Autor Tema: Terra Nova  (Posjeta: 108787 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21898
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #150 : 28.09.2011. 21:43:28 »
I meni su efekti i više nego dobri za jednu seriju... Jbg. pa nije u nju uloženo 200 milijuna dolara. Inače, potpuno se slažem s tobom Milane, možda sam i ja reagirao malo brzopleto...
Ako se ljudima ne sviđa, jbg... Prestane gledati i gotovo...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #151 : 28.09.2011. 21:45:34 »
Što se tiče efekata, jedina stvar koja mi smeta je blur, mislim da ima previše blura na slici. Ne znam da li se slažete?  :)

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #152 : 28.09.2011. 21:57:58 »
Crni Mulderu jesmo li ovo cekali juce do 5 ujutru ?  ;D

Zezam se, naravno, sasvim je pristojna serija, jeste da ima nekih klisea, ali Boze moj, navikli su nas Ameri na to... U svakom slucaju nastavljam sa gledanjem, jer volim ovakvu tematiku (survivor, dinosaursi), a i zaista moze da ispadne odlicna serija... Podseca me na Lost zbog (Sestasa i onih znakova, kao Othersi).

Neso, prevod je prva liga. Tenk ju ti  smileyNO1

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #153 : 28.09.2011. 22:28:27 »
Pa gledajte Sopranose ljudi...

;D
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #154 : 28.09.2011. 22:42:34 »
Moje mišljenje je da nisam primijetio neko pretjerano bulšitiranje sa tinejdžerima. Ako misliš na buntovničko ponašanje sina prema ocu, pa to je normalna stvar, vjerojatno je to svatko od nas radio, jesam li u pravu?
Kad se samo setim da je SGU optužen da je tin-serija! Voleo bih da čujem šta bi kolega prevodilac Rodni Mek Kej rekao za ovo.

Akcije tinejdžera su pokrenule/inicirale radnju više od polovine ove epizode. Po rečima "novog" oni su šesnaestogodišnjaci. Napravili su ilegalnu pecaru. Pod napadom saurusa pretvorili su se u "Decu špijune" i nedorasle Švarcenegere, čak i ovaj tunjavi "novi".
Sestra "novog" - "nova" ima svoje - tinejdžerske ljubavne probleme. Da i ne spominjemo da su svi lepi kao da su išli u školu na Beverli Hilsu. Ako serija potraje, i najmlađa sestra će da poraste pa ćemo moći da gledamo i njene tinejdžerske probleme.

Inače, nisam bio lenj i prebrojao sam trinaest (13) executive producera navedenih na početku serije. Voleo bih da vidim snimak sa sastanka te grupe.

Ocena 3 od 5. Efekti su bili dobri. Ne znam zašto neki zakeraju? Nastavljamo da gledamo i bez dlake na jeziku komentarišemo.  8)
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21898
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #155 : 28.09.2011. 22:48:51 »
Excellent review...  ;D
Inače, kad si se već dotakao SGU-a... Meni serija uopće nije bila tinejdžerska niti sam to ikada pomislio. Meni je bila depresivna na neki način, gledajući dvije prethodne serije koje smo svi zavoljeli. Meni je to zasmetalo, a opet na kraju mi je bilo žao što su je ukinuli jer je konačno krenula u pravom smjeru...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #156 : 28.09.2011. 22:57:15 »
Excellent review...  ;D
Inače, kad si se već dotakao SGU-a... Meni serija uopće nije bila tinejdžerska niti sam to ikada pomislio. Meni je bila depresivna na neki način, gledajući dvije prethodne serije koje smo svi zavoljeli. Meni je to zasmetalo, a opet na kraju mi je bilo žao što su je ukinuli jer je konačno krenula u pravom smjeru...
Nije ni meni, ali mnogi su je tako videli, po mom mišljenju pogrešno.

Pominjem Rodnija zbog njegovih oštrih i zajedljivih komentara koji su doprineli neprevaziđenoj vatrenoj raspravi na SGU podforumu koja se pretvorila u otvoreno vređanje i završila višestrukim banovima.

Vrati nam se, Rodni! 
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #157 : 28.09.2011. 22:59:20 »
Molim da me stuff prebaci na "silent" da ne padam u iskušenje da postujem na forumu jer nisam dovoljno "urban" za današnje vreme i praćenje multimedije. Da ne pravim razdor među forumašima.  ;D
Stvarno nisam mislio da će moj post da napravi ovakvu reakciju, negativnu. Ne kažem ja da ne trebate sad iznositi mišljenje, naprotiv, ali ljudi, iz kog ste vi vremena, da vam zadovoljstvo gledanja neke serije SF žanra čini zadovoljstvo samo ako je nabudženo efektima tipa Transformers 3.. pa ja onda ne bi BSG nikad gledao, SG franšizu ne bi ni probao skinuti i gledati, lepo je gledati u HD formatu ali ako je užitak gledati samo kroz efekte pa ja Polaris ne bi nikad pogledao i rekao da je obavezna SF lektira. Teen sranja će uvek postojati jer to je tržište(pogledaj te The Wire i pogledaj te onda šta je teen sranje u USA i šta se može očekivati u ostalim serijama, pa na čega bi to izgledalo kad bi se u svakoj seriji prikazali teen u stvarnoj slici), pa zašto se rade Marvel ekranizcije, napucaju u Xd formatu, malo je 3d, jer to donosi zaradu, na deci se ljudi bogate.. pa ne prave oni to za naše tržište, pa kod nas je u nesretne '90-e bio hit BH, sva deca trče da gledaju BH, ja ostanem sam kao kerić na ulici da džagam loptu, nisam bio urban(kao ni sad kad kažem da nemam FB), nisam gledao BH/MP.. gledao sam StarTrek, Homocide:Life on the Street, MASH, SG-1, Farscape, Babylon 5.. ma kakvi efekti, pa nisam nikad razmišljao o tome, kakvi klišei, pa nisam imao prilike da razmišljam o tome, to su mi filmovi nudili i uzimao sam ih kao zabavu, serije sam drugačije gledao,  kao što verujem da je tako u ime svih nas koji smo ovde na forumu, što svaki dan i noć seremo, laprdamo i balegamo kako nam je sad sve kesa labava što USA snimi i ponudi njihovom tržištu.. pa to je kao kad sam video da ljudi jednostavno gutaju seriju Uvod  u Anatomiju.. a ta serija je predviđena za tržište USA i ciljana grupa gledalaca je afro-američka populacija, koliko ima likova doktora, afro-američkog porekla u seriji.. a na prostorima ex-YU gledana kao Bolji Život u sretne '80-e..  ;D
Odo sad tražit na forumu teme gde su teen serije sa motherfucker efektima da malo postujem sa ostalim TV kritičarima..  ;D
iShare, noProfit


Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21898
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #158 : 28.09.2011. 23:03:48 »
Excellent review...  ;D
Inače, kad si se već dotakao SGU-a... Meni serija uopće nije bila tinejdžerska niti sam to ikada pomislio. Meni je bila depresivna na neki način, gledajući dvije prethodne serije koje smo svi zavoljeli. Meni je to zasmetalo, a opet na kraju mi je bilo žao što su je ukinuli jer je konačno krenula u pravom smjeru...
Nije ni meni, ali mnogi su je tako videli, po mom mišljenju pogrešno.

Pominjem Rodnija zbog njegovih oštrih i zajedljivih komentara koji su doprineli neprevaziđenoj vatrenoj raspravi na SGU podforumu koja se pretvorila u otvoreno vređanje i završila višestrukim banovima.

Vrati nam se, Rodni! 

Da, bili su to dani...
Koliko znam, svraćao je nedavno, al je žicao neke prijevode... rofl

@Nenade... jbt. koliki su ti postovi.  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline ek

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #159 : 28.09.2011. 23:07:28 »
Nenade u većini se slažem sa tobom ( imamo sličan ukus u serijama ali ne komentarišem jer ne želim ulaziti u različite ukuse svako na to ima pravo ), ali molim te da ne koristiš skračenice pogotovo BH dok ukapirah mislih da imaš nešto protiv Bosne ili ne do Bog Hercegovine.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #160 : 28.09.2011. 23:09:52 »
Gledao sam neki intervju s producentima serije i postavili su im pitanja o tome svemu.
Spoiler for Hiden:
Kažu da Taylor ima neke svoje planove
i da će se na sva ova pitanja odgovoriti do kraja sezone.
to mi je vec poznato od negdje, a da Lost  ;D

ma dobra je serija, efekti su dobri (sjetite se serije V, i kakvi su tamo bili komentari za efekte)
prica nije losa, ocekivao sam da ce biti nesta sto ce posjecati na Lost (ti simboli)
pa mislim svake godine govore stize novi Lost, ajde da vidimo i to,
ima malo tih izlizanih fora, al to je normalno, pa to su ameri for god's sake

i ne zaboravite!!!
Spoiler for Hiden:

 ;D

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #161 : 28.09.2011. 23:13:44 »
Mislim da je ova serija primer kako jedan projekat može od početka da bude pravljen da traje nekoliko godina, te da ga gledaoci prate zbog misterija, tj. očekujući odgovore na pitanja koja su postavljena na početku. E sad, oni mogu ove prve sezone da se bave tim simbolima, a onda recimo hipotetički, krenu da detaljnije istražuju okolinu oko Terra Nove i naiđu na još pitanja i tako u krug. Pa sad koliko će se to svideti gledaocima, pokazaće oni njihovi indeksi gledanosti, a mislim da seriju ne treba osuđivati (ali ni dizati u nebesa) nakon samo sat i po viđenog.

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #162 : 28.09.2011. 23:17:11 »
...bio hit BH, sva deca trče da gledaju BH, ja ostanem sam kao kerić na ulici da džagam loptu, nisam bio urban(kao ni sad kad kažem da nemam FB), nisam gledao BH/MP..
Bez zezanja, šta je BH, BH/MP? FB je, valjda, fejsbuk?  ???

Sve te skraćenice zvuče baš urbano!  :o
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21898
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #163 : 28.09.2011. 23:22:17 »
Ja ću ti reć, ja sam urban... Beverly Hills i Melrose Place. Fejsbuk nemam...  drinks

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #164 : 28.09.2011. 23:23:24 »
Ja ću ti reć, ja sam urban... Beverly Hills i Melrose Place. Fejsbuk nemam...  drinks
drinks
iShare, noProfit


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #165 : 28.09.2011. 23:30:53 »
Ja ću ti reć, ja sam urban... Beverly Hills i Melrose Place. Fejsbuk nemam...  drinks
drinks

A ja mislio da sam ja jedini  :D
 drinks
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #166 : 28.09.2011. 23:37:32 »
Kad se samo setim da je SGU optužen da je tin-serija!
A je l' nije? Ma daj, Khevi, jbt, ako izuzmemo polualkoholičarske promjene pukovnika, i Rašovo nastojanje da pobjegne što dalje od naše galaksije... Sve ostalo, '24 godine, dobio dijete, šta ću sada, jadan', 'zgodna sam cura, hoću ovog, neću onog'... U to čak ubrajam i Ilajevo odrastanje, mada mi se on, uz Raša, najviše svidio u seriji. Znaš da poštujem tvoje mišljenje i ukus, ali po meni, daleko je ovo od SG-a 1 i Atlantisa.

kraju mi je bilo žao što su je ukinuli jer je konačno krenula u pravom smjeru...
+1.000.000.   ;D smileyNO1

Nego, back to the subject...
Upravo uhvatih vremena da pogledam pilot u komadu, pogledah ga i svidio mi se. Čak sam (umjereno) prijatno iznenađen, s obzirom na to šta sam očekivao proljetos.
Nastaviću gledati, nadam se da će nastaviti bar ovako i da serija neće doživjeti preranu i nasilnu smrt (poput FlashForwarda).

Ako ćemo uspoređivati, svakako je bolje od Falling Skies.
Slažem se.  smileyNO1 Ja sam Falling Skies batalio nakon pilota. Nije to za mene.

I naravno, Nešo, đe čuo, đe ne čuo.  smileyNO1
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #167 : 28.09.2011. 23:41:53 »
Ja ću ti reć, ja sam urban... Beverly Hills i Melrose Place. Fejsbuk nemam...  drinks
drinks

A ja mislio da sam ja jedini  :D
 drinks

Baš ste demode;D ;D

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #168 : 28.09.2011. 23:43:03 »
Kad se samo setim da je SGU optužen da je tin-serija!
A je l' nije? Ma daj, Khevi, jbt, ako izuzmemo polualkoholičarske promjene pukovnika, i Rašovo nastojanje da pobjegne što dalje od naše galaksije... Sve ostalo, '24 godine, dobio dijete, šta ću sada, jadan', 'zgodna sam cura, hoću ovog, neću onog'... U to čak ubrajam i Ilajevo odrastanje, mada mi se on, uz Raša, najviše svidio u seriji. Znaš da poštujem tvoje mišljenje i ukus, ali po meni, daleko je ovo od SG-a 1 i Atlantisa.
Prođi me se, neznani delijo! Naravno da je daleko od SG-1. Daleko bolje.  :andjelak
Sigurno si primetio da nisam pomenuo SGA.

No, dosta s ovime, već vidim kako se ljuska zkarlovljavog jajeta ljulja u negodovanju.  :mjuza
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #169 : 28.09.2011. 23:43:21 »
I naravno, Nešo, đe čuo, đe ne čuo.  smileyNO1

 ;)

Nisam lud, majka me testirala!

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21898
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #170 : 28.09.2011. 23:44:14 »
Zagadili ste i ovu temu sa SG...  :facepalm  ;D
Živio demode  drinks

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #171 : 28.09.2011. 23:48:54 »
Zagadili ste i ovu temu sa SG...
Ništa se ne može zagaditi Stargejtom. Predlažem da se usvoji prijedlog (pored Khevijevog, o Zvjezdanim stazama) da Stargejt nikada i niti u jednoj temi ne može biti off;D

Naravno da je daleko od SG-1. Daleko bolje.
ruskirulet

No, dosta s ovime,
Slažem se. Ne želim popiti ban dok sam još u cvijetu mladosti.  ;D
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #172 : 29.09.2011. 03:14:30 »
Meni onako skroman pocetak moglo je to puno bolje da se uradi, prvih 20tak minuta su stvarno dobro uradili efekti su odlicni za tv standarde, ali kada su se smestli tada su poceli istandardni klesei za porodnicne probleme.Dva glavna glumca se jedina mogu nazvati glumcima, jer svi ostali su tesko sranje kao da je kasting radio lik za serije tipa Gossip Girl ili 90210 tako neuverljivo i amaterski.
Trebali su mozda malo ozbiljnije da udju u seriju, nesto kao tipa britanske serije Outcasts malo vise da se bore za svoju egzistenciju, covece kad navijas da dinosaurs ubije coveka tu nesto stvarno ne stima, ali sta da se radi nastavljam dalje sa gledanjem i nadam se da ce u sledecim epizodama sto manje koristiti ove mladje glumce, a vise vremena koristiti vojni ugao u seriji.
« Zadnja izmjena: 29.09.2011. 03:17:09 Master_Chief »

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #173 : 29.09.2011. 08:01:44 »
Spoiler for Hiden:
Meni su super kad ubace neke nelogičnosti, koje scenaristima to očito nisu.

Npr. glavni lik je pobijegao iz zatvora koristeći neki laser kojeg mu je žena prošvercala u ustanovu maksimalne sigurnosti (tako sam ja to skužio, pitam se onda šta im se (zatvorenicima) može prošvercat u manje "čuvane" zatvore, valjda kalaš i par kila za dilanje), a onda on u budućnosti/prošlosti mlatara mačetom ko Rambo, a dječurlija guli voće s nekim "nožem" iz kamenog doba (ali je oštar).

Ograda od dinosaura su drveni balvani, a oružje nema snagu zaustaviti dinosaure ni srednje veličine (kad oni pucaju s onim plaza pljucama p o dinosauru, njemu ništa). Zanima me s čim su sjekli balvane, valjda sjekire i pljuni u ruke junačino.

Ima toga još, ali kako je ovo jedini SF trenutačno, naravno da nastavljam gledat.

I po mom mišljenju BH je BH, događao se on u 1990-oj, 2990-oj ili 10 000 b.c.

I mogu reći da nisam razočaran efektima, jer su puno bolji nego u npr. V, ono je bila patnja, a ipak sam pogledao seriju.

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #174 : 29.09.2011. 10:19:05 »
pilot mi se svidio, nadam se da će i ostatak serije biti takav
nebojsa, hvala na prijevod(u)ima

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #175 : 29.09.2011. 11:01:19 »
Pogledao sinoć pilot, odlična seija i odličan prevod, mada me par puta Nebojša fino nasmejao:

Spoiler for Hiden:
Citat:
Bracco, ostani ovdje s Guzom i doktoricom. -Da, gospodine.

Citat:
Razumio. Guz, u dobrim je rukama.


Vidi se da mnogo družiš s Erikom  ;D

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #176 : 29.09.2011. 11:06:50 »
Dobra epizoda. U nekim momentima efekti fenomenalni, a u nekim bez veze. Uglavnom, dobro su počeli, nastavljam.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #177 : 29.09.2011. 11:27:25 »
Zaboravih da kažem

Spoiler for Hiden:
Obama na kešu  :P

Dakle, ovo bolje od Faling Skies? Onda da brišem to, imam ga spremnog, mislio sam pogledati.

Offline alen2011

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
  • Spol: Muški
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #178 : 29.09.2011. 11:37:39 »


Dakle, ovo bolje od Faling Skies? Onda da brišem to, imam ga spremnog, mislio sam pogledati.

Iskreno meni je bolje. Od efekata pa do price. Falling skies mi je nekako 80% ista kao the walking dead samo sto su ovdje lose uradjeni alieni kao glavni neprijatelji, prica uzasno spora. Terra nova mi je jedna od boljih serija ove godine.
Alen

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Terra Nova (2011)
« Odgovor #179 : 29.09.2011. 11:42:41 »
Gledao sam neki intervju s producentima serije i postavili su im pitanja o tome svemu.
Spoiler for Hiden:
Kažu da Taylor ima neke svoje planove
i da će se na sva ova pitanja odgovoriti do kraja sezone.
to mi je vec poznato od negdje, a da Lost  ;D

ma dobra je serija, efekti su dobri (sjetite se serije V, i kakvi su tamo bili komentari za efekte)
prica nije losa, ocekivao sam da ce biti nesta sto ce posjecati na Lost (ti simboli)
pa mislim svake godine govore stize novi Lost, ajde da vidimo i to,
ima malo tih izlizanih fora, al to je normalno, pa to su ameri for god's sake

i ne zaboravite!!!
Spoiler for Hiden:

 ;D

Lost je izrazito inteligentna serija (bar u prvih par sezona).

Kad povučem liniju između TN i Losta, TN mi ipak vuče na ono "mi imamo pare, ako uložimo sve, mora biti nešto od serije".

Ali vidjećemo još..

Tags: