Autor Tema: Pitao bih nesto...  (Posjeta: 862249 )

0 članova i 7 gostiju pregledava ovu temu.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5370 : 14.09.2015. 18:28:34 »
Citat:
Naletia san davno na temu na ovon forumu di su objašnjene sve skračenice CAM, DVDRIP, DVDSCR itd al je sad nemogu nać pa nek neko postavi ako nađe. :volim


CAMRip

CAM je rip napravljen u bioskopu sa digitalnom kamerom. Ponekad se upotrebljava stalak za kameru, ali u velikim brojem slučajeva to nije moguće, te se kamera obično trese i mrda. Druga stvar koja će narušavati ovaj kvalitet je mesto u kome sedi onaj koji snima, te će se na taj način dobiti snimak iz ugla. Prilikom kasnije obrade snimka, ukoliko se izmontira kako treba, teško će se primetiti neka bitna razlika, izuzev ukoliko se na snimku pojavljuje titl. Zvuk se snima pomoću mikrofona koji dolazi uz kameru, tako da se često čuju i ostali gledaoci.   

TELESYNC – TSRip

TELESYNC ima iste specifikacije kao i CAM izuzev što se ovde koristio poseban eksterni audio izvor, kao što može biti audio-out na specijalnim sedištima za ljude sa oštećenim sluhom. Direktan audio izvor ne obezbedjuje bas dobar kvalitet za zvuk, jer se dosta pozadinske buke moze takodje izmešati. TELESYNC se takodje snima u praznom bioskopu ili iz projekcione sobe sa profesionalnom kamerom, te se na taj način dobija kvalitetnija slika. Kvalitet veoma varira, te je najbolje skinuti uzorak filma pre skidanja celokupnog izdanja. Takodje, veliki procenat TELESYNC snimaka su u stvari CAM snimci koji su pogrešno obeleženi.   

TELECINE – TCRip

TELECINE mašina kopira film digitalno direktno sa filmske trake. Zvuk i slika bi trebalo da budu vrlo dobri, ali zato što TELECINE mašina mnogo košta, ovakvi snimci su veoma retki. Uglavnom, film će biti u ispravnom formatu, mada jedino 4:3 TELECINE postoje. Pravi primer jeste Jurassic Park 3 TC uradjen svojevremeno. TC ne treba da se pomešaju sa TimeCode, koji je u stvari vidljivi brojač na dnu slike tokom celog filma.   

SCREENER – SCRRip

SCREENER se snima na VHS kaseti i obično je u 4:3 formatu, znači full screen, dok se nekada mogu pronaći i 16:9 SCREENERi. Glavni nedostatak SCREENERa jeste poruka koja se pojavljuje sa vremena na vreme ili ide tokom celog filma, na dnu ekrana, o kopirajt informacijama, kao i anti-kopi broj telefona. Ukoliko na snimku postoji serijski broj ili bilo kakva oznaka koja bi vodila ka izvoru nabavljača kasete, sve će ovo blokirati, obično sa crnom flekom preko slova. Nekada ovo traje nekoliko sekundi, a ponekad ide tokom celog filma i moze biti poprilično veliko. U zavisnosti sa kakvom opremom se radilo, SCREENERi se kreću u rasponu od odličnih, ako su grebovani sa MASTER kopije, pa do zaista jadnih, koji su se skidali sa starog VHS rekordera kroz lošu opremu za grebovanje sa rabljene VHS kasete. Velika većina SCREENERa se prebacuje na VCD, mada je bilo i SVCD pokusaja, neki su bili bolji, neki ne.   

DVD-SCREENER – DVDscr 

Sve isto kao i za SCREENER, ali sa MASTER DVDa, 16:9 formata, bez ikakvih dodatnih zezalica, samo film. Slova koja su prethodno spomenuta se ne nalaze u crnom delu ekrana, nego obično idu preko filma i mogu da ometaju normalno gledanje. Ako onaj koji ripuje film ima veštine i zna znanje, DVDscr treba da bude jako dobar. Prebacuje se na SVCD ili XviD/DiVX.   

R5Rip – R5
 
Kvalitet slike R5 izdanja je sličnog kvaliteta izdanja DVDscr, osim što nema dodatog teksta koji prolazi po ekranu ("copyright" teksta), crno-belih ekrana i belih scena. Naime, R5 je proper DVD izdanje naslova za region 5 (Afričke države koje nisu uvrštene u druge regione, države bivšeg SSSR, Rusija, Indija, Mongolija, Severna Koreja i Sejšeli), gde je slika DVD kvaliteta, dok je zvuk sinhronizovan najčešće na ruski jezik. Ova izdanja izlaze nešto pre izdanja za region 1 (USA & Co.) i 2 (Evropa), pa se zato R5 ripovi ranije pojavljuju.   
Kvaka kod R5 ripa je sto je slika vrhunskog kvaliteta (kao i na DVDRipu) s tim sto je zvuk nalepljen sa TS ili TC izvora. Problemi koji ovde mogu da postoje su a/v desync, los zvuk sa dosta distorzije i slicno.

R5.LINE
označava isto sto i R5 s tim sto je zvuk sa linijskog izlaza pa je zvuk malo kvalitetniji, ali postoji mogucnost pojave suma, pucketanja i slicnog.   
R5 je za one koji ne mogu da se strpe za DVDRip, a mogu da istrpe losiji zvuk pored kvalitetne slike.   

DVDRip

Ovo je kopija konačne verzije koja se može naći u prodavnicama ili video klubovima i ukoliko je moguće, izbacuje se pre nego što se pojavi u prodavnicama i trebalo bi da bude odličnog kvaliteta. DVDrip se prebacuje u SVCD i XviD/DivX format.   

VHSRip

Prebačeno sa VHS kasete koja se može naći u prodavnicama ili video klubovima. Izdanja koja se grebuju sa VHSa jesu uglavnom sport ili XXX.   

TVRip TV serije koje se grebuju sa satelitske, kablovske ili antenske televizije. Satelitski prijem ponekad može da ima smetnje i da se slika zamrzava na momente, ali to je veoma retko. Ripovi koj se prave od TVRipova jesu u VCD/SVCD/XviD/DivX formatu i poneka u DVD formatu ako su u pitanju TV serije.   

WORKPRINT – WP  

WORKPRINT je verzija filma koji još uvek nije završen. Ono što može da nedostaje jeste muzika, scene iz filma kao i kvalitet koji može biti od odličnog ka veoma lošem. WORKPRINT se u velikoj većini razlikuje od originalnog izdanja koje će tek izaći, te tako na primer imamo nedostajuće svemirce iz filma "Ljudi u crnom [Man in Black]" i umesto njih imamo ljude koji ih oponašaju ili u nekim drugim filmovima gde imamo čitave dodatne scene koje se ne pojavljuju kasnije u originalnom izdanju. WP izdanja filmova jesu samo lep dodatak kolekciji kada se kasnije nabavi original filma sa odličnom kvalitetom.

DivX Re-Enc

DivX Re-Enc
je film koji je ripovan sa originalnog VCDa ili DVDa, ali je re-enkodiran u veoma kratak DivX fajl. Ovakvi filmovi se pronalaze najcesce po raznim file-sharing mrezama kao sto je eDonkey, eMule, KaZaa i slicno i obicno su obelezeni kao Film.Ime filma.Grupa(1od2), a grupe koje lansiraju ovakva izdanja su najcesce SMR ili TND. Ovi filmovi nisu vredni truda, jedino ako nisi siguran o cemu se radu u filmu, te na brzinu skines 200Mb kopiju. U principu izbegavati.   
     
Oznake scene

PROPER

Po pravilima scene, ko god izbaci prvi TELESYNC, pobedio je u trci za prvim izdanjem medju grupama, medjutim, kvalitet prvih izdanja je ocajan, te ukoliko neka od grupa poseduje drugaciju verziju TELESYNCa koja je veceg kvaliteta, dodaje se rec PROPER na direktorijumu od novog izdanja kako bi se izbegla konfuzija i dupliciranje istog fajla. Mnoge grupe izbacuju PROPER izdanje samo iz ocajanja sto nisu prve uspele da izbace TELESYNC. Razlog zasto je film PROPER mora da se nalazi u NFO.   

liMITED

LIMITED
film znaci da je film imao limitirano prikazivanje u bioskopima, u ne vise od 250 bioskopa.   
INTERNAL INTERNAL izdanja se rade iz vise razloga. Klasicne DVD grupe rade mnogo INTERNAL izdanja, s obzirom da ne zele da njihovo izdanje bude DUPE [duplirano], a objasnjenje za DUPE mozes videti malo dole. Takodje, nekvalitetni bioskopski ripovi su odradjeni INTERNAL kako ne bi smanjili reputaciju grupe koja ih je izbacila ili zbog vec postojece kolicine odradjenih ripova odredjenog izdanja. INTERNAL izdanje je moguce skinuti kao normalno na stranicama grupe koja ga je izbacila, ali se ova izdanja ne mogu siriti dalje bez dozvole sajt operatora. Poneka od INTERNAL izdanja se pojave na IRC/Newsgroups, i to obicno zavisi od naslova i popularnosti fajla.   

STV

STV je skracenica od "straight to video" ili po naskim "pravo na video". STV se nije jos pojavio u bioskopima, te ga zbog toga mnogi sajtovi i ne dozvoljavaju.   

ASPECT RATIO TAGS

Ovi se dele na WS sto znaci WIDESCREEN ili 16:9 i FS sto znaci FULLSCREEN ili 4:3   

REPACK

Ukoliko grupa izbaci los rip, oni ce izbaciti REPACK koji ce popraviti problem.   

NUKED

Film moze biti nukovan iz vise razloga. Pojedini sajtovi će nukovati film zbog kršenja pravila sajta, ali ako film ima nekih većih problema [nema tona u 20 minuta filma, CD2 je sa pogresnim sadrzajem], tada ce se dogoditi globalni nuke i ljudi koji ga razmenjuju kroz druge sajtove, izgubice njihov kredit. Nukovani filmovi ipak mogu da dospeju do p2p ili usenet mreze, ali je dobra ideja da se vidi zasto je film nukovan u prvom slucaju. Ukoliko neka grupa izbaci nesto i ustanovi da je to lose, oni mogu zahtevati NUKE.
« Zadnja izmjena: 14.09.2015. 18:30:23 slaks »

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5371 : 15.09.2015. 14:06:15 »
Pozdrav ljudi...

Je li itko koristio program Simufact Forming? Ili možda ima link da ga skinem? Ja sam tražio ali svugdje su linkovi mrtvi..
Hvala u svakom slučaju..
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5372 : 15.09.2015. 14:35:26 »
ima li ovdje dugogodisnjih korisnika Skrilla? Zanima me koji je najbolji nacin isplate,da li isplata na racun, ili da narucim Skrill MasterCard i onda s njom dizem s bankomata? Koje su naknade na bankomatima, koliko banka uzima? To me zanima, koji nacin ima manje tih naknada i ostalih sranja?


Ljudi treba mi preporuka za dobar (pouzdan) eksterni HDD od 1TB..nadam se da će mi neko od vas ko je upućen u to da mi pomogne,nebitno koji je brend u pitanju.Unaprijed hvala.

Ja sam imao 2 WD Green eksterna od 1TB, jedan mi je nazalost odradio svoje, a ovaj drugi i dalje radi kao nov.

jedan je serija elements, star cirka 4 godine i to je taj sto mi je vrisnio,
drugi je mybook, on je star jedno 6-7 godina i kao sto sam rekao radi odlicno
kad sam ih otvarao vidio sam da su oba hdd-a Green, pa mislim da ce te jeftinije izaci da kupis HDD-e i ladicu(kuciste) za njih posebno pa sam ugradis
inace imam jos 2 hdd-a u PCu i jos jedan u starom PC-u, svi su WD i svi osim tog jednog rade odlicno, pa ti ja preporucujem WD
« Zadnja izmjena: 15.09.2015. 14:39:58 lijencina »

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5373 : 17.09.2015. 15:26:24 »
Posto http://www.rlslog.net/category/movies/hdrip/ ne radi, da li ima neki drugi sajt?

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5374 : 17.09.2015. 16:29:47 »
Rapidmoviez.com
720pmkv.com

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5375 : 17.09.2015. 17:15:04 »
ziv bio

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5376 : 18.09.2015. 08:46:02 »
Baci oko i na ddlvalley.cool
Mrzim lopatare i limune

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5377 : 18.09.2015. 21:15:38 »
Ima li neko sigurnu metodu za uklanjanje Windows 10 ikone iz donjeg desnog ugla? Sledio sam neka uputstva sa neta, deinstalirao neke apdejtove i ikona bi nestala, ali samo privremeno a posle se opet pojavi. Kako da je jednom za svagda uklonim?

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline diablo

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5378 : 18.09.2015. 21:23:37 »

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5379 : 19.09.2015. 00:16:41 »
Deinstalirao sam ja KB3035583, ali i dalje mi stoji to. Sad se opet nekako pojavio, deinstaliraću ga opet. A gde klikam da ga sakrijem? Mislim, sad kad sam ga deinstalirao, nema ga više na listi (bar trenutno).

EDIT: Mislim da sam provalio kako da sprečim taj apdejt da mi se instalira na komp. Sad ne bi trebalo da se pojavljuje to dugme više.
« Zadnja izmjena: 19.09.2015. 00:30:31 dakyorlando »

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline diablo

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5380 : 19.09.2015. 09:01:28 »
Deinstalirao sam ja KB3035583, ali i dalje mi stoji to. Sad se opet nekako pojavio, deinstaliraću ga opet. A gde klikam da ga sakrijem? Mislim, sad kad sam ga deinstalirao, nema ga više na listi (bar trenutno).

EDIT: Mislim da sam provalio kako da sprečim taj apdejt da mi se instalira na komp. Sad ne bi trebalo da se pojavljuje to dugme više.

Deinstalirao si, nisi sakrio, WU ga je ponovo instalirao. I tako u krug.

Verovatno već imaš i folder Windows.~BT. To je instalacija 10-ke.

http://www.dummies.com/how-to/content/how-to-hide-windows-updates-that-you-dont-want-to-.html

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5381 : 23.09.2015. 13:06:08 »
Zna li neko koja je ovo riba? https://drive.google.com/file/d/0B4v-jcex7Nx-Zm1OMXo5X1Fid2s/view

Moguće da je iz Azije ili Okeanije, ali ne mora da bude.

Offline Youdirtyrat

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5382 : 23.09.2015. 16:19:13 »
Stvarno riba, a mislio sam...  :-[

Offline Kikky

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5383 : 23.09.2015. 18:08:20 »
Zna li neko koja je ovo riba? https://drive.google.com/file/d/0B4v-jcex7Nx-Zm1OMXo5X1Fid2s/view

Moguće da je iz Azije ili Okeanije, ali ne mora da bude.

To je triggerfish, na srpskom balista ili katapult, ima je svuda u tropima.
"I told you That we could fly, Cause we all have wings, But some of us don't know why..."

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5384 : 23.09.2015. 19:10:38 »
Zna li neko koja je ovo riba? https://drive.google.com/file/d/0B4v-jcex7Nx-Zm1OMXo5X1Fid2s/view

Moguće da je iz Azije ili Okeanije, ali ne mora da bude.

To je triggerfish, na srpskom balista ili katapult, ima je svuda u tropima.

Hvala  :rose:

Offline Kikky

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5385 : 23.09.2015. 19:36:00 »
Zna li neko koja je ovo riba? https://drive.google.com/file/d/0B4v-jcex7Nx-Zm1OMXo5X1Fid2s/view

Moguće da je iz Azije ili Okeanije, ali ne mora da bude.

To je triggerfish, na srpskom balista ili katapult, ima je svuda u tropima.

Hvala  :rose:

Nema na čemu
"I told you That we could fly, Cause we all have wings, But some of us don't know why..."

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5386 : 29.09.2015. 20:02:29 »
Ljudi, treba mi hitno ovaj film:

http://www.imdb.com/title/tt0217086/

Ne mogu nigde da ga nadjem da ga skinem :o Na torrent sajtove, ili ga nema uopste ili ima 0 seedera. Na warez ga nema nigde  :o HELP!!!!
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5387 : 29.09.2015. 20:18:32 »
Cinemageddon ili rutracker
iShare, noProfit


Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5388 : 29.09.2015. 23:01:38 »
E hvala puno.  ;D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline marko356

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5389 : 03.10.2015. 17:26:30 »
Gledam filmove i serije preko telefona Android preko Mx playera kako da podesim u tom programu da mi idu slova ć č š đ ž.....? Primer na komp kad gledam preko gom pleyra podesim na central europe i slova idu sta da stavim na Mx Pleyer  ?

Offline luka74

  • Novi član
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5390 : 06.10.2015. 22:17:53 »
^ Stavi u Eastern European (Cp 1250) u podešavanjima za titlove.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5391 : 06.10.2015. 22:58:59 »
Settings>Subtitle>Caracter encoding i ovo što kaže luka.

Offline marko356

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5392 : 10.10.2015. 16:24:51 »
Radi Hvalaa

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5393 : 04.11.2015. 02:14:07 »
Radio sam na jednoj slici u Fotošopu. Kad kažem radio, ne mislim retuširao nego crtao, i slika je bila u .psd formatu. Naravno, s vremena na vreme bih stisnuo CTRL+S, za svaki slučaj. Tako stisnem jednom CTRL+S, a onda uključim u razvodnik za struju jedan punjač, međutim on zakači prekidač na razvodniku i isključi struju. Ne sekirajući se previše jer sam deset sekundi pre toga snimio sliku, uključim opet komp, ali kad sam hteo da otvorim tu sliku, samo piše "Not a valid Photoshop document". Mogu li ikako da spasem sliku s obzirom da je dosta sati uloženo u rad na njoj? I zašto se to dogodilo kada sam snimio progres?

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline d.j.uka

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5394 : 04.11.2015. 23:27:03 »
Verovatno se računar ugasio pre nego što je Fotošop završio čuvanje, pa si prilikom novog otvaranja fajla dobio obaveštenje "Not a valid Photoshop document".
Probaj sa  PSDRecover da popraviš fajl. Nisam ga koristio, ali pročitao sam pozitivne komentare.
"Pametniji popušta! Kakva žalosna istina koja utemeljuje vladavinu gluposti."

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5395 : 05.11.2015. 20:19:57 »
Prošlo je bar desetak sekundi otkako sam snimio fajl do gašenja, a procesor mi je dovoljno brz da Fotošopu treba manje od toga da snimi fajl.

Kako da koristim taj plug-in kad ga implementujem u Fotošop? Vidim da postoji opcija popravljanja fajla i u okviru samog sajta, ali nije pomogla.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline d.j.uka

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5396 : 06.11.2015. 00:01:55 »
Imaš niže na stranici da skines plug-in za windows. Ali ako kažeš da ti popravljanje nije uspelo u okviru sajta onda najverovatnije neće ni sa sam plug-inom, pošto je to skoro jedno te isto.

To je jedino besplatno što sam pročitao da je dobro. Možeš da probaš sa Remo Repair koji se plaća, ali ima trial verziju. Nisam siguran da li su sve mogućnosti uključene u trial verziji. Ako ne želiš da isprobavaš trial možeš ga kupiti na nekim drugim sajtovima.  ;) Koristio sam njihove programe za video fajlove i spasili su me mnogo muka.
"Pametniji popušta! Kakva žalosna istina koja utemeljuje vladavinu gluposti."

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5397 : 06.11.2015. 20:45:49 »
Probao i preko tog programa, čim sam ubacio fajl i stisnuo Repair odmah iskoči poruka "Invalid file".

Ja ne znam šta je to moglo da se dogodi sa tim fajlom pa da postane takav. Sve i da nije stigao da snimi ono što sam uradio kad sam pritisnuo CTRL+S, mogao je da ostavi ono što je bilo urađeno kad sam CTRL+S stisnuo prethodni put.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline alexru

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 71
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5398 : 08.11.2015. 12:29:22 »
Jel zna neko neki dobar sajt sa torentima za nabavaljnje NBA utakmica? Kontakt na pm.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #5399 : 08.11.2015. 17:46:37 »
imaš sve na javnim trackerima, bez problema se nađe

Tags: