Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539359 )

0 članova i 6 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Zeusplus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1860 : 19.03.2014. 21:07:31 »
Ma 14-ta epizoda mi je najslabija u ovoj sezoni ali to je to, sve u svemu sasvim solidno i ja ih rado gledam.

Offline bedazzled

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
    • BluRay i HD ripovi Filmova i serija sa prevodima!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1861 : 20.03.2014. 00:58:00 »
Strasno-odlicna zadnja epizoda! Inace one dve prethodne potpuno dosadne epizode ali brate,ja ovu seriju bas gotivim i uprkos nekim debelim minusima meni bar,drzi paznju a cini mi se i dobrom delu gledalaca!  clapp

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1862 : 21.03.2014. 00:37:10 »
Mnogo dobra ova 14. Retkost u ovom sivilu od sezone.
Spoiler for Hiden:
Vazda su epizode sa ovom dečicom bile zanimljive i simpatične.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1863 : 23.03.2014. 09:28:49 »
 8) je, ova zadnja epizoda je za razliku od predhodnih dosta bolja :lubenica: no, u globalu ova cijela sezona mi je  :smor:
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1864 : 24.03.2014. 19:34:05 »
crap  thumb-down
If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Offline Mouse

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
    • Balkan Music BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1865 : 25.03.2014. 00:01:55 »
Malo su mi smor zadnje dve,tri epizode...u svakoj 3 glumca i zombiji, a ne prikazuju ostale...moglo bi to mnogo sazetije...ali ok...cekam 15.tj.prevod pa bacam komentar...

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1866 : 25.03.2014. 15:38:22 »
Nisam jos gledala 4 sezonu pa me zanimaju utisci? Ne znam dal da gledam,posto pratim jos neke serije   :ceska: ???

Offline xalexas

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1867 : 25.03.2014. 15:49:53 »
Meni nije jasno čemu ovo razdvajanje priča. Da bolje upoznamo likove? Ako ih nisam upoznao do sada ovo mi tek neće pomoći.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1868 : 25.03.2014. 15:56:45 »
Je li 15. epizoda još veći BOOM od prethodne, da skinem brzo i pogledam?  :P

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1869 : 27.03.2014. 16:15:18 »
Nisam jos gledala 4 sezonu pa me zanimaju utisci? Ne znam dal da gledam,posto pratim jos neke serije   :ceska: ???

Druga polovina sezone je malo dosadnija ali nema neke razlike u odnosu na ranije, ako su ti se svidele prve 3, možeš i ovu. I dalje se likovi ponašaju nelogično i ima nekih gluposti ali meni ne smeta toliko  :)

Je li 15. epizoda još veći BOOM od prethodne, da skinem brzo i pogledam?  :P

I ja sam očekivao bar solidnu 14. epizodu na osnovu komentara ali dobih "šok" momenat koji mi je bio bezveze. Valjda će se nešto desiti u finalu, u 15. nije  :)

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1870 : 27.03.2014. 20:42:49 »
Nisam jos gledala 4 sezonu pa me zanimaju utisci? Ne znam dal da gledam,posto pratim jos neke serije   :ceska: ???

Druga polovina sezone je malo dosadnija ali nema neke razlike u odnosu na ranije, ako su ti se svidele prve 3, možeš i ovu. I dalje se likovi ponašaju nelogično i ima nekih gluposti ali meni ne smeta toliko  :)

Je li 15. epizoda još veći BOOM od prethodne, da skinem brzo i pogledam?  :P

I ja sam očekivao bar solidnu 14. epizodu na osnovu komentara ali dobih "šok" momenat koji mi je bio bezveze. Valjda će se nešto desiti u finalu, u 15. nije  :)
Znaci nastavljam,pa i ako se razocaram nece biti ni prvi ni poslednji put :D

Offline Spartacus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1871 : 31.03.2014. 16:02:09 »
Jako slaba zadnja epizoda u sezoni vrlo mlako i slabo ...prilicno sam razocaran .

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1872 : 31.03.2014. 16:05:25 »
Serija je postala pravo smeće. Veoma žalosno šta su napravili od serije.  :facepalm

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1873 : 31.03.2014. 21:26:12 »
meni se svidja kraj
Spoiler for Hiden:
sto se tice price mozda neki misle da su smorili ali nisu zapravo su mnogo ubrzali pricu u odnosu na strip, sto se tice utocista smorena je prica i u stripu bar menei videcemo kako ce to ekranizovati... inace stigli su otprilike do 60 broja stripa... od 120+

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1874 : 31.03.2014. 21:33:45 »
Jel mozes malo vise da kazes sta ce se ovde odigravati? Naznaci posebno pre otvaranja spojlera.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1875 : 31.03.2014. 21:41:31 »
Jel mozes malo vise da kazes sta ce se ovde odigravati? Naznaci posebno pre otvaranja spojlera.
Spoiler for Hiden:
pa totalno su izmenili pricu u odnosu na strip u samo poslednoj sceni ove poslednje ep... u stripu oni ih prime bleje sa njima druze se rade a onda provale da ima jos ljudi koji ih posmatraju izbiju jos neki konflikti. Davno sam citao te brojeve ali taj deo mi nije bio zanimljiv uopste... na kraju se svi pokolju klasika :D

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1876 : 01.04.2014. 00:02:12 »
Jel mozes malo vise da kazes sta ce se ovde odigravati? Naznaci posebno pre otvaranja spojlera.
Spoiler for Hiden:
pa totalno su izmenili pricu u odnosu na strip u samo poslednoj sceni ove poslednje ep... u stripu oni ih prime bleje sa njima druze se rade a onda provale da ima jos ljudi koji ih posmatraju izbiju jos neki konflikti. Davno sam citao te brojeve ali taj deo mi nije bio zanimljiv uopste... na kraju se svi pokolju klasika :D
Jel se pominje u stripu neko razrešenje, tj. onaj lik što treba
Spoiler for Hiden:
da ga odvedu u Vašington? Mislim da je lik težak prevarant i da uopšte nema nikakvo konkretno rešenje. Zavlači onu dobricu od marinca, brkajliju.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1877 : 01.04.2014. 01:03:28 »
Serija je cijelo vrijeme dosadna, na momente debilna, ne znam zasto ali opet je volim gledati.

Spoiler for Hiden:
Rick je car nad carevima.. a posljednja scena me je odusevila.. jer uvijek sam zelio u svakoj seriji, filmu, stripu, da junak kaze: Zakacili su se sa pogresnim ljudima!!! :D to sam cekao godinama  :naklon:
Za tim sam vapio kod Captain Cathrine Janeway kad su ih svakakvi mulci napadali a oni uvijek isto.. joj pa gdje si Rice Springfildce bio u Vojageru, ta serija bi bila 750 puta bolja  ;D

Steta samo sto sama serija nije malo zanimljivija, jer sa scenama poput ubijanja djece ili kad kako je rick isjeckao tipa pred ocima svoga sina ne bi imala premca, uvjeren sam.
Mozda su se lako otarasili Shane-a sa glupavom pricom o tucanju rickove zene, jer koliko god to bilo novo, ljudi uvijek favoriziraju 1. likove sa kojima se susretnu

Offline bedazzled

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
    • BluRay i HD ripovi Filmova i serija sa prevodima!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1878 : 01.04.2014. 02:20:21 »
I ako ima puno praznih hodova meni je serija ok i dalje mi drzi paznju!

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1879 : 01.04.2014. 10:07:10 »
Jel mozes malo vise da kazes sta ce se ovde odigravati? Naznaci posebno pre otvaranja spojlera.
Spoiler for Hiden:
pa totalno su izmenili pricu u odnosu na strip u samo poslednoj sceni ove poslednje ep... u stripu oni ih prime bleje sa njima druze se rade a onda provale da ima jos ljudi koji ih posmatraju izbiju jos neki konflikti. Davno sam citao te brojeve ali taj deo mi nije bio zanimljiv uopste... na kraju se svi pokolju klasika :D
Jel se pominje u stripu neko razrešenje, tj. onaj lik što treba
Spoiler for Hiden:
da ga odvedu u Vašington? Mislim da je lik težak prevarant i da uopšte nema nikakvo konkretno rešenje. Zavlači onu dobricu od marinca, brkajliju.
Spoiler for Hiden:
pa pazi taj deo sa Vasingtonom su i izmenili, po stripu je skroz drugacije tako da je i mene malo prica zbunila ali jedva cekam da vidim sta su smislili, Marinca i naucnika Rik upozna odavno i ova scena sad iz poslednje ep kada ih napadnu ovi likovi i pojavi se Derel u stripu je sa marincem tu i pobiju ih Derel u stripu ne postoji... tako da prica za Vasington tek krece kada pobegnu iz utocista, znaci tek za 2 sezone... a do tada ko zna sta ce da izmene jos...  :D
ja sam stigao sa citanjem do 120 broja trenutno ima 124 ja cekam da se nakupi bar 10 brojeva pa mi burazer salje iz US... ne volim da citam online ipak kada citas strip online nije isti osecaj nego kada imas knjigu :D

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1880 : 14.04.2014. 17:47:40 »
pogledao zadnjih osam. onako usputno, dok sam bio na netu. dosadno uglavnom. jedino bi se od zadnje tri dalo sastaviti jednu poštenu epizodu. prvi dio sezone bio mi je bolji.

likovi i dalje debilni. hoću da mali karlo ugine. užasan je.

Spoiler for Hiden:
kraj je dobar (ovi iz Odredišta su kanibali neki, ha? kul.) i nadam se da će napokon ubacit neku veću priču (mislim na put u vašington, otkrivanja što stoji iza epidemije), koje nema od valjda prve sezone kad su išli tražit onaj CDC-jev labos

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1881 : 14.04.2014. 19:18:53 »
pogledao zadnjih osam. onako usputno, dok sam bio na netu. dosadno uglavnom. jedino bi se od zadnje tri dalo sastaviti jednu poštenu epizodu. prvi dio sezone bio mi je bolji.

likovi i dalje debilni. hoću da mali karlo ugine. užasan je.

Spoiler for Hiden:
kraj je dobar (ovi iz Odredišta su kanibali neki, ha? kul.) i nadam se da će napokon ubacit neku veću priču (mislim na put u vašington, otkrivanja što stoji iza epidemije), koje nema od valjda prve sezone kad su išli tražit onaj CDC-jev labos
Nema ništa od razjašnjenja misterije... Ovako će da nas čvare još 16 sezona...  bbq

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1882 : 18.04.2014. 10:59:22 »
pogledao i ja ovu sezonu... zakljucak, i one dobre likove su upropastili..
i ne shvatam kako glupe epizode ljudi mogu da naprave..
fazon jedna epizoda i cela epizoda o neka dva lika, npr. Derilu i onoj maloj, pa o Riku i malom..
Lost je imao jos vecu glumacku postavu pa nisu imali takve epizode, Game of Thrones isto, ma ima ih dosta takvih serija...

Sa Rikom mi postaje dosadno, jedne sezone je opasan baja, druge pickica..
Mali Karl neka umre - slazem se, bolno ga je gledati ali onda treba i pola drugih likova..

"Dobro" finale, ima par dobrih prica, ali ce najverovatnije to isto da upropaste...

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1883 : 21.04.2014. 14:39:28 »
 rofl

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1884 : 21.04.2014. 14:53:35 »
Upravo tako  clapp

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1885 : 26.04.2014. 21:59:50 »
 rofl

Offline Arsa43

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1886 : 03.05.2014. 18:06:45 »
Jel neko zna kada ce 5. sezona ?

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1887 : 03.05.2014. 22:10:11 »
Jel neko zna kada ce 5. sezona ?
Kao i do sada, na jesen.Na IMDB-u piše da počinje 12-og oktobra.

Offline magneto

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1888 : 07.06.2014. 11:22:40 »
ali..Nikad, nikad, nikad nemojte da prestanete sa ovom serijom... kad nje više ne bude bilo...moj život će izgubiti smisao  ;D fantastična serija.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #1889 : 07.06.2014. 16:50:30 »
ali..Nikad, nikad, nikad nemojte da prestanete sa ovom serijom... kad nje više ne bude bilo...moj život će izgubiti smisao  ;D fantastična serija.
pa materijala ima za jedno jos 5 sezona sigurno... plus strip jos izlazi tako da videcemo dokle ce da idu :D