Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539375 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2220 : 26.10.2015. 15:50:09 »
Spoiler for Hiden:
To je bilo u s01e02, ako se ne varam, kada Rick uđe u Atlantu. Onda je njega Glenn navodio preko radija i govorio mu kuda je najsigurnije. Samo što ovdje nema nikog da njemu pomogne i okružen je sa svih strana.
Mogu oni smisliti neku foru, ali ovako kako se završilo, teško da se može izvući.
Mrzim lopatare i limune

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2221 : 26.10.2015. 15:54:55 »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2222 : 26.10.2015. 15:56:34 »
Spoiler for Hiden:
To sam zaboravio. :) Teorijski je moguće i ne bih se bunio da se izvuče jer mu je dobar lik.
Mrzim lopatare i limune

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2223 : 26.10.2015. 17:22:43 »
E, ovo je pravi Voking Ded.  dobar-poso Nadam se da će ostati na ovoj grupi ljudi i u sledećoj epizodi. :)

Offline markonegative

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2224 : 26.10.2015. 20:17:13 »
Super epizoda, nadam se da će nastaviti ovako  smileyNO1

Spoiler for Hiden:
Koliko sam mogao da vidim ipak su Glena jeli (kao što medo reče, njegovu odeću su kidali zajedno sa organima). Ali se nadam da grešim i da ćemo ga još gledati jer je super lik i veoma koristan za celu grupu
Spoiler for Hiden:
iako ga kasnije Negan ubija, što veoma utiče na Rikovu promenu.
Nadam se da će se nekako izvući jer ne moraju baš da prate 100% strip, neki likovi koji su u stripu živi u seriji su mrtvi i obrnuto.
Takođe, mislim da je Rik malo zajebao ruku, jer se posekao na nož ili šta je ono bilo, mačetu koja je već bila zabijena u grlo šetaču, dakle posekao se na sečivo koje je imalo na sebi inficiranu krv. U stripu Rik nema desnu šaku, možda će u seriji izgubiti levu, tj. moraće da je odseče jer je inficirana?

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2225 : 26.10.2015. 22:04:11 »
Koliko ovo čudo ima spin-offova???  Sad sam naletio i na ovaj talk show koji ide nakon serije.  http://www.imdb.com/title/tt2089467/
Mrzim lopatare i limune

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2226 : 26.10.2015. 22:06:36 »
Koliko ovo čudo ima spin-offova???  Sad sam naletio i na ovaj talk show koji ide nakon serije.  http://www.imdb.com/title/tt2089467/

Nije to baš spin-off i to odavno traje  :-X :-X :-X

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2227 : 26.10.2015. 22:08:59 »
 :-X :-X :-X Vidim što je, ali tek sam sad naletio na njega. To ide poslije emitiraranja serije i često budu gosti oni glumci koji poginu u epizodi.
Mrzim lopatare i limune

Online petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2228 : 26.10.2015. 22:23:38 »
Fina epizoda.

Spoiler for Hiden:
Koliko je upečatljiviji kraj Glena u stripu... za mene jedan od najjačih trenutaka stripa do sada.
Slažem se da tu ima mesta da se nekim čudom spase. Kao - nisu prštala njegova creva i krv nego od onog smrada Nikolasa, ali bi mi sada njegovo izvlačenje ipak bilo jadno.
Kao u Peaky Blinders onomad Thomas Shelby iz rake... slabo, slabo.




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2229 : 26.10.2015. 23:10:58 »
Najjača epizoda do sada, mogu slobodno reći u cijeloj seriji a ne samo u ovoj sezoni...

Spoiler for Hiden:
U ovoj epizodi vidimo koliko neke, nama naizgled, banalne stvari znaju preokrenuti situaciju naopačke. To kažem za onu situaciju oko Morganovog molarisanja, jedni kažu dobro je što je u zen fazonu, drugi kažu da nije itd itd. Kraj epizode pokazuje koliko je upravo Morgan kriv, ili koliko će upravo Morgan biti kriv, ako Rick ne uspije ostatak krda priključiti Darylu, Abrahamu i Sashi.
Najšokantnije i iznenadno mi je bilo to oko Glena, vjerujem da je mrtav, očekivao sam to kad tad jer vodio sam se stripovskom pričom, ali ipak me šokiralo. Pošto sam se mnogo vezao za ove prve likove iz serije bilo bi mi žao da je stvarno Glen mrtav, a sa druge strane bilo bi mi glupo da preživi.
Bez obzira što je rano u sezoni umro, i što to nije bilo malo teatralnije i kao što smo do sada navikli da se cijela epizoda posveti smrti jednog lika, njegova smrt bi mogla dati težinu samoj priči, težinu ostatku sezone a sigurno i cijeloj seriji. Još ako je Maggie trudna, a sigurno jeste, biti će tu mnogo velikih preokreta unutar ove naše ''glavne'' ekipe. Jako mi se dopada što je njegova smrt prikazana toliko banalno, jer to je mnogo realnije nego da to ispadne u nekom herojskom stilu. To je život i smrt vreba iza svakog ćoška.
Stanovnici Alexandrije su po ko zna koji puta pokazali da su obične kukavice i da nisu ni 5 posto prošli toga što je sam Rick prošao, a da ne brojim ostatak ekipe. I dalje stojim iza riječi da je Rick, i samo Rick jedini dorastao ovoj apokalipsi. Čovjek čisto, otvoreno i jasno kaže da nema šanse da će se svi vratiti i da će morati nekoga ostaviti iza sebe.
Predobri su mi oni kadrovi iz zraka, baš onako nekako stripovski odrađeno i izgleda kao da listam stranice stripa, uopšteno stripa, a paneli se redaju pred očima.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2230 : 26.10.2015. 23:18:54 »
odlicna epizoda
Spoiler for Hiden:
Glen je mrtav definitivno mada malo gluplje nego u stripu, ali mozda manje brutalnije... Po stripu on bi trebao odavno da bude mrtav malo su mu produzili boravak u seriji... sve u svemu odlicna epizoda

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2231 : 26.10.2015. 23:22:40 »
odlicna epizoda
Spoiler for Hiden:
Glen je mrtav definitivno mada malo gluplje nego u stripu, ali mozda manje brutalnije... Po stripu on bi trebao odavno da bude mrtav malo su mu produzili boravak u seriji... sve u svemu odlicna epizoda
Spoiler for Hiden:
Jesi li vidio link na prošloj stranici?
http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,7247.msg409901.html#msg409901

Mislim da će preživjeti, ali vidjet ćemo.
Koliko sam čuo (iz druge ruke), cijela iduća epizoda bit će o Morganu, tako da vjerojatno poslije nje.
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2232 : 26.10.2015. 23:28:09 »
odlicna epizoda
Spoiler for Hiden:
Glen je mrtav definitivno mada malo gluplje nego u stripu, ali mozda manje brutalnije... Po stripu on bi trebao odavno da bude mrtav malo su mu produzili boravak u seriji... sve u svemu odlicna epizoda
Spoiler for Hiden:
Jesi li vidio link na prošloj stranici?
http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,7247.msg409901.html#msg409901

Mislim da će preživjeti, ali vidjet ćemo.
Koliko sam čuo (iz druge ruke), cijela iduća epizoda bit će o Morganu, tako da vjerojatno poslije nje.
Spoiler for Hiden:
nisam sad gledam bas... videcemo, mada mislim da je vreme nekoga da izbace od glavnih likova... :D

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2233 : 26.10.2015. 23:39:09 »
Spoiler for Hiden:
Po odeci koju su zombiji kidali, Glen je mrtav...Mada mozda ono sto smo videli se uopste nije dogodilo, mozda je to samo umislio onaj peder  :ban!

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2234 : 26.10.2015. 23:53:12 »
Iduća epizoda sudeći po promo materijalu će biti priča o Morganu posle onoga kad su ga Rick, Carl i Michonne našli kako tamani walkere.. Ovo im je baš fora jer svi očekujemo da vidimo šta je sa Glennom  clapp

ZAVIRIMO U EPZODU - Epizoda 6.04 - Here's Not Here

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.ba/2015/10/zavirimo-u-epzodu-epizoda-604-heres-not.html

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2235 : 27.10.2015. 00:23:40 »
Spoiler for Hiden:
Koliko sam čuo (iz druge ruke), cijela iduća epizoda bit će o Morganu, tako da vjerojatno poslije nje.
I to baš u toj od "90" minuta? BORING...
Usput, ako onaj ostane živ, biće preglupo. Bio je u sličnoj situaciji, zar ne?
Ali ako baš MORA ostati živ, onda barem nek daju neko (razumno) objašnjenje kako je to uspeo.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2236 : 27.10.2015. 00:25:40 »
Bit će boring ako ubace onaj njegov feng shui na koji se fura. Neka mu posvete epizodu, ali što baš 90 minuta? Ako bude tako, onda je to malo čudno.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2237 : 27.10.2015. 00:48:12 »
Pogledana treća  :)

Očekivano, prerazvikana epizoda. Tako je to s ovom serijom. Dobra epizoda, ali po običaju previše glupih scena. Pogotovo me se dojmila
Spoiler for Hiden:
ona scena oko 6. minuta kada Glenn i Michonne predvode grupu. Njih je bilo 7, 8, a zombača duplo više i opet zombiji uspiju popati nešto. Dajte me nemojte jebat  rofl rofl Michonne i Glenn toliko dugo zajedno, Glenn je pogotovo vrlo organizirana osoba. Ono, u jednoj sceni Michonne samo tako odrubi glave 4, 5 zombija, a ovdje nema vremena dok se jedan jebeni zombiji na kraju prikrade i ugrize onog. Nakon što je gotovo.

Ajme kako glupih scena  rofl rofl rofl rofl rofl

Ono što je dobro u ovoj epizodu je rad kamere u nekim scenama i muzika mi se svidjela. Dizala je lijepo napetost.

Što se tiče najvažnije scene
Spoiler for Hiden:
nadam se da je mrtav, ali osjećaj mi govori da je vrlo vjerojatno živ što bi bilo iznimno glupo. Glenn je odslužio svoje, još su se uz njega referirali na ranije sezone, bacali hintove na neke stare epizode. Zato i naslov epizode je takav. Ne znam, stvarno bih volio da je mrtav ne zato što mi je antipatičan jer nije već jednostavno je to to. Taman je. Sad ako bude živ, blah.

Iduću epizodu jedva čekam o majstoru Morganu. I to 90 minuta  ti_si_Bog čovjek koji je punih 6 godina preživio na takav filozofski način. I onda još neki ispitivaju da to nije dobro  rofl rofl rofl rofl rofl
Spoiler for Hiden:
zanima me sad sa njegovim sinom iako je on rekao da je kriv jer nije ubio onu majku koja je ugrizla njegovog sina. Jebiga, sranja se događaju. Svim likovima su se dogodila.

I onda poslije bi trebala biti epizoda sa gospodinom Darylom. Bit ću darežljiv za ovaj trash. Nategnutih 7/10

Zoka, hvala na najboljim prijevodima  smileyNO1

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2238 : 27.10.2015. 02:05:24 »
Cim ima jacih mentalnih impulsa citaj uzbudjenja i sokatne pogidbije odma se nalozite kako je dobra epizoda  ;D  ali dobra je bila.


Spoiler for Hiden:
Ako je Glen preziveo bice velika glupost. Ona rulja bi nastavila beton da grize a ne nekim cudom samo Nikolasa ako je pao na njega. Takodje nije jedino njihov miris sto ih ne privlaci nego smo gledali u prethodnim sezona da moraju i tihi da budu kada se sunjaju kroz njih, a Glenova vristanje nikako ne moze da ih odvrati pa da ga ne pojedu. Generalno poceo je da gubi minutazu i neku preteranu bitnost u zadnjih 15. epizoda pa je ovo i dobra prilika da se oprostimo od njega.


Citat:
čovjek koji je punih 6 godina preživio
O kakvim 6 god. ti pricas?!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2239 : 27.10.2015. 02:07:34 »
Spoiler for Hiden:
Morgana smo vidjeli u pilot epizodi i tek je regularan postao sad u 6. sezoni. Od prve do 6. sezone je prošlo 6 godina  ;)

Valjda ga se sjećaš iz pilot epizode  ;D

E da je Frank Darabont ostao. Vjerujem da bi neke stvari bile puno bolje.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2240 : 27.10.2015. 02:09:56 »
Spoiler for Hiden:
Apokalipsa traje oko 600 dana do sada, nepunih 2 god.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2241 : 27.10.2015. 02:12:16 »
Spoiler for Hiden:
Dobro, opet je dugo razdoblje u kojem treba preživjeti.

Samo se nadam kako neće više previše obraćat pažnju na Eugenea. On je imao svoju priliku u 5. sezoni.

Darabont, vrati seeee!!! Ili nam daj još jednu kvalitetnu Kingovu ekranizaciju.

A što se tiče
Spoiler for Hiden:
Glenna, jedna od većih gluposti bi bila da ga vrate. Vidim da je njegovo ime na cijeloj ovoj sezoni, ali možda će ga vratit jedino kroz flashbackove koje su koristili ove sezone. Pao je, gotov je. Jedino ako u zadnji jebeni čas netko nije došao  rofl rofl
« Zadnja izmjena: 27.10.2015. 02:15:04 Mulder »

Offline ailtonrs

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2242 : 27.10.2015. 09:31:58 »
Spoiler for Hiden:
Mislim da je Glen ziv...pogledajte da nosi pistolj,znaci ide sa snimanja,a tu je i Isus koji tek treba da se pojavi u seriji,znaci novijeg datuma je slaka.....tako da nije mrtav garant  ;D http://hollywoodlife.com/2015/10/26/glenn-alive-the-walking-dead-set-photo-proof-not-dead/   

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2243 : 27.10.2015. 10:57:02 »
Možda iduća epizoda bude kombinovana, Morgan priča - aktuelna priča. Previše je 90 minuta za samački život Morgan-a aka Jackie Chan-a  ;D

Spoiler for Hiden:
Službeno jedan od producenata je najavio da ćemo Glenna još vidjeti, a sad da li će to biti u flešbekovima ili nešto drugo to nije htjeo reći.
Za priču bi bolje bilo ako je mrtav.

Evo jedna zanimljiva mapa gdje se šta izdešavalo prilikom sprovođenja walkera

Spoiler for Hiden:

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2244 : 27.10.2015. 11:09:00 »
Spoiler for Hiden:
Neke teorije :)




Glenn isn't dead, guys...

Michonne said something like:

"Have you ever been covered in so much blood that you don't know if it's yours, or your friends?"





The distraction of Rick firing all those guns will lead them away..... My theory.... Glenn lives!!!!


[size=78%]



[/size][/font]

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2245 : 27.10.2015. 11:24:01 »
 ;D
Spoiler for Hiden:
http://www.goldderby.com/news/10708/did-glenn-really-die-on-the-walking-dead-thank-you-13579086.html

"'The Talking Dead' laid it on way too thick with their misery over Glenn's demise," Eckmann continues. "There is always sadness over the death of a character on this show, but last night it was really egregious. Couple that with the fact they didn't include Glenn in their 'in memoriam' segment, nor did they have Steven Yeun on as a guest, and I have my suspicions about his fate."

Znači, u toj emisiji svaki put kad netko pogine od likova, on je u tom in memoriam segmentu i još dođe kao gost. Glenn nije niti je glumac došao.

Možda su napravil iznimku jer su znali da ćete vi zemljani raspravljati o tome.


Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2246 : 27.10.2015. 12:14:47 »
Možda su napravil iznimku jer su znali da ćete vi zemljani raspravljati o tome.
rofl rofl  smileyNO1

Offline markonegative

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2247 : 27.10.2015. 14:06:00 »
Eugene tek treba da dobije svojih 5 minuta, postaće veoma važan za grupu, ali verovatno tek u sledećoj sezoni...

Spoiler for Hiden:
I da, Isus! Zaboravio sam da on treba da se pojavi  ;D
Možda on spasi Glena a možda se Glen i sam izvuče nekako. Zbog Glena bi mi bilo drago da se izvuče, zavoleo sam ga kao lika, ali bi mi isto takođe bilo glupo da preživi onu situaciju. Videćemo  kokicekola

Offline retarder

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2248 : 28.10.2015. 11:15:06 »
ovi su u potpunosti zaboravili na bicikl kao prijevozno sredstvo. niti ga koriste niti nailaze na njega bilo gdje. ne postoji u njihovom univerzumu...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2249 : 28.10.2015. 11:27:25 »
ovi su u potpunosti zaboravili na bicikl kao prijevozno sredstvo. niti ga koriste niti nailaze na njega bilo gdje. ne postoji u njihovom univerzumu...
e to sam i ja pomislio kada su trazili auto... reko nema nigde neki bicikl hhahahah....