Serije > O serijama

Gary Unmarried

(1/8) > >>

Diesel986:

Opis:
Epizode serije „Razvedeni Geri" prikazuju život Gerija Bruksa, a radnja se odvija tri meseca nakon razvoda sa suprugom Elison. Geri ima svoj privatni biznis u sferi farbanja kuća. Nakon zvaničnog razvoda on odlučuje da se premesti u sopstven dom... Njegov život počinje da se vrti oko pokušaja da nastavi napred probajući da izlazi sa drugim ženama, ali se stalno susreće sa svojom bivšom suprugom kojom ga povezuju njihovo dvoje dece tinejdžera. Dele starateljstvo tako da deca redom provode vreme sa svakim od roditelja. Jedno dete je dečak Tom, lakomisleni tinejdžer koji ja sa svojih 14 godina već bio sa devojkom u krevetu, probao je pivo i čak je flertovao starijom ženom. Drugo njihovo dete je devojčica koja na svom zidu drži slike Gandija, Al Gora i Če Gevare. Elison smatra Gerija za bezodgovornog oca, dok on misli da njegova bivša supruga ima dosadan prilaz vaspitavanju dece. Epizode prikazuju pokušaje njih oboje da otpočnu nove veze... koje se na kraju krajeva ispostavljaju bezuspešne.

Žanr: komedija

IMDb
TVDb
Wikipedia
Tv.com

Titlovi

Pripremio: Dacia

aca_coa:
valja li serija?

Diesel986:
Prijevod je na uploadu.

Sad sam je pogledao i nije loša, možeš se nasmijati, a ima i onaj slavni smijeh, kojeg baš nisam ni uočio tijekom gledanja, dobro je odrađen. (Možda zato jer sam već navikao na njega  :D). Ali vrijedi pogledati.

Gojko:
Od skoro znam za ovaj sajt i bio sam prijatno iznenadjen brzinom izlaska novih prevoda. Svaka vam cast... iskreno... ovde u Srbiji nema te azurnosti. Nego rekoh da pitam... zar se odustalo od prevodjenja ove serije?? meni je delovala sasvim ok.

pozdrav

Diesel986:
nisam odustao nego cekam da iziđe engleski titl (koji nikako da se pojavi). kad ga nađem prevest cu.
eto i ako je netko slucajno negdje naletio na eng titl nek mi se javi.


EDIT: našao sam eng titl druge epizode. kad završim s prijevodom za The Ex List, onda cu ga prevest

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju