Serije > Općenito o serijama

100 serija = 100 sezona (komentiranje)

<< < (16/16)

Mulder:

--- Citat: devendra66 - 11.01.2017. 15:06:20 --- :naklon:

RESPECT.

I hvala.

Super je ovo.

Malo mi žao što nemaš La Piovru na listi, kao i što imaš House of Cards sapunicu.  Sve ostalo bombon.  srcesmajli srcesmajli srcesmajli I da, stade poslije Farga 2, šta nije bilo ništa što ti se svidjelo poslije, ili?
--- Kraj citata ---

Hvala  smileyNO1

Fenomenalnu La Piovru nisam stavio zato što je mini serija pa će se naći na toj listi. Svidjelo mi se dosta toga i neke sezone u zadnje dvije godine bi sigurno upale i zamijenile neke, ali eto to je sad sto sezona do 2015. godine.

 
--- Citat: devendra66 - 11.01.2017. 15:06:20 ---Žao mi i što si smanjio svoje komentare ovdje na prijevodima jer si daleko najzanimljiviji član što si tiče doprinosa, al bit će valjda opet nekad. Čirs!
 drinks

--- Kraj citata ---

Evo i službeno sam se i vratio nakon nekih privatnih problema pa sam sad opet tu i jedva čekam počet komentirat. Nisam bio u mogućnosti gledati previše toga zadnja dva, tri mjeseca tako da se od danas opet kreće. Čitamo se  :)

devendra66:
Sad sam ja malo bio far and away. Uglavnom drago mi da si opet tu i želim ti da idući put budeš odsutan zbog uživancije a ne problema. Inače, što se tiče Piovre skužio sam da sam zaboravio tvoju napomenu da ne idu mini serije. Ali također, stvar karakterizacije. Recimo, zašto bi Cracker bio serija a La Piovra mini serija? Ne vidim veliku razliku, ni po minutaži, ni po broju epizoda. Kužio sam to prije kad je recimo bio Ponos i predrasude ili I Claudius, ili šta znam Tinker, tailor, soldier, spy, jer sve su imale po jednu sezonu. Kako napraviti listu u kojoj treba stavit La Piovru sa više sezona a i I Claudius sa jednom? Plus recimo Taboo, odlučili na početku da je mini serija, a sad odjednom serija, i tako te neke stvari. Još danas sve više serija traje od 8-12, 13 ep po sezoni, što je nekad bila karkteristika mini serija. Malo me nervira ta karakterizacija, kao što uglavnom ja ne mogu True Detective smatrat nekom najboljom serijom i stavljat ga u konkurenciju sa recimo Sopranosima. Sopranosi imaju 6 sezona i drže kvalitet a True Detective samo dvije, plus su svaka za sebe. Više bi mi dakle i taj True Detective išao u mini serije, prije može nego li recimo La Piovra. Mislim nije sad da sam pretjerano istraživao odnos serija - mini-serija, ali mislim da bi mini-serije trebale biti samo one sa jednom sezonom, zaključenom pričom i kapak. Ovako više baš i ne uočavam neku veliku razliku, osim što imdb kaže tako. :D Čirs! I čitam te opet rado!  Smajlicvece

Atrahasis:
Mislim da ipak fali Game of Thrones, ipak je to kedna od najkvalittnijih serija tog žanra bez obzira na sve njene mane.
Ostatak liste je odličan, mada ima mesta da se itekako proširi.

Voleo bih da vidim tvoje liste top 250 sezona, 250 serija i 250 filmova.  :) ;D

devendra66:
Naletio ja malo ovdje i  o bože, gledam svoj zadnji post. znači karakterizacija=kategorizacija, tj mislio sam na kategoritaciju a upotrijebio riječ karakterizacija, i to mi je prošlo i to dvaput . bio sam pjan tada bit će, ili samo izgubljen u prijevodu.  ;D Nego, Mulderu, vrati se, sve ti je oprošteno  ;D fale tvoji postovi.   srcesmajli p.s. novi favorit https://www.imdb.com/title/tt0078657/?ref_=nv_sr_1

Perkone:
Nego jel zna neko kada se Mulder vraca sa Saturna?  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju