Autor Tema: Gledanost, vijesti i statusi - by_Ivica  (Posjeta: 103597 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
A treba napomenuti da je ovo je prvi puta otkako radim gledanost da je CSI zaobisao NCIS:LA.

Dosta smo ih puštali.
Sad smo odlučili da budemo najgledaniji jer i jesmo najbolji i najjači.
Uskoro dolazimo i ispred NCIS-a.
:P

Offline riddick_xXx

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
Izgleda da je seriji "V" opala gledanost...

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
A treba napomenuti da je ovo je prvi puta otkako radim gledanost da je CSI zaobisao NCIS:LA.

Dosta smo ih puštali.
Sad smo odlučili da budemo najgledaniji jer i jesmo najbolji i najjači.
Uskoro dolazimo i ispred NCIS-a.
:P
Nadaj se, nadaj. CSI je bolji od NCIS:LA, ali od NCIS-a... zaboravi  ;)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Ažuriran je i status serija, promjena ovaj puta ima nešto više, pa da krenem redom:
The Forgotten nakon objave da će imati još 5 epizoda više je sada u manjoj opasnosti od otkazivanja, a pored dosta dobre gledanosti, vjerojatno ce uskoro poprimiti zelenu boju. 90210 sada više nije u opasnosti od otkazivanja, dok za seriju Accidentally on Purpose sada postoji mogućnost otkazivanja, a za American Dad i The Simpsons se vec zna da ce se prikazati sezone do kraja, sada je to i sluzbeno. Stovise, za American Dad je bilo u vijestima da ce biti jos sezona, a vjerojatno ce tako biti i sa Simpsonima.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Evo i jedan neredovni update statusa, promjena sto se boja tice nema, nego su samo dodane tri serije (Greek, V te White Collar). A kao sto znate, veceras novi kalendar i vijesti.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Kalendar za ovaj tjedan i vijesti su tu. Promjena ovaj puta itekako ima. Vecina serija koja se emitira cetvrtkom i petkom uglavnom pauzira ovaj tjedan tako da je kalendar osiromasen.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
E izem ti Tenksgiving...  :(

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Evo i gledanost je tu. Treba pohvaliti seriju The Mentalist koja je pored CSI i NCIS:LA uspjela doci na drugo mjesto, premda su razlike u brojkama vrlo male.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
a jbt je cetvrtak prazan,morat cu ovaj tjedan popunjavat sa filmovima  :(

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
EDIT: nevermind  ;D
« Zadnja izmjena: 24.11.2009. 01:35:35 heller »

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Hvala na kalendaru, statusu, vestima, gledanosti... Sve je odlicno! smileyNO1 smileyNO1

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
FOX je sluzbeno potvrdio datume emitiranja svojih serija nakon zimske pauze, odnosno, u 2010. Kad se koja emitira, kada koja zavrsava, kada krecu nove serije, ovim putem obavjestavam da cete to sve moci procitati u vijestima koji dolaze sljedeci tjedan. Mozda ce mijau to do tada postaviti negdje na forum, mada nema zurbe, jer to je tek za na godinu. U svakom slucaju, eto da znate. Ta vijest zauzima čak ove tri rubrike u vijestima. Tako da, mogla bi slika za vijesti biti i veća za jos dvije rubrike ukoliko ovaj tjedan bude bogatiji vjestima. Prosli bas i nije.

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Mozda ce mijau to do tada postaviti negdje na forum, mada nema zurbe, jer to je tek za na godinu.
smileyNO1 Nešto od termina već je navedeno u prvom postu u temi s datumima, ostalo ću urediti čim ulovim malo vremena.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Samo da javim da nisam zaboravio na status koji se jučer trebao ažurirati, ukoliko je netko na to možda pomislio. Jednostavno nema nikakvih novosti oko toga, nemam pojma zašto, ali eto, nema nikakvih promjena. Tako da je moguće da se možda to promijeni u međuvremenu do sljedećeg četvrtka (o čemu ću vas obavijestiti ako dođe do toga), a možda do tada i ne bude nikakvih promjena.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Totalno nebitno ali mozda ce tebi koristiti. Posto nigde nema The League S01E05 kapiram da ni ona nije isla sinoc pa da znas za sledeci kalendar.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Da, peta epizoda se emitira 3.12., a koliko vidim, prva sezona ce imati 6 epizoda. Onda ostaje jos jedna poslije te i gotovo. Kazem "koliko vidim" posto sam to vidio na jednoj stranici, dok na sluzbenoj ne pise nista konkretno.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Evo ga, ažuriran je status serija. Promjena ima nešto više, kao i zadnji put. A i dodana je nova boja, tako da sada jasno razlikujete serije kod kojih će se 100% prikazati sve epizode u tekućoj sezoni od onih kojima je i to sigurno ali im je i potvrđena nova sezona. Crna boja vjerojatno izgleda malo prenapadno i upadljivo, ali mislim da tako i treba ostati da odmah jasno znate od kojih serija možete očekivati još sezona.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Kalendar za ovaj tjedan je tu, sada je ponedjeljak osiromasen, a cetvrtak obogacen, takoder treba dodati da je i nedjelja vidno manje popunjena serijama nego inace. Sto se samih serija tice, ovog tjedna se oprastamo sa Monkom, dolazi zadnja epizoda zadnje sezone. A dok njemu dolazi kraj, pocinje jedna nova serija u kojoj glavnu ulogu igra Steven Seagal, pa mozda nece biti lose, mada ja Stevena Seagala pamtim isto kao i Chuck Norrisa, on u filmu sve poubija, njemu nitko nista ne moze, no tko zna, mozda je u ovoj seriji stvar drugacija :)

Sto se vijesti tice, imate prilike vidjeti raspored FOX-ovih serija u sljedecoj godini, a zbog toga sam mislio da cu morati produziti sliku, medutim, tjedan je bio siromasan vijestima tako da nije bilo potrebe.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Edit: Sad vidim šta sam pogriješio, gledam šta večeras izlazi, a gledam pod datumom za sljedeću nedjelju.
Nezgodno je kad nema nedjeljom naveče i ponedjeljkom bar do podne stari kalendar, da se vidi šta se taj dan skida.
« Zadnja izmjena: 30.11.2009. 02:27:11 MilanRS »

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Slažem se, trebalo bi ga menjati ponedeljkom predveče...
A i one serije koje se daju ponedeljkom ionako skidamo tek sutradan...

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Slažem se, trebalo bi ga menjati ponedeljkom predveče...
A i one serije koje se daju ponedeljkom ionako skidamo tek sutradan...
Ok, od sad pa nadalje cu tako. Onda ponedjeljkom i novi kalendar, i nove vijesti i nova gledanost. 3 u 1, sto bi se reklo.

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
ili da pomeris da ti kalendar pocninje nedeljom!
al to je vise posla pa je bolje da stavljas ponedeljkom!

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Stefane, a zašto sam sebi pričaš da nisi u pravu? ;D

;)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Dodana je gledanost, a sto se tice iste promjena ovaj put itekako ima. Pocet cu s najmanje gledanim serijama gdje po prvi puta ima dosta novih serija (sve ove sa zutom tockicom su po prvi puta medu najmanje gledanim). Ostalo je mjesta za njih buduci da je vecina ovih serija koje su inace najmanje gledane ili pauzirala ili otisla na zimsku stanku, tako cete primjetiti da nema niti jedne CW-ove serije. Ali ovaj puta treba imati na umu da medu najmanje gledanim serijama ima i onih sa dosta solidnom gledanoscu.

Sto se najgledanijih serija tice, takoder ima nekih promjena jer su neke serije pauzirale, tako je to dalo mjesta seriji House M.D. koja uglavnom bude na 11. mjestu iz tjedna u tjedan, ali kako to ne vidite, niste ni znali kako serija stoji s gledanoscu, no eto sada prilike da krasi ljestvicu. Sto se ostalih serija tice, vise-manje nema iznenadenja, NCIS i dalje cvrsto drzi prvo mjesto.

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
jbg, prvo sam napisao to gore al sam onda shvatio da mora sve opet da radi, pa mi bilo glupo brisati poruku. ne znam u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee

Offline moon84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Ženski
Evo ja imam jedan predlog  ;D, a to je da se ispod kalendara napisu datumi povratka serija,
bar za one koje su bile u kalendaru. Ukratko naziv serije-datum. Sta mislite?

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Evo mislim da ti je prijedlog dobar, i evo bacam se na pravljenje nove dodatne slike. Znaci popis serija koje su zavrsile a za koje se zna kada se nastavljaju.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
dobar prijedlog, i ivice evo ti jos jedan prijedlog nije u vezi kalendara nego imena

mozda da maknes ovo + gledanost + status + vijesti nemogu potrefit 14 stranicu jer je skroz stjerana u kut  ;D
nista vazno, kako hoces, bitno da kalendar i to sve ostalo valja, samo nastavi tako

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Evo ja imam jedan predlog  ;D, a to je da se ispod kalendara napisu datumi povratka serija,
bar za one koje su bile u kalendaru. Ukratko naziv serije-datum. Sta mislite?
Krenuo sam ovo praviti ali imam dosta nedoumica: Znaci, da stavim samo one serije koje tek trebaju poceti, da ne budu ove serije koje trenutno traju ili?

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Kalendar serija - by_Ivica [v2.3]
« Odgovor #209 : 02.12.2009. 23:11:39 »
Kad se već daju prijedlozi, možda bi bilo interesantno da se tu nađe informacija za serije koje se ne prikazuju te sedmice, da piše kad je sljedeći termin.
Npr. Ove nedjelje nema serije The Simpsons, pa u toj tabeli ili čemu već napišeš da The Simpsons ide 13.12.2009.
Ni Supernatural ne ide, pa i njega napišeš da ide ??.01.2010. (ne znam datum, znam da je tek sljedeće godine :))

Tags: