... nervira već duže vrijeme a sad bi neko dobio medalju da ga smakne... Nije mi jasan ovaj Vuk, šta sad on poštedi sve i odšeta se sa taocem...ma daj..
Sve je ostalo da visi u zraku, ništa sa sigurnošću ne možemo predvidjeti, fino onako u sredini rulje krelac Sam počne zvati mamicu, mamicu mu njegovu glupu, zašto mu nije gubicu svezala jer je znala kakvog debila od sina ima, ustvari dva debila, ovog Rona da i ne spominjem...
Drago mi što Carl mu onako u stilu Ricka očita lekciju, ono daj ti meni pištolj pa onda pričaj.

Uhh a sad da zavirimo u PROLOG sledećeg poglavlja serije, napokon spomenut NEGAN

ZAVIRIMO U EPIZODU - Epizoda 6.09 - No Way Out / PROLOG (vraća se 14.02.2016.)

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.ba/2015/11/zavirimo-u-epizodu-epizoda-609-no-way.html
« Zadnja izmjena: 30.11.2015. 23:39:21 DMX »

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2325 : 01.12.2015. 01:28:11 »
Ima jos posle odjavne spice.

Spoiler for Hiden:
Pojavljuje se taj Negan sto ga spominjete

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2326 : 01.12.2015. 01:58:32 »
Spoiler for Hiden:
fino onako u sredini rulje krelac Sam počne zvati mamicu, mamicu mu njegovu glupu, zašto mu nije gubicu svezala jer je znala kakvog debila od sina ima, ustvari dva debila, ovog Rona da i ne spominjem...

 rofl rofl rofl

Sad čekamo sledeću epizodu par meseci...  :facepalm

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2327 : 01.12.2015. 08:41:39 »
Zanimljiva epizoda, ali nije dovoljno dobra zbog pauze od nekoliko mjeseci. Da je jedna u nizu, ne bi bilo problema.
Spoiler for Hiden:
Nekako očekujem da će oni uspjeti spasiti svoj grad. Vjerojatno će biti još umiranja bitnih likova.
Mrzim lopatare i limune

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2328 : 01.12.2015. 23:14:06 »
Zanimljiva epizoda, ali nije dovoljno dobra zbog pauze od nekoliko mjeseci. Da je jedna u nizu, ne bi bilo problema.
Spoiler for Hiden:
Nekako očekujem da će oni uspjeti spasiti svoj grad. Vjerojatno će biti još umiranja bitnih likova.
Gledao sam emisiju Talking Dead...
Spoiler for Hiden:
...sve ukazuje na to da će održati grad, to sam i sam nekako zaključio prije. Nema mi nekog pretjeranog smisla da svake sezone mijenjaju lokaciju. U cijeloj toj diskusiji, gdje je bio gost Robert Kirkman i glumica što je glumila Deannu, pismom se javio producent Gimple i najavio veliku frku u idućoj epizodi a Kirkman onako ''teaser-ski'' rekao kako će mnogo ljudi izginuti.
Da ne spominjem onaj prolog u kojem se Abe, Darryl i Sasha susreću sa bajkerima iz Negan-ove ekipe.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2329 : 02.12.2015. 08:23:05 »
Meni je nekako uspio promaći taj prolog poslije slova.
Mrzim lopatare i limune

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2330 : 02.12.2015. 12:08:04 »
Meni je nekako uspio promaći taj prolog poslije slova.
Imaš link gore u mom postu na taj video...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2331 : 02.12.2015. 12:27:45 »
Pogledao sam sad. Je li onaj glavni bajker taj Negan ili su mu ovo sve vojnici? Neće valjda glavni negativac biti neki južnjački redneck...
Mrzim lopatare i limune

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2332 : 02.12.2015. 12:40:06 »
Pogledao sam sad. Je li onaj glavni bajker taj Negan ili su mu ovo sve vojnici? Neće valjda glavni negativac biti neki južnjački redneck...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2335 : 03.12.2015. 05:24:14 »
Pogledana osma  :)

Nakon toliko građenja jedno veliko ništa. Ok, bilo je dobro vidjeti onakav kraj
Spoiler for Hiden:
i novi put koji vodi prema Neganu. Sve ostalo meh.

Daryl i Abraham iduća. Nadam se.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2336 : 03.12.2015. 11:59:41 »
pogledao sam prvu epizodu. mogu se okladiti da se u naredne 3-4 epizode baš ništa bitno neće dogodesiti.
Spoiler for Hiden:
jer neće nam odma pokazati šta se dogodilo kad zombači jurnu prema onoj sireni

a epizoda mi je bila u stilu 'ne znaš ko pije, ko plaća'. ali valjda se volim pretvoriti u živog mrtvaca dok gledam...

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2337 : 05.12.2015. 14:43:53 »
pogledao sam prvu epizodu. mogu se okladiti da se u naredne 3-4 epizode baš ništa bitno neće dogodesiti.
Spoiler for Hiden:
jer neće nam odma pokazati šta se dogodilo kad zombači jurnu prema onoj sireni

a epizoda mi je bila u stilu 'ne znaš ko pije, ko plaća'. ali valjda se volim pretvoriti u živog mrtvaca dok gledam...

izgubio bih ovu okladu. ipak su 2. i 3. epizoda jako zanimljive - bolje od prve. 4. bi bila odlična da ne traje cijeli sat. poslije toga nekoliko prosječnih epizoda i kraj tako-tako. ukupno gledano, neloša polusezona (ali ipak sam gledao ubrzano).

i drago mi je što je onaj pripadnik manjinske skupine preživio, bilo je i donekle predvidivo.

hvala na prijevodima!

Offline Anderson121

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2338 : 18.12.2015. 11:43:15 »
Odgledao sam ovo cudo u roku od 10 dana. Počeo bih sa stripom jer ne mogu da čekam dva meseca. Zanima me da li će mi strip pokvariti utisak o seriji. Verovatno mi se serija svidela jer sam gledao epizodu za epizodom pa brzo zaboravim utisak lošijih epizoda.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2339 : 18.12.2015. 12:40:16 »
Odgledao sam ovo cudo u roku od 10 dana. Počeo bih sa stripom jer ne mogu da čekam dva meseca. Zanima me da li će mi strip pokvariti utisak o seriji. Verovatno mi se serija svidela jer sam gledao epizodu za epizodom pa brzo zaboravim utisak lošijih epizoda.
Ja sam strip citao pre nego sto je serija i krenula da se snima... i onda mi je bilo super i jedva sam cekao da vidim kako ce to ekranizovati... e sad u tvom slucaju ne znam kako ces doziveti... ja strip citam i dalje i super je jos uvek... u principu i dalje serija dosta dobro prati strip samo sto su neki likovi tamo zivi ovde mrtvi nekih nema itd...