Autor Tema: Pitao bih nesto...  (Posjeta: 862306 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3060 : 30.08.2011. 17:34:53 »
Da li neko zna kolika je trenutna cena u Srbiji ovih tankih monitora za PC, recimo samsung 19 inca?
Ili neka druga marka? Hvala unapred

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3061 : 30.08.2011. 19:37:51 »
Od 80 eura pa navise...

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3062 : 30.08.2011. 19:40:34 »
Da li je stvar u brauzeru (Opera) ili u nečem drugom? ???

Kad se ulogujem na neki sajt, štikliram opciju "Remember me" da se ne bih svaki put logovao jer niko ne koristi komp osim mene. Ali da li ću zaista ostati "zapamćen" ili ne, zavisi od sajta do sajta. Na nekim sajtovima, kao što je recimo ovaj, uvek sam logovan kad se povežem, ali na nekim s vremena na vreme moram opet da se ulogujem dok na nekim drugim, opet, moram svaki put da se logujem bez obzira što uvek aktiviram opciju "Remember me" (recimo na Imageshack). Može li to nekako da se sredi da, kad to štikliram, ostanem ulogovan dokle god ne kliknem na "Log out"? Na svim sajtovima, naravno. :)

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3063 : 30.08.2011. 20:29:30 »
Da li je stvar u brauzeru (Opera) ili u nečem drugom? ???

Kad se ulogujem na neki sajt, štikliram opciju "Remember me" da se ne bih svaki put logovao jer niko ne koristi komp osim mene. Ali da li ću zaista ostati "zapamćen" ili ne, zavisi od sajta do sajta. Na nekim sajtovima, kao što je recimo ovaj, uvek sam logovan kad se povežem, ali na nekim s vremena na vreme moram opet da se ulogujem dok na nekim drugim, opet, moram svaki put da se logujem bez obzira što uvek aktiviram opciju "Remember me" (recimo na Imageshack). Može li to nekako da se sredi da, kad to štikliram, ostanem ulogovan dokle god ne kliknem na "Log out"? Na svim sajtovima, naravno. :)
Meni se to stalno desava na d-turka, wbb i tehp i jos par foruma, verovatno na nekoliko meseca neaktivnosti te odjave ;D

Nego, ako nadje neko ovo: CIA Confidential S01E04 9-11 Mastermind obicni hdtv rip, moze i onaj 480p msD jos bolje, necu ovaj 720p ;) ili torrent ili na nekom sajtu, svejedno.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3064 : 30.08.2011. 21:00:54 »
Meni se to stalno desava na d-turka, wbb i tehp i jos par foruma, verovatno na nekoliko meseca neaktivnosti te odjave ;D

Nekoliko meseci? Na neke od tih sajtova idem svakodnevno, ili bar na svakih par dana.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3065 : 30.08.2011. 21:05:11 »
Ajd' da se ponovim, ako neko ima nek pošalje...


Aj ako neko može da nađe nek mi pošalje RS ili MU linkove za Star Wars: Clone Wars, druga sezona poslednje tri epizode i cela treća sezona... Blu-ray, ili "obična" 720p verzija, svejedno, može i WEB-DL. Hvala unapred.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3066 : 30.08.2011. 21:06:17 »
Meni se to stalno desava na d-turka, wbb i tehp i jos par foruma, verovatno na nekoliko meseca neaktivnosti te odjave ;D

Nekoliko meseci? Na neke od tih sajtova idem svakodnevno, ili bar na svakih par dana.
Ok, napisao sam verovatno ;D Meni se stalno desava na gorepomenutim sajtovima, a sve je memorirano, na jedan mk forum skoro svaki prvi dan meseca trazi ponovo login iako ides ti svaki dan tamo ;D

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3067 : 30.08.2011. 21:12:40 »
@Daky: Podaci o dužini prijave upisuju se u kolačić. Neki sajtovi sa previše članova ne dozvoljavaju da budeš stalno prijavljen zato što to troši resurse, budući da se mora održavati veza sa serverom na kome je postavljena stranica jer on stalno proverava ko je na mreži, tj. potražuje i iščitava te informacije iz kolačića. Za sajtove na kojima te automatski odjavljuju pregledač pamti korisničko ime i lozinku, pa je praktično samo potrebno kliknuti na Log in.

Ja lično ne dopuštam prihvat kolačića, samo izuzetno, jer se to s vremenom ume nakupiti, pa onda em zauzima prostor na disku, em RAM gde se sve to kešira, em pregledač zbog toga radi usporenije (a verovatno bih pola toga ispozaboravljao, jer sam svugde pristuan s drukčijim imenom ;D).
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3068 : 30.08.2011. 22:20:08 »
Ajd' da se ponovim, ako neko ima nek pošalje...


Aj ako neko može da nađe nek mi pošalje RS ili MU linkove za Star Wars: Clone Wars, druga sezona poslednje tri epizode i cela treća sezona... Blu-ray, ili "obična" 720p verzija, svejedno, može i WEB-DL. Hvala unapred.
Jes' dobio linkove?
Ima kod nemaca na RS/NL/UL... jbg njih je država zapucala na host servere i jdown/MiPony, nema p2p.
iShare, noProfit


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3069 : 30.08.2011. 22:21:14 »
Nisam, šalji ako imas života ti.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3070 : 30.08.2011. 22:40:42 »
Poslao sam ti. Ako se ne snađeš, piši mi na PM.
iShare, noProfit


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3071 : 31.08.2011. 17:15:40 »
Što se tiče laptopova šta da ganjam, da ima dobar procesor, dosta rama ili 1GB memorije na grafičkoj?

Ovo mi se svidjelo, šta mislite:
 
Lenovo B560A
Intel core i3-370M (2.4 GHz, 1066 MHz, 3MB)
15.6" HD Led (1366*768)
  nVidia geForce Gt 310m 512 DDR3
4 (2*2) GB ram pc3 10600 ddr3
500 gb hdd


E sad, laptop mi treba za surfanje i poneku igricu, da li će to moći raditi sa ovom konfiguracijom? Na netu ovaj laptop deklarišu kao da ima 2Gb rama a mislim da mi je to malo, jel ovo stvarno 4gb ili?

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3072 : 31.08.2011. 18:09:44 »
Da li je stvar u brauzeru (Opera) ili u nečem drugom? ???

Kad se ulogujem na neki sajt, štikliram opciju "Remember me" da se ne bih svaki put logovao jer niko ne koristi komp osim mene. Ali da li ću zaista ostati "zapamćen" ili ne, zavisi od sajta do sajta. Na nekim sajtovima, kao što je recimo ovaj, uvek sam logovan kad se povežem, ali na nekim s vremena na vreme moram opet da se ulogujem dok na nekim drugim, opet, moram svaki put da se logujem bez obzira što uvek aktiviram opciju "Remember me" (recimo na Imageshack). Može li to nekako da se sredi da, kad to štikliram, ostanem ulogovan dokle god ne kliknem na "Log out"? Na svim sajtovima, naravno. :)

Hajde sto me izloguje kad zatvorim browser, al' eRepublik me izloguje ako sam neaktivan vise od 10-ak minuta (iako je stranica otvorena u browseru)  :dash :dash

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3073 : 31.08.2011. 20:52:34 »
@Tro... Šubi: do kog iznosa?
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3074 : 31.08.2011. 21:02:03 »
 ;D

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3075 : 31.08.2011. 21:02:37 »
Hajde sto me izloguje kad zatvorim browser, al' eRepublik me izloguje ako sam neaktivan vise od 10-ak minuta (iako je stranica otvorena u browseru:dash :dash

A koji koristiš?

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3076 : 31.08.2011. 21:19:35 »
@Tro... Šubi

 ;D

Pa jes'... Otkad se broje postovi u offu?
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3077 : 31.08.2011. 21:20:50 »
Već jedno pet-šest mjeseci. ;D

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3078 : 31.08.2011. 22:52:40 »
Eto ga, Šubi. Vidim, prebacio si hiljadu. Još samo 4.000 i prvi si.  rofl
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3079 : 31.08.2011. 23:05:30 »
@Tro... Šubi: do kog iznosa?

Pa sad, nije da pretendujem na prvu poziciju ali biti u top 5 postera bi bilo zaista fino :D

Ozbiljno vas ljudi pitam, bitno mi je ovo :D

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3080 : 31.08.2011. 23:10:37 »
Hajde sto me izloguje kad zatvorim browser, al' eRepublik me izloguje ako sam neaktivan vise od 10-ak minuta (iako je stranica otvorena u browseru:dash :dash

A koji koristiš?

Ama, svejedno je. Kažem da se podaci o dužini prijave upisuju u kolačić — neki sajtovi vas odjave ako ste neaktivni, jer jednostavno nema povratne komunikacije od kolačića, tj. pregledača, prema serveru. Jako prosto.

Ozbiljno vas ljudi pitam, bitno mi je ovo :D

Pa i ja ozbiljno pitam: koliki novac si spreman da izdvojiš? Ako ti to nije bitno, kupi lepo Alienware i gotovo. :)
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3081 : 31.08.2011. 23:33:28 »
Ama, svejedno je. Kažem da se podaci o dužini prijave upisuju u kolačić — neki sajtovi vas odjave ako ste neaktivni, jer jednostavno nema povratne komunikacije od kolačića, tj. pregledača, prema serveru. Jako prosto.

U redu ako smo neaktivni, ali posećivati neki sajt svakog dana, ili na svaka dva, tri, četiri dana teško da je neaktivnost. :)

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3082 : 31.08.2011. 23:46:16 »
Neaktivnost može značiti i deset minuta neotvaranja strana, pa iako si dotad bio prijavljen, prijava će isteći. Tako se štede resursi servera: RAM i procesorska snaga (odjavom svih onih koji ne učitavaju stranice unapred određeni vremenski period, makar to bilo i pet minuta, server ne mora da kešira sve korisnike koji su se u jednom trenutku prijavili, što je jednako manja potrošnja memorije, a u skladu s time i procesora), a to primenjuju sajtovi sa ograničenim serverskim kapacitetom ili velikim brojem korisnika.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3083 : 01.09.2011. 01:16:01 »
^ Evo, poceo novi mesec i na jedan mkd forum moras se prijaviti opet ;D A svaki dan ga posecujem ;D

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3084 : 01.09.2011. 10:35:15 »
@bajone

To mi je malo skupo, limit za laptop mi je do 500 eura.

Offline kornjaca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 159
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3085 : 01.09.2011. 12:19:51 »
Što se tiče laptopova šta da ganjam, da ima dobar procesor, dosta rama ili 1GB memorije na grafičkoj?

Ovo mi se svidjelo, šta mislite:
 
Lenovo B560A
Intel core i3-370M (2.4 GHz, 1066 MHz, 3MB)
15.6" HD Led (1366*768)
  nVidia geForce Gt 310m 512 DDR3
4 (2*2) GB ram pc3 10600 ddr3
500 gb hdd


E sad, laptop mi treba za surfanje i poneku igricu, da li će to moći raditi sa ovom konfiguracijom? Na netu ovaj laptop deklarišu kao da ima 2Gb rama a mislim da mi je to malo, jel ovo stvarno 4gb ili?

Na grafickim karticama (još) uvijek nije bitna količina memorije, vec kvaliteta same graficke kartice.
Primjer neiskorištene  memorije na grafici (stolnoj) je ovo:
http://www.bug.hr/vijesti/geforce-gtx-550-ti-4-gb/110574.aspx

Ta 310GT nije neka srića, ali može poslužiti za malo starije i/ili jednostavnije igre. Imaš tu malo testova i komentara:

http://www.tomshardware.co.uk/forum/287923-15-5470-nvidia-geforce-310m

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-310M.22439.0.html

Što se tiče 4Gb memorije u tom laptopu, on vjerovatno izlazi iz tvornice sa 2 Gb, a dućan  (da potakne prodaju) poklanja kupcu još 2 GB (nekih 20ak € vrijednosti)...

Ne znam koliko ti je bitno igranje. Ako je jako važno, a trajnost baterije manje važna, onda bi mogao razmisliti o nekom AMDu iz Llano familije. Iako nisam nikad nikom preporučivao laptop s AMDom do sada   :P
Imaš ovdje početak opisa:
http://www.sk.rs/2011/08/sktd06.html
Možda da uzmeš i prelistaš taj broj Sveta Kompjutera? Nije skup, a meni je SK definitivno bolji od svih časopisa koje ovde u Hrvatskoj imamo.

Offline kornjaca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 159
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3086 : 01.09.2011. 12:24:30 »
Da li neko od članova foruma ima VIP acc na Stripzoni? Trebaju mi neki linkovi koji nisu dostupni običnim članovima. A čak i da postanem donator, ne bih imao pristup VIP zoni  :dash
Pliz pliz pliz, ako netko ima nek mi se javi (na PM ili ovdje, svejedno).

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3087 : 01.09.2011. 12:37:09 »
Što se tiče laptopova šta da ganjam, da ima dobar procesor, dosta rama ili 1GB memorije na grafičkoj?

Ovo mi se svidjelo, šta mislite:
 
Lenovo B560A
Intel core i3-370M (2.4 GHz, 1066 MHz, 3MB)
15.6" HD Led (1366*768)
  nVidia geForce Gt 310m 512 DDR3
4 (2*2) GB ram pc3 10600 ddr3
500 gb hdd


E sad, laptop mi treba za surfanje i poneku igricu, da li će to moći raditi sa ovom konfiguracijom? Na netu ovaj laptop deklarišu kao da ima 2Gb rama a mislim da mi je to malo, jel ovo stvarno 4gb ili?

Na grafickim karticama (još) uvijek nije bitna količina memorije, vec kvaliteta same graficke kartice.
Primjer neiskorištene  memorije na grafici (stolnoj) je ovo:
http://www.bug.hr/vijesti/geforce-gtx-550-ti-4-gb/110574.aspx

Ta 310GT nije neka srića, ali može poslužiti za malo starije i/ili jednostavnije igre. Imaš tu malo testova i komentara:

http://www.tomshardware.co.uk/forum/287923-15-5470-nvidia-geforce-310m

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-310M.22439.0.html

Što se tiče 4Gb memorije u tom laptopu, on vjerovatno izlazi iz tvornice sa 2 Gb, a dućan  (da potakne prodaju) poklanja kupcu još 2 GB (nekih 20ak € vrijednosti)...

Ne znam koliko ti je bitno igranje. Ako je jako važno, a trajnost baterije manje važna, onda bi mogao razmisliti o nekom AMDu iz Llano familije. Iako nisam nikad nikom preporučivao laptop s AMDom do sada   :P
Imaš ovdje početak opisa:
http://www.sk.rs/2011/08/sktd06.html
Možda da uzmeš i prelistaš taj broj Sveta Kompjutera? Nije skup, a meni je SK definitivno bolji od svih časopisa koje ovde u Hrvatskoj imamo.

Pa nije baš nešto da sam lud za igranjem, ali bi ponekad znao upaliti pes ili cod. :D To sam htio znati, jer prodavcima ne vjerujem ništa :)

Inače uzimam svaki mjesec BUG , SK mi se ne sviđa. :)

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3088 : 01.09.2011. 12:52:09 »
U suštini, ne razumem zašto ljudi uzimaju Laptopove. Ja imam i Netbook, i Notebook (aka Laptop) i običan komp (aka Desktop). Nije zato što imam para već zato što su mi se periodično javljale potrebe (a Notebook sam dobio za rođendan).
Notebook je od 40-60% skuplji od stonog računara istih karakteristika. UPS ne košta kolika je razlika. Na Notebook računarima optika vrlo brzo strada (DVD). Ako se koristi za stalni rad, odnosno često je u struji, velika verovatnoća da će za godinu dana baterija stradati.
Netbook mi je super, mali je i stoji iznad TV-a i koristim ga kao plejer.

Sve u svemu. Ako moraš uzeti Notebook, poslušaj predloge iznad. Ako ne moraš, uzmi dobar desktop. Nećeš se pokajati (a i jednostavniji je za servis)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #3089 : 01.09.2011. 15:03:29 »
U suštini, ne razumem zašto ljudi uzimaju Laptopove. Ja imam i Netbook, i Notebook (aka Laptop) i običan komp (aka Desktop). Nije zato što imam para već zato što su mi se periodično javljale potrebe (a Notebook sam dobio za rođendan).
Notebook je od 40-60% skuplji od stonog računara istih karakteristika. UPS ne košta kolika je razlika. Na Notebook računarima optika vrlo brzo strada (DVD). Ako se koristi za stalni rad, odnosno često je u struji, velika verovatnoća da će za godinu dana baterija stradati.
Netbook mi je super, mali je i stoji iznad TV-a i koristim ga kao plejer.

Sve u svemu. Ako moraš uzeti Notebook, poslušaj predloge iznad. Ako ne moraš, uzmi dobar desktop. Nećeš se pokajati (a i jednostavniji je za servis)

Pa znaš u čemu je stvar. Meni je prvi računar bio laptop, i od tada samo na njima radim. Prija mi to okruženje, a na desktop računare nisam navikao. :)

Ovaj što je trenutno kod mene radi bez problema već skoro 5 godina, ispadao je, prosipano je pivo na njega, narezano stotine (ako ne i hiljade)  CD ova. :)

Tags: