Autor Tema: F1 - I love it  (Posjeta: 133982 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #270 : 25.03.2009. 16:01:27 »
ŠTO? On ima brata blizanca?  ;) ;D

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #271 : 25.03.2009. 22:08:12 »
dakle, u onoj prvoj slici je Kimi "u mutnom".  ;)

(massa ima brata, btw)

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #272 : 25.03.2009. 22:13:04 »
Sad ću ja ispasti tu neki... A nisam namjerno.
Spoiler for Hiden:
Ma znam, Riddle, ali sam uvijek za zafrkanciju. Kad god se može zafrkavati, zašto ne.  ;D

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #273 : 25.03.2009. 23:47:05 »

Sedmostruki prvak sveta u Formuli 1 Mihael Šumaher vraća se u najbrži cirkus prvi put od odlaska u penziju 2006. godine, a na stazi u Melburnu 29. marta biće u ulozi savetnika Ferarijevih inženjera.


Kako prvi put od odlaska, to sto radi ove godine radio je i svake od 2006, daje savete i odvoza 10 krugova na testiranju ! :)

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #274 : 25.03.2009. 23:50:20 »
Kako prvi put od odlaska, to sto radi ove godine radio je i svake od 2006, daje savete i odvoza 10 krugova na testiranju ! :)
I u testiranjima bude brži i do pola sekunde od svih ostalih! Genije iz Kerpena!  >:dj  clapp

Gde si Blacky kralju, nema te?!  8) :'(

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #275 : 26.03.2009. 11:45:15 »
E bas taj rad, Tata je bio, Tata ost'o !  Kao nema TC kako ce se snaci i sl...covek sedne 5 krugova i odmah pola sec brzi : )))  clapp

Ma tu sam PFC kralju, po malo procitam teme, slabo pisem, mrzi me da se smaram sa ovima na vlasti :) Nego vidim i ti tamo u GG imas neke...NEMOZEŠ sa takvim svetom da se boris, ne vredi to...! ;)

 smileyNO1

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #276 : 26.03.2009. 14:03:33 »
Ma tu sam PFC kralju, po malo procitam teme, slabo pisem, mrzi me da se smaram sa ovima na vlasti :) Nego vidim i ti tamo u GG imas neke...NEMOZEŠ sa takvim svetom da se boris, ne vredi to...! ;)
 smileyNO1
Ma šta ceš Blacky, ova SEKA polako dolazi, recesija nas kaci, tako je i sve manje pametnih, a sve više onih što iskacu iz mraka... ;)

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #277 : 26.03.2009. 16:32:54 »
Da, ta SEKA je zeznuta, jos u ovoj F1 znas kakve se cifre vrte, tj mislim da ne mozemo ni da zamislimo..:) Pa vidis kakav se rat pokrece

Flavio Briatore i Ron Denis VS Berni Ekleston ;)

„Ukoliko dođu ovde i priprete mi pištoljem, bilo bi bolje da su sigurni da mogu da pucaju. I trebalo bi da budu sigurni da je pištolj napunjen jer ukoliko promaše bilo bi im bolje da se čuvaju“, rekao je Eklston.  clapp clapp clapp

Kada sam ovo procitao, pokidao sam se od smeha !!!

rofl rofl rofl rofl



Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #278 : 26.03.2009. 17:28:51 »
Ma nema što, Bernie je kauboj.  ;D ;D

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #279 : 26.03.2009. 20:55:29 »
Otkad mu nema Slavice, Bernie se raspištoljio. :D

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #280 : 26.03.2009. 21:20:38 »
Otkad mu nema Slavice, Bernie se raspištoljio. :D

Pa mora sada svaki dolar da kupi, kad te neko olaksa za 22 milijarde, onda nije bas svejedno !!! :) A plus SEKA ! :))

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #281 : 26.03.2009. 22:31:23 »
kakav debil, ali planira da nova pravila uvede za sledeću sezonu jer ako ih uvede 20 dana pre početka sezone onda nije obavezan da dobije punu saglasnost svih timova. nadajmo se da će do sezone 2010 majka priroda da učini svoje i ubije ga  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #282 : 26.03.2009. 22:48:46 »
kakav debil, ali planira da nova pravila uvede za sledeću sezonu jer ako ih uvede 20 dana pre početka sezone onda nije obavezan da dobije punu saglasnost svih timova. nadajmo se da će do sezone 2010 majka priroda da učini svoje i ubije ga  ;D

Da, Berni kenja, ali isto tako smara ono kurvinsko stekanje, i tako osvajanje titula sto je radio Alonso, a i Hamilton na kraju prosle godine, cak je sam rekao Eklestonu da nije jurio, i da je mogao dosta bolji da bude, ali znao je sta mu je dovoljno i tako je odradio !

OK je da izbleji nekoliko trka, tipa ako rasturaju cele sezone pa pusti nekog drugog, kao npr Michael kada je blejao pa Rubens pobedi neki put, ali se barem nije stekao !

A to da moze da se dogodi da neko pobedi 9 puta za redom i kao da moze da se posle zeza, ne bih se slozio iz vise razloga! Prvi je, ako je taj vozac prvi, a njegov klupski kolega drugi u poretku, onda tu nema dileme vise ko osvoja titulu ni konstruktorsku a ni vozaca, primer 2004 godina, tako da to nije stekanje! A ako je neko pobedio 9 puta za redom, a neko iz drugog tima je iza njega, e onda ce oni i te kako da se cimaju do kraja godine, jer cim su vozaci bliski, i timovi su takodje !!! A timu je bitnije da bude prvak kao konstrkutor, nego da mu vozac osvoji titulu jer se pare posle dobijaju na osnovu timskih bodova, sto ce ove godine biti i te kako bitno zbog krize, svaki tim ce grabiti da osvoji sto vise bodova, vise nego ikada !!!

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #283 : 26.03.2009. 22:53:50 »
Ako netko i bude pobijednik u 9 utrka zaredom, onda je i zaslužio naslov.

Riddle je u jednoj rečenici objasnio sve. Molim lepo.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #284 : 26.03.2009. 22:55:25 »
Da ali ne. Znači ako neko ima malo više para pa uspije malo bolje posložiti bolid, on je prvak.
A oni koji nemaju... ćorak.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #285 : 26.03.2009. 22:59:05 »
Zar vi stvarno verujete da je moguće da neko pobedi na 9 trka uzastopno? Da pojasnim. Moguće je, ali su šanse za tako nešto previše male, po meni možda i nemoguće.

Odgovorio sam i na to. Nemoguće je da npr. Massa osvojio 9 pobeda za redom. Čak mislim da bi tako bilo zanimljivije jer bi vozači koji imaju jak bolid kidisali na pobedu u svakoj trci, a ne kao Hamilton u poslednjoj trci vozi kao pička. Ili kao Alonso one sezone kad je osvojio drugu titulu.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #286 : 26.03.2009. 23:43:08 »
Tako je Цоа !!! Tako bi verovatno Montoya imao strategiju 100% :) Ma on je jurio, i kada nije bilo tog pravila : )))
I da razresimo dilemu totalno, bas sam sada pogledao poslednjih 30 godina Jedini vozaci koji su imali 9 pobeda ili vise su:

(hmmmmmmm)

2004 Michael Schumacher
2000 Michael Schumacher
2002 Michael Schumacher
1995 Michael Schumacher


i

1992 Nigel Mansell

Kako Michaela vise nema, a Vettel jos uvek ne vozi propetog crnog konja, mada je koristio njegov motor :) ovako nesto se sigurno nece ponoviti !!! Samo jednom je Schumacher imao priliku da veze 9 pobeda a to je bilo te 2004, kada je imao 5 pobeda, pa onda ako se ne varam udes u tunelu u Monacu, kada ga je ko drugi nego Montoya zakovao od pozadi :)a pobedio je Jarno Trulli...eto da je imao tu pobedu, to bi bilo 13 trka za redom !!! :)

PS 
Secam se komentara legendarnog Veljka Petrovica koji je uvek voleo da cacka nesto oko Slavice :) Bila je trka u FR i posto je tu najkraci box, obicno se ide na 3 pitstopa, ali tada je MSC uradio 4, na sta je Veljko samo rekao: "Pa na kraju i da parkira bolid pored staze mislim da bi pobedio" ! ;)

rofl rofl rofl rofl
« Zadnja izmjena: 26.03.2009. 23:47:06 blackholemix »

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #287 : 27.03.2009. 02:28:36 »
Da ali ne. Znači ako neko ima malo više para pa uspije malo bolje posložiti bolid, on je prvak.
A oni koji nemaju... ćorak.
Ha, čuj, ako uspiju "malo bolje" posložiti bolid, onda će tako i tako biti prvaci (i po bodovima). Ali, pazi - 9 pobijeda za redom... jako, jako teško (nema Više MSC u Formuli 1, pa se usudim reći i neostvarivo). Ali isto tako, ako momčad malo bolje posloži bolid - i zaslužili su biti prvaci, mogli su si i drugi dati truda. ;)

Bilo kako bilo - pravila su stara (bodovanje).


Montoya - odličan vozač, šteta kaj je otišao u NASCAR.
2004 MS - LEGENDA!!!

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #288 : 27.03.2009. 10:21:41 »
ljudi, ali vi kao da niste čuli ko je tražio nova pravila. Nosioci komercijalnih prava...

znači šta su uradili.... smanjili aerodinamiku kako bi auto bio što nestabilniji,poskidali dodatne aero stabilizatore, uveli slik gume koje se mnogo brže i lakše cepaju i pucaju, dodali im "turbo" dugme kako bi mogli da "polete" nakon spore krivine i uveli pravilo da moraš da jurcaš kao sumanut da bi dobio titulu, sve ide u pravcu toga da je cilj što više nezgoda i izletanja jer to je ono što prodaje trku, kad se neko slomi (sećate se kubice u kanadi) taj snimak se vrti godinama, postane deo špica sportskih emisija i slično... znači rekamiranje u nedogled...
a po meni to nema veze sa sportom to je samo oruđe za sticanje još većih profita                 

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #289 : 27.03.2009. 11:31:45 »
Velika iznenadjenja na jutrošnjim nezvanicnim treninzima!  :'(

http://www.rtl.de/sport/formel-1/formel1_94533.php?media=artikel2

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #290 : 27.03.2009. 12:33:12 »
Hahaha, jel se to cini ili ce stvarno ove godine Lewis Hamilton, svetski prvak, da izigrava Takumu Sato ;)  ;D

PFC, i nije tako lose, jeste da Keke Rozberg sada se sigurno malo ponosi, ali oni ne mogu nista uraditi, Brawnovi jesu brzi, ali taj Button je ceo zivot bio propalitet, i tu sedi u F1 da bi Engleska imala vozaca...setimo se kako mu je Milos Pavlovic lupao klempe, da bi isti Button kada ga je u Monte Karlu Veljko pitao, da li si cuo za Milosa Pavlovica ovaj odgovorio: "Ne, nikada, ko je on?" rofl rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #291 : 27.03.2009. 21:31:58 »
m daj... takuma sato je odličan vozač oduvek mi je bio simpatičan, uvek sam razmišljao šta bi bilo kad bi njega posadili u jedan mclaren ili ferari koji bi mogli da izdrže njegovo silovanje

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #292 : 28.03.2009. 02:48:04 »
Na zvanicnom sajtu F1 pise da su i kvalifikacije i trening u 17h, sto je kod nas 8h? A na Foxu su stavili da su kvalifikacije u 7h ! Zna li neko sta je tacno? Verovatno ovo sa F1, ali ustacu u 7 i ne puste li ovi nasi pederi ima da ShotGun5 ShotGun5 ShotGun5

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #293 : 28.03.2009. 08:11:41 »
A, da, glupi satovi, i pomeranje vremena, sve je OK :)



Bravo za Vettela !!!!! Idemo !!! Masa naravno bolji nego Kimi ! A i drago mi je zbog Rubensa ! U sustini i nije tako lose, ali 14. april ce biti bitan !

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #294 : 28.03.2009. 11:30:57 »
Bravo za Vettela !!!!! Idemo !!! Masa naravno bolji nego Kimi ! A i drago mi je zbog Rubensa ! U sustini i nije tako lose, ali 14. april ce biti bitan !
Nadam se da Su Domenikali i Baldiseri spremili neku taktiku za sutra, jer ovako bice teško! Sad opet ne znam koliko su ovi bolidi Brown GP rezistentni u trci, jer jedno je trening, a nešto sasvim drugo trka!  ;)

P.S. Zasad jedino što mi se svidja je 15-a pozicija!  8)

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #295 : 28.03.2009. 12:13:27 »
Nadam se da Su Domenikali i Baldiseri spremili neku taktiku za sutra, jer ovako bice teško! Sad opet ne znam koliko su ovi bolidi Brown GP rezistentni u trci, jer jedno je trening, a nešto sasvim drugo trka!  ;)

P.S. Zasad jedino što mi se svidja je 15-a pozicija!  8)

Pa Tod i Brawn su bili doktori za taktiku ! Mada i ovi bi trebalo da umeju nesto da pokazu, jer sada je taktika i neki srednji balans bolida bitniji nego ikad ! Ne znam koliko si pratio, ali sada su gume u rasponu od dva po tvrdoci, gledano gradacijski..npr nema meke pa odmah do njih super meke, vec super meke i tvrde...to ce ih jebati samo tako !!! Treba se odluciti i videti koliko se meke trose a koliko su tvrde brze :) bice napetoooo ! :) I jos sve to uskladiti sa gorivom...

A to 15. mesto mi je kao da je MSC osvojio titulu 2006. skoro pa tako !!! :)

Nego bice zeznuto sta ce ovi odluciti za difuzore, jer Flavio tvrdi da su im pre godinu dana rekli da to NE sme tako da se koristi, a onda su ova tri tima razvila tako i sada su proglasili legalnim ! Sto nije OK ! Ili ce pobrisati bodove od ova tri tima, ili ce ostati legalno, e onda ga je Reno i Ferrari popusio ! Mada ne verujem da su tolike budale i da ce cekati odluku, kladim se da vec sada spremaju i oni to !!!

Tako je, testiranje je jedno, trening drugo, a trka nesto sasvim trece, kako za vozace, tako isto i bolide !!! Videcemo, vec mi se gleda i skacem po kuci :D  tasmanijski_djavo hiphop

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #296 : 28.03.2009. 12:36:54 »
hamilton je mijenjao mjenjac pa ce startat 20. a toyota ce biti kaznjena jer su imali prefleksibilna krilca...(valjda idu na kraj poretka) jos je i williams pod istragom, a oni se pak zale na red bull i ferrari... tak da ce bit jos svacega
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #297 : 28.03.2009. 13:49:02 »
Post-qualifying weights:

Jenson Button: 664.5 kg
Rubens Barrichello: 666.5 kg
Sebastian Vettel: 657.0 kg
Robert Kubica: 650.0 kg
Nico Rosberg: 657.0 kg
Felipe Massa: 654.0 kg
Kimi Räikkönen: 655.5 kg
Mark Webber: 662.0 kg
Nick Heidfeld: 691.5 kg
Fernando Alonso: 680.7 kg
Kazuki Nakajima: 680.5 kg
Heikki Kovalainen: 690.6 kg
Sébastien Buemi: 675.5 kg
Nelson Piquet: 694.1 kg
Giancarlo Fisichella: 689.0 kg
Adrian Sutil: 684.5 kg
Sébastien Bourdais: 662.5 kg
Lewis Hamilton: 655.0 kg
Timo Glock: 670.0 kg
Jarno Trulli: 660.0 kg

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #298 : 28.03.2009. 13:56:40 »
PFC, vidimo mi dobro, ne moraš nam uvećavati slova i brojeve.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #299 : 28.03.2009. 14:05:25 »
PFC, vidimo mi dobro, ne moraš nam uvećavati slova i brojeve.
Al' ja ne vidim, pa to radi sebe!  ;D

Tags: