Serije > O serijama

Chernobyl

<< < (10/12) > >>

Dragan.P:

--- Citat: zkarlov - 06.06.2019. 16:41:15 ---
--- Citat: Tommy04121 - 06.06.2019. 06:51:45 ---
--- Citat: zkarlov - 05.06.2019. 22:40:34 ---Oklen si ti? Sj. Koreje?

--- Kraj citata ---
ti isti korejci su veci slaveni od nas.
mi juzni slaveni smo najgori, umjesto da damo podrsku zapadnim slavenima.
mi stanemo na stranu anglosaksonaca.
a kultura njih i nasa kultura su toliko razlicite da se ne mogu ni usporedjivati.
ali nama je uvjek tudje bolje.
Nego da ne spamam, ljudi ne kuze da je ovo fikcija.
mislim katastrofa se dogodila ali ne ovako kako su nam prikazali.
nije ovo dokumentarac.

--- Kraj citata ---
Koji anglosaksonci i zapadni slaveni čovječe... Imao sam 16 g. kad se to dogodilo i znam kakva je panika bila. Evo što nam je bratski ruski narod podario, zapitaj se odakle danas toliko tumora i rakova među našim stanovništvom. Ne trolaj nad ljudskim tragedijama.



--- Kraj citata ---

E jbg sada i ti mesas babe i zabe, niko ne kaze da cernobilska katastrofa nije imala ucinak za pojavu rakova i tumora ali glavni uzrok povecanom broju rakova i tumora je posledica nato bombardovanja 1999 koju smo svih 78 dana trpeli a oni nas rokali osiromasenim uranijumom.

zvoneM:

--- Citat: Dragan.P - 12.06.2019. 02:15:59 ---
E jbg sada i ti mesas babe i zabe, niko ne kaze da cernobilska katastrofa nije imala ucinak za pojavu rakova i tumora ali glavni uzrok povecanom broju rakova i tumora je posledica nato bombardovanja 1999 koju smo svih 78 dana trpeli a oni nas rokali osiromasenim uranijumom.

--- Kraj citata ---

Eto, sirotinju uvijek tako tretiraju....   :(  Dam se kladiti da bi neku imućniju zemlju rokali obogaćenim uranijumom. 

zkarlov:
Nisam upoznat da su Hrvatsku bombardirali osiromašenim uranom...  :ne-zna

Red Dragon:
Vala ga prećeraše sa ovom ocenom 9.6

Serija jes odlična, al da se bolje kotira od jedne Žice, Sopranovih, BrB pa čak i GoT, smiješno.

DJOXXXA:

--- Citat: Red Dragon - 12.06.2019. 16:39:26 ---Vala ga prećeraše sa ovom ocenom 9.6

Serija jes odlična, al da se bolje kotira od jedne Žice, Sopranovih, BrB pa čak i GoT, smiješno.

--- Kraj citata ---

Mislim da je na ovo imalo uticaj nesto sto ameri zovu comparison bias, iz jednostavnog razloga sto je serija isla posle priznacemo razocaravajuce sezone GoT-a. Ljudima je nakon onog skandala od finala serije Chernobyl izgledao bolje nego sto zaista jeste...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju