Autor Tema: F1 - I love it  (Posjeta: 133909 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #390 : 09.05.2009. 22:23:17 »
ne verujem...
moja procena... izleću sa staze obojica...

ali videćemo....

kad se vozi?

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #391 : 09.05.2009. 22:32:34 »
Post-qualifying car weights (by qualifying order):

Jenson Button - 646 kg
Sebastian Vettel - 651.5 kg
Rubens Barrichello - 649.5 kg
Felipe Massa - 655 kg
Mark Webber - 651.5 kg
Timo Glock - 646.5 kg
Jarno Trulli - 655.5 kg
Fernando Alonso - 645 kg
Nico Rosberg - 668 kg
Robert Kubica - 660 kg
Kazuki Nakajima - 676.6 kg
Nelson Piquet - 677.4 kg
Nick Heidfeld - 676.3 kg
Lewis Hamilton - 683 kg
Sébastien Buemi - 678 kg
Kimi Räikkönen - 673 kg
Sébastien Bourdais - 669 kg
Heikki Kovalainen - 657 kg
Adrian Sutil - 675 kg
Giancarlo Fisichella - 656 kg


Iz ovoga se da zakljuciti da je Massa najlakši, jer ima KERS, a Vettel ce imati prednost od dva kruga više na stazi u odnosu na Buttona kod prvog pit-topa! Videcemo, šta ce biti!  ;)

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #392 : 10.05.2009. 22:57:03 »
PFC, bolji su !!! Ali ipak  u_jeeeeeeeeee ruskirulet

Ono sa gorivom, aaaaaaaaaaaaaaaa GR ! Kazu da se kao nisu sjebali nego valjda je kao masina zajebala, a oni su dobro proracunali ! ;)


Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #393 : 10.05.2009. 22:59:36 »
nisam bio daleko od istine...
dok sam slušao "team radio" kako mu iz pita govore... batali, uspori, samo da završiš trku, kratki smo za jedan krug... ono je bolelo...
mislim koliki početnik treba da budeš da bi zajebao računicu sa gorivom, to jedan ferari ne sme sebi da dozvoli, mada najviše mi je drago što hamiltona nigde nema...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #394 : 10.05.2009. 23:12:14 »
nisam bio daleko od istine...
dok sam slušao "team radio" kako mu iz pita govore... batali, uspori, samo da završiš trku, kratki smo za jedan krug... ono je bolelo...
mislim koliki početnik treba da budeš da bi zajebao računicu sa gorivom, to jedan ferari ne sme sebi da dozvoli, mada najviše mi je drago što hamiltona nigde nema...

Hami se izgubio kao mece u borovnici! ;) ;D Ma cudno meni da im se dva puta dogodi, ali moguce, s druge strane moguce da ih je pumpa uskratila za koji litar dogadjalo se to...stalno je sa tim crevom bilo nekih problema...

PFC a jesi li cuo najtuzniji deo, pre tog...prvo su ga zvali i rekli da stedi gorivo...zatim ponovo, MORAS da stedis gorivo, a onda Masa? OK, sta da uradim? KAKO? Da pustim poziciju? ;) E onda sledeci put ga zovu na startu i kazu pusti Vettela, mada ovaj ga vec skoro i bio pretekao...

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #395 : 10.05.2009. 23:17:04 »
PFC a jesi li cuo najtuzniji deo, pre tog...prvo su ga zvali i rekli da stedi gorivo...zatim ponovo, MORAS da stedis gorivo, a onda Masa? OK, sta da uradim? KAKO? Da pustim poziciju? ;) E onda sledeci put ga zovu na startu i kazu pusti Vettela, mada ovaj ga vec skoro i bio pretekao...
Ne bi ga obišao do sutra, jer mogao je da mu se približi u krivinama, ali Massa zbog KERS-a sve to nadoknadi na pravcu! Šteta, ali bice bolje!  :)

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #396 : 10.05.2009. 23:38:37 »
Ma ne, nisam tako mislio...nije mogao ovaj Masu da obidje! Nego sam hteo da kazem da je Masa i sam vec pustio...ali su ovi iz tima samo potvrdili da to uradi...

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #397 : 11.05.2009. 00:20:29 »
aaaa. konacno je zavrsila i spanjolska. dosadno.... ruskirulet. slijedi spektakularni, ali vjerojatno isto tako dosadni monte carlo

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #398 : 23.05.2009. 12:50:31 »
Sta se sve dogadja u ovoj F1 !? ;) Zakomplikovali su gore nego LOST, trebace JJ da im sve rasplete ;) ;D

Nego bice gusto na ovim kvalifikacijama, evo rezultata poslednjeg treninga..


Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #399 : 23.05.2009. 15:10:36 »
Ma ovaj Brown smara vise ;) ;D Button je mudo od vozaca, a kao sada nesto pobedjuje i sl, ma jes'....Bas me zanima, ko ce prvi u boks!

Da li je ovo povratak Ledenog, i Crvenih !? ;)




Hamiltone  clapp clapp  ;D

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #400 : 23.05.2009. 16:52:56 »
ovo dokazuje da je hamilton 0 od vozača...
imao je samo više sreće neg' pameti u prošlim sezonama...

button je vozač sa iskustvom, kao i barichelo, RB je imao rezultate u ferariju dok je imao dobro vozilo, button je imao suprotno, dobar vozač sa ošim bolidom, sad je dobio kvalitetno vozilo i pobeđuje
džaba dobar auto ako ne umeš da ga voziš...
sedi ti u brawn pa da te vidim...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #401 : 23.05.2009. 18:37:00 »
ovo dokazuje da je hamilton 0 od vozača...
imao je samo više sreće neg' pameti u prošlim sezonama...

ma po cemu to, pa ne mozes na temelju jedne ili dvije utrke pobiti sve sto je napravio u zadnje dvije sezone.

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #402 : 23.05.2009. 20:32:55 »
Dex, ne slažem se.
Mada ga ja ne podnosim, ipak je vozačina. Jeste
da mu fali malo iskustva, ali potencijala definitivno ima.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #403 : 23.05.2009. 20:50:51 »
ima potencijala, to je pokazao u prve 2 sezone, ne sporim...
ali je u trećoj sezoni očigledno zaglavio sa gorim autom nego što je imao i on ne ume da se snađe.

naučio je da vozi samo savršen bolid, razmažen je... na to mislim
on je do sada morao da se prilagodi i da taj talenat upotrebi da izvuče maksimum iz bolida, a ne da kaže, auto ne valja ja ne mogu... pa najlakše je reći ja ne mogu

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #404 : 23.05.2009. 21:36:09 »
to je vec druga stvar, ali ja ovdje u prijasnjem postu vidim da je hamilton 0 od vozaca, a ne da je razmazen i nesto tako. tesko je iz prvog posta procitati da si ti mislio na to sto kazes u drugom.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #405 : 23.05.2009. 21:48:10 »
pa nula bre brate.... nula u odnosu na ostale vozače jer su ga mladog i zelenog strpali u paklenu mašinu i naravno da je dobar, čim mu je auto malo lošiji on ne može da se pokrpi neko kuku majko, dali mi loš auto, sram ih bilo

ne može da bude nula u odnosu na nas obične smrtnike

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #406 : 23.05.2009. 21:52:57 »
nisam ni mislio da mislis nula spram nas obicnih smrtnika. bez obriza sto je imao dobar auto, on se pokazao, ipak je u dvije godine bio viceprvak za 1 bod i prvak. i bio bolji od alonsa i kovalainena. ne kazem da je najbolji, ali po mene sigurno spada u top 5

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #407 : 23.05.2009. 22:03:23 »
znaš kako moje mišljenje je da mora da se pokaže u svakoj situaciji... evo sad mu je tim sranje... što mi je iskreno čudno, al ajde.... a on kao da se ne bori, ranije je vozio kao ludak, a sada ćuti tu negde na polovini i to je to... ne bori se, a kad bi se malo potrudio imao bi bolje plasmane, ovako on svaljuje krivicu na tim i to je to, on nema potrebe da se trudi jer nije njegova krivica, on je savršen, a auto ne valja....
ja sam oduvek pratio karijere drugih vozača, ne ovih šampiona, evo šta se dešava sa Buttonom, onda mi je Heidfeld bio interesantan, Christian Klien dok je vozio, krivo mi je i što je tim BMW poprdeo oni su moj favorit uvek bili, sad ovog malog Vettela i Suitila pratim...
bio sam i ljubitelj lika i dela Takume Satoa, interesovalo me je da li bi i Ferari digo u vazduh pošto njega ni jedan motor ne može da preživi kako vozi...
Ralf Schumaher je samo nestao... kurčio se zbog burazera,a onda ga jedno jutro samo nije bilo u F1

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #408 : 23.05.2009. 23:33:08 »
I dalje tvrdim da je Button obican seronja! Pobedjuje jer ima auto mnogo mocniji nego drugi !!! Isto kao i Hamilton, na pocetku sezona...Da ima iskustva vise nego Hamilton, normalno je! Odvezao je oko 200 trka...Imao je on i dobar bolid, BAR Honda je nekada bila nesto, pa nikada nije pobedio! Odmah po tome vidis da je klasa ispod! Ni Michael a ni Vettel nisu pobedili prvi put u Ferrariju, vec u slabim timovima, i na pocetku karijere! Button je cista slika onoga sto bi rekle babe Dig'o mu se pod stare dane, ali kasno rodjace! ;) ;D

Ne treba ti F1 da bi video kakav je neko, dovoljno je da ih stavis u karting, i odmah ces videti gde je ko otprilike...Taj Button je dobijao klempe od jednog Andrea Kolundzica i Milosa Pavlovica, samo tako ! Da bi jednom izjavio da ne zna ko je to ! ;) Kao da Federer kaze da ne zna ko je Endi Marej, a ovaj ga razbucao poslednjih nekoliko puta! ;)

Button, kao i vecina tih vozaca, ima iza sebe milion i milione evra i dolara bacenih na njih da bi nesto bili ! Button je bio nada Engleske, ulagali su u njega, sponzorisali ga..sta mu sve nisu pruzili !?

Vettel je legenda za sebe, ali isto je tu gde jeste, jer je imao najjace sponzore koji su ga ugurali u F1! Sad samo treba da se pokaze, i to je uradio!

Da je Milos imao tako nekog, npr da je Zepter stao iza njega, i da su mu dali kesa koliko god treba, sada bi on drao sve te, i trkao se sa Kimijem, Masom, Hamiltonom i Vettelom! Ali jbga..

Dex, za Hamiltona si u pravu, osilio se, seo odmah u azdaju i utripovao da ce mu takav auto biti tokom cele karijere! Oce k! Pobedio nekoliko puta i misli da je uhvatio Boga za muda! Ima jos reka kamenja da valja, dok on osvoji jos 2-3 titule, AKO osvoji ! ;)
« Zadnja izmjena: 23.05.2009. 23:40:34 Jacob Linus »

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #409 : 23.05.2009. 23:45:53 »
ne znam toliko dobro Buttonovu istoriju karijere da bih mogao da pričam o tome...

za sponzore i to se slažem...
za hamiltona naravno da se slažem

a zauške je dobijao od Andreja Kolundžića ne Andrea

mada to sad nije ni bitno  ;D


a Zepter je pederčina matora... kurči se kako je glavni sponzor trke u Monte Karlu, hoće da bude predsednik olimpijskog komiteta, pa što nije progurao Pavlovića u F1, on odavno ima kvalitete ali nema lovu...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #410 : 24.05.2009. 00:00:31 »
a zauške je dobijao od Andreja Kolundžića ne Andrea

mada to sad nije ni bitno  ;D

a Zepter je pederčina matora... kurči se kako je glavni sponzor trke u Monte Karlu, hoće da bude predsednik olimpijskog komiteta, pa što nije progurao Pavlovića u F1, on odavno ima kvalitete ali nema lovu...

Ma izostavio sam j jer je jebao Cecu, pa ko ga snjira ;) ;D

Milos je 7 godina proveo u kartingu. Za to vreme je vozio oko 95 zvanicnih trka, a od tog broja je na njih 26 pobedio, dok je na podijumu zavrsio trke oko 70 puta. "Žrtve" u tom periodu su mu bili i Giorgio Pantano i Jenson Button (1996. Svetski kup u kartingu,  Pavlovic prvi, Pantano drugi, a Button treći) !!!

A ne mogu da se setim gde je Andrej sisao Buttona, tipa Spa, porshe super kup,  ili tako nesto...ne mogu da se setim tacno! Mislim da je i na Hokenhajmu isto dobio klempu!

Ma Zepter, derpe, stvarno je steta za Milosa, lik je tata!!! Samo mu je jos malo falilo!!! MALO! Vozio je, ma kakva Force-Indija to je avion za njegove bolide! Kad nisu imali kinte da udare nove gume za trku nego voze sa onima sa treninga, ili minimalno testiraju da bi imali sa cim da trkaju, isto tako za gorivo nisu imali dovoljno, a zamisli tek za neko razvijanje i unapredjivanje bolida...Covek NIKADA nije seo u pravi simulator! Nema simulator, nema testova, i opet bude na podijumu, pa to je uspeh, kao da sam ja zavrsio 3. ! ;D On je pobedio u Reno sampionatu, i to je bio preduslov za F1, tj 1 pobeda i dobijes licencu! Ali jbga, tad je trebalo neko da da kesa, da bude test vozac u F1, i onda sve dalje ide lako! Jbga..kasno je sad za nejga :(

« Zadnja izmjena: 24.05.2009. 00:02:23 Jacob Linus »

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #411 : 24.05.2009. 15:50:08 »
Kao sto rekoh Bron smara! Crveni bravo, konacno nesto OK !!!

PFC sad mozemo lakse da disemo ;)

Nisam ni sumnjao, ipak je to Ferrari !

Masa, svaka cast  clapp

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #412 : 24.05.2009. 22:19:15 »
Turska će dati konačan definitivan odgovor na to šta smo i dokle smo, mada da je bolje, bolje je!  :\)

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #413 : 24.05.2009. 22:58:50 »
Turska će dati konačan definitivan odgovor na to šta smo i dokle smo, mada da je bolje, bolje je!  :\)

Tu su, blizu su !!! Posto ce Bron verovatno uzeti titulu, odmah posle Australije sam dao prognozu da ce Ferrari biti drugi ! ;D

Ne mogu sada oni da razvale Bron jer je od pocetka tako konstruisan, i sada se doradjuju finese, a Ferari kao da je tek konstruisan, ali da ce se trkati i da nece peder Button tako lako pobedjiavati, to ce biti ! ;)

EDIT: Mada smori li se Ekleston, i vidi da nesto slabo kesa pristize a Slavica uzela 22 milijarde!!! Ima da bude malo "zavijen ventil" Bronu!!! ;)

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #414 : 24.05.2009. 23:05:24 »
ej i ferari i meklaren kao na pedale da idu... stavrno sam iznenađen uzevši u obzir kakve resurse oni imaju

hehe ima jedna priča...

i počinje sa:

"Bio jednom jedan Luis Hamilton. A onda ga više nije bilo."

kraj...

heheheheh

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #415 : 24.05.2009. 23:34:58 »
ej i ferari i meklaren kao na pedale da idu... stavrno sam iznenađen uzevši u obzir kakve resurse oni imaju


Ne seri Dexy, danas je Ferrari bio OK! Nije to onaj Ferrari, ali da su dobri, dobri su ! A i ova staza njima nikada nije previse odgovarala!

"Bio jednom jedan Luis Hamilton. A onda ga više nije bilo."

kraj...

 clapp

Ma covek se nije ni lepo usrao u onaj pampers sto stavljaju pred trku, ili sta vec koriste...a utripovao je da je nesto, ma vazi..! ;D

Nema tog ko ce nadmasiti Michaela, pa cak i da Vettel sutra dodje u Ferrari ne bih se kladio da ce osvojiti vise titula!

Michael je bio Schumacher, i jedan je, doveo Brona, i sa Todom, taj trio je razvaljivao!!!

Od 2004 kada je Ferrari ostavio domace zadatke...mislim da prica ide ovako! Ekleston se smorio, gledanost ravna nuli, ko nikada nije odgledao jednu trku F1, znao je da pogodi da ce Schmacher da pobedi! I sta je onda uradio? Proturio informacije Flaviju koji je oduvek spletkario, sta ce sve da promeni sledece godine, ovi krenuli sa izradom bolida ranije, napravili dobar bolid, a pri tome miselin dao dobre gume! Ferrari je imao brzinu, brzi bio na pravcima, i u nekim krivinama, znaci da je imao sve, i motor, i aerodinamiku, i prijanjanje, ali samo nije gume imao, da su stavili mishelinke, kladim se da bi za 0,5-1 sec shishali Reno! Setimo se samo koliko je Ekleston znao informacija, koje bas i ne bi trebalo da zna...npr na Hungaroringu, kada je pala kisa te godine, rekao je da ce Alonso kao od sale da obidje Michaela..

2006, malo se ferarri preracunao, napravio vise gresaka, i ispusio da se Michael legendarno oprosti sa titulom! A isto se kladim da je bilo neceg izmedju Eklestona i Flavija

2007 po meni najveca greska Alonsa u karijeri, prelazi u tim zbog kesa, i kao za necim boljim i uz to dobija "prijatelja" Hamiltona! ;D Pa Spanac, gde ces bolje, nego to da si prosle godine osvojio titulu, uzeli najvise kesa, pravili bolid za sledecu sezonu, i ti taj bolid ostavljas nekome drugom! = BUDALA!  u_jeeeeeeeeee

Ali Ferrariju vec 2 godine titula izmice, i u odnosu na one zlatne godine, to je ponizavajuce! Zato oni uzimaju stvar u svoje ruke! Mislite da je slucajno sto su Kimi i Masa bili 1. i 2. dobro onaj start i zatvaranje to su maestralno odradili, ali da posle Hamiltonu "otkaze" elektronika, i to otkaze u trenutku, a onda sve proradi ! ;) Ma vazi..;D Ja to ne znam da li sam jos neki put video u F1 ! Sta su radili, ma roknuli ga crveni elektro-magnetnim snopom, ali ne prejakim da mu sprzi totalno, pa da se izvali da je to, nego samo toliko da ga na trenutak "protrese" ! I cao, titula Kimiju! To je sigurno bilo za uzak krug ljudi, ne verujem ni da je Kimi sam znao!

2008 Ekleston hoce da taj Hamilton osvoji titulu, blizu su, napeto je do samog kraja, i onda ono ne da ga je  pustio Glock, nego...pa to je kao da devojcica od 7 godina da penal Francesco Toldu ! ;D
Interlagos, pocinje kisa, ima jos dosta da se vozi do kraja, svi prelaze na gume za vlaznu stazu! Glocka ne zovu, on se javlja timu i kaze da je previse vlazno za ove gume, zasto ga ne zovu na pit !? A oni mu odgovore, tipa: "Cuti i vozi sa tim gumama, necemo da menjamo!" Pa to ni ovi iz Force-Indije ne bi uradili !!!

Sve u svemu, Formula 1 je klasicna namestaljka, od strane par mocnih ljudi, koji na kontu toga izmaju novac! Budzet, sada hoce ogranicenja, to se naravno nece dogiditi ove godine, ali pricalo se da neki timovi imaju 100-200 miliona, pitali se kako je Toyota tim sa najvise kesa, i kako im se to isplati? ;) A onda su dosle price da su budzeti 300 miliona, i sada kada je bila frka izmadju Mozlija i FOTe, sazna se da su budzeti zapravo oko 500 miliona!!! Znaci F1 je sport gde se najveci novac obrce, toliko cak ni Dexy ne bi mogao da pokrade u banci !? ;) ;D 50% je namesteno, ostalo je fer! Kao i vecina sportova, tipa Olimpijske igre, svetska prvenstva, nevezano da li je sport, cak i ova naucna takmicenja...tipa Olimpijada iz matematike i sl...

Gledam F1 jer volim to, i uvek me fascinira sta sve moze covek da napravi od tehnike, i kakvi 'roboti' vozaci mogu da budu, i sta sve izdrze!

« Zadnja izmjena: 24.05.2009. 23:44:05 Jacob Linus »

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #416 : 24.05.2009. 23:42:32 »
danas je Ferrari bio OK! Nije to onaj Ferrari, ali da su dobri, dobri su !


pričam uopšte za sezonu, ne samo za Monako

pazi jedan je Ferrari... svestan sam ja toga, ali ovo je katastrofa sezona



za sada...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #417 : 24.05.2009. 23:56:16 »

pričam uopšte za sezonu, ne samo za Monako

pazi jedan je Ferrari... svestan sam ja toga, ali ovo je katastrofa sezona


Aha, onda je OK! Naravno da je jedan! Sta je F1, nego Ferari? Jedini tim koji je od pocetka u F1, neprekidno! Jedini tim koji je od pocetka uvek imao sve svoje, mislim shasija i motor...

I jedini tim koji ima malo drugaciji tretman, bas zbog ovog prethodnog! To je cak i zvanicno! Tipa, ako Ferrari osvoji konstruktorsku titulu, dobija oko 60 miliona, tako je bilo valjda prosle godine, dok npr da Meclaren ili bilo ko drugi osvoji, dobio bi valjda oko 40 !?! ;) ;D

I zato se odmah zna da od one price da Ferrari napusta F1, nema nista! Mozli kaze: "Ma moze F1 i bez njih.." A onda posle 10 dana izjavi, Ferrari je tim koji ima ogromnu tradiciju, jedini je koji je uvek bio u F1, i verujem da F1 nece bez njega ostati ! ;D

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #418 : 25.05.2009. 00:06:15 »
ne kuzim ja tebe, ako vjerujes da su to sve zavjere ecclestona, zasto ti onda uopce pratis formulu. napises da je volis, ali ako je sve namjesteno, to ne moze biti zanimljivo. svi su cekali s velikom napetoscu kraj prije dvije sezone, ali ti znao da je to namjesteno, zasto si onda to gledao. je li postoja uopce i jedna sezona gdje eccelstone nije odlucio pobjednika

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #419 : 25.05.2009. 00:11:48 »
Koliko teksta... u ovim postovima
Svaka čast svima vama koji ovo čitate.
Za to treba davati beneficirani radni staž. ;D

Tags: