Novi postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
O serijama / Odg: Popuna spiska epizoda
« zadnji post zzoe Danas u 13:41:49 »
Pretpostavljam da je zzoe nova urednica za serije.

Treba spisak epizoda za novu temu

Japan: Between Earth and Sky

Takođe, u temi promeniti poster, tj. postaviti sa naše baze

peglam prvi prevod, pa kad bude...  pionir

Sad ima sve Japan: Between Earth and Sky - titlovi

pa kad stigneš...  smileyNO1
2
O serijama / Odg: Popuna spiska epizoda
« zadnji post rambo975 Danas u 13:21:43 »
Pretpostavljam da je zzoe nova urednica za serije.

Treba spisak epizoda za novu temu

Japan: Between Earth and Sky

Takođe, u temi promeniti poster, tj. postaviti sa naše baze

peglam prvi prevod, pa kad bude...  pionir
3
O serijama / Odg: Angela Black
« zadnji post tachijana Danas u 12:23:50 »
Hvala za prevode :)
4
O serijama / Angela Black
« zadnji post zzoe Danas u 10:26:37 »

Opis:
Angela Black (Joanne Froggatt) deluje kao srećna majka dvoje dece, ali u stvari krije tajnu. Njen šarmantni muž Olivier je nasilan i manipulativan. Angeli iznenada prilazi privatni detektiv Ed, koji izgleda zna najmračnije tajne njenog muža.

Izvor: ITV

Žanr: drama, triler
Kanal: ITV
Godina: 2021.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

5
O dokumentarcima / Japan: Between Earth and Sky
« zadnji post rambo975 Danas u 08:18:19 »

Opis:
Trodelna serija „Japan: Između zemlje i neba“ snimana je za vreme četiri godišnja doba i prikazuje najljepše lokacije ove zemlje od severa do juga.
U istočnoj Aziji, na zapadnom rubu Pacifičkog okeana, severno od Istočnokineskog mora smešteno je više od 3 000 ostrva koja zajedno čine ostrvsku državu Japan. „Zemlja Izlazećeg Sunca“ takođe pripada i pacifičkom vatrenom prstenu – pojasu vulkana koji obavija Tihi okean. Velika geografska raznolikost uslovljava i snažne klimatske razlike koje doprinose vegetativnoj raskošnosti ovog podneblja. Magične prirodne lepote ove ostrvske zemlje oduvek su privlačile interes ostalih stanovnika Zemlje. Bogata tradicija i vrtoglava savremena ekonomija, gotovo nezamisliv spoj nemogućeg i mogućeg, drevna arhitektura zajedno s najsavremenijim tehničkim dostignućima - sve to obitava na jednom mestu i upravo ova trodelna filmska serija će gledaocima omogućiti pogled u poznati, a i manje poznati Japan. Preko vulkana, planine Fuji, južnih ostrva upoznaćemo japansku tradiciju i spiritualnost koje koegzisitraju s trendovima modernog života.
Izvor: MojTV

Žanr: dokumentarna
Godina proizvodnje: 2020

IMDb
TVDb
National Geographic

Titlovi

6
O serijama / Odg: Aurora Teagarden Mysteries
« zadnji post hrvoje02 Danas u 07:33:17 »
Jutro! I ja tražim ovaj serijal, ako netko ima link da pošalje
7
O serijama / Odg: Friends
« zadnji post tachijana Jučer u 16:41:13 »
 :(
8
O serijama / Odg: Raised by Wolves (2020)
« zadnji post wooshoo Jučer u 15:14:54 »
Posle prve epizode sam očekivao da će sve biti bolje i bolje ili bar na tom nivou. Nažalost kako su epizode odmicale očekivanja su mi se spustila. Još me više iznenadilo što će je nastaviti.
Spoiler for Hiden:
Leteća zmija, trudni android-oružje masovnog uništenja, android ljubomoran što ga je ,,prevarila" supruga android, kreature koje su nekada bile ljudi, Sol, nepoznata letelica usred pustinje..... znači ima brdo nelogičnosti i nedorečenosti pa i gluposti.
clapp clapp clapp clapp
9
O serijama / Odg: Friends
« zadnji post Marin VD Jučer u 10:34:35 »
Preminuo glumac James Michael Tyler, legendarni Gunther iz ‘Prijatelja‘
https://hr.n1info.com/showbiz/preminuo-glumac-james-michael-tyler-legendarni-gunther-iz-prijatelja/
10
Pray, Obey, Kill
 Str: [1] 2 3 ... 10