Autor Tema: F1 - I love it  (Posjeta: 133936 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #510 : 11.08.2009. 12:03:05 »
Šumi otkazao Ferariju, vozi Badoer!
Utorak, 11. avgust 2009. 11:07    

Sedmostruki šampion Formule jedan, Mihael Šumaher, otkazao je povratak u tim Ferarija i kao razlog naveo povrede zadobijene u padu sa motora, ranije ove godine.

"Nažalost, neću moći da zamenim Felipea (Masu)", saopštio je Šumaher i dodao da je o odluci obavestio i čelnike Ferarija.

Šumaher je pojasnio da je u februarskom udesu zadobio povrede glave i vrata, koje su, ipak, previše ozbiljne. Ocenio je da njegov vrat ne bi mogao da izdrži stres koji donosi takmičenje u F1.

Šumaher se povukao sa staze na kraju sezone 2006, ali je prošlog meseca pristao da privremeno zameni Masu, koji se teško povredio tokom kvalifikacija za Veliku nagradu Mađarske.

Njegov gromoglasno najavljeni povratak na stazu ipak je otkazan.

Ferari je brzo reagovao na tu vest, objavivši da će se na narednoj trci uz Kimija Raikonena takmičiti Italijan Luka Badoer, dosadašnji test vozač ekipe.

Gran pri Evrope, na ulicama Valensije, zakazan je za 23. avgust.

Izvor: Mondo
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #511 : 11.08.2009. 13:47:15 »
simpatičan mladić.... deluje obećavajuće...  rofl



Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #512 : 11.08.2009. 17:00:48 »
simpatičan mladić....  rofl

Mislim se otkud mi je to poznato...
Ko to tamo peva... Miško  smileyNO1

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #513 : 11.08.2009. 18:08:21 »
 :( cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1

Jbga njegov motor :P ;D
« Zadnja izmjena: 11.08.2009. 18:13:13 Jacob Linus »

Offline Unicorn

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • All Roads Lead to Amber.
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #514 : 12.08.2009. 05:29:10 »
Šumi otkazao Ferariju, vozi Badoer!

Pa i treba da otkaze pokupio je sve sto se moglo pokupiti, sada neka da priliku mladjim vozacima ;)
"The divine is not something high above us. It is in heaven, it is in Earth, it is inside us" ~ Morihei Ueshiba

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #515 : 12.08.2009. 13:43:28 »
Šumi otkazao Ferariju, vozi Badoer!

Pa i treba da otkaze pokupio je sve sto se moglo pokupiti, sada neka da priliku mladjim vozacima ;)

Ma to je trulo, to je takmicenje, sta on ima da prepusta drugima, pa nisu oni deca pa kao evo ti lopta pusticu te daj i ti meni gol ;) ;D Jel' se trkaju ili se ne trkaju, ako ne, neka odu...Da se vrati, i da zaokruzi na 10 titula, i onda neka se povuce ;) ;D

Ako bi tako gledali, onda ni Fed vise ne bi trebalo da uzme reket u ruke ;) Al' sinoc na trenutak pustise kralja, ceka mec i cita novine, qlira ;D Carina!

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #516 : 16.08.2009. 14:45:16 »
Ma kakav The Doctor, on je The God !!!  ti_si_Bog PFC da si bio tamo, uff, jos u onoj krivini...vide li kako ga je naterao da se sjebe, pustio ga, kljucnuo ga k'o koka zrno, ovaj se usrao, pokusao da zatvori malo krivinu i cao...pf

Titula Valentinu zagarantovana!  Smajlicvece

 talasi

Kakav car, imao je vremena i da se zajebava u poslednjem krugu, ovo je ponizenje po druge! ;D

Da dodam, kada vidim Miloša i sta mu se dogadja, dodje mi da placem !!! :( Kakvi smo mi debili kao drzava, Englezi su jednog smokljana, Buttona, koji nema veze ugurali u F1 i da mu se sreca osmehnula da se ove godine bori za titulu, pa Pavlovic bi ga pojeo sve sa kacigom za dorucak!!! Zar ne mogu da mu skrpe toliko para da mu barem bolid bude pouzdan, ako ne i jako konkurentan ;) :( Sada se na Donigtonu izborio za 5. startnu poziciju i napredovao, stigao do podijuma, odustao...u drugoj trci sa 11. na osmo se probio sa jednim krsom od auta!

Napred Miloše, cepaj!
« Zadnja izmjena: 16.08.2009. 18:15:34 Jacob Linus »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #517 : 17.08.2009. 12:59:30 »
Sjajna vožnja Rosija, ali mi je iskreno žao Lorenca... Nadao sam se da će onih 5 krugova biti haos, ali ovaj napravi grešku i ništa... U svakom slučaju, posle Katalunje, ovo je bila najbolja trka ove godine...  clapp
P.S. Ali meni je heroj dana Mika Kalio! Zakuca se čovek u Melandrija i još ga zamalo isprebija ni krivog ni dužnog...  rofl


Spoiler for Hiden:



















Spoiler for Hiden:





















« Zadnja izmjena: 17.08.2009. 13:12:45 JOHN DILLINGER »

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #518 : 22.08.2009. 18:57:01 »
Kako se iskenjao Prost ;) ;D Ali Vili Veber mu je odbrusio: „Moram da razočaram gospodina Prosta. Mihaelova test vremena sa Muđela govore drugačije, njegova odluka da otkaže povratak uzrokovana je isključivo problemom sa vratom."

 :P  clapp

Pa on je vozio i na slikovima i bez TCa i rasturao, sta sada kao ne bi imao osecaj, ili refklekse ;) rofl  Osecam da je sa F2007 na slikovima GP2 odrzao domaci Kimiju na Muđelu ;D

Bitno je da Crveni Baron i dalje zestoko vezba, i da ima sanse za njegov veliki comeback! A mozda u buducnosti timovi budu imali 3 auta, jedan ce sigurno biti njegov!

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #519 : 22.08.2009. 21:34:59 »
aha... vratiće se na velikoj nagradi Gerijatrije

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #520 : 22.08.2009. 21:44:13 »
aha... vratiće se na velikoj nagradi Gerijatrije

Nikad ne reci nikad! :P And don't tell me what he can't do ;) ;D :P

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #521 : 22.08.2009. 21:55:23 »
ma brate, stoji da je on VEEEEELIIIIIKIIII vozač iako je veliku ulogu odigrala i taktika tima, naročito jadnik Barikelo dok je vozio sa njime, sećaš se onog kočenja 30m pred cilj da propusti Mihaela da bi bio prvi i slične stvari... nije mi to sportski, nije drugo. pobedio bi on i ovako, verovatno, ali ne bi bio svaku trku 30 sekundi ispred drugog da drugi vozač ne koči trku.. jbg...

ali te varijante 'oće kaki, neće kaki... brate jesi se povukao? doviđenja... šta će da se vraćaš koj qurac, sedi si na dupe, pokri se s uši i ćuti....

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #522 : 22.08.2009. 23:25:40 »
ma brate, stoji da je on VEEEEELIIIIIKIIII vozač iako je veliku ulogu odigrala i taktika tima, naročito jadnik Barikelo dok je vozio sa njime, sećaš se onog kočenja 30m pred cilj da propusti Mihaela da bi bio prvi i slične stvari... nije mi to sportski, nije drugo. pobedio bi on i ovako, verovatno, ali ne bi bio svaku trku 30 sekundi ispred drugog da drugi vozač ne koči trku.. jbg...

ali te varijante 'oće kaki, neće kaki... brate jesi se povukao? doviđenja... šta će da se vraćaš koj qurac, sedi si na dupe, pokri se s uši i ćuti....

;D
Pa naravno da je i tim radio, narocito taktika, i to ih je vadilo kada su bili losi, da ne nabrajam kisne trke u kojima je gazio sa losim bolidom, npr Spanija mislim da je 1996. Ali to kada cujem kako ga je Barikelo pustao i sl, dodje mi da se poserem i pojedem to isto govno, kolika je to glupost! Istina je da je ponekad Michael imao bolji bolid, ALI to nije nista novo u F1, bolji vozac ima bolji bolid, evo u ovoj godini Alonso je imao bolji auto od Pikea nekoliko trka! Takodje je istina da su imali i iste bolide pa ga je Shumi drao na kvalifikacijama i sl..mozda je nekada zadrzavao Barikelo, kada je u pitanju titula ili tako nesto...a da je zadrzavao a mogao da prestigna Michaela to je glupost!

Jednom ga je pustio tako vidno, na A1 ringu u Austriji, to o cemu ti pricas i svi kenjaju za tu trku! Pa kenjaju jer je on Michael, da je neko drugi ne bi pricali ! Npr Kovalainen je pustio Hamiltona, pa? ;) Prica li neko o tome? ;) Masa je pustio Kimija! Isto se ne spominje! Nisu njih dvojica losi, ali u odnosu na Michaela su sitni, a uvek se vrte price o najgorima ili najboljima!

To ti je isto kao kada kazes Bijelo Dugme, vecina kaze, Ah taj Bregovic, lopov, samo je krao od drugih! rofl Pa krao je Bora Djordjevic, Ceca, Karleusa, Zeljko Joksimovic, Dino Merlin i mnogi veci i manji, i spominje li neko njih? Naravno da ne, jer to su oni, a on je Goran Bregovic!

Ajde sada da budemo realni kao PFC, tesko je da se vrati, on je sve vreme trenirao skoro kao da je u F1, sada je pojacao 3 sedmice i ne moze, ZASTO onda ne prestane sa pojacanim treninzima? ;) Pa zato sto ovaj Badoer nema veze, drzi rekord sa najvise startova (48) bez osvojenog boda!!!! Logicno je da nastavi da se trudi i da pokusa da uskoci u Ferrari na 2-4 trke pre kraja i uzme neki dragoceni bod za Ferrari jer kao sto rece PFC oni su Porodica! A i ne poricem da se tu vrte najvece pare, i kladim se da bi i sam Ekleston platio sve, tih recimo 5 miliona! Isto tako kao sto se licno zalozio da povuku suspenziju Alonsu, jer se za Valensiju karte ocajno prodavale, a ko ce to da podigne nego on u rodnoj zemlji! ;)

I samo da dodam za Michaela, nemam sta da ga branim, on je Bog u F1 i to svi znaju, neki ga vole neki ne, i to je to! Ali njega i ako su pustali, to je radio Barikelo, pa tim su, i treba da mu pomogne, zar ne? ;) Hocu reci nisu ga pustali vozaci drugih timova kako bi osvoio titulu, a neke jesu :P ;) I to je javna tajna :)
« Zadnja izmjena: 22.08.2009. 23:43:04 Jacob Linus »

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #523 : 22.08.2009. 23:41:46 »
kada cujem kako ga je Barikelo pustao i sl, dodje mi da se poserem i pojedem to isto govno,

BARIKELO GA JE PUŠTAO I SL.


Ajd sad da te vidim koliko si čovek od reči  rofl

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #524 : 22.08.2009. 23:55:22 »
kada cujem kako ga je Barikelo pustao i sl, dodje mi da se poserem i pojedem to isto govno,

BARIKELO GA JE PUŠTAO I SL.


Ajd sad da te vidim koliko si čovek od reči  rofl

;) Al' s kime onda na forumu da zezam PFCa ako te pojedem ;)
:P

PS nisam CUO ja sam VIDEO (Procitao) ! :P

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #525 : 23.08.2009. 00:13:11 »
nijanse...

oćeš so ili vegetu?  wc1 kokicekola

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #526 : 23.08.2009. 00:16:45 »
nijanse...

oćeš so ili vegetu?  wc1 kokicekola

Hm ja bih ovo  drinking man

iako mi je jednu u ruci, ali uvek moze Pivo ;) ;D
:P

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #527 : 23.08.2009. 08:02:42 »
što reče Coa pre neki dan, bolje stomak od piva nego grba od rada...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #528 : 23.08.2009. 13:49:36 »
što reče Coa pre neki dan, bolje stomak od piva nego grba od rada...

 clapp

Aj ziveli Dex, osecam da volis Pivo ;)

To Rubinjo, za Felipea!!! Mmmm, kako se sladim ;) ;D Nije mi zao Hamija ni malo, ali krivo mi zbog nje




;) ;D

Bedak za Vettela i Webera, ali zato Kimi izgleda hoce da pokaze da zna nesto pre nego sto se baci na sneg i shljunak ;) ;D

Da, a onaj Badoer, gleda ga Michael i ono u fazonu, jao koji debil, sad ce jos i da ga kazne ;D  u_jeeeeeeeeee
« Zadnja izmjena: 23.08.2009. 15:45:32 Jacob Linus »

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #529 : 23.08.2009. 19:02:28 »
hahaha Badoer je čudo, napredova čovek 3 mesta ni kriv ni dužan, ali kad su ga kaznili... počesmo da se smejemo u fazonu "odakle im srca još i to da mu naprave" on se sam kaznio kad je startovao  u_jeeeeeeeeee

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #530 : 23.08.2009. 20:30:45 »
hahaha Badoer je čudo, napredova čovek 3 mesta ni kriv ni dužan, ali kad su ga kaznili... počesmo da se smejemo u fazonu "odakle im srca još i to da mu naprave" on se sam kaznio kad je startovao  u_jeeeeeeeeee

rofl rofl

Ma daj, ovi klinci jbte debitanti i sl i cepaju bolje od njega, pa ja bih pijan bolje vozio! ;D Jos se lik izokreta po stazi utripovao da je na umetnickom klizanju, srecom ne zakova onog ferdzu u neki zid ;D A vec da bi Dexy bio bolji od njega 100% sam siguran, i znam da bi mu vrat izdrzao, ali nisam siguran kako bi bilo sa stomakom u brzim krivinama ili na kocenju ;) rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #531 : 24.08.2009. 00:03:55 »
izbacim čkembe i zaglavim volan za pravce, u krivinama malo pipnem levo-desno i to je to  ;D

Ej a okrenu se lik na pravom putu, keve mi ga je žao, pa 10 godina nije vozio. Predpostavljam da će za sledeću trku da vozi onaj drugi probni vozač.

i da, merio sam se malopre, skinuo sam 7kg  :P

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #532 : 24.08.2009. 00:16:19 »
izbacim čkembe i zaglavim volan za pravce, u krivinama malo pipnem levo-desno i to je to  ;D

Ej a okrenu se lik na pravom putu, keve mi ga je žao, pa 10 godina nije vozio. Predpostavljam da će za sledeću trku da vozi onaj drugi probni vozač.

i da, merio sam se malopre, skinuo sam 7kg  :P

;D rofl

Pazi nije lako voziti kao sto izgleda, znas kada je bila VN Bahreina, pa je onaj šejk sto je kolekcionar auta platio Renou tipa 10 000e da mu da da na pravcu odveze 5km...i kada je valjda drugi put krenuo, zakovao ga u zid, sjebao reno totalno ;D za 2 sec od 0-100 nekoliko stotina KS a samo 600kg, i nema diferencijal, zbog toga isto puno zanosi...na ovim obicnim kolima ne mozes to isprobati, ali npr kada uzmes neku igricu mozes, ali neku simulaciju, a ne nesto tipa NFS, ja sam bas sada jednu igrao i mislim da su previse napravili tesko, ako je tako u stvarnosti onda stvarno svaka  im cast! Mada mislim da je otprilike tesko 50-70% od te igrice (GTR2).

Kazu da nema nista uzbudljicije od starta F1 sva ta kola pored tebe, tako blizu, i ispaljen si kao iz topa, to bih zeleo da probam, onda jednu brzu krivinu, npr moju omiljenu Eau Rouge, i jedno kocenje sa 300 na 100 i onda mogu da umrem ;D

Ma to sto su rekli da nije vozio od '99 to se misli na trke, ali testirao je on! Ove godine nije, ali prosle ili pretprosle sigurno jeste!!! Kakav si ti test vozac, treba da napravis neko solidno vreme, a ne mozes da ocenis gde je tacka kocenja ili koliko smes da das gas..;)

A to 7kg, hm to je 5% od mase, jel ;) ;D Daj Dex, ako zavaravas sebe, nemoj nas, ti samo nisi danas fino rucao, i posle toga popio 6 Piva, to je tih 7kg ;)

rofl :P

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #533 : 24.08.2009. 00:32:27 »
A to 7kg, hm to je 5% od mase, jel ;) ;D Daj Dex, ako zavaravas sebe, nemoj nas, ti samo nisi danas fino rucao, i posle toga popio 6 Piva, to je tih 7kg ;)
rofl :P

ма фак ју...

gladujem već 10 dana, pijem samo vodu, jedem voćkice, hleb kad mogu jedem onaj integralni ko od piljevine da je napravljen, alkohol ništa, ni u ludilu, kao ni gazizano, a mislim da sam spreman da ubijem nekoga samo za malo nečeg slatkog  ;D

off topic... sorry


Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #534 : 24.08.2009. 00:42:10 »
rofl rofl rofl

Pa nije off, ovako je i u F1, znas da je Kubica smrsao, pa je Michael skinuo 4kg..;D

Dex, a zamisli mene, danas sam pojeo min pola kg jagnjetine, popio preko 5 Piva, pojeo jednu cokoladu, sada opet nesto jeo, popio pivo, i uzeo toblerone ;) ;D

:P

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #535 : 24.08.2009. 00:44:51 »
rofl rofl rofl

Pa nije off, ovako je i u F1, znas da je Kubica smrsao, pa je Michael skinuo 4kg..;D

Dex, a zamisli mene, danas sam pojeo min pola kg jagnjetine, popio preko 5 Piva, pojeo jednu cokoladu, sada opet nesto jeo, popio pivo, i uzeo toblerone ;) ;D

:P

pečenje ne jedem, nisam jeo ni kad nisam gladovao, pivo popijem jedno u mesec dana, čokolada... mmm ok, mada ja najviše volim eurokrem blok, toblerone, isto ne... sorry, ta me poruka nije pogodila, ne pržim se ja na te sitnice, meni konkretna jela nedostaju... ali ajde nećemo stvarno više o tome... ovo je tek početak moram 20 da smaknem... a da ne umrem pri tome...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #536 : 29.08.2009. 15:04:09 »
Sta je ovo, Fiziko cuo da ce mozda u crvene, pa cisto da pokaze da nije raspad ;) podivljao je! Ovde padaju sve one stvari Michael se nije vratio jer nece da se blamira, Ferrari je los rofl Pa kada je neko majstor, daj mu i krsh nesto ce sa njim uraditi ;)

A Boadera bolje da ne pustaju, on je opasan po okolinu ;) rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #537 : 29.08.2009. 15:22:59 »
da ne poveruješ... od prvih 10 samo 4 treba da bdu tu, ostali svi ispod desetog mesta, sutra kad startuju, ovi što su ispod 4. mesta će da se slupaju u prvu četvoricu i onda će oni od 12 mesta pa na dalje da uzmu poene... Buemi, Agrulrusluleueriaari i naravno Luka Badoer yeeeeeee, za njega navijam...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #538 : 29.08.2009. 16:11:12 »
Luka Badoer yeeeeeee, za njega navijam...

 rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Dex, ti prognoziras 1998u ;) ?

http://www.youtube.com/watch?v=GSSPCaLvjwE

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #539 : 30.08.2009. 00:03:46 »
A sutra, tj sada vec danas, dva hrama moze se reci, obe staze su bile u F1 1950. godine!

Dajem nadu u ovih sto nisu bas na polu ;)

Spa: Kimi
Indianapolis: Valentino

;)

Tags: