Autor Tema: F1 - I love it  (Posjeta: 133795 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: F1 - I love it
« Odgovor #600 : 05.02.2010. 23:26:17 »
Ralf Šumaher vozi za srpski tim u F1!
I.Đ / Blic online | 05. 02. 2010. - 13:01h | Foto: AFP | Komentara: 14

Bivši vozač Formule 1 i mlađi brat višestrukog šampiona sveta Mihaela, Ralf Šumaher naći će se za volanom srpskog tima Stefan GP ukoliko njegov vlasnik Zoran Stefanović dobije dozvolu za učestvovanje u novoj sezoni!

Do iznenađujuće saradnje u najavi doći će zahvaljujući šefu Formule 1 Berniju Eklstonu koji je dobar prijatelj sa Stefanovićem.

Eklston je i spojio srpskog biznismena i poznatog vozača i prema pisanju nemačkog lista, mlađi Šumaher (34) je zainteresovan da vozi za Stefan GP, što je indirektno i potvrdio u izjavi za Bild.

"Zoran Stefanović je jedan ozbiljan čovek sa jasnim pristupom. Nakon razgovora sa njim, shvatio sam da bi on voleo da vozim za njegov tim, međutim, više od toga ne mogu da kažem", rekao je Ralf koji je do sada zabeležio šest pobeda na Gran pri takmičenjima.

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #601 : 06.02.2010. 00:06:49 »
Bilo bi lepo videti ovaj tim, a i ako im dozvole takmičenje jako me kopka ko će biti drugi vozač. Ralfa nikad nisam gotivio, ali ga bar nisam mrzeo kao njegovog buraza. Jedva čekam novu sezonu

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: F1 - I love it
« Odgovor #602 : 06.02.2010. 09:13:17 »
ni meni ralf nije nešto...

mada očekivao sam da će kontaktirati miloša pavlovića



http://www.milospavlovic.com/
« Zadnja izmjena: 06.02.2010. 09:15:04 Dexter`s Lab »

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #603 : 07.02.2010. 01:30:36 »
Kako Stefan okuplja dobru ekipu, odlicno sve one koji su imali neke afere u svom poslu, ali znaju svoj posao i to vrlo dobro. Ne bi on lupao toliko puno € da nema neku informaciju iznutra. A sve se cini kako bi Campos trebao otpasti a na njihovo mjesto uci Stefan GP.

Btw za hellera ;D - Schumi stariji je car ;D

I jos nesto - HrT je otkupio prava na prikazivanje za jos tri sezone. Inace, bilo je upitno hoce li uopce biti prijenosa kod nas. Razmisljali su da odustanu od tog projekta, ali Bernie (njegov tim) su oducili pristati na popust od 70% za prava, pa prema nekim nagađanjima sada po sezoni treba platiti 700 000$ umjesto proslosezonskih 2.6 milijuna $. Hvala Berniju ;D

« Zadnja izmjena: 07.02.2010. 01:40:47 Diesel986 »
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #604 : 07.02.2010. 01:40:19 »

Btw za hellera ;D - Schumi stariji je car ;D

Šumaher je odličan vozač, ali šupak od čoveka i zato nema šanse da ikad navijam za njega.

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #605 : 07.02.2010. 01:47:17 »
A ja to kazem za Alonsa i Hamiltona (samo ovo drugo, tesko da ce neki od njih bit no 1), a sad Alonso vozi za Ferrari za kojeg navijam, a Schumi oso u Mercedes kojeg mrzim, a o McL Merc da ne pricam. Cirkus. Ali ce barem biti zanimljivo sa hrpom bolida i novim nacinom bodovanja, samo sto trbaju jos davat i po bod za najbrzi krug, pole position i za onog tko provede najvise krugova u vodstvu, e onda bi se svi kidali i to bi bilo vrhunsko natjecanje.
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #606 : 07.02.2010. 01:58:57 »
Ja navijam za Stefan GP  ;D

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #607 : 07.02.2010. 02:06:03 »
A i za njih cu, bude srece jos da se uspije i napravit F1 staza kod vas, bilo bi dobro ;D Treba vuc Bernija i dalje za rukav a samo da ju onda ne pravi Hermann Tilke, jer ove nove staze su predosadne.
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: F1 - I love it
« Odgovor #608 : 07.02.2010. 10:18:04 »
uf kad bi napravili stazu kod nas..... to bi bilo ludilo....


da se nadovežem na neke gornje postove, šumaher, alonso, hamilton... a ranije i montoja... ne zna se ko je veća šupčina bio (i ostao)
gledao sam neku emisiju o montoji na discovery, od kako se vratio u nascar, ameri ga pljuju najgrđe...

ako stefan gp (btw ime tima je idiotsko, zamisli da se preziva stanislavljević, bio bi stanislav gp ili miroslav gp  u_jeeeeeeeeee ) uđe u f1 imaću za koga stvarno da navijam, bez obziro što niko ne očekuje neke značajne rezultate, do sada sam preferirao red bull i vettela i webbera, a kubica mi je oduvek bio onako blizak (geografski)  ;D

iskreno nadam se da će m. pavlović najzad da zavozi u f1

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: F1 - I love it
« Odgovor #609 : 07.02.2010. 13:50:20 »
Ja sam ove godine navijač Pedra De la Rose, pa što bude, bude  ;D

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #610 : 07.02.2010. 14:01:39 »
Čekajte, znači potvrđeno je da će StefanGP nastupiti?

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #611 : 07.02.2010. 14:04:32 »
Nije još, ali sve vodi ka tome.
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #612 : 09.02.2010. 20:07:56 »
Upravo sam čuo na tv-u, ako neki od novih timova se ne pojavi do treće trke F1, Stefan GP će dobiti pravo da nastupi od četvrte. Dva nova tima su pod velikim znakom pitanja zbog nedostatka finansija. Takođe sam saznao da je Stefan GP odkupio ceo Tojotin tim i da se spremaju u Portugalu.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #613 : 09.02.2010. 20:20:25 »
Toliko se kenjalo o ovom Pavlovicu i toliki je bio pritisak da ga drzava finansira, mislim da bi bio red da se pokrene prica sad oko toga zasto jedan srpski tim u F1 nemam Srbina u timu. Ali naravno, koga boli pisa sto srpski tim nema srbina u timu. Vise para ce doneti drugi. (i ja bih se time vodio :))

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #614 : 09.02.2010. 20:48:57 »
Gazda je u intervjuu na pitanje novinara rekao da je Miloš jedan od vozača sa kojim su pregovarali, ali se nada i pomoći države.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #615 : 11.02.2010. 01:05:28 »
Pavlović dobio poziv od US F1 tima


Još mesec dana ostalo je do starta nove sezone gran pri šampionata Formule 1. Kad je reč o Srbiji ovogodišnje izdanje najbržeg vrikusa na svetu moglo bi da ima istariski značaj. Kako „Blic“ saznaje, Miloš Pavlović (27) dobio je poziv novoformiranog US F1 tima, a njegov debi bi mogao da se dogodi na stazi u Bahreinu 14. marta!

Tako će Pavlović konačno dobiti priliku ispuni dečački san i oproba se u najprestižnijem svetskom takmičenju na četiri točka, posle decenijskog staža među profesionalcima (Formula dva, Formula 3 i Formula 3000).

Pregovori Pavlovića i Amerikanaca trajali su već duže i stigli su nadomak finalnog dogovora. Miloš će, po svemu sudeći, praviti društvo Argentincu Hoze Mariji Lopezu, koji će biti prvi vozač US F1 tima. Američka ekipa je dobila dozvolu sredinom prošle godine da se takmiči u Formuli 1 u sezoni 2010, nakon što je došlo do proširenja broja učesnika sa deset na 13 timova. Vodeći ljudi te ekipe, Ken Anderson i Piter Vindzor su do sada držali otvoreno mesto za drugog vozača, pošto je Lopez još krajem prošle godine ugovorio saradnju sa novim članom Formule 1. Argentinac je u januaru potpisao jednogodišnji ugovor vredan osam miliona dolara, prema pisanjima svetskih medija.
Postoji mogućnost, međutim, da US F1 ne debituje u Bahreinu 14. marta, ukoliko ne bude tehnički spreman za početak. Bord Formule 1, u dogovoru sa Međunarodnom automobilskom federacijom, dao je zeleno svetlo novim timovima da preskoče prve tri trke u sezoni. Pretpostavlja se da će ovu opciju iskoristiti, pored US F1, i Kampos, o čemu je prvi čovek Formule 1 Berni Eklston govorio nedavno. Činjenica je i da ovi timovi još nisu predstavili svoje bolide.
Inače, zanimljivo je da se radi o jedinoj ekipi u Formuli 1 koja nema sedište u Evropi, pošto se njihova fabrika nalazi u Šarlotu, u Severnoj Karolini.
Pavlović se prošle sezone takmičio u novoj kategoriji, Formuli 2, koju organizuje Međunarodna automobilska federacija. Iako je imao najviše tehničkih kvarova u odnosu na bilo kog drugog svog konkurenta tokom sezone, završio je šampionat na devetom mestu, ostvarivši pritom dva podijum plasmana i jedan najbrži krug u trci.

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #616 : 11.02.2010. 02:04:08 »
Nedavno je u emisiji Olimp na hrrtu gostovao Mladen Jergović koji je inace u timu US F1 kao neki glavni za nesto u Europi (ne znam koji mu je posao tamo, ali i njemu je trebalo da se sjeti koji je puno naziv posla kojeg obavlja :) ugl ima preko 10 rijeci) i rekao je da ne smije odati tko ce biti drugi vozac. Samo je rekao da će biti šokantno.
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: F1 - I love it
« Odgovor #617 : 11.02.2010. 02:11:41 »
Nedavno je u emisiji Olimp na hrrtu gostovao Mladen Jergović koji je inace u timu US F1 kao neki glavni za nesto u Europi (ne znam koji mu je posao tamo, ali i njemu je trebalo da se sjeti koji je puno naziv posla kojeg obavlja :) ugl ima preko 10 rijeci) i rekao je da ne smije odati tko ce biti drugi vozac. Samo je rekao da će biti šokantno.

naravno da hoće jer drugi vozač ću biti ja!!!  ;)

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: F1 - I love it
« Odgovor #618 : 11.02.2010. 13:52:33 »
naravno da hoće jer drugi vozač ću biti ja!!!  ;)
Dex, triba voziti u krug, ne se samo sudarati.
Ti jako dobro znaš da je tvoje misto u Destruction Derby  ;D

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #620 : 12.02.2010. 02:43:53 »
Potvrđen drugi vozač USF1
Nigdje ne piše da je potvrđen!

Inače, Mladen Jergović je bio neki dan na TV-u i rek'o da će drugi vozač biti veliko iznenađenje!

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #621 : 03.03.2010. 14:13:01 »
Američka ekipa US F1 obavestila je Svetsku automobilističku federaciju (FIA) da odustaje od učešća u predstojećem šampionatu Formule 1, a molba da se njihovi nastupi odlože za jednu sezonu otvara mesto prvom srpskom timu, Stefan GP.

"Obavestili smo zvaničnike FIA o svojoj odluci i sa njima radimo na iznalaženju najboljeg rešenja. Našim radnicima smo poručili da prestanu sa radom na trenutnom bolidu dok ne dobijemo konačnu odluku po ovom pitanju", rekao je Piter Vindzor, koji je uz Kena Andersona suvlasnik ovog tima.


Još uvek ostaje pitanje je šta će učiniti Svetska automobilistička federacija, koja može da odobri Stefan GP-u da se takmiči u ovoj sezoni, ali i da se opredeli da u šampionatu učestvuje samo preostalih 12 ekipa.

 

Sa druge strane, jedan od osnivača Jutjuba, Čed Harli, već duže vremena je svoja sredstva investirao u US F1 pa bi mogla da se obistine predviđanja da će zbog novonastale situacije u svetu Formule 1 ostati pomažući ili ekipi Zorana Stefanovića ili timu Kampos Meta.


izvor Blic

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #622 : 03.03.2010. 14:41:28 »
Dobra vijest za Stefana, losa za Jergovica. US F1 je imao bolid samo na papiru, a i Campos je isto u pitanju hoce li ili ne krenuti od pocetka sezone ili nakon 3 utrke koliko je FIA dozvolila da svaka momcad moze izostati. Tako da bi nadam se trebali gledati Stefan GP-a vec ove sezone koji je daleko ispred ove dvije momcadi ;D
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #623 : 03.03.2010. 15:12:28 »
Sretno StefanGP-u bilo bi super da uđe.

Ali nije mi jasna jedna stvar: zašto ove slabije momčadi poput US F1 uopće ulažu milione a znaju da će morati odustati i da nisu konkurentni? Dok svi ostali testiraju bolide, oni još razmišljaju hoće li moći nastupiti na prve 3 utrke - taj novac je u startu osuđen na propast.


Dobra vijest za Stefana, losa za Jergovica. US F1 je imao bolid samo na papiru, a i Campos je isto u pitanju hoce li ili ne krenuti od pocetka sezone ili nakon 3 utrke koliko je FIA dozvolila da svaka momcad moze izostati. Tako da bi nadam se trebali gledati Stefan GP-a vec ove sezone koji je daleko ispred ove dvije momcadi ;D
Sad sam pročitao, ako je istina nema dobre vijesti za StefanGP:
Mjesto ekipe za 2010. ostaje prazno, ali i zamrznuto, stoga ono ne može biti prodano ili ustupljeno nekoj drugoj ekipi. Naravno, ovo nimalo ne ide u korist Stefan GP F1 timu, koji se posljednjih dana lavovski bori za ulazak u prvenstvo.
« Zadnja izmjena: 03.03.2010. 15:15:17 Doki »

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Re: F1 - I love it
« Odgovor #624 : 14.03.2010. 14:47:27 »
Ferrari!!!

clapp clapp clapp clapp clapp clapp

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: F1 - I love it
« Odgovor #625 : 14.03.2010. 15:38:20 »
Ferrari!!!

clapp clapp clapp clapp clapp clapp


nemaš pojma...


Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: F1 - I love it
« Odgovor #626 : 14.03.2010. 16:25:30 »
Šteta što je Pedro odustao  :(

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #627 : 14.03.2010. 16:35:01 »
Bravo za Ferrari, jedino me Vettel zeznuo na kladionici.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: F1 - I love it
« Odgovor #628 : 14.03.2010. 18:19:18 »
Bravo za Ferrari, jedino me Vettel zeznuo na kladionici.

nije vettel, nego njegov auspuh  ;D zabagreo kao na ladi  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline chuckydrayman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 330
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #629 : 15.03.2010. 18:35:13 »
izgleda da će i ova sezona biti baš pravi cirkus,a ne najbrži cirkus



Tags: