Autor Tema: Gotham  (Posjeta: 108924 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Gotham
« Odgovor #360 : 09.03.2016. 02:18:11 »
Solidan povratak  :)

Omiljeni Batmanov negativac poslije Jokera, Hugo Strange je dobro prikazan. Nisam mislio da će onaj glumac biti dobar odabir, ali je dobro iznio ulogu. Pingvin se sad zeznuo  ;D

Spoiler for Hiden:
a Freeze mi se i nije baš svidio.

Offline The Caped Crusader

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
Odg: Gotham
« Odgovor #361 : 09.03.2016. 16:06:32 »
Pogledana 2x13 ep :)
Hugo Stange je fantastican, Mrs. Peabody je fantasticna, Pingvin je fantastican  kokicekola clapp
Ma mogao bih sve scene u Arkham Asylumu da gledam bez prestanka koliko su dobro uradili to okruzenje

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Gotham
« Odgovor #362 : 16.03.2016. 14:06:06 »
Prve dve ep posle pauze mi se i nisu nesto previse svidele... ali ova 14ta je bila odlicna...

Offline The Caped Crusader

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
Odg: Gotham
« Odgovor #363 : 16.03.2016. 15:27:02 »
Uf ova 14-ta je bila odlicna... Bruce je bio fantastican clapp
Spoiler for Hiden:
Pingvin je ponovo na slobodi ;D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Gotham
« Odgovor #364 : 17.03.2016. 02:06:52 »
Obnovljeno za treću sezonu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Gotham
« Odgovor #365 : 19.03.2016. 22:48:42 »
Pogledana 13. i 14.  :)

Mr. Freeze mi se nije svidio. Ostalo je dobro. Pogotovo Hugo Strange, sad je razina iznad drugih. Jadan Pingvin hahahaha.

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: Gotham
« Odgovor #366 : 20.03.2016. 20:34:53 »
Pogledana 13. i 14.  :)

Mr. Freeze mi se nije svidio. Ostalo je dobro. Pogotovo Hugo Strange, sad je razina iznad drugih. Jadan Pingvin hahahaha.

Mislim da je Pingvin to sve odglumio da bi ga pustili.
Spoiler for Hiden:
Što je Hugo stvarno tako badass ili je njegova uloga preuveličana u seriji? U TAS-u je predstavljen kao ludi psiholog, dok u Arkham igrama ima ipak malo veću ulogu, ali nikada ovoliku, čini mi se.
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Gotham
« Odgovor #367 : 20.03.2016. 21:03:01 »
Lud je, svi su oni ludi ti Batman villaini, ali Hugo je jedan od najpametnijih i najlukavijih u Batman svijetu. Geijnalac, psiholog i kemičar. Kod mene u top 10 najboljih Batman villaina, a to puno govori pošto Batman uvjerljivo ima najbolje villaine. Samo je šteta što nikad nije bio previše marketinški eksponiran. Tko nije, neka pročita Strange Apparitions. Najbolja HG priča i jedna od esencijalnih Batman priča.

Btw., vidio sam pm, ali nekako ne mogu slati ne znam zašto.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Gotham
« Odgovor #368 : 26.03.2016. 19:45:45 »
Pogledana 15ta dosta slaba... posle fenomenalnog pocetka sezone sada ovaj drugi deo sezone je dosta slab...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Gotham
« Odgovor #369 : 28.03.2016. 22:31:45 »
Pogledana 15.  :)

Ajme, kako li loše epizode. Nevjerojatno je s kojom brzinom se dogodilo sve ovo oko Gordona
Spoiler for Hiden:
jedino ako namjerno nisu namjestili.

Jedino dobro u epizodi je nova priča oko Pingvina.

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: Gotham
« Odgovor #370 : 29.03.2016. 20:26:54 »
Pogledana 15.  :)

Ajme, kako li loše epizode. Nevjerojatno je s kojom brzinom se dogodilo sve ovo oko Gordona
Spoiler for Hiden:
jedino ako namjerno nisu namjestili.

Jedino dobro u epizodi je nova priča oko Pingvina.

Pa cijelu epizodu su potrošili za njega.
Spoiler for Hiden:
Ionako će već u sljedećoj biti vjerojatno vani.
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline antonio-kt

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: Gotham
« Odgovor #371 : 31.03.2016. 00:56:30 »
Ne znam jeste primijetili ali Gordon i Punisher su u istom zatvoru bili   ;D

Spoiler for Hiden:

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Gotham
« Odgovor #372 : 31.03.2016. 16:00:45 »
Interesantna 16ta...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Gotham
« Odgovor #373 : 01.04.2016. 20:50:43 »
Pogledana 16.  :)

Solidna epizoda fokusom na Gordona i Pingvina i drago mi je zbog toga
Spoiler for Hiden:
jer mi se ne sviđa što Bruce sad prolazi tamo na ulici. Znam da tako treba biti, ali nekako su mi traljavo taj dio s njime napravili.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Gotham
« Odgovor #374 : 02.04.2016. 18:15:57 »
Pogledana poslednja jos uvek mi nije to to... dosta bolja ep od predhodne...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Gotham
« Odgovor #375 : 15.04.2016. 21:20:19 »
Pingvin se vratio  ;D

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Gotham
« Odgovor #376 : 16.04.2016. 21:47:50 »
17 epizoda odlicna... mislim dosta bolja on predhodnih...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Gotham
« Odgovor #377 : 20.04.2016. 09:20:38 »
Pogledana 18ep ok jos jedna solidna ep... nego me iznervira
Spoiler for Hiden:
kraj epizode poceli i ovde da vracaju likove, koji su mrtvi smor... ovaj me najvise nervira od svih

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Gotham
« Odgovor #378 : 20.04.2016. 16:34:03 »
Pogledana 17.  :)

Spoiler for Hiden:
Pingvin se vratio. Kako je sve bizarno/čudno u toj kući. Cijeli taj gotički štih, stvarno ne bih volio živjeti u toj vili i onako Pingvin me poslužuje hahahahaha.

Opet se Barbara pojavila  u_jeeeeeeeeee

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Gotham
« Odgovor #379 : 23.04.2016. 01:27:15 »
Meni je OK druga sezona, mnogo bolja od prve.


Konacno smo otkrili ko je ubio Wayneove mada moglo se pretpostaviti da je to


Spoiler for Hiden:
Hugo Strange


Bice interesantno do kraja sezone.

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: Gotham
« Odgovor #380 : 26.04.2016. 16:21:58 »
Zašto opet nije bilo Gothama??  ???
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Gotham
« Odgovor #381 : 26.04.2016. 16:25:15 »
Zašto opet nije bilo Gothama??  ???


Prema rasporedu, nova epizoda je tek 2. 5.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Gotham
« Odgovor #382 : 28.04.2016. 23:24:53 »
Pogledana 18.  :)

Spoiler for Hiden:
Ajme Barbara. Pa nije valjda da će se stvarno vratiti k njemu i opet će biti zajedno. Iskoristili su je i ne vidim što više može ponuditi.

Sad mi opet postaje zanimljiva priča oko Brucea i njegovih roditelja.

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: Gotham
« Odgovor #383 : 08.05.2016. 00:52:04 »
Pogledana 19. epizoda. Dosta lošija od prethodnih, no sljedeća bi mogla biti zanimljiva. :)

Spoiler for Hiden:
Ne znam koliko je bilo uopće potrebno ubacivati Azraela i vraćati ponovo Galavana. Scena s Barbarom je isto toliko nepotrebna bila u ovoj epizodi, bolje da su to vrijeme potrošili na Nygmu čija je uloga u Asylumu postala zanimljiva. Penguin je dobio samo 2 scene. :(
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Gotham
« Odgovor #384 : 08.05.2016. 01:53:56 »
Slazem se za
Spoiler for Hiden:
Galavana. Iako je sada nesto zanimljiviji i dalje je najslabija karika sezone. Medjutim izgleda da on mora biti glavni negativac S02.
Asylum je izvrstan, i dok je Pingvin bio tamo a i sada sa Nygmom. Mogli su njih dvojicu da spoje unutra i naprave odlicnu pricu.

Mislim, citav ovaj Betmenov svet ima ogroman potencijal i zao mi je sto scrnaristi ne vide sumu od drveta. Uhvate se nekih trivijalnosti i na njima grade epizode. Sto ne znaci da je serija losa, naprotiv, dobra je ali moze da bude jos bolja.

Sto se tice Barbare, meni ona ne smeta. Ima svojih momenata, narocito sada. Imam jedno pitanje posto veoma malo citam superherojske stripove:
Spoiler for Hiden:
Oracle je u stripi Gordonova cerka. E sad, zanima me da li se zna ko joj je majka? Imam tu zamisao, i voleo bih da bude Barbarina kcer pre nego one doktorice (zaboravio sam joj ime) ili neke druge.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: Gotham
« Odgovor #385 : 08.05.2016. 08:25:04 »
Slazem se za
Spoiler for Hiden:
Galavana. Iako je sada nesto zanimljiviji i dalje je najslabija karika sezone. Medjutim izgleda da on mora biti glavni negativac S02.
Asylum je izvrstan, i dok je Pingvin bio tamo a i sada sa Nygmom. Mogli su njih dvojicu da spoje unutra i naprave odlicnu pricu.

Mislim, citav ovaj Betmenov svet ima ogroman potencijal i zao mi je sto scrnaristi ne vide sumu od drveta. Uhvate se nekih trivijalnosti i na njima grade epizode. Sto ne znaci da je serija losa, naprotiv, dobra je ali moze da bude jos bolja.

Sto se tice Barbare, meni ona ne smeta. Ima svojih momenata, narocito sada. Imam jedno pitanje posto veoma malo citam superherojske stripove:
Spoiler for Hiden:
Oracle je u stripi Gordonova cerka. E sad, zanima me da li se zna ko joj je majka? Imam tu zamisao, i voleo bih da bude Barbarina kcer pre nego one doktorice (zaboravio sam joj ime) ili neke druge.

Spoiler for Hiden:
Roger i Thelma Gordon su joj roditelji, a Jim je ujak. Zašto bi volio da je Barbarina kćer? :D
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Gotham
« Odgovor #386 : 08.05.2016. 10:13:26 »
Slazem se za
Spoiler for Hiden:
Galavana. Iako je sada nesto zanimljiviji i dalje je najslabija karika sezone. Medjutim izgleda da on mora biti glavni negativac S02.
Asylum je izvrstan, i dok je Pingvin bio tamo a i sada sa Nygmom. Mogli su njih dvojicu da spoje unutra i naprave odlicnu pricu.

Mislim, citav ovaj Betmenov svet ima ogroman potencijal i zao mi je sto scrnaristi ne vide sumu od drveta. Uhvate se nekih trivijalnosti i na njima grade epizode. Sto ne znaci da je serija losa, naprotiv, dobra je ali moze da bude jos bolja.

Sto se tice Barbare, meni ona ne smeta. Ima svojih momenata, narocito sada. Imam jedno pitanje posto veoma malo citam superherojske stripove:
Spoiler for Hiden:
Oracle je u stripi Gordonova cerka. E sad, zanima me da li se zna ko joj je majka? Imam tu zamisao, i voleo bih da bude Barbarina kcer pre nego one doktorice (zaboravio sam joj ime) ili neke druge.

Spoiler for Hiden:
Roger i Thelma Gordon su joj roditelji, a Jim je ujak. Zašto bi volio da je Barbarina kćer? :D

Spoiler for Hiden:
Igrao sam ovih dana Batman arkham asylum, i tamo Oracle naziva Gordona ocem. To me buni. Kako se onda zove Gordonova kcer?

Nista posebno, da ima tako malo otkacen gen na majku.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Gotham
« Odgovor #387 : 08.05.2016. 20:11:12 »
Slazem se za
Spoiler for Hiden:
Galavana. Iako je sada nesto zanimljiviji i dalje je najslabija karika sezone. Medjutim izgleda da on mora biti glavni negativac S02.
Asylum je izvrstan, i dok je Pingvin bio tamo a i sada sa Nygmom. Mogli su njih dvojicu da spoje unutra i naprave odlicnu pricu.

Mislim, citav ovaj Betmenov svet ima ogroman potencijal i zao mi je sto scrnaristi ne vide sumu od drveta. Uhvate se nekih trivijalnosti i na njima grade epizode. Sto ne znaci da je serija losa, naprotiv, dobra je ali moze da bude jos bolja.

Sto se tice Barbare, meni ona ne smeta. Ima svojih momenata, narocito sada. Imam jedno pitanje posto veoma malo citam superherojske stripove:
Spoiler for Hiden:
Oracle je u stripi Gordonova cerka. E sad, zanima me da li se zna ko joj je majka? Imam tu zamisao, i voleo bih da bude Barbarina kcer pre nego one doktorice (zaboravio sam joj ime) ili neke druge.

Spoiler for Hiden:
Roger i Thelma Gordon su joj roditelji, a Jim je ujak. Zašto bi volio da je Barbarina kćer? :D

Spoiler for Hiden:
Igrao sam ovih dana Batman arkham asylum, i tamo Oracle naziva Gordona ocem. To me buni. Kako se onda zove Gordonova kcer?

Nista posebno, da ima tako malo otkacen gen na majku.

Spoiler for Hiden:
Ako si odigrao ceo Arkham serijal video igara, onda verovatno znaš da je Barbara Gordon zapravo bila Batgirl i da se borila uz Batmana sve dok je Joker nije paralizovao i dok nije ostala nepokretna, otada je postala Oracle. Inače što se tiče Arkham serijala ima dosta razlika u odnosu na strip, ako znaš ko je Arkham Knight onda pretpostavljam da si i sam uvideo da su neke stvari sami dodali i promenili da bi igre bile zanimljivije.


« Zadnja izmjena: 08.05.2016. 20:15:25 Darj-DaNte »

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Gotham
« Odgovor #388 : 08.05.2016. 21:24:07 »
Odigrao sam tek prvi deo. Nastavicu uskoro kad budem imao vremena. Dakle, Gordon se brinuo o Barbari kao da je njegova cerka i zato imaju tako prisan odnos. To me malo bunilo, da li mu je prava kcer ili ne.

Polako ulazim u Betmenov svet i pokusavam sve da pohvatam ispravno, zato pitam.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Gotham
« Odgovor #389 : 08.05.2016. 22:53:52 »
Pogledana 19.  :)

Dobra epizoda, ali Azrael mi je bio loš. Pogotovo na kraju  rofl rofl Hugo Strange izdominirao cijelu sezonu. A Nygma mi već ide na onu stvar koliko je naporan.

Prije koju godinu sam napravio listu najbitnijih Batman stripova koji se trebaju pročitati da bi se upoznao Gotham i njegovi stanovnici http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,12229.msg254417.html#msg254417
« Zadnja izmjena: 08.05.2016. 22:56:01 Mulder »