Autor Tema: Sabrina, the Teenage Witch  (Posjeta: 35050 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #210 : 29.09.2014. 22:07:24 »
Kod mene sve isto osim ovog precrtanog.

koristiš li neke posebne tehnike mučenja i jel ih puštaš malo na zrak?

da ne bi bio OT, meni je Sabrina bila super kad je išla na TV-u, ali sad se ne bih mogao natjerati da opet gledam.
Mrzim lopatare i limune

Offline skipi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #211 : 29.09.2014. 23:02:40 »
Neke serije valjda covjek jednostavno preraste ali mislim da mi Sabrina nije jedna od njih, ne smijem ni reci koliko mi je godina :-X ali jos uzivam u svakoj epizodi :aha:

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #212 : 30.09.2014. 09:38:45 »
Naravno da sam ih pustala na vazduh, jok trebaju da me posle kada ih pustim tuze UN zbog povrede ljudskih prava  ;).
Serija je sjajna ja ovo gledam uhhhh 3x(mada neke epizode i po 1000x jer su bile snimene) i nikada mi ne dosadi... Mada zvanicno 7 sezonu gledam 2x i necega se ne secam. Sto kaze Skipi ne smem da kazem koliko imam godina a gledam seriju. Ali neke stare serije vredi prevoditi i zasluzuju prevod i ako su bile pre 10 godina drinks
« Zadnja izmjena: 30.09.2014. 09:40:45 AAdeAA »
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #213 : 30.09.2014. 14:29:04 »
Naravno da sam ih pustala na vazduh, jok trebaju da me posle kada ih pustim tuze UN zbog povrede ljudskih prava  ;).
možda zatrebam tvoje usluge  ;D

Ali neke stare serije vredi prevoditi i zasluzuju prevod i ako su bile pre 10 godina drinks
slažem se

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #214 : 30.09.2014. 20:24:33 »
To se nikada ne zna ;)
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #215 : 03.10.2014. 20:14:51 »
Od veceras uzivajte u 7 sezoni Sabrina, the Teenage Witch  rofl
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #216 : 06.10.2014. 22:00:43 »
Iznenadjenje  :D
Spremite kokice i uzivajte a ja cu se potrudim da do kraja mesec privedem sezonu 7 kraju zato spremite dosta kokica trebace vam i te kako i proverite metle i usisivace polecemo  kokicekola
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline skipi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #217 : 06.10.2014. 22:55:56 »
Ma, ti si carica drinks

Offline Armati

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Komedije 80-90-tih
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #218 : 07.10.2014. 01:14:26 »
Ili kraljica.
Ljubitelj humorističnih serija

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #219 : 09.10.2014. 23:07:56 »
 fala-fala
Kolega radi od 15-20 epizode ja se nadam uskoro da cemo zavrsiti sa Sabrinom. Ako on ne stigne ja cu prevesti onih par epizoda 6 sezone koje fali. Gde cu samo da navatam one Portugalce sada  :mafija
Vezite se pocinje Sabrina vikend ove nedelje ranije
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline skipi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #220 : 09.10.2014. 23:43:23 »
Portugalci, javite se :drugari

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #221 : 11.10.2014. 11:07:56 »
Drustvo, jos malo pa se raastajemo.
Steta sve sto je lepo ima kraj  :zbogom
Mogla je jos koju sezonu da potraje  :)
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #222 : 15.10.2014. 19:04:07 »
 fala-fala
Zavrsavam s prevodom serije.
Necu reci najzad jer ce mi nedostajati  cry1. Uprkos svim problemima koje sam imala tokom prevodjenja, jer je serija SVIH VREMENA.
Epizode koje fale odradice kolega uskoro. Bar mi je tako rekao. A ja ga drzim za rec. Lepo je bilo druziti se sa vama.
Zato zavalite se u fotelje i uzivajte spremite se za veliko finale od 50 min u nedelju  kokicekola
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline skipi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #223 : 15.10.2014. 22:19:43 »
Zbilja si uradila odlican posao, nadam se da ce i kolega odraditi svoj dio pa da uzivamo. Tebi svaka cast draga :rose:

Offline Levine

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #224 : 16.10.2014. 15:29:01 »
Hvala stvarno na svemu, moram opet da rezem seriju, ovog puta sa prevodima xD

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #225 : 18.10.2014. 19:05:11 »
Nadam se da ste nabavili dosta kokica i uzivate u novim epizodama. Ja sutra najkasnije prekosutra zavrsam sa 21 i 22 epizodom. Bilo je lepo druziti se s vama.  fala-fala
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline skipi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #226 : 18.10.2014. 22:41:14 »
Uh, kokica ima u neogranicenim kolicinama, jadna ja kad stanem na vagu nakon sto odgledam sve epizode ;D

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #227 : 20.10.2014. 18:58:59 »
E pa drugari, dosli smo do kraja serije. Ne mogu da opisem koliko sam zadovoljna i presrecna na ovo sto smo moj kolega i ja uradili.
Nadam se da se bar upola uzivali koliko i nas dvoje dok smo prevodili.
Bilo je zadovoljstvo druziti se sa vama.
Veliko HVALA kolegi sto mi je pomagao kada je bilo potrebno i sto je uskakao po potrebi. Ko zna kada bi zavrsila sa prevodjenjem da nije bilo njegove pomoci :*.
Uzivajte!  drinks
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline CracK

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • League Of Legends
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #228 : 20.10.2014. 19:56:57 »
E pa drugari, dosli smo do kraja serije. Ne mogu da opisem koliko sam zadovoljna i presrecna na ovo sto smo moj kolega i ja uradili.
Nadam se da se bar upola uzivali koliko i nas dvoje dok smo prevodili.
Bilo je zadovoljstvo druziti se sa vama.
Veliko HVALA kolegi sto mi je pomagao kada je bilo potrebno i sto je uskakao po potrebi. Ko zna kada bi zavrsila sa prevodjenjem da nije bilo njegove pomoci :*.
Uzivajte!  drinks

A sta je sa par epizoda iz 6 sezone i jedna iz 7 ?

samo pitam onako :P

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #229 : 20.10.2014. 21:12:20 »
To je kolega obecao da ce da prevede uskoro. Ako ne pravescu ih ja nije nikakav problem cucu se ja sam njim svakako ce te epizode takodje biti prevedene
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline skipi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #230 : 20.10.2014. 22:37:03 »
Sta da kazem osim da si divna Smajlicvece

Offline CracK

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • League Of Legends
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #231 : 20.10.2014. 23:28:10 »
To je kolega obecao da ce da prevede uskoro. Ako ne pravescu ih ja nije nikakav problem cucu se ja sam njim svakako ce te epizode takodje biti prevedene

Nista onda svaka cast . Volim ovakve prevoditelje kad se uhvate jedne serije pa sve fino prevedu ::D  clapp clapp

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #232 : 21.10.2014. 14:14:08 »
 fala-fala
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #233 : 21.10.2014. 15:12:54 »
Imaš veliko poštovanje kod mene jer si vodeći prevodilac ove serije a i ponela si inicijativu i prva krenula prevoditi i to još na portugalskom. :) Svaka ti čast. :)

Drago mi je što ću uspeti, kad odgledam još ovih 10ak epizoda poslednje sezone, da upotpunim gledanje još jedne serije mog detinjstva. :) Hvala ti na tome.  srcesmajli :rose:

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #234 : 22.10.2014. 17:51:42 »
Hvala  fala-fala drago mi je zbog toga.
Drugari ako vam se dopala Sabrina dopasce vam se i ovaj specijal serije Melissa & Joey specijana epizoda povodom Noci vestica i bice mi izricito zadovoljstvo da je prevedem bas zbog ovoga http://www.usmagazine.com/entertainment/news/melissa-joan-hart-revisits-sabrina-the-teenage-witch-on-melissa--joey-20142010
UZIVAJTE!
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline skipi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #235 : 22.10.2014. 22:41:02 »
Gledala sam samo prvu sezonu ove serije ali ovaj specijal cu obavezno pogledati smileyNO1

Offline Levine

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #236 : 22.10.2014. 23:42:56 »
Gledam M&J svaki put kad vidim na TV-u i hocu jednom da krenem od pocetka celu, ali ovu epizodu moram da pogledam:D

Jaoj moram i Sabrinu uskoro opet da gledam, bas su me podsetili sada na seriju sa Urmom i Salemom koji vozi kola, i ovo sto je Beth rekla za macku hahaha kao sta je njena radila

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #237 : 24.10.2014. 15:35:22 »
Drugari, cim prevedem Melissa and joey bacicu se na prevode ovih par epizoda iz 6 sezone koje fale, i nadam se da cu do kraja meseca da zavrsim...
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #238 : 24.10.2014. 15:38:30 »
Drugari, cim prevedem Melissa and joey bacicu se na prevode ovih par epizoda iz 6 sezone koje fale, i nadam se da cu do kraja meseca da zavrsim...

Počela si tu seriju prevoditi? Celu ili onu za noć veštica epizodu samo? :D Wow :D

Ja bih još jednom želeo da se zahvalim na prevodima. Ostale su mi još 2 epizode. Zapravo jedna epizoda + duplo finale i onda sam završio seriju. To ću večeras odgledati i završiti još jednu seriju iz mog detinjstva. :) I veruj mi, kad god se setim ove serije, setim se i tebe, koja si inicirala da se prevede i koju si većinski prevela. Svaka čast. :)

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Sabrina, the Teenage Witch
« Odgovor #239 : 24.10.2014. 18:38:13 »
 :nnc:
Nema na cemu i meni je zadovoljstvo da sam mnoge podsetila na seriju.
Taman kada odgledas stici ce i 2 nove koje planiram za vikend da odradim.
Samo specijal nemam vremena da prevodim imam druge obaveze a prevodjenje mi oduzima dosta vremena. Samo hocu da zavrsim ono sto sam zapocela do kraja. Ne volim posao da ostavljam nedovrsen.
 Kolega mi je obecao da ce odraditi ali kaze ne moze da radi na portugalskom tako da cu ja da preuzmem tih par epizoda 6 sezone a on ce valjda odraditi tu jednu 7 sezone ako ne ja cu mada je na engleskom i ne vidim problem sa porevodjenje.
Ako ne ja cu kada ide tele nek ide uze ta jedna epizoda ce biti najmanji problem u celoj prici.
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Tags: