Autor Tema: The Vampire Diaries  (Posjeta: 247308 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline damilica

  • E ako sam ja početnik, onda stvarno...
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 580
  • Spol: Muški
  • Muß ich denn sterben, ... Um zu leben?
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #960 : 07.01.2012. 20:46:55 »
Hvala! clapp smileyNO1

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #961 : 07.01.2012. 23:32:37 »
Promo sa srpskim prevodom:


Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #962 : 09.01.2012. 14:31:47 »
Pozz :) Nakon Bones, počinjem da gledma ovu seriju... E sada, zanima me da li neko ima hdtv linkove za download prve sezone(može i druga ako ima), znači megaupload ili rapidshare :)


Večito zahvalan :)


Gledao sam par epizoda na tv-u i dopala mi se serija :)

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #963 : 09.01.2012. 15:22:42 »
Poslao sam ti Rapidshare linkove Milane.

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #964 : 10.01.2012. 02:42:01 »
Spoiler for Hiden:
Cuo sam da ce neko od glavnih likova da ode iz serije i to zbog Dejmona... da li neko zna nesto vise o tome...?
« Zadnja izmjena: 10.01.2012. 12:29:56 Diesel986 »

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #965 : 10.01.2012. 02:53:17 »
Spoiler for Hiden:
Cuo sam da ce neko od glavnih likova da ode iz serije i to zbog Dejmona... da li neko zna nesto vise o tome...?

Spoiler for Hiden:
Edituj post i stavi to u spojler. Džeremi je u poslednjoj epizodi "kontrolisao" Džeremija da ode iz mesta, jer ga je Elena zamolila, kako ga ne bi ubili.

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #966 : 10.01.2012. 14:13:26 »
26. januara neće biti emitovana epizoda, prave jednonedeljnu pauzu.

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #967 : 10.01.2012. 16:09:34 »
Spoiler for Hiden:
Cuo sam da ce neko od glavnih likova da ode iz serije i to zbog Dejmona... da li neko zna nesto vise o tome...?

Spoiler for Hiden:
Edituj post i stavi to u spojler. Džeremi je u poslednjoj epizodi "kontrolisao" Džeremija da ode iz mesta, jer ga je Elena zamolila, kako ga ne bi ubili.


Spoiler for Hiden:
Mislio sam u stvarnosti da ce neko od glumaca da istupi iz serije ne u epizodi...?

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #968 : 10.01.2012. 17:50:41 »
Spoiler for Hiden:
Cuo sam da ce neko od glavnih likova da ode iz serije i to zbog Dejmona... da li neko zna nesto vise o tome...?
Spoiler for Hiden:
Edituj post i stavi to u spojler. Džeremi je u poslednjoj epizodi "kontrolisao" Džeremija da ode iz mesta, jer ga je Elena zamolila, kako ga ne bi ubili.
Spoiler for Hiden:
Mislio sam u stvarnosti da ce neko od glumaca da istupi iz serije ne u epizodi...?
Spoiler for Hiden:
Neće.

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #969 : 10.01.2012. 18:36:36 »
Spoiler for Hiden:
Cuo sam da ce neko od glavnih likova da ode iz serije i to zbog Dejmona... da li neko zna nesto vise o tome...?
Spoiler for Hiden:
Edituj post i stavi to u spojler. Džeremi je u poslednjoj epizodi "kontrolisao" Džeremija da ode iz mesta, jer ga je Elena zamolila, kako ga ne bi ubili.
Spoiler for Hiden:
Mislio sam u stvarnosti da ce neko od glumaca da istupi iz serije ne u epizodi...?
Spoiler for Hiden:
Neće.

Spoiler for Hiden:
tako sam cuo a pisalo je u novinama o tome, oni cuvaju u tajnosti i nece da otkriju o kome se radi tako da se jos ne zna o kome je rec... mislim da za ovo ne treba spojler  :)

Offline AnuBis

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #970 : 13.01.2012. 15:05:30 »
Spoiler for Hiden:
Cuo sam da ce neko od glavnih likova da ode iz serije i to zbog Dejmona... da li neko zna nesto vise o tome...?

Spoiler for Hiden:
Edituj post i stavi to u spojler. Džeremi je u poslednjoj epizodi "kontrolisao" Džeremija da ode iz mesta, jer ga je Elena zamolila, kako ga ne bi ubili.


Spoiler for Hiden:
Mislio sam u stvarnosti da ce neko od glumaca da istupi iz serije ne u epizodi...?

Pa i kad stvarno neko napusti seriju ako nije bas bitan lik oni ga "ubiju" tj. snime sa njim jos jednu ep. u kojoj ili pogine ili ode i ne vraca se vise, tako da mozda je i to, samo ako je bas bitan lik za dalji tok serije onda traze zamenu.

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #971 : 13.01.2012. 16:53:26 »
Prevod postavljen! :)

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #972 : 13.01.2012. 17:00:24 »
Bravo Srki legendo, hvalaaa  drinks drinks clapp smileyNO1 smileyNO1

Offline cobr@

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #973 : 13.01.2012. 17:21:51 »
Svaka cast. Kazu ljudi da ti treba 2-3 dana, vidim da lazu, stize i ranije.   clapp2

Offline alen2011

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #974 : 13.01.2012. 17:38:41 »
hvala za prijevod  clapp

I nije bitno da li je prevod nakon 3 ili 10 dana, bitan je kvalitet...a sto se tice prevoda ovih, super su!
Alen

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #975 : 13.01.2012. 17:55:03 »
Hvala Srđane, čeka se WEB-DL obrada.  clapp smileyNO1

Offline damilica

  • E ako sam ja početnik, onda stvarno...
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 580
  • Spol: Muški
  • Muß ich denn sterben, ... Um zu leben?
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #976 : 13.01.2012. 18:59:03 »
Hvala na prevodu! :) clapp

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #977 : 13.01.2012. 19:08:09 »
Fala, Srđo  clapp
Juče sam počeo da radim, pa mislim da je danas utorak, sad kad sam video prevod setio sam se da stavim na skidanje... tako da, Gordone, ti nastupaš  ;D


EDIT: WEB-DL na uploadu.
« Zadnja izmjena: 13.01.2012. 21:08:09 faks86 »

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #978 : 13.01.2012. 19:54:56 »
Hvala  smileyNO1
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #979 : 13.01.2012. 22:26:32 »
Skidao sam srdjaN-ove prevode, pošto znam da on dobro prevodi, što takođe ne znači da ostali prevodioci ove serije to ne rade isto tako dobro. Ali mi se dopadaju prevodi, štoviše, nisam ni na jednu grešku naišao u prevodu.


Počeo sam skidati seriju i gledati pre 2 dana, sad sam stigao do 02x06, malo sam preterao sa gledanjem, ali nema veze :D Dopada mi se serija veoma.


Spoiler for Hiden:
Jedva čekam da Elena i Dejmon budu zajedno xD Oni su meni baš extra par.. Iako su u pravom životu u vezi, u koju i verujem a i ne.. Svašta producenti uspeju da nateraju glumce kako bi serija dobila na popularnosti :)

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #980 : 13.01.2012. 22:55:33 »
Počeo sam skidati seriju i gledati pre 2 dana, sad sam stigao do 02x06, malo sam preterao sa gledanjem, ali nema veze :D Dopada mi se serija veoma.


Spoiler for Hiden:
Jedva čekam da Elena i Dejmon budu zajedno xD Oni su meni baš extra par.. Iako su u pravom životu u vezi, u koju i verujem a i ne.. Svašta producenti uspeju da nateraju glumce kako bi serija dobila na popularnosti :)

Spoiler for Hiden:
Ma jesu zajedno. I baš to vješto kriju zašto imaju  smileyNO1 od mene. Pa juče na PCA kada je Nina dobila nagradu, kada su je prozvali ovaj ju nije htio ni zagrliti kamoli šta više, jer neće da se eksponiraju.
I da, meni su takođe Damon i Elena super  smileyNO1 I pojedinačno i zajedno.
A inače, prva sezona je daleko najbolja i nije ni čudno da si za jedan dan pogledao jer je napeto, misteriozno i skroz zarazno. Meni je s01 jedna od najboljih sezona uopšte (iako su prve 4 epizode slabe, pilot posebno, zapravo tek kada Elena sazna istinu kreće serija u pravom smislu).


Meni je ova epizoda bila veoma loša, zapravo serija mi postaje sve lošija i lošija. Od polovine druge sezone i dolazka Klausa (strašno loše napisan lik + glumac koji veze sa glumom nema) meni ovo ne liči na seriju iz prve sezone - jer trenutno su mi sve priče dosadne (osim ova potencijalna sa doktoricom Fell koja se čini zanimljiva, i Damon i Elena).
Tako da zaista sam blizu da odustanem od daljeg praćenja ili ću seriju da stavim na pauzu pa kada se sezona završi ako budem imao volje.
« Zadnja izmjena: 13.01.2012. 22:57:50 djdusko »

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #981 : 13.01.2012. 23:13:41 »
Meni je ova 3. sezona vrh, pogotovo Stefanova uloga  smileyNO1

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #982 : 14.01.2012. 11:53:50 »
Meni je ova 3. sezona vrh, pogotovo Stefanova uloga  smileyNO1

Da, da, treća sezona je najbolja ubedljivo! Hvala i faksu na WEB-DL obradi. clapp smileyNO1

Offline alen2011

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #983 : 14.01.2012. 13:33:16 »
Mene nervira Stefanovo ponašanje u ovoj sezoni... Skroz je drugačiji lik od onog u prethodnim sezonama... Dok, Dejmon je se popravio  ;D Elena, kao i obično, u srži svih neprilika. Boni mi je među omiljenima.  smileyNO1
Alen

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #984 : 15.01.2012. 05:05:47 »
Gledam ovu seriju otkad se prvi put emitovala. Prva sezona mi je najbolja do sada, druga mi se uopšte nije svidela. Prvih 7 epizoda su odlične, ali sredina druge sezone je mnogo dosadna, radnja je statična i vrti se u krug. Poslednje epizode (19-22) su interesantnije. Pokušao sam da čekam da se završi treća sezona u maju i odgledam (tako sam sa prvom i drugom), ali nisam izdržao. Pogledao sam prve 4 epizode treće sezone i iskreno, ne sviđa mi se. Serija nekako više gubi smisao, radnja ide totalno drugim tokom. Prve 2 epizode su me smorile, a treća i četvrta su ok. Ketrin se vratila. srcesmajli Dosadno je bez nje. Iskreno, zanima me kako će se dalje radnja razvijati, nastaviću sutra. Inače, omiljeni lik mi je Ketrin, obožavam je. srcesmajli Elena i Stefan me najviše nerviraju od početka, Dejmona sam na početku voleo, ali kako se serija udaljavala, manje ga gotivim, i sad mi je super lik, ali ne kao ranije. Klaus mi je isto veoma gotivan lik uz Ketrin.

I Srđane, hvala puno na prevodima! clapp Od prve sezone gledam seriju sa tvojim prevodima i odlični su!

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #985 : 15.01.2012. 11:41:49 »
Vi izgleda volite ljubavne sapunice izmadju Elene i Stefana, te volim te pa ne volim te, plakanje, cmizdrenje u svakoj epizodi  :facepalm  Sva sreca pa serija prestala da bude takva pocetkom 2. sezone. 2. i 3. sezona su mnogo mracnije od 1., a i imaju super pricu a ne samo Elenino kukakanje  bleh

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #986 : 15.01.2012. 11:56:06 »
Ma, i sad ima cmizdrenja, ponekad ;D
Sreća pa je Stefan prešao "on the dark side", pa više nema toliko patetiziranja..
De gustibus non est disputandum.

Offline bitch

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #987 : 15.01.2012. 11:59:38 »
da ova Elena stalno cvili :facepalm Al ipak je  manje cvilidreta nego kad bila s  Stefanom, neka ga ovako ;D

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #988 : 15.01.2012. 12:17:39 »
Spoiler for Hiden:
lol.. Sinoć ni ne znam koliko sam epizoda gledao, nije mi se spavalo pa sam sve do 4 sata ujutro gledao xD Stigao sam do one epizode kada se Elenina mama ubila, msm kad je skinula ogrlicu i izgorela na suncu.. Mrzim takve scenee xDD Bolje da je ostala.. Msm kad joj je rekla "Žao mi je što sam bila rakvo razočarenje".. To mi je bio vrhunac te epizode.. Inače ta epizoda je do sada u drugoj sezoni najbolja... Videću dalje.. sad ću opet gledati par epizoda, samo da stavim da mi skida ovih 11 epizoda treće sezone ili koliko već ima xDD


Mada mene Stefan smaraaaa.. On i te njegove priče iz prošlosti itd.. Dok je Dejmonom smisao za humor prejak.. xD Smejao sam se na sav glas sinoć xDDD

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: The Vampire Diaries
« Odgovor #989 : 15.01.2012. 12:58:38 »
Vi izgleda volite ljubavne sapunice izmadju Elene i Stefana, te volim te pa ne volim te, plakanje, cmizdrenje u svakoj epizodi  :facepalm

Ako se ovo na mene odnosilo - apsolutno ne. Stefan i Elena zajedno i sve "drame i ljubavne probleme" sam jedva gledao i nervirao se, a inače me Stefan kao lik nervira (ajde, sada je puno puno bolji kada nije pič...).
Po meni je serija lošija jer ova glavna "misterija" oko izvornih vampira je skroz nezanimljiva. I Klaus i Rebeka su mi grozno napisani i odglumljeni likovi. Evo sada imamo onaj sanduk koji neće da se otvori i Boonie i njen latinski - a mene boli k... koje u njemu  thumb-down
Dok sam ranije jedva čekao epizode, sada pogledam čisto reda radi, stoga vjerujem da je to neki znak.  ;D
« Zadnja izmjena: 15.01.2012. 13:19:07 djdusko »