Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539375 )

0 članova i 6 gostiju pregledava ovu temu.

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2160 : 24.09.2015. 01:09:14 »
Napokon je potvrđeno  clapp  :juhu:

POTVRĐENO - JESUS SE PRIDRUŽUJE EKIPI TWD

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.ba/2015/09/potvreno-jesus-se-pridruzuje-ekipi-twd.html

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2161 : 25.09.2015. 23:47:38 »

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2162 : 27.09.2015. 13:47:48 »
Nemrem vjerovati koliko je loše ovo Feat TWD  :facepalm

Btw. zna li netko koliko će sezona imati TWD, ukoliko je poznat podatak uopće?
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2163 : 27.09.2015. 15:53:33 »



Zaključio sam da bi za spas protiv zombija najpametnije bilo ubiti Ricka. Gdje se god on pojavi, odmah dolazi smrt i uništavanje. A te zajednice prije uvijek budu postojane. :)
« Zadnja izmjena: 27.09.2015. 15:56:53 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2164 : 27.09.2015. 20:42:39 »
Napokon je potvrđeno  clapp  :juhu:

POTVRĐENO - JESUS SE PRIDRUŽUJE EKIPI TWD

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.ba/2015/09/potvreno-jesus-se-pridruzuje-ekipi-twd.html

Znači, ipak nije vaskrsao nego postao walker.  u_jeeeeeeeeee

Offline lille

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 609
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2165 : 27.09.2015. 21:41:29 »
Zaključio sam da bi za spas protiv zombija najpametnije bilo ubiti Ricka. Gdje se god on pojavi, odmah dolazi smrt i uništavanje. A te zajednice prije uvijek budu postojane. :)

 :no-no   Ni ne zanima nas gledanje postojanih zajednica,  ;D

Meni je Morgan oduran, ne mogu mu ni glas čuti, a kamoli vidjeti; ljigav mi lik. Sad će im on sve poremetiti, kladim se...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2166 : 27.09.2015. 21:45:01 »
Sve likove koje su meni išli na živce su smaknuli. Još je ostao Rickov Carl, kad bi još i on nekako... :ono-kao
Živciralo me ono njegovo pretvaranje u opasnog Ramba, neuvjerljiva gluma. Kao "pretvarao se u ubojicu" pa ga je Rick spašavao bavljenjem poljoprivrede.
Mrzim lopatare i limune

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2167 : 27.09.2015. 22:56:51 »
Nemrem vjerovati koliko je loše ovo Feat TWD  :facepalm

Btw. zna li netko koliko će sezona imati TWD, ukoliko je poznat podatak uopće?

Nije poznat taj podatak, sezona će biti onoliko koliko serija bude gledana. S trenutnim stanjem ići će ovo preko 10 sezona sigurno.


Znači, ipak nije vaskrsao nego postao walker.  u_jeeeeeeeeee
Ovo daje novu sliku o tome što znači vaskrsnuti  ;D

Offline lille

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 609
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2168 : 28.09.2015. 12:27:06 »
Sve likove koje su meni išli na živce su smaknuli. Još je ostao Rickov Carl, kad bi još i on nekako... :ono-kao


 wishwish Možda se ispuni,  :andjelak

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2169 : 28.09.2015. 15:00:38 »
Omiljena sikucija se vraca na male ekrane   clapp

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2170 : 05.10.2015. 16:02:29 »
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2171 : 12.10.2015. 03:43:00 »

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2172 : 12.10.2015. 15:08:13 »
Ova bezbojnost je totalno nepotrebna, samo je pokvarila utisak posle odličnih prvih tri minuta. :-\

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2173 : 12.10.2015. 15:54:47 »
Pogledana prva, solidno otvaranje... mozda bi i bila zanimljivia ep da nisam odmah provalio Rikov plan  rofl ali ipak kraj ep je bio zanimljiv...

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2174 : 12.10.2015. 20:02:51 »
j*bes mi mater ako sam ista razumio, jel ovo tarantino rezirao? a reko sam da necu vise gledati, al neda mi vrag mira.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2175 : 12.10.2015. 20:42:57 »
Budući da već postoji hrvatski prijevod tamo, evo našim vjernim članovima poklon od mene.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2176 : 12.10.2015. 22:03:38 »
Pogledana prva epizoda najiščekivanije serije, da se razumijemo odmah, koja to serija ima predpremijeru pred prepunim Madison Square Garden-om zajedno sa glumcima, naravno TWD. Kad smo to rasčistili onda da kažemo evo i dovoljan broj ''zombića'' ako su kome falili   :P
Zadovoljan sam početkom sezone, opravdali su sve dosadašnje najave, ako nastave ovako u svakoj epizodi onda ćemo imati ono što su kreatori rekli, a to je u svakoj epizodi malo finale sezone.

Spoiler for Hiden:
Dobra stvar, tj. najbolja stvar koja se mogla desiti Rick-u je povratak Morgan-a, kako i kaže naziv epizode ''First Time Again. Ako se kojim slučajem i počeo gubiti, mada ja više volim kada je Rick malo van kontrole, Morganov povratak je to izbalansirao. Koliko god neki od mještana Alexandrije, a i nas gledalaca, mislili kako je Rick opasnost ja smatram da je on jedini čovjek koji je dorastao da bude vođa u ovakvom svijetu.
Ali i najboljima se potkradaju greške, plan je bio dobar, šta više i savršen, ali tu su uvijek nepredviđene stvari. Zvuk sirene ili čega već i imamo hordu na pohodu prema mjestu koje zovu dom. Mislim da su za to zaslužni Vukovi ili ti ga Wolves-i koji su vjerovatno čekali da svi okuse osjećaj uspjeha i pobjede a onda zadaju udarac, mada je moguće da je i neko ljut na Rick-a unutar zidova odlučio da se na taj način osveti ili šta već. Ako je to u pitanju onda je pomalo glupo.
Mnogo novih likova već u prvoj epizodi, napetost, rezimiranje međuljudskih odnosa i mnogo walkera, sve to mi ulijeva povjerenje da će ova sezona biti veoma dobra.

A sad malo da skratimo neizvjesnost i iščekivanje zavirom u epizodu 2

ZAVIRIMO U EPIZODU - Epizoda 6.02 - JSS

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.ba/2015/10/zavirimo-u-epizodu-epizoda-602-jss.html

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2177 : 12.10.2015. 22:42:12 »
Pa sad da je najiščekivanija...

Spoiler for Hiden:

 ;)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline markonegative

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2178 : 12.10.2015. 23:14:51 »
Dobar početak nove sezone, kao što reče groznim odmah sam znao šta Rick sprema  kokicekola

Spoiler for Hiden:
Izgleda da su Vukovi krivi za onaj zvuk sirene ili čega već, jer u stripu pucnjava sa njima dovodi krdo do Aleksandrije. Ako budu pratili strip, biće ovo dobra sezona. Verovatno će se cela ili bar pola sezone baviti problemima Aleksandrije sa krdom.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2179 : 13.10.2015. 10:01:57 »
Budući da već postoji hrvatski prijevod tamo, evo našim vjernim članovima poklon od mene.
nijesu ga jos 'obradili'... dako su konacno odustali od prebacivanja.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2180 : 13.10.2015. 19:37:06 »
Jedino dobro u ovoj epizodi je bio kraj...  :u-lala

Offline Drifter

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2181 : 13.10.2015. 23:47:11 »
Pocetak 6 sezone je stvarno zanimljiv .Nadam se da ce sezona biti bolja od pete .

Spoiler for Hiden:
..sto je DMX gore rekao "volim kad je Rick malo van kontrole"..Rick je najbolji lik koji bi mogao im biti lider i svaki potez je njegov pametan potez..ostali su svi ne zreli za ulogu vođe a pogotavo ovi sporedni članovi Alexandrije...sto se tice kraj epizode mislim da je to ucinio onaj mali sto mu je Rick ubio oca,moja predpostavka heheh
« Zadnja izmjena: 13.10.2015. 23:48:42 Drifter »

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2182 : 14.10.2015. 01:12:35 »
I meni se mnogo svidela epizoda.

Spoiler for Hiden:
Jedino kraj... Nisam dobio ono što sam očekivao. Kao kad devojka počne polako da se skida, a onda se odjednom obuče i ode.  rofl
Ali verovatno ne bi bilo toliko zanimljivo i gledano bez neizvesnosti.  :)
Sad i ja mislim da je taj dečko napravio sranje. :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2183 : 14.10.2015. 01:22:22 »
Pogledan početak nove sezone  :)

Po običaju čisto solidno otvaranje, ali promašili su flashbackove koji mi se nisu pretjerano svidjeli na koji način su to ispričali. Ono što sam primijetio još prije dvije sezone, a to je da u svakoj sezoni dobijemo dobru karakterizaciju samo jednog lika. To je ono što je u TWD-u najveća greška što scenaristi ne znaju okarakterizirati sve likove. Naspram jedne Žice koja isto ima plejadu različitih likova, ali svaki do njih je nevjerojatno dobro napravljen, u TWD-u imamo samo nekoliko takvih likova. Rick, Daryl i Carol koja je postala odličan lik.

Ove sezone izgleda da idu na dinamiku između Ricka i Morgana. Tome sam se nadao jer su karakterno potpuno drugačiji lik. Došli su tu gdje jesu na posve drugačiji način. Morgan je ustvari vaga između Ricka i ostalih. Kako će sezona odmicati, Morgan će se sve više uključivati u rasprave. Daryl će i dalje ostati najbolji lik.

Koliko god Rick imao odlike vođe, on ništa ne bi bio bez pojedinih likova. Meni su inače highlight ovakvih serija psihološki aspekti i interakcije između likova pa tako mi se najviše svidio onaj mali razgovor između Morgana i Carol gdje je Morgan primijetio kako Carol sve analizira što je dovelo do određene osobnosti Morgana. Tako rastu likovi i te stvari nam trebaju pokazivati. Lennie James (Morgan), on mi je najbolji bio u Jerichu, serija koja je isto imala dosta likova. Ustvari, po situaciji i preživljavanju dosta slična. Iako je 6. sezona, vjerujem da će mi Morgan postati jedan od boljih likova. A to tražim, dobru i kvalitetnu karakterizaciju likova i njihove odnose. 80% kad se bave s odnosima prenategnuto mi izgleda. Kao Abraham i Sasha u ovoj epizodi. Kao i da sami glumci nisu sigurni u ono što izgovaraju. Dosta likova je takvih.

Glenn mi se popravio. Njega u ovoj sezoni vidim kao vođu, ali koji je ispod Ricka i prima njegova naređenja. On će voditi onu grupicu gdje je i onaj tip s kojim se potukao. I vidjelo se da mu je taj tip počeo vjerovati i da ga sluša. To je recimo dobro prikazano jer kad imaš toliko ljudi, moraš imati i ljue poput Glenna koji će isto u određenom trenutku biti vođa i kontrolirati ne 10-15 ljudi, ali troje, četvoro.

Inače, rejting početka ove sezone je 7.4 što je slabije od otvaranja četvrte i pete sezone.

Zoka, hvala na najboljim prijevodima  smileyNO1


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2184 : 14.10.2015. 11:40:05 »
Sviđa mi se otvaranje. Ispočetka su mi crno-bijela prisjećanja bila čudna, ali kasnije sam pohvatao konce. Ja se ovog Rona (Austin Abrams) ne mogu nikako sjetiti iz prošle sezone, sjećam se samo njegovog brata.
Mrzim lopatare i limune

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2185 : 14.10.2015. 21:31:50 »
Sviđa mi se otvaranje. Ispočetka su mi crno-bijela prisjećanja bila čudna, ali kasnije sam pohvatao konce. Ja se ovog Rona (Austin Abrams) ne mogu nikako sjetiti iz prošle sezone, sjećam se samo njegovog brata.
Ron se u prošloj sezoni pojavio onda samo kada je Carl sa njima došao da se druži, igrali su igrice ili nešto slično... nije imao značajnu ulogu za razliku od njegovog brata kojeg je Carol pošteno isprepadala  ;D

Pogledan početak nove sezone  :)

Spoiler for Hiden:
Po običaju čisto solidno otvaranje, ali promašili su flashbackove koji mi se nisu pretjerano svidjeli na koji način su to ispričali. Ono što sam primijetio još prije dvije sezone, a to je da u svakoj sezoni dobijemo dobru karakterizaciju samo jednog lika. To je ono što je u TWD-u najveća greška što scenaristi ne znaju okarakterizirati sve likove. Naspram jedne Žice koja isto ima plejadu različitih likova, ali svaki do njih je nevjerojatno dobro napravljen, u TWD-u imamo samo nekoliko takvih likova. Rick, Daryl i Carol koja je postala odličan lik.

Ove sezone izgleda da idu na dinamiku između Ricka i Morgana. Tome sam se nadao jer su karakterno potpuno drugačiji lik. Došli su tu gdje jesu na posve drugačiji način. Morgan je ustvari vaga između Ricka i ostalih. Kako će sezona odmicati, Morgan će se sve više uključivati u rasprave. Daryl će i dalje ostati najbolji lik.

Koliko god Rick imao odlike vođe, on ništa ne bi bio bez pojedinih likova. Meni su inače highlight ovakvih serija psihološki aspekti i interakcije između likova pa tako mi se najviše svidio onaj mali razgovor između Morgana i Carol gdje je Morgan primijetio kako Carol sve analizira što je dovelo do određene osobnosti Morgana. Tako rastu likovi i te stvari nam trebaju pokazivati. Lennie James (Morgan), on mi je najbolji bio u Jerichu, serija koja je isto imala dosta likova. Ustvari, po situaciji i preživljavanju dosta slična. Iako je 6. sezona, vjerujem da će mi Morgan postati jedan od boljih likova. A to tražim, dobru i kvalitetnu karakterizaciju likova i njihove odnose. 80% kad se bave s odnosima prenategnuto mi izgleda. Kao Abraham i Sasha u ovoj epizodi. Kao i da sami glumci nisu sigurni u ono što izgovaraju. Dosta likova je takvih.

Glenn mi se popravio. Njega u ovoj sezoni vidim kao vođu, ali koji je ispod Ricka i prima njegova naređenja. On će voditi onu grupicu gdje je i onaj tip s kojim se potukao. I vidjelo se da mu je taj tip počeo vjerovati i da ga sluša. To je recimo dobro prikazano jer kad imaš toliko ljudi, moraš imati i ljue poput Glenna koji će isto u određenom trenutku biti vođa i kontrolirati ne 10-15 ljudi, ali troje, četvoro.

Inače, rejting početka ove sezone je 7.4 što je slabije od otvaranja četvrte i pete sezone.


Mulder, odlično si napisao i o svrnuo se na te neke detalje koji bi uveliko poboljšali ovu, i sada po meni odličnu, seriju  smileyNO1
« Zadnja izmjena: 14.10.2015. 21:34:42 DMX »

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2186 : 15.10.2015. 00:48:37 »
Nadam se da će sezona biti zanimljiva. Dobro otvaranje.

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2187 : 17.10.2015. 17:39:10 »
ljudi gde ima da se skine prva epizoda???...samo neki mkv i slicne gluposti... :ceska: :ceska:
...so say we all...

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2188 : 17.10.2015. 17:54:50 »
MKV je trenutno najbolji kontejner koji postoji. Ako ti ga hardver ne podržava, prepakuj ga u mp4 preko MkvToMp4. Proces traje svega nekoliko sekundi.

Offline zweistein

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2189 : 17.10.2015. 18:36:01 »
ljudi gde ima da se skine prva epizoda???...samo neki mkv i slicne gluposti... :ceska: :ceska:

eztv