Razno > Prijedlozi i kritike

O serijama-Podforum

<< < (2/2)

Parazit:

--- Citat: Šimac - 25.08.2008. 18:10:24 ---Ma ko gleda nase serije  :D

--- Kraj citata ---
Ovu izjavu bi stavija u ustav

Čast starim serijama - velo i malo misto, gruntovčani, prosjaci i sinovi..., ali ovo danas katastorfa
A od svega mi je najgore glumljenje narječja - neprobavljivo
Neću dalje slabo mi dođe

Nagy:
Jedan je Izet Fazlinović...  ;D ;D ;D Nije mi loša ta serija, a ni Bitange i princeze... Ali u zadnjih par godina mislim da je ipak najbolja Vratiće se rode... Ja sam se u tu seriju toliko uživio da me se sve dojmilo... Od glazbe do one rečenice "Svi mi imamo svoju Marinu" (naravno, zato što i ja imam svoju Marinu)... I otišao ja u off... 'emu...

EROS:

--- Citat: Nagy - 26.08.2008. 01:17:48 --- "Svi mi imamo svoju Marinu"

--- Kraj citata ---

Jebo te život NAGI, zamalo mi dodje teško zbog ovog tvog posta. I ja sam imao Marinu! :-[ :-[ :-[

P.S. Ovaj Izet Fazlagic, jer l' to onaj deda iz "Lud, zbunjen, normalan"? To sam nešto skoro zakacio na nekoj bosanskoj tv, delovalo mi ko smejurija!? ??? :\)

Nagy:

--- Citat: PFC - 26.08.2008. 15:55:17 ---
--- Citat: Nagy - 26.08.2008. 01:17:48 --- "Svi mi imamo svoju Marinu"

--- Kraj citata ---

Jebo te život NAGI, zamalo mi dodje teško zbog ovog tvog posta. I ja sam imao Marinu! :-[ :-[ :-[

P.S. Ovaj Izet Fazlagic, jer l' to onaj deda iz "Lud, zbunjen, normalan"? To sam nešto skoro zakacio na nekoj bosanskoj tv, delovalo mi ko smejurija!? ??? :\)

--- Kraj citata ---
Da, to je ta serija... Kod nas to ide mislim na Novoj TV. Imaju provala dobrih... U svakom slučaju, dobra doza smijeha...
Znam, i meni dođe teško, i ja sam imao Marinu... Svi mi imamo svoju Marinu...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju